Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej! 🙂
jak zwykle mam troszkę do poczytania 🙂

dziewczyny moje dziecko nie ma apetytu... masakra jakaś... jak ranono 7;30 zjadł 150 mojego... tak o 11v nie chciał mleka... o 12 też nie... wręcz płakał jak mu butlę dawałam. Dałam mu 1/4 banana - zjadł ze smakiem... i potem dopiero ok 15 udało mi się 100ml mleka mojego mu podać/ o 16 zjadł może tylko 50ml zupki i jak na razie tyle... nic nie chce teraz, mam nadzieję, że po kąpieli zje troszkę kaszki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
hej! 🙂
jak zwykle mam troszkę do poczytania 🙂

dziewczyny moje dziecko nie ma apetytu... masakra jakaś... jak ranono 7;30 zjadł 150 mojego... tak o 11v nie chciał mleka... o 12 też nie... wręcz płakał jak mu butlę dawałam. Dałam mu 1/4 banana - zjadł ze smakiem... i potem dopiero ok 15 udało mi się 100ml mleka mojego mu podać/ o 16 zjadł może tylko 50ml zupki i jak na razie tyle... nic nie chce teraz, mam nadzieję, że po kąpieli zje troszkę kaszki...



Agata ja tak mialam przez ostatnie 5 dni z mala tez nie chciala jesc ale dzis wszystko wrocilo do normy i juz je ze smakiem.(moze to jakis skok) a co do marudzenia to tak samo oststnich kilka dni masakra byla a dzis juz w miare grzeczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze u mnie dziś podobnie jak u Ivony. Mega dół. Wszystko było ok do godz. 13 kiedy spotkałam się z pierwszą kandydatką na nianie. Kurde ale mnie walneło. Dotarło do mnie, że moje dziecko będzie praktycznie bez mamy. Jezu, płakać mi się chce non stop. Całe popołudnie nosiłam ją na rękach i tuliłam , a nigdy tego nie robię. Z Maćkiem też nie mamy dla siebie czasu. Nocą on jest w trasie, w dzień odrobinę odeśpi i jedzie do nowego m. wykańczać wszystko.
Pękłam dziś troszkę: boję się powrotu do pracy, boje się o małą i o siebie jak zniesiemy rozstanie, myślę o tym jak damy rade finansowo z kredytem. Aj do dupy.
Buttefly - czyli porządki w pełni, w sumie święta tuż tuż wiec będziesz mieć z głowy.
Dziewczyny podacie mi jakiś przepis na zupkę dla małej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja po prostu gotuję jednego ziemniaczka i jedną marchewkę, zalewam wodą tylko by warzywka przykryło. Gotuję do miękkości. pod koniec gotowania dodaję pół łyżeczki masła (można oliwę z oliwek). Potem wszystko miksuję blenderem 🙂 i zupka gotowa. Wcześniej próbowałam dodać troszkę selera, ale chyba nie podeszło małemu, bo nie chciał jej jeść.

aaaaa i głowa do góry! trzeba być optymistą i wierzyć, że wszystko będzie dobrze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysi kupa też czymś śmierdzi ale nie wiem czym haha kupą 🙃 dzisiaj w końcu zrobiła po 5 dniach... osrała się po pachy... musiałam ją umyć całą... gówienko nawet w pępku miała 😮 ale żadnego prężenia, duszenia... nawet nie wiedziałam że zrobiła... chciałam ją na ręce wziąć i czuję coś mokro... a ona ufajdana cała... śpi bez szelek teraz bo też całe były ubrudzone 🤨 armagedon jakiś 🤪

Marlena!! to już 4 miesiące 🤪 Buzi ode mnie i Marysieńki dla Adiego 😘

Przypominam o linku pod suwaczkiem 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...