Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziendoberek.połowy nocy nie pamietam obudziłam sie swiadomie bardziej jak mały łaził po moim łozeczku, ale miał pozastawiane góre i dół wielkimi wysokimi poduchami ze nie spadł, no i on od sciany był.no ale niebawem i te poduchy nie wystarcza... nawet nie pamietam kiedy go przeniosłam 😮 za długo na necie siedziałam az chyba do 23 zamiast spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej!
Beti Mojemu Wojtuskowi tez siusiaczek czasem staje na baczność 😁 Bez powodu! I myśle że to tylko oznaka że wszystko działa jak należy hihi
Ania A może poprostu odkrył nowa częśc ciała. Mój tez sie łapie czasami 🙂 Co nie zmienia faktu ze jak zbadasz mocz to bedziesz spokojniejsza...

Buziaki dla Nikusi kochanej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda Jeśli nadal bedzie tak robic (przez weekend) i to przez sen to może niech lekarz ja osłucha...przynajmniej bedziesz wiedziała że mała jest zdrowa a co za tym idzie lepszy humorek i spokojniejszy sen... 😉

Uciekam kawe robic i fasolke po bretonsku pitrasić 🙂 Do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek! 🙂

Buziak dla NIKUSI 😘

Iza jak wieczór się udał?

Madzia, bałwana nie było, ale chociaż dobra zabawa 😉
Co do takich odgłosów, mój mały też jak jest podekscytowany to jakby zasysał powietrze, machając przy tym rączkami. Także to raczej normalne, ale jak masz się martwić to zapytaj lekarza.

U nas nocka kiepska, o zamiast się położyć spać to gadaliśmy z Ł do godzin 1:30, a potem mały po godzinie się obudził, potem znów kolka razy... ehhh efekt taki, że jak ja kawy nie pijam, to dzisiaj muszę sobie walnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
U mnie pomidorowa 🙂
a fasolkę po bretońsku robiłam jakiś czas temu i mam zamrożoną bo zawsze robię duże gary i mrożę bo skoro i tak stoję przy garach to co mi za różnica jakie ilości tego zrobię a potem jest jak znalazł 😜


ja też tak często robię, potem na leniwy dzień obiad jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joł dziewczyny... dzisiaj od rana z teściówką na szopingu i spożywczym i nie spożywczym... po pierwsze kupiłam nocnik 🤪 a po drugie fotelik... http://www.justbaby.pl/fotelik-samochodowy-hektor-0-18-kg-firmy-berber.html zdecydowałam się jednak na taki przedział... bo 18kg to koło 4 lat, a później podstawka sama... a ten fotelik fajnie się rozkłada, ma dobrą wkładkę- dobrze trzyma plecy Małej, a wiadomo ja mam jobla na punkcie jej kręgosłupa, no i właśnie ten kręgosłup zadecydował, że kupiłam akurat ten fotelik... Mary się zaciesza jak w nim siedzi hehe... żeby śmieszniej było to kupiłam różowy, a niech ma coś "dziewczyńskiego"- moja siostrzenica tak mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza niebawem do Wwa czeka mnie podróż krótka bo 100km... ale zobaczymy jak się spiszę 🙂 Na żywo jest boski, bo jak się na niego patrzy to aż ma się ochotę samemu wleźć 🙂 można go montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, rozkłada się łatwo, i dosyć mocno nawet... zobaczymy 🙂 jak tylko będę gdzieś jechała z Mary to zdam Wam relację 😉 aaaa i ja kupiłam go w hurtowni z art. dziecięcymi 🙂 więc sądzę, że problemu nie będzie z kupieniem stacjonarnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski,
mam do narobienia 36 str. ale raczej nie dam rady 😞 Piszę od rodziców bo u mnie w laptopie przepalił się zasilacz ☺️ a nie kupiłam jeszcze nowego ...
Ciężko mi bez WAS wytrzymać. Cały czas myślę o tym co mogłabym Wam napisać ...Chciałam się tylko zameldować ... Jestem na chwilę u rodziców więc korzystam z okazji. Może w pon. będę mieć ten zasilacz... Oby bo bez neta - bez WAS nudno ... Pozdrawiam i ściskam razem z Julcią !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...