Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
z bidonem sie udało. najpierw mu dałąm słomke zwykłą do bidonu potem ta silikonową bidonową bo jest szersza i załąpał. nawet gorzej bo zauwazył ze jak pociagnie to na koncówce zostaje picie i tam wpycha palucha i pstryka ta wodą! mały łobuz! ciekawe jak długo bedzie chetnie z niego pił. narazie w galerii nawet sobie sam pił 🙂
no i kupiłam dady nr 5 i są dobre!!! kurna od 15 kg one są!!! maskara..
juz jedna pobudka zwrzaskiem zaliczona. wiec dzis bedzie nieciekawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczyny

właśnie wróciłam ze sklepu z rowerkami
ale mają przebitę, w necie połowę taniej ... ceny z kosmosu za byle co.
ja mówię do mojej mamy : zgadnij ile ten rowerek kosztuje i zakryłam cenę, tam było 490 zł a moja mama : 180 ????. hihih 🤪
chociaż zobaczyłam na żywo
no i tak:
kubuś ten co ja wkleiłam link jest tak samo lichy - ta torba to z jakiegoś sztucznego materiału co się pruje już w skepie, brak kierowania przez rodzica, podnóżek słaby.
w rezultacie ta panda za 120 zł ( - za tyle najtaniej na allegro zalazłam ) jest najlepsza. po co przepłacać skoro jakość jest podobna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a w carrfourze jak dziś byłam to zaproszenia gołe bez tekstu kosztowały 7,50 😮 MASAKRA ...
a tu ze zdjęciem z przesyłką i personalizacją wychodzą coś koło 3 zł...

rozglądałam się też za kuferkiem dla Julci na pamiątki - chce jakiś najlepiej drewniany, może z decoupag'em, ale taki troszkę więszy - na allegro są ale takie malutkie .
Na roczek chcę jej taką pamiątkę zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do wyżywienia w żłobku to u nas jest kuchnia, jak czytam codziennie menu dnia to dębieję, bo w życiu w Borysa bym tyle sama nie wcisnęła, ani nie nawymyślała sama żeby posiłki były aż tak zróżnicowane! ALe Wiecie, tam menu konstruuje dietetyk, wszystkie wymogi muszą być spełnione. Dzięki temu nam w tygodniu odpada już gotowanie obiadów... Borys na obiad ma pierwsze danie i drugie danie, codziennie coś innego, co w moim przypadku byłoby raczej awykonalne...

Agata jak będę tam jutro to posprawdzam dokładnie co tam dają każdego dnia, i o ile nie zapomnę to Ci napiszę, może coś się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Gosia 🙂 może akurat coś dla Miłka bym zrobiła z menu Borysia żłobka 🙂

