Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Gosia noooo pamiętam tą fotę co wrzucałaś... i jak się żaliłaś na spuchnięte nogi... wieki temu to było 🤪


to było dokładnie 24 czerwca! był taki skawr że szok u nas!

a potem zachciało mi sie pierogów z truskawkami i zrobiłam jeszcze trasę do biedronki, oczywiście wszystko z intencja ze na pewno dzięki temu dziś sie zacznie, hehehe 🙂 pamiętam jakby to było wczoraj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bożżże dziewczyny, dopiero co wróciłam od mojej Julki z usypiania ...
ręce mi się trzęsą, serce wali jak młot pneumatyczny i mam wyrzuyt sumienia, że to robie...
😞 aż się zanosiła, serduszko jej mocno biło, cała była mokra od łez ...
zastnawim się czy ta metoda ABY NAPEWNO JAKOŚ NIE SZKODZI DZIECKU ...

Ja też mam dziś wychodne z kumpelami z liceum ... ale jakoś humor straciłam 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris to może i działa, ale ja się w życiu na coś takiego nie zdecyduje! Może i działa, ale wolę jakiś inny sposób. Ja jestem zdania, że dziecko nie powinno płakać. W ogóle! No ale to moje zdanie...

A jeszcze teraz jak Filip ma bezdechy to w ogóle umieram jak tylko zaczyna płakać... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris uważam , że bez sensu jest robić coś do czego nie masz przekonania albo czegoś co jest niezgodne z Twoim sumieniem, bo jeśli nie będziesz wierzyć w to co robisz to na pewno nie będzie efektów.A mała na pewno wyczuje Twoje nastawienie. Ja nadal nie jestem gotowa, więc nie wprowadzam tej metody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wierzę Mysza, że to działa,jednak ciężko mi z tym, jednocześnie wiem, że jeśli teraz nie dam sobie z tym rady to kiedyś i tak będę musiała do tego wrócić bo ten problem sam nie zniknie ...
W moim otoczeniu są dzieci, które mają 2-3 latka i wciąż nie przesypiają nocy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Ania jak złożyłaś zamówienie, przez allegro na te zdjęcia?

jak masz jakiegoś sprzedawcę dobrego to daj namiary.

Nie nie, ja zawsze przez empik.com. Przychodzą mi na maila różne promocje- np. dziś miałam 50zdjęć za 19zł, więc nieźle. Wzięłam od razu 100 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wybawcie się dziewczynki za nas wszystkie! 🙂
Ja mam lekkiego doła..Pamiętacie jak kiedyś pisałam Wam o tym, że co chwilę mam miesiączke, plamienia itd... Jest luty, a ja od początku roku miałam już 6 razy miesiączkę! w końcu dzisiaj zebrałam się do ginekologa. Jak mu o tym powiedziałam i zobaczyłam jego minę to aż mnie w środku ścisnęło! Powiedział, że w przy Azalii to w zasadzie w ogóle nie powinnam krwawić, że co najwyżej plamienie od czasu do czasu, że to jest kompletnie nienormalne i że w ogóle jestem bardzo blada i wyglądam na chorą 😮 W środę mam iść do niego na USG- w dodatku powiedział, że jak pielęgniarka nie będzie mnie chciała zapisać, bo już tam jest komplet na to badanie to mam powiedzieć, że on mnie przyjmie choćby po godzinach, a jak będzie się upierała to mam i tak przyjść choćby nie wiem co... I w poniedziałek koniecznie morfologia i jeszcze jakieś inne cuda. I jak morfologia będzie poniżej 10 to natychmiast mam się zgłosić do niego. Nastraszył mnie... i jeszcze w dodatku chyba będę musiała już brać jakies wolne w pracy 🤢 O ile krew pobierze mi teściowa, więc się z nią umówiłam w miarę wczesnie przed pracą, o tyle nie wiem, co z USG...Echhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku MIŁEJ ZABAWY!! wyszalejcie się za mnie 🙃
Ja miałam właśnie ponad godzinę wyciętą z życiorysu... zaczęła mnie boleć głowa jak na migrenę, więc szybko coś chciałam wziąć żeby nie złapało mnie na amen... R mi dał jakąś tabletkę i padłam 😮 najpierw myślałam, że gówno to dało, ale po chwili przeszło, więc wstałam bo Rafał z Mary na dole siedzieli... jak popatrzyłam na zegarek to zdębiałam bo musiałam ponad godzinę spać 😮 Ale głowa mnie nie boli już.... trochę ćmi od zatok, ale to bajka w porównaniu z tamtym 🙂

