Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
przeczytałam dzis w kalendarzyku z nivei akurat czytałam opis na 12y miesiac. i sparwdzałam ile juz tych mega sajgonowatych nocy było -8! pobudek niezlicze, skok trwa niby 3 tygodnie...zobaczymy czy to to. oby nie choroba bo sie załąme, a mam juz schizy.
"w tym wieku twoje malenstwo szlifuje wiele umijetnosci: stawanie, chodzenie, siadanie, mówienie, jedzenie....zajete doskonaleniem jednej zdolnosci skupia sie tylko na niej, zaniedbujac inna. nie zdziw sie wiec, jesli twoj brzdac, rwąc sie do chodzenia, nie bedzie zbyt rozmowny lub, wprawiajac sie w samodzielnym jedzeniu, nie bedzie chwilowo odnosił sukcesów w chodzeniu. to czas kiedy obowiązuje zasada: jedna rzecz na raz i jest to zjawisko zupełnie naturalne!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój Mąż pojechał na poligon... Wróci za 6 tygodni!
Wczoraj miałam mega kłótnię w pracy z moim zajebistym kierownikiem i mam mega doła bo nie daje sobie rady... 😞

NIe wykluczam że pojde na wychowawczy, przygotowuje sie psychicznie do rozmowy z szefem...

Jak to jest z wychowawczym? LAta mi pracy lecą? A ktoś za mnie składki płaci? czy nie bede nawet ubezpieczona? NIe wykluczam że pobędę na wychowawczym i znów zajdę w ciążę.
Nie chce mi się wracać do pracy!! 😞(

Jak Ty np. Beti dajesz sobie rade bez pomocy Męża? U mnie najgorsze jest usypianie, bo wogóle zasnąć nie chce... 😞 Jest mega zmęczony, chodzi, obija się a jak go biorę na ręce i chce utulić to płacz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki
Beti, jestem jestem, dzięki za pamięć :* ale nie piszę bo i tak moje posty są ignorowane 😞 ale czytam Was cały czas 🙂 🙂 🙂
Magda super , że u Ciebie tak wszystko się układa cudnie 🙂
Doris nie martw się nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
Gosia ależ jestem ciekawa tej czerwieni 🙂 podziwiam za odwagę sama bym ją chciała mieć i coś w końcu zmienić... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie 😁

U mnie w tym roku i Dzień Matki, i Dziecka minął bez echa.. 😞

A dzień Ojca też taki będzie..

No i pierwsze urodziny o jakiś miesiąc muszę przełożyć, bo nie chce by Tomka ominęły...

Gosia też czekam na foto!! 😁

DOris współczuje utraty pracy przez M i oby szybko znalazł coś nowego! A z wakacjami to tak jak Beti pisze, bedą następne!
Mnie jak zmuszą żebym teraz wzięła urlop jak M na poligonie, to też moich będą nici 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Mysza że zleci, ale w pracy mam teraz ciężką atmosferę...
Wczoraj pokłóciłam się z gościem co za mnie jest kierownikiem (jak poszłam na macieżyński to on był za mnie i tak zostało jak już wróciłam - mi to nawet na rękę), ale jak ja jestem w pracy od 8.20 do zwylke 18 to pacam z nóg i chciałam dwie godziny wczesniej wychodzić przez ten miesiąc. Szef spoko, tylko właśnie z nim (z tym pieprzonym super kierownikiem chciał pogadać) i wczoraj ja z nim gadałam i wyszło na to że mam urlop sobie wziąc. BO on się na dwie godziny mniej dziennie nie zgodzi bo duży ruch jest! to gdzie tu k**wa logika?? Jak mnie nie będzie przez dwa tygodnie to dopiero zapierdziel będą mieć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris25 napisał(a):
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH POCIECH :
DUUUUUUZO CUKIELKUF, ZABAFKÓF I SYSKIEGO KOLOLOWEGO I DZIECIAKOFEGO. NO I BLAKU PLUCHNICY OD TYCH CUKIELKÓF ... 😉
😘 😘 😘 😘 😘 😘


Zarąbiste życzenia Doris!!!