Doris fajne to zaproszenie, takie kolorowe no i jest Myszka Miki - a to ulubiona baja Miłosza 🙂
ja nie mam czasu zamawiać przez allegro, bo zanim dojdzie, poza tym wysyłka by sporo kosztowała... tak więc kupię coś tu w easonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia co do kranówkki nie przegotowanej to fajnie jest jak sa zwykłe bakterie, ale gorzej jak sie trafi jakies paskudztwo co ostatno coraz czestsze. ja ciagle słysze o jakiejs aferze albo e. coli, albo llegionella..
a w pzredszkolach bynajmniej w ck to nie ma dietetyka. moja mama z kuchnią ustalają jadłospis. jej tez juz ukrócili etat, i przerzucili na kuchnie w połowie jest tam a w połowie intendentką, a papiery w domu robi. powinni jej dawac nadgodziny!!. wszedzie oszczednosci!
no ale przedszkolne menu troche inne od żłobkowego. od tego roku ponoc złobki wchodza pod system szkolnictwa czy cos takiego a wczesniej pod słuzbe zdrowia. bo dzieki temu wiecej jest miejsc dla dzieci (inne normy) ale sa to minusy bo wiecej jest dzieci na salach, mniej opiekunów, no i dietetycy bedą zwalniani raczej.takie to oto zmiany na plusy dlaje nam rzad....porazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Filip jak nie miał bajki przez jakis czas to tez nie chcial ogladac, ale podczas mega marudzenia w trakcie choroby nie wyobrazałam sobie nie puscic mu, bym wykitowała. on oglada tylko ciekawskiego georgea nic innego nie toleruje i dobrze bo to fajna bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris dobrze ze miałas okazje sprawdzic te rowerki. na zywo to zawsze na zywo.
dzis szlak trafił sniadanie (a włąsciwie drugie sniadanie) choc jajecznica mu smakowała, ale chciał cyca i lulu wiec mało zjadł.wczoraj kiepsko jadł a ja mam juz schizy ze znowu bedzie chory tfu tfu tfu, oby na ząbka bez zadnych gratisów! nocka do bani. depresji mozna dostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
A u nas noc bajka! Bez jednej pobudki do 8 rano!!!
Ale wczorajszy dzien tez masakra. Do 17 nic nie jadła, potem i mm i obiad do tego nasze drugie danie i truskawki na deser.. Wszystko w ciagu 1,5h...
Dostała przeciwbólowy i mogła dopiero jeść :-(
Cały dzien była nieznosna :-( aż musiałam zadzwonić do m zeby wcześniej wrócił bo brzuszek mnie juz bolal z wysiłku.
Ale dziś jest na razie super. Zobaczymy może zeby juz wyszły.

Nie wyobrażam sobie zeby moja Niki Piła nieprzegotowana kranowke.

Wczoraj była koleżanka (przyleciała do rodziny) na stałe mieszka w stanach, tam 5 mcy temu urodziła synka - przyleciał z nią. Tam to dopiero maja standardy dotyczące wychowywania małych dzieci!!! Pierwsze to np mm robią, wkładają do lodówki i w porę karmienia wyciągają i bez podgrzewania dają!!!! Oczywiście maja inne mleko.. Próbuje zbierać to w jedno i przekazać wam ;>
A jakie fajne gadżety przywiozła!! (wszystko nam zostawi jak będzie wracać!!)
Głupi pojemnik na mm jest rewelacyjny na podróż!!! Nawet pojemniki na jedzenie... Oj tam matki maja dobrze..

Na baby shower dostała wszystko od koleżanek: Wózek!!! ( ma go ze sobą jest super) łóżeczko!! Itp mówi ze do pokoju, czy wyprawke, wszystko dostała.. Jak ja zaproeadzilysmy do Coccodrillo i zobaczyła ceny body dla dziecka to sie załamała ;-)
Stwierdziła ze w tym kraju jest polityka anty rodzinna.

My z kolei sie poczulysmy jak matki z trzeciego swiata..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Iza dziadkowie Wojtkowi kupują odkurzacz 😁 A ja kupuje narzędzia z drewna. Kiedyś Wojtek u kolegi oderwac sie nie mógł od nich 🙂
Kurcze, porobiłam wszystko z obowiązków i juz chciałam spokojnie posiedziec i popisać na forum a niuniek już mnie woła....ehhh
Marlenka jak Adi? Lepiej się czuje?
Beti to i Twojego Filipka dorwał rota? Biedulek i biedna mama, tez musiałas się nadenerwować...
Basia fajny ten rowerek! Cena troche brzydka ale myśle że lepiej kupic coś jakościowo lepszego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja powiedziałam ŻADNYCH ZABAWEK!
Mam już 3 te wielkie pojemniki z IKEA po same brzegi zapełnione, a Lenka i tak się 3/4 zabawek nie bawi bo woli chodzić i biegać po mieszkaniu!
Zażyczyłam "sobie" dla Lenki ubranka, tego nigdy za wiele a już wyrosła z połowy 86 i muszę przechodzić na 92.
Poza tym pieluszkowy temat, My od jakiegoś czasu używamy pampersów "5".
Jezus, Lenka wchodzi na narożnik... oszaleję! I dziś wylądowałaby "na główkę" na balkonie, mamy ogromne schody z i na balkon... masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...