Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aaaa i mam pomysł na roczek 🙂
Zrobimy GRILLA na działce 🙂 Wcześniej działkę przyozdobię balonikami, girlandami i innymi ozdobami.
Będzie tort, będą talerzyki i kubeczki z bajkami i PICOLO 🙂
Poza tym grilla łatwiej przyszykować niż ucztę w domu 🙂 A ja na prawdę nie mam ochoty ani weny na gotowanie, samo zrobienie śniadania to ostatnio wyzwanie z maseczką na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iza zagłosowałam i zostawiłam komentarz 😉

Dziewczyny ja mam istny szał... próbuję skończyć pracę... w sobotę mam ją oddać... zrobiłam póki co wykresy i tabele... a gdzie analiza, wnioski, zakończenie no masakra 😞 czuję się już wyładowana tym wszystkich, Mary ida zęby w dzień jest nie do zniesienia, w nocy śpi- na szczęście... Rafał nie pomaga bo się uczy do egzaminu żeby prace dostać, ma go w piątek... jejku kiedy w końcu przejdzie mi ten rozpiernicz życiowy...ech

na dodatek padła mi matryca w lapie, dobrze, że w szafie stał 2 monitor, więc go podłączyłam... ale nie ułatwia mi to siedzenia przed kompem... piszę na laptopie a widzę na innym monitorze... Marysia chce wszystko rozwalić, rzucić, dotknąć, zabrać... ARMAGEDON... ankiety latają, kawa się rozlewa (minimum3 dziennie), myszka co chwila ginie, gile (alergia) po pas, ja nieumyta, rozczachrana, Marysia się drze, rzuca we mnie kulkami sensorycznymi, przynosi mi książki, gryzie... a ja jeszcze musze posprzatać, zrobić obiad, zmieniać pieluchy, nakarmić ją, pójść na spacer, nakarmić psa..... aaaaaaaaa oszaleje!! tak wyglądają moje dni od tygodnia 🤪 teraz mam przerwę, Marysię uśpiłam i sobie pogram i biorę się do dzieła z pracą...a na obiad naleśniki bo to szybko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia dzięki 🙂)

Hehehhe zastanawiam się skąd bierzesz ten power!? Powiem ci, że ja mam podobnie 🙂 tylko nie praca - ankiety tylko inwentaryzacja, opisy, aukcje, pakowanie paczek, przesyłek itp.
Niestety praca w domu z takim 11-miesięcznym szkrabem to masakra!!!
Chwila spokoju jak śpi!! Ja mam o tyle dobrze, że oddaję ją teściowej na ok 2h - idą na spacer 🙂 i niestety zazwyczaj wtedy śpi..
Dziś myślałam, że rzucę tym wszystkim! Ciągle chce na kolana i stukać w klawiaturę!! nie pobawi się sama dłuższą chwilę... oj musimy przeczekać.. a ja do następnego.. już się godzę powoli, że jeszcze ok 2 lata będę miała przewał niestety ... Taka wyrwa w życiu..

Teraz pracuję przed kompem, Gotuję Niki zupkę z króliczka, sobie robię obiadek z kurczaczka, zaraz obieranie ziemniaczków, sałatka, w międzyczasie kawusia 🙂
wszystko w tej samej chwili 🙂 póki śpi zrobić jak najwięcej..
narazie ja odpoczywam w nocy jak Niki śpi..

łap oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Nie mam czasu pisac, bo moj lobuz wszedzie wlazi non stop musze go pilnowac. Padam !!!
Chyba jest po skoku, bo ma nowe kaprysy 🤢.
Bylam dzis u lekarza, kaszle mi i smary ale energi mu nie brak! Szaleje caly czas, o spaniu po ostatniej butli juz nie ma w ogole mowy, o 22-23 sobie panicz idzie spac.... i w dodatku ze mna 😞. Masakra, coraz bardziej niegrzeczny sie robi.
Lekarz powiedzial ze grypa, prawdopodobnie goraczka ktora wystapila 2 dni wczesniej byla przez wirusa. Mial tez zapalenie ucha niby, ale jakos nam to umknelo. Teraz juz nie ma, tylko acerwienienie pozostalo 🤢. Oczywiscie nic nie przepisal i nie kazal podawac syropu, bo stwierdzil ze i tak nie pomoze. Tylko pryskac do noska sol fizjologiczna. Adi juz sie nie da dotknac do nosa, ma dosc.

