Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja zapomniałam się pochwalić, że w sobotę byłam z Marysią w zoo 🤪 super było, fajnie reagowała na zwierzaki a myślałam, że będzie za wcześnie... już przy wejściu był słoń i stałam pół godziny bo nie chciała odejść aż w końcu paw na nią nawrzeszczał (u nas w zoo pawie chodzą na wolności) i mogłam ją zabrać haha no tyle radości było, na surykatki, małpy, żyrafę... no i najlepsza akcja... u lwów... lew taki padnięty leżał i spać i lwice tylko takie żwawsze były, a wybieg mają oszklony, więc Marysia w wózku wszytsko ładnie widziała i się drze, że "ał, ał"- pies 🙂 nagle lwica podeszła do szyby, i łape prztyknęła do niej a Marysia rączkę, ja to już chciałam uciekać :P no i oczywiście nie miałam aparatu bo karta zapchana a komórka padła 😞 a to było takie aaaaachhhhhh!!!! Na roczek ją zabiorę znowu 😉 i wezmę aparat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to musiało super wyglądać !!! rzeczywiście szkoda, że nie macie foto 😞
ale mi dałaś Magda pomysła na prezent na roczek !!!
IDZIEMY DO ZOOOOOOO !!! 🙂 Myślałam o pójściu gdzieś może w sierpniu żeby była trochę starsza i bardziej kumata ale skoro piszesz, ze warto już teraz to czemu nie ???
rzucę hasło mojemu m. co on na to .... może w nd jakby było ładne pogo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris na w wwa zoo jest ogromne hihi w Płocku to takie skromne, ale super że w ogóle jest 🙂 no i teraz fajnie bo dużo na dworze zwierzątek jest, żółwie, pawie, surykatki na wybiegu, małpki 🙂 a nie pochowane po norkach wszystko 🙂 no i w motylarni było super też 🙂 polecam!! Nasze dzieciaczki kumate już są, serio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
Maja wczoraj pierwszy raz zasnęła bez cyca 🙂 w nocy obudziła się tylko na dwa łyki wody i o 4tej na mleko, więc jestem tak wyspana i zdziwiona , ze aż nie wiem co mam ze sobą zrobić 🤪 Teraz tylko się zastanawiam czy dać jej w dzień cyca jeszcze, czy już ciągnąć bez....( nie ukrywam , że na samą myśl o tym , że tak bez przygotowania miałabym jej nie dać już cyca chce mi się ryczeć ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie,
Troche was nadrobilam, ale nie wszystko udalo mi sie przeczytac.
czerwcowka Fajny brzusio 🙂, az mi sie zatesknilo, bardzo lubilam swoja pileczke, chociaz czesto bylo ciezko.

My chorujemy...
No ale to chyba zaden hit, chorujemy juz od tygodni.
Kuzwa, Adi przyniosl jakies grypsko i na zmiane kaszlemy i smarkamy. Kaszel taki suchy ze bidny mi az placze przy atakach.
W nocy myslalam ze wygryze sciane z bolu, ucho mnie zaczelo napieprzac, zjadlam 2 paracetamole i jest ok. na 15 jestem umowiona do lekarza, jak to zapalenie to sie wkurze. Adrian normalnie lata, piszczy, szaleje.... tylko wieczory i poranki sa ciezkie. Mysle ze z uszami wszystko ok, chociaz ciagnie, ale on juz ma taka manie ze jak ciagnie butle to sobie grzebie w uszach albo mnie szczypie, musi cos robic z lapkami (najlepiej jakby sam trzymal butle)

No nic, z soboty na niedziele do Polski. Niestety nie cieszy mnie to w ogole. Wszystko jest niezorganizowane, auto odbierzemy dopiero w piatek (kupilismy opla vectre), w pracy syf no i oczywiscie ja nie mam zastepcy i nikt nie moze przejac moich obowiazkow.
Boje sie podrozy jak cholera, bo to jednak 10 godzin do mnie a pozniej jeszcze 11 do Wojtka (pochodzi z konca Polski).

NIe mam sily na nic, w ogole do dupy sie czuje i jakos wszystko co pozytywne ze mnie wyparowalo.

No agatka teraz juz wiem co mialas na mysli jak pisalas ze Milo sie coraz czesciej "puszcza" 😁. Adi tez juz szaleje. Zdecydowanie wiecej upadkow jest u nas. Pierwszych kroczkow jednak nie chce stawiac samodzielnie.

Buziaczki dla dzieciaczkow ktore juz skonczyly roczek (chyba tylko Nikusia i Lenka?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata wczoraj wieczorem myślałam o prezencie na roczek... i wymyśliłam w moim mniemaniu fajny aczkolwiek u nas nie przejdzie bo nie mamy kasy 😞 ale wymyśliłam, że fajnie by było na roczek założyć lokatę z niewielką sumą początkową i co miesiąc wpłacać to 50zł... no i prezent na 18 byłby z głowy haha 😉 bo całkiem niezła sumka by się uzbierała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena ja to juz nawet nie daje rady na odległość czytać ze Wy znowu chorzy!!!
Musisz jakoś uodporniac Adiego
Ja Niki daje od 6 mz BioaronBaby to jest niby na odpornosc
Oprócz zebowego Kataru chorowała raz ale nie wiem czy to akurat ma jakiś wpływ na to
U Adiego niestety zlobek i nieodpowiedzialni rodzice którzy puszczają tam chore dzieci :-(
Na to juz nie masz wpływu

Pogadaj w Pl z lekarze jak uodporniac Adiego może coś poradzą

Oj biedni wy jesteście, biedni :-(

Wielki Buziak dla Adiego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki! Nie mogłam choć na moment dzis tu nie przyjść!!! Dziś już rok mija odkad mam Wojtuśka! Co prawda dokładnie to dopiero druga godzina rodeznia mijała...do 22:30 jeszcze troche ale to dziś świetujemy za dnia! Urodzinki o 16-tej. Wszystko na mojej głowie...
Nie mam czasu na nic, zaliczyliśmy choróbsko, nowe sliczne 3 ząbki( w sumie 5) Idzie trójka....oj daje popalić. Wojtek w końcu chodzi 🙂 Nie obyło sie bez siniaków:/ I jakos sobie radzimy! Wzięłam sie za swoje zdrowie...teściowa przychodzi a ja latam...ortopeda, dentysta...i takie tam 😉

Zdrówka każdemu roczniakowi:*!!!! I szczególnie Julci, równiez dzisiejszej jubilatce!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...