Marysia dzisiaj taka jakaś wesoła 🙂 tfu, tfu żeby nie zapeszyć...
Lekarka powiedziała, że lada chwila zęby jej wylezą i z tego co mówiła to obie jedyny na dole, obie na górze... i górne 2 🤔 no nie wiem zobaczymy jak to będzie, ja to w ogóle nie ogarniam tych zębów, które najpierw, co się dzieje... moim zdaniem ma spuchnięte dziąsła całe już od 2 miesięcy 😁 marudzi od miesiąca... 🤔 może w końcu jej przejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patrzcie co odkopałam 😁

nika synek Nathaniel ur. w 41tc dn.05.06.2011 CC waga:3500g, wzrost:51cm
Monixalinka 04.06 synek Kacper
ciezarnabebe 06.06 córeczka Zośka ur. w 41tc. dn.16.06.2011 SN waga:3690g, wzrost: 56cm
Kasia567 07.06 synek Michał ur. w 34tc dn.11.05.2011 SN waga:2780g, wzrost:51cm
gosia87 09.06 synek Michał ur. w 39tc dn. 01.06.2011 SN waga:3265g, wzrost:48cm jako Dawidek
Czarnulka90 10.06 synek Sebastianek
Dorota552 11.06 córeczka Martyna ur. w 40tc dn.10.06.2011 SN waga:3,3kg, wzrost:53cm
lunaaa86 11.06 córeczka Majka ur. w 41tc dn.15.06.2011 CC waga:3130g, wzrost:54cm
Anka1562 12.06 synek Patryk ur. w 42tc dn.23.06.2011 CC waga:3020g, wzrost:51cm
agata_j 13.06 synek Miłosz ur. w 41tc dn. 23.06.2011 SN waga: 3300g, wzrost:
wojcieslawa 15.06 synek
Nequitia 15.06 córeczka Marysia ur. w 43tc dn.30.06.2011 CC waga:3600g, wzrost:57cm
Aleksandra_W 17.06 córeczka ur. w 41 tc dn.19.06.2011 SN waga:3720, wzrost:56cm
sylcia199 18.06 córeczka Nikolka
monia29 19.06 synek Szymonek ur. w 41tc dn. 22.06.2011 CC waga: 3250g, wzrost: 54cm
aniaruda83 21.06 córeczka Nicole ur. w 40tc dn. 21.06.2011 CC waga: 3610g, wzrost: 54cm
ivona55 21.06 synek Bartuś/Wojtuś ur. w 40tc dn. 21.06.2011 SN waga: 3250g, wzrost: 52cm
kasiar12 21.06 córeczka Zuzanna ur. w 36 tc dn.22.05.2011 SN waga:2390g, wzrost: 47cm
Agnieszka28 21.06 córeczka Weronika
czerwcowka 21.06 córeczka Nikolka ur. w 39tc dn. 18.06.2011 SN waga: 3250g wzrost: 55cm
BarbaraK 23.06 synek Filip ur. w 40 tc dn.17.06.2011 CC waga:3470g, wzrost:58cm
Malgorzatta 24.06 synek Borys ur. w 41tc dn.01.07.2011 CC waga:3850g, wzrost:
kasienkaks 25.06 córeczka Oliwia ur. w 39tc dn. 17.06.2011 SN waga: 2450g, wzrost: 48cm
Agnieszka91 25.06 synek Kubuś
Doris25 26.06 córeczka Julia ur. w 39tc dn. 21.06.2011 CC waga 3550g, wzrost: 54cm
MonikaI90 26.06 synek
Butterfly 28.06 synek Pawełek
beti82 29.06 synek Filip ur. w 41tc dn. 06.07.2011 SN waga:3700g, wzrost:
andzia0304 29.06 córeczka Lena
ocia 29.06 synek Igor ur. w 39tc dn. 24.06.2011 SN waga: 3600g, wzrost: 57cm
mikaanka 30.06 synek Oskar ur. w 41tc dn. 05.07.2011 SN waga:4100g, wzrost:58cm
natalka_1906 30.06 córeczka Amelia
ivi1984 30.06 córeczka Lenka
Kiniek 02.07 synek Maksymilian ur. w 39tc dn. 23.06.2011 SN waga:3880g, wzrost: 61cm
Mamuśka27 03.07 synek Adrianek ur. w 40tc dn.29.06.2011 SN waga:3528g, wzrost:47cm


To była ostatnia wersja listy na brzuszku 🙂 brakuje Ivi i andzi jeszcze haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...