Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mamusie nie wiem już co mam robic tzn niby nic takiego ale mały ciągle się drapie po głowie po potylicy aż ma male strupki nie wiem już co mam robic.Zmienilam szampon,czesto mu głowę myję nawet samą wodą,wczoraj przemyłam mu nadmanganianem,zmienilam pościel a on ciągle się drapie ale nic nie widzę by miał na skorze i dziś noga doszła ale tam coś go ugryzło muszka jakaś czy coś ale z tą głową to już nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
To super!!! Szymek mądry chłopiec ;-)

Niki nienawidxila nocnika. Doszło do tego ze sie darla i płakała jak tylko przynioslam do pokoju. Dlatego teraz taka radość!!
A o nocy bez pampersa narazie nie marze ;-€

Jestem wściekła! W piątek mija 30 dni od zamówienia butów dla Bo!! Miały byc wcześniej a tu baba mi mówi ze pod koniec tyg powinna byc "juz" przymiarka!! Papiery z NFZtu ważne do piątku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za miłe słowa 🙂
Co do brzucha faktycznie mały, na pewno mniejszy niż w ciąży z Miłkiem, na razie 2kg na plusie, na liczniku 58, pomiar z piątku jak byłam u lekarki 🙂

Dziewczyny zazdroszczę Wam że wasze maluchy takie mądre i załatwiają swoje potrzeby tam gdzie powinny, u nas sikanie w majtki, dziś z tatą na spacerze tez przyszedł zsikany, mimo pytań, wystawiania siusiaka pod krzaczka.. moje dziecię woli chodzić w mokrych gatkach.. nic mam nadzieję, że do listopada nauczymy sie sikania na nocnik czy kibelek.. 🙂

Iza super, że już S !! jedziesz widzę ostro 🙂 ale ciężka praca popłaca 🙂

Milo nie może zasnąć, słyszę jak się bawi zamiast spać, zaraz idę mu roletę podwinąc, bo już za późno na drzemkę, u nas 14:20..

Beti tak da się przez imageshacka przesyłać, jedynie trzeba się zarejestrować, ja się zarejestrowałam i tym oto sposobem wciąż mogę fotki przesyłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam dzisiaj werwę na sprzątanie, przez ostatnie zamówienia nie miałam czasu w domu poogarniać więc dzisiaj nadrabiam, zmieniam pościel, prałam dywan bo trochę szczoszkami go czuć było, sprzątam, nawet renament w szafkach kuchennych zrobiłam 🙂 prasowanie wczoraj odbębniłam 🙂

a dziś jakaś babka się pytała o cenę za imiona dla trójki dzieci 🙂 także może wpadnie większe zamówienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezu Beti przeczytałam dzidziusia a nie dziadziusia
Aż mi powietrza zabrakło
Może to niegrzeczne z mojej strony ale odetchnelam ze to jednak dziadek
Dużo zdrowia i niech to cholerstwo co sie przyczepilo da mu spokój
Bo dziadziusie są bardzo kochani, ja poznałam tylko jednego i to bardzo krótko
Miałam gdzieś 4 lata i zostałam bez
Potem babcie i jestem bez
Dlatego moje dzieci odwiedzają raz w tyg swoje prababcie ;-) i pykam tyle zdjęć ile sie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti właśnie nic nie ma ciemieniuchy też bynajmniej nie widze 😞nie wiem nonstop się drapie ma wtedy czerwone plamy i robią się strupki jak za mocno drapie.włoski z tyłu glowy ma krótko obcięte nie wiem co to za cholerstwo 😞
A za dziadka Ivi się pomodlę bo ja żadnego nie znałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Monia może kup szampon do alergicznej skóry, albo zwykły szampon firmy Biały jeleń, mi alergolog poleciła serię hypoalergiczną biały jeleń do pielęgnacji Miłosza i wszystkie te suche plamy poznikały, widocznie naprawdę dobra ta firma, tania i dobra 🙂

Mam nadzieję, że z dziadkiem Ivi lepiej, Beti jak będziesz coś wiedziała to daj znać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata a ten szampon Biały jelen to dziecięcy czy taki jak dla dorosłego???Bo ja nie widziałam nigdzie i gdzie go kupię w aptece czy drogerii???

Patrzałam w google i ten szampon Bialy jeleń ma kilka rodzaj a ty jaki masz Agatka??
widziałam ze jest z bawelną,z jakimś chlorofilem czy coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ten używamy: http://www.maxdrogeria.pl/bialy-jelen-szampon-do-wlosow-z-bawelna-300ml-p2425.html

biały jeleń nie ma typowej serii dla dzieciaczków, ale mi alergolog poleciła całą serię tej firmy, myję go w mydle w płynie z tej serii, mam płyn do kąpieli też z białego jelenie.. póki co suche plamy znikły i na razie nie wracają. Generalnie lekarka mi powiedziała że wszystkie te dermokosmetyki apteczne typu oilatum kosztują kupę kasy a tak na prawdę guzik dają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Agatka poszukam tego szamponu i płynu do kapieli bo małemu zeszly plamy suche z nózek a ma teraz na brzuchu 😞kąpie go w emolium w żelu niby pomógł na nózki ale na brzuch już nie działa 😞
Ze ja się z Tobą wcześniej nie spisałam 🙂Oklask dla Ciebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, mało się udzielam ostatnio...

Agata super, że masz ruch w interesie, zawsze to jakiś grosz 😉

U nas wszystko okey, ale nie chwalę Małej bardzo bo się zawsze psuje jak ją chwalę :P

Nocnika używa i sedesu 🙂 woła za potrzebą, bez smoczka jesteśmy 4 dni..

Niestety odpadły nam drzemki popołudniowe, ale nie ma tragedii... wieczorem za to Mała pada na twarz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...