Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny co rodziłyście w wawie, macie namiary na jakiegoś lekarza gina do którego w miarę szybko można się dostać i który pracuje też w szpitalu???

moja siora ma problem, jej lekarz z luxmedu nie pracuje w żadnym szpitalu. Do jakiegoś dobrego - nie ma szans żeby się dostać teraz...kolejki takie że szok! dobrze jest mieć lekarza swojego potem w razie co w szpitalu, sama wiem z własnego doświadczenia.

a zależy jej na czasie, wiecie potem zaświadczenie do becikowego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia wysłałam Ci masz pewnie skrzynce odbiorczej 🙂

Ja już od 6.30 na nogach mały tak szybko dziś wstał 😞
Noc miałam koszmarną pobudek nie wiem ile trudno było zliczyc z moim K padamy na twarz on ma dośc i ja też 😞
Nie rozumiem mojego dziecka bo oczy zamknięte i leży na plecach i ryczy ale jak przerazliwie a jak nie wstaniemy do niego to ryk jest jeszcze głośniejszy.
No a jak wstane dam mu smoka lub picie to ok i dalej śpi na 30min i za chiny nie otworzył mi dzioba by mu dziąsła posmarowac i na bank to wszystko przez te zęby myślę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki.
Wypad udany, fajnie tak posiedzieć, powspominać i płakać ze śmiechu ...
Korciło mnie żeby zapalić ale się nie dałam a teraz jak Gosia napisała o petku to znowu mnie ciągnie 😁
Fajnie, że zrobiłyście taką liste maluchów...sporo urodziło się w 41 tc. A co do wagi to Majucha chyba najwieksza bo 4370 SN 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Noc poezja, jedna pobudka, ale jadła i jadła i jadła, myślałam, że nie skończy 😮 a na koniec jeszcze butelkę z pieciem dostała i piła, piła, piła.... hihi

Mysza to Maja był ciężki klocuszek hehe 🙂

pogoda u nas do bani, szaro jakoś i pada...

Maryś ma baaardzo dobry humor, kataru mniej 🙂 ja też już lepiej 🤪 no i tak ma być 😉 hehe
Zauważyłam wczoraj, że Marysia jak jest na podłodze to łączy pełzanie i raczkowanie byle szybciej dotrzeć to swojego celu (przeważnie kable lub szuflady od których ją odciągam) 🙂 śmiesznie to wygląda jakby jej się wszystko plątało, ale widać też że robi tak specjalnie 🙂 oprócz tego zaczęła się dziwnie przemieszczać... mianowicie klęczy jak do raczkowania i skacze pupą i nogami, jak "skoczy" ręce idą dalej i tak skacze jak żaba...
Siada z brzucha już prawie prawidłowo 🙂 czekam aż się doszlifuje w tym siadzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...