Dzięki 😁

Ja spoźnione ale szczere:
dużo zdrowia przede wszystkim! beztroskiego dzieciństwa, długo trwającego, miłości, miłości miłości dla naszych kochanych BOBASKÓW :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia to Ty dziennie 10 godzin codziennie pracujesz?! no nie ma logiki... Basiu z wychowawczego jakbys zaszła w ciaze to troche lipa bo bys nie miała pensji. musiałabys wrocic do pracy przejsc badania lekarskie i dopiero po chyba jednym dniu na l4, tak kiedys Gosia pisała. co do skłądek, to licza sie do lat pracy ten czas, skłądka za ubezpieczenie jest opłacana, tylko za pzu albo płacisz albo rezygnujesz. mi o tym nie powiedzieli i musiałam zapłacic sama a przeciez bym zrezygnowała. na co mi pzu i tak ciezko od nich jakąkolwiek kase za cokolwiek wyciagnac. moja mama dwa razy juz nic nie dostała za wypadek przy pracy.natomiast chyba jzu od teraz ma byc to okres skłądkowy emerytalnie... bo wczesniej chyba nie był. ale tego nie jestem pewna. zapytamy Gosie.
Mysza witaj! tez mialam tak z tymi postami jakis czas temu: bynajmniej tak czułam 🙂 a teraz sama zapominam o wszystkim co chciałąm odpisac wszystkim. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do usypiania to aktualnie jets faza darcia mega. i T. nie umie juz tez usypiac nawet jak jest bo mały sie u niego drze. taki okres jakis dziwny. u mnie spi w dzien raz przy cycku 🤢 a wieczorem to musi byc mega zmeczony i tak samo usypia. a jak nie usnie pzry cycku to wielka lipa i mordęga. wkłądam go do łozeczka sprzatam zabawki ( mały sie drze w tym czasie) mowie mu ze koniec zabawy musi to widziec i jak sie zmeczy troche marudzniem lulam lub cycek. aktualnie nie mam złotego srodka niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety Beti tak to teraz u mnie wygląda z pracą...

A z usypianiem to też masakra, boje sie jak cholera wieczora jak sobie przypomne co wczoraj było, bo ja strsznie nerwowa przez prace sie zrobiłam, a jak Filip zaczyna kwilić to i mi się płakać che przez to wszystko!
No i wogóle zorganizować się nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez prace pieprzoną! a teraz zamiast coś zorbić jak Filip spi to ja na kompie siedzie.. POgoda do dupy, wieje masakrycznie to i na spacer dziś nie pojdziemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja rozumiem nie fajną atmosfere bo taką miałam dlatego odeszłam 😞 i kazdemu współczuje musiec w takiej pracowac!chyba przyda Ci sie wolne, a wekend pracujesz? a z tym poligonem to masz kontakt z mezem by porozmawiac? Twoj men jest tez wojskowym?
Mysza pochwal sie prezentami! ja to wyrodna matka nic dziekcu nie kupuje hehe ale tez od dziadków nic nie dostał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to czyj też Twój? 😜

Ja też nic nie dałam, a od babć dostał po czekoladzie 😜 żeby coś było. Ja prezentów w sumie nie chce. Zabawek ma mnóstwo. Ubranka wole sama kupic. Od Matki Chrestnej dostał 150 zł do rowerka więc spoko 😁
Jedynie co to ksiązeczki jakieś, baśnie itp mógłby dostać 🙂