NIe pisalam wczesniej, bo chcialam tydien przetestowac. Odkad kapie i smaruje Adriana srodkami nie zawierajacymi perfumow i innych pierdol tylko neutralnymi, to nie ma wysypki. Dzis z tej okazji podalam mu banana, zobaczymy jak zareaguje.
Widze po nim ze jeszcze chwila i zacznie chodzic.... nawet nie chce o tym myslec 😁.

Dzieki za zyczenia.... jeszcze chwila i roczek 🙂.

W zlobku wlasnie daja bezposrednio z kranu, czyli nieprzegotowana 🤢. Ja tez nie ufam wodie z kranu, wystarczy ze sie kapie i zawsze wychodza mi czerwone swedzace plamy 🤢. W domu podaje tylko przegotowana. Co do gotowania, niby tez gotuja, ale w to nie wierze. Raz wpadlam akurat jak Adi jadl obiad... wygladalo mi na sloik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Agatka, chociaz na chorego to on nie wyglada.... szaleje normalnie, juz dzisiaj z 4 razy uderzyl sie w glowe, z 15 razy sie wypieprzyl, a ja tylko patrze i sie zastanawiam kiedy mu baterie padna... caly spocony ale dalej lata...uffff.
Ciesze sie ze jutro ide do pracy :P. no a jutro pewnie bede za nim tesknic.
No i w sobote jade na te wybory miss. Postaram sie dobre bawic, ale i tak wiem jak bedzie, ciagle bede myslala czy tam Adi nie placze itd. 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zazdroszcze grilowania, ja za bardzo nie mam gdzie 😞 ale u nas roczek bedzie obchodzony na chrzcie a taki domowy roczek bedzie -tylko my.jutro dzien dziecka. mam nadzieje ze uda sie kupic balonika 🙂 dla dziecka to najlepsza zabawka 🙂 Ivi własnie sadze ze jak ozdobisz wszystko balonikami to Lenka bedzie szalała hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
zazdroszcze grilowania, ja za bardzo nie mam gdzie 😞 ale u nas roczek bedzie obchodzony na chrzcie a taki domowy roczek bedzie -tylko my.jutro dzien dziecka. mam nadzieje ze uda sie kupic balonika 🙂 dla dziecka to najlepsza zabawka 🙂 Ivi własnie sadze ze jak ozdobisz wszystko balonikami to Lenka bedzie szalała hahaha


Gdybym nadal mieszkała w Staniowicach to pewnie nie raz byśmy się spotkały 🙂
U moich dziadków jest PRZEOGROMNY plac wokół domu, a do lasu jest 5m od bramy wyjściowo/wejściowej [tylnej :P ] !!
Ogród, ogródek, ule [mam miód prosto ok pszczół 🙂] no i powietrze...
Zawsze kiedy jadę do dziadków to pierwszego dnia przechodzę detoks... śpię jak zabita 14h i dopiero mogę żyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/widelce-plastikowe-rozowe-10-szt-urodziny-grill-i2384676231.html
http://allegro.pl/lyzeczki-plastikowe-rozowe-10-szt-urodziny-grill-i2384676202.html
http://allegro.pl/54347-kubki-mini-mouse-urodziny-party-jednorazowe-i2371068043.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=2327656166
http://allegro.pl/balon-urodziny-mam-juz-roczek-balony-z-misiem-i2331334388.html



Przykładowo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...