Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
BUZIAKI DLA NIKI !!! STO LAT !!!!! 😘 😘 😘

GRATKI DLA MILO !!!

Beti - u nas nieprzespane noce skończyły się wraz z cycem. 😮
ale myślę, że twoja teoria też jest nie trafiona (że dziecko przesypia noce jak umie samo zasypiać). Julka zaczęła ładnie spać - całą noc ale nie usypia tak typowo sama kładziona z otwartymi oczkami do łóżka. Usypia mi na kolanach - O TYLE sama, że jej nie noszę, nie daję smoka ani butli aczkolwiek ja ją przekładam także wychodzi na to, że z tym przesypianiem nocy to też nie jest tak, że dziecko musi umieć samo zasypiać. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja popieram Gosie! Wszystkie wiemy jak wyglądamy tylko Beti to zagadka 🙂 A to tak łatwiej się rozmawia...
Moje dziecko dzisiaj spędziło caaaały dzień na dworze. Jest tak opalony, że szok. Marcin to go chyba nie pozna. I w ogóle przez ten tydzień z rodzicami nabyło tyle umiejętności, ze ja sama nie nadążam. Jak się mówi Pawełkowi "Pawełku, jak myjesz rączki, pokaż" to zaczyna pocierać ręce aż do łokcia, tak jak moja mama zawsze myje ręce 🙂 Na psa woła "hauuuuuu". Jak bawi się piłeczką i powiem "główka" to odbija do mnie z główki! Nie nadążam za nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za Zyczenia!!
Solenizantka już śpi 🙂
Byliśmy dziś na piłeczkach, postaram się wrzucić fotki zaraz 🙂
Ja też ciągle jestem zadziwiona jak szybko idą postępy tym naszym dzieciom!!
Nikola dziś sama biegała po centrum handlowym!!! Tata za nią 🙂 a najlepsze są rozsuwane drzwi szklane ....... same się otwierają!!! hehehhehee i plac pod centrum h 🙂)
Nie poznaję dziecka!!

Dziś mi po prostu uciekła na parkingu!! Ja do auta pootwierać drzwi bo się nagrzało a ta myk!! i tylko się ogląda z uśmieszkiem czy mama goni!!

Bawiła się dziś z dwójką dzieci - Martynka 9mcy i Wiktor 6mcy
Wiktor to zabawka 🙂 a Martynka koleżanka ale jeszcze nie chodzi to tylko smoka jej zabierała 🙂

oj ciężki ale fajny dzień 🙂

a m do mnie: co byś powiedziała jakbym pojechał do Norwegii?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Iza, że dzień się udał. Takie upały, pewnie Ci ciężko z brzuszkiem? Wstaw foto bo ciekawa już jestem jak wyglądasz 🙂 no i pozazdrosciłybyśmy Ci troche 😜

cieszę się Beti, ze chrzciny i urodziny się udały. W koncu masz to z głowy i jeden stres mniej 😉

fajnych masz Rodziców Ania!!! Zazdroszcze ☺️

my jutro z rana do kontroli do lekarza jedziemy, wiec mykam juz spac! Dobrej. Przespanej nocy życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem wieloryb..
samopoczucie fatalnie
od rana do nocy tylko brak mi tchu, cała mokra i ciągle mi słabo 😞

kurcze zdjęcie mam z torta ale tylko bokiem 😞 w sumie i tak widać wieloryba 🙂
wstawiam takie a u m na kompie mam chyba normalne ale to przy okazji 🙂

powodzenia na kontroli!!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/sdc11535g.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4218/sdc11535g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Babcia dzwoniła, że zamówiła tort 🙂
pytam jaki?
taki jak chciałam - owocowy - na upały
ale oprócz tego to ona nie wie, pani się spytała czy ma być "Normalny" czy taki "na opłatku z bajką"?
To mówi wzięłam ten lepszy! ale co to jest to nie zapytała 🙂)
ehhehehhehe nieźle będzie 🙂
ja planuję tylko obiad + tort a tam mi szykują imprezę!! już mi nawet spraszają gości.. masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakiś szał sprzątania mnie ogarnął ( a miał być dzień odpoczynku) ale w końcu wyprałam wózek i leżaczek bujaczek też już wyprany, teraz przeglądam ciuszki bo coś muszę wydać, nie mieszczą się komodzie a i tak większości nie nosi, a mam w pobliżu taką dziewczynę jej na pewno się przydadzą...
Tylko bałagan straszny się zrobił przez te ciuszki.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek! 🙂

oj poczytałam Was od wczoraj 🙂

Beti zgadzam się z dziewczynami, czekamy na fotki ale również z Tobą! Ty wiesz jak my wszystkie wyglądamy, a Ty ciągle w ukryciu 🙂 no i zdaj relację jak tam z chrzestną.

Iza i jak Niki nie bała się kulek?? fajny avatarek 🙂 no to będzie tort niespodzianka 🙂 a co Twojemu z tą Norwegią? 😮 chyba wybiłaś mu to z głowy 🙂

Doris Ty też fajną fotkę w avatarek wstawiłaś... ludzie to już roczniaki... a tak niedawno wszystkie czekałyśmy na godzinę zero 😁

Ania mądrego masz synka, mój nie jest taki błyskotliwy, no ale miejmy nadzieję, że szybko nadrobi 🙂
u nas z nowości, włażenie na kanapę, pokazywanie jaki duży urosnę i pokazywanie oka na zabawkach i tańczy tzn buja się tak śmiesznie jak usłyszy jakąś nutę 😁

hmm ciekawe co tam u mikaanki, u Moniki.. jej mąż miał chyba mieć operacje na serducho.. ma którą do niej kontakt?

u nas chyba kolejne zęby w drodze... boooo po 5-6 kup od trzech dni, marudzenie i płacz w nocy, nawet przez sen kwili... i maruda.

Wczoraj kupiłam balony i transparent na imprezę 🙂 kurna nie mam pomysłu co kupić małemu w prezencie... zabawek ma ogrom... sesję zdjęciową mieliśmy jak miał 10 miesięcy... ale fajny pomysł Aniu 🙂

aaaaa 23 (dzień narodzin Miłosza) jest DNIEM OJCA 🙂 jakieś pomysły macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata ja chętnie do Norwegii się wyprowadzę!!
nawet zaraz po porodzie 🙂)
Jak będą dobre warunki czemu nie!!!
najgorzej do porodu i chwilę po bez m

Kulki rewelacja ale bez szaleństwa
Niki kocha piłki więc na hasło od mamy :'Rzuć Nikus piłeczkę głupiała i się śmiała 🙂)

Beti czekamy na fotkę 🙂
Ja słonica się pokazałam to Ty nie masz wyjścia 🙂)


Agata też się zastanawiam co u dziewczyn słychać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas też babcia ma zamówić tort ale nam kazała wybrać jaki ma być.
oglądałam na profilu jednej babki wzory tortów jakie ona robi. Kobieta ma talent.
czego tam nie było. Samochody, piłki, lalki, kucyki, kubusie, hello kitty, herby, śmieciarki, cuda niewidy na kiju ... Podoba mi się ten na kształt hello kitty nawet i taki na kształt jedynki też fajy był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti - jak karmiłam cycem to usypiała przy cycu, potem wprowadziłam na noc butle i jeden miesiąc tak ją usypiałam ale potem już nie bo bałam się o ząbki więc odkąd myjemy to usypia mi na kolanach na podusi- także na naszym przykładzie wiem, że gwarancją przespanej nocy nie jest umiejętność samodzielnego usypiania. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...