Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej laski, praca oddana, 9.06 ma mi ją sprawdzić, wtedy oprawię i złożę... 30.06 mam obronę... więc nie ma co impreza z okazji roczku będzie super 🙂
Kolejne zaliczenie wpisane już... jutro kolejne egzaminy... bleh, skończę tą szkołę i już nigdy więcej nie zacznę żadnych studiów, podyplomówek i innych smieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mysza balona widocznie na roczek dostaną hehe mi tez sie nie udało.Mysza karmisz jescze cycem? Gosia a Ty?
Buterfly mnie tez moj mega wnerwia! ale ja przed O...z tą znajomą to niezle nie powiedziec rodzicom 😮 no chyba ze kilka razy poroniła wczesniej i nie chciała zapeszac choc to i tak dziwne by było.
Czerwcówka jej ale mnie pocieszyłas z tym skokiem. jescze max 2 tygodnie ma trwac ale mam nadzieje ze bedzie tez tak jak u was.
Basia a bo ta durna pogoda, jakby było słonce to by był i humor lepszy.pusc sobie jakąs komedie smieszną wieczorem, mi zawsze humor to poprawia.
Nequitia gratuluje oddania pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do przesypiania nocy to u nas już (tfu, tfu-puk, puk... wypluć, odpukać) leci drugi tydzień przespany 🤪 biorę ją koło 5 do nas bo chcę pospać i śpimy do 7-8 🙂

wstaję robię jej butelkę, bawimy się, o 11 je 2 śniadanie już w jadalni w krzesełku i ma drzemkę tak z 2 godziny i już nie śpi więcej w ciągu dnia...

teraz ją wykąpałam, zjadła butelkę i już śpi 🙂 a ja uciekam na zakupy bo pieluchy mi wychodzą :P no i później myślałam o nauce, ale kumpela rower proponowała... chociaż ta pogoda taka w kratkę, że raczej się nie skuszę ... : 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip zasnął 😁

ja tez ide lulać tylko jeszcze Wam napisze, ze juz mam duzo lepszy humor. A to dlatego ze wiem juz kiedy Tomek wraca - 29 wyjazd znad morza to jakies 2 dni poźniej bedzie w domu. Krocej niz bylo mowione o tydzien, moze półtorej. Moze to i glupie bo jeszcze 4 tyg przede mną, ale już mi lepiej.
No i dzieki dziewczyny!!! Myślałam ze jestem jakas beznadziejna, ale chba nie 😜

a co do pracy to juz mam plan w razie w...
Ale to po weekendzie, a jutro mam mnostwo pracy w domu. Tesciowa wpadnie do Filipa na 2 godz wiec musze w tym czasie dom ogarnac (150 m2), ale co tam, dam rade ;D
nie karmie już Iza 6 miesięcy 😜
super Magda ze juz masz połapne ze studiami!!

buziaki i do jutra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski!

poczytałam wszystkie Wasze posty, jutro napiszę 🙂 bo oczy mi spadają 🙂

tylko muszę napisać jedno:

Mysza nie pisz głupot 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂, bo nikt Cię nie ignoruje, a na pewno nie specjalnie... ja sama często mam takie myśli, że niektóre moje posty idą bez echa... ale tak już jest, ja sama nie jestem w stanie odpisać na wszystko wszystkim... chciałabym, ale zapominam co tam jeszcze miałam którejś napisać 🙂 odzywaj się i już! 🙂
no to musiałam napisać 🙂 a resztę napiszę jutro bo zasypiam 🙂

dobrej nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba jestem dziś pierwsza.
4:30 a mnie bezsenność jakaś dopadła, mojego P też 🙂 i ja uskuteczniam gierki na fb a on na xboxie oooooo 🙂
Beti karmię jeszcze , ale bardzo bym już chciała przestać ale moja Maja domaga się w nocy cyca a teraz to i w dzień piszczy żeby jej dać.
Basia bardzo dobra wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja melduje sie po Myszy 😁

w nocy mnóstwo pobudek, ale juz jest git, nie stękam na każdym kroku i nie użalam się nad sobą 😜
u nas pada 😞

miłej niedzieli Kobitki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza u nas pogoda do d*** więc nigdzie nie idziemy 😞