Ma Tomek telefon. No i skype'a teraz zainstalowałam 😁

A atmosfera w pracy zmieniła się baaardzo.. Ciekawa tylko jestem co szef zadecyduje... Czy da mi te 2 godz dziennie wolnego, czy na urlop wyśle? Ale co tam, w poniedz bede sie martwić.
Dziś wolne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie moj nie. Iwonki marynarz to tez wojskowy 🙂
to chyba ta atmosfera sie zmieniła przez tego kierownika nowego.eh czasem jeden człowiek a , tak namąci.no ale dzis wolne! 🙂 u nas tez wieje. wczoraj tez. sprawdziłam pogode jutro u mnie nie ale ma byc na tyg 6 stopni!!!! wczoraj zero spaceru bo nie bede ryzykowac po chorobach i dzis pewnei tak samo.trudno. jutro wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
trzecia tura spania uspałam pod rzad bo z płaczem jak wstaje a pzrewaznie tak jest = niewyspany. czaaaasem uda sie go jescze uspac. i dzieki temu spi juz hm... 1,5 godziny lub wiecej.
a moj Filip nie znosi juz ksiazeczek. ale mam nadzieje ze mu wróci zainteresowanie. dzis byłą proba rysownaia. złąmał kredki swiecowe ale bach bach i kilka kreseczek zrobił przypadkiem w malowance hehe.była bardzo zdziwiony taką książeczką hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja właśnie w trakcie szykowania się. Mamy impreze służbową, więc rano biegałam po sklepach, a teraz padam na twarz, a tu jeszcze obiad zrobić no i doprowadzić sie do ładu składu. Ostatnio w domu mamy taka atmosferę, że az mnie czyści dosłownie z nerwów. Nie umiem wytrzymać z tym moich chłopem...
Ale to wszystko nic...wczoraj dostałam wiadomość od znajomych z Norwegii, że 11 maja urodził im się synek. wszystko fajnie, ale trochę byłam zdziwiona, bo nawet nie wiedziałam o ciąży, a byliśmy w stałym kontakcie. Ale moja koleżanka wytłumaczyła mi to tak "nie gniewaj się, ale nikt nie wiedział..nawet nasi rodzice. Zadzwoniliśmy z porodówki już jak Aleksander był na świecie". Myślałam, że roztrzaskam szczękę o ziemię- z takim hukiem upadła 😉 Kosmos jakiś 😁
Magda,gratulacje dla Rafała! Doris, przykro z powodu Twojego męża. Nie będę pisać o jego wypowiedzeniu, bo wszystko pięknie uzasadniła Ci Gosia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!

Beti u nas po tym okrutnym skoku Nikola po 11 mcach życia zaczęła przesypiac całe noce
Bez jednej pobudki, juz chyba 4 noc z rzędu
Skok był straszny, wiele sie dzieje u takiego malca, w Głowie tyle spraw
Cieżko było ale jest efekt!!

Sorki za błędy ale prowadzę wózek jedna ręka a druga pisze ;-)
U nas sie rozpogodzilo i dopiero spacer

Basiu skąd ja to znam ?!
;-)


Ja proponuje dociagnac do powrotu m
Trochę urlopu, masz 60 dni opieki nad dzieckiem
Wtedy robić dzidziusia

U nas wyskoczył na opiece Niki, potem miałam zaległy urlop wypoczynkowy jak sie dowiedziałam ;-)
Nie tknelam wychowawczego
Teraz L4 i ciagle pensja;-)

Tez miałam uciekać z pracy ale akurat zaszlam z Nikolka ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli widzę Mysza że średnio się cieszysz z tych super zabawek :P

dzięki Iza za wsparcie i rady 😁

przeczekac do powrotu M.... Tylko on cholera dopiero pojechał... 😞

mam jakiś zrąbany humor.. Płakać mi się ciągle chce.. I wogóle nic mi sie nie chce..
Jak to M powiedział: 3 dni już zleciały, jeszcze tylko 10 razy tyle! Łatwo mówić...

Ciekawe jak Magdy praca? Czy zdała? Bo to chyba dziś miała oddać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu będzie dobrze ;-))
Pomysl ze są samotne matki z kilkorgiem dzieci. I muszą chodzić do pracy zeby wyżywić dzieci. Dają radę. My dopóki nie dostaniemy kopa (jakiego ty teraz dostalas) nawet nie wiemy ile jesteśmy w stanie znieść i zrobić!!
Dla mnie okrutny był tydzień bez m!!! W Krynicy musiałam sie wspinać pionowo z wózkiem nawet na posiłek!!! To w sumie pikus, mogłam prosić do pokoju. Gorzej ze pokój na parterze jak sie okazało jest ale są tez schody... I to wysokie kręcone!!! Ja sama bez wózka ledwo co dawalam radę. Ale poradzilam sobie. Cieżko było. Tak bardzo teraz doceniam pomoc m ale bez niego tez sobie poradzę.
Wiem co czujesz, ja mam ogromny brzuch i przez to zero kondycji a ty za to masz prace :-(

Basiu co do pracy to cię rozumiem, może jednak szef skróci ten dzien pracy. Gnojek zyskał na twoim urlopie i teraz żadnej wdzięczności?!
Wiem ze wrócić z macierzyńskiego masz prawo na krótszy etat ale czy juz po powrocie to pewnie Gosia albo Ania sie wypowiedzą.
A ty juz nie karmien cycem? Sorki bo juz nie pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...