Filip jak narazie smiga trzymając się czegoś, np łózka,ściany... też fajnie to wygląda ;D No i zaczyna się "puszczać " 😜 Więc już niedługo i też sam będzie śmigał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas były impry 1 czerwca. wekend nie słysze nic by organizowano z tej okazji.
9ta noc tysiaca pobudek z płączem.najlepsze ze tym razem T. spał z nami mały mu usnął na ramieniu i wył a T. spi! nic nie słyszał. taka to pomoc w nocy.
Mysza ja tez w nocy teraz czesto karmie, masakra, ale mysle ze gdybym miała tyle razy chodzic po butle dla uspokojenia to bym chyba wyszła z siebie.jednego żałuje: ze nie postarałam sie bardziej nauczyc małego smoczka! nastepne dziecko naucze smoczka i pileuszki by miało przytulanke do spania i uspokajacz.na pewno by sie zadziej budził! kolezanki syn spał ze smokiem w buzi i dwoma w rączkach. jak mu jakis wypadł to wkłądał drugi hehe i problem kilku pobudek rozwiazany hehe.w dzien juz u nie lepiej bo dwa góra 3 razy cyc.a pije Ci z czegos? bo u mnie zadziej chce cyca w dzien jak mu podawałąm wiecej picia. wpakowywałam w niego wode łyzeczka przed tv 😮 teraz załapał bidon uff
hehe Doris chyba poimprezowała bo jej nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też noc dziś nie za fajna... teraz Filip śpi a ja siedzę na kompie i sie nudzę 😜
Pozniej jak wpadnie tesciowa to ostro za porządki się zabieram 🙂
Już mnie brzuch i plecy bolą od ciąglego noszenia Małego góra-dół w domu 😞 a gdzie jeszcze cały mieniąc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia to az nad morzem Twoj jest? ale dobrze ze juz krócej ale niespodzianka!
ile wasze maluchy jedzą na sniadanie drugie i podwieczorek?
mały zaczał lubic naturalny jogurt 🙂
juz sie nie moge doczekac bardziej słodkich owoców: brzoskwin, nektarynek, arbuza ( bo narazie jadłam i sa ble), bo mały nienawidzi jabłek gruszek i bananów! truskawki jescze sa tez mało słodkie, bynajmniej ja takie kupiłąm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti przpypomniało mi się z tym marynarzem... Kolega Tomka też jest marynarzem, ale nie służy w wojsku, więc nie jest wojskowym. Pływa handlowcami u prywaciarzy czy w korporacjach 😁
Więc nie każdy marynarz to wojskowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki 🙂
Przywitam się najpierw kulturalnie 😉...aaaaaaaaa Przecież ja już tu byłam w nocy 😁
Beti jeśli chodzi o picie to Majka pije z kubków i szklanek inaczej nic nie przejdzie a co do spania to śpi z nami ( tak wiem mój błąd )ale zauważyłam , ze jak śpię dalej od niej to budzi się rzadziej , może chodzi o to , że nie czuje zapachu i nie budzi się tylko po to aby pociumkać. W nocy podaję jej jedną butlę i cyc oczywiście.
Przy łóżku mam podgrzewacz z wodą w kieliszku odmierzone 7 miarek, wiec w nocy tylko dwa ruchy ręką , przesypać z kieliszka do butli i już, po tym jedzonku ze dwie godziny mam spokój.
Basia o bólu pleców nic mi nie mów ta moja klucha waży już pewnie 11 kg a najchętniej by ciągle siedziała na rękach a jak Kuba widzi , że ją noszę to też chce się przytulić na rączkach ( 16 kg ) a mojego P wiecznie nie ma, więc mój kręgosłup woła o pomoc. Wymyśliłam , że zamówię sobie do domu jakiegoś przystojnego masarzystę 🤪 tylko mój P jakoś nie podziela mojego entuzjazmu w tym temacie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a co Wam sie wkręciło z ignorowaniem postów???

Powiem Wam tak, ja czytam wszystko, odnotowuję w pamięci, (to jest moje nieszczęście czasem, ale pamiętam nawet to co było na brzuszku, ale to przez pracę... ) nie nie na wszystkie odpowiadam, bo czasem coś jest dobre i wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po imprezie, teściowa przyjechała mi do Borysa na noc, on ją ostatnio widział na święta wielkanocne , no i sobie o babci zapomniał, efekt taki że sie jej bal, nie chciał iść, no i trochę marudził zanim poszedł spać... ale potem było ok. Teściowa już pojechała.

a impreza masakra... zostaliśmy zaproszeni na takie oficjalne otwarcie restauracji, bardzo znanej zresztą w Krakowie, która to zmieniła właściciela. mówię Wam, żarcie takie i tyle jak na wesele, tysiące najróżniejszych przystawek, pieczone prosię w całości, itd... występy kilku znanych artystów jazzowych, orkiestry garnizonowej... potem tańce, tort...extra. Mój Marcin ledwo leży teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...