Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Jejku dziewczyny robicie wszystko żeby w ciążę zajść a ja odwrotnie 😮 na samą myśl mi się panika włącza...
Któraś z Was pisała że ma założoną spiralkę, noszę się z tym zamiarem ( bo kończę to opakowanie tabsów i więcej nie biorę , bo mam wrażenie ze mam nerwa po nich ) tylko nie wiem co i jak z tą spiralą, na ile się ją zakłada i jak to działa ??? 😮


Mysza - ja pisalam ze mam spiralke, mam zalozona od konca listopada, czuje sie bardzo dobrze, miesiaczki mam regularnie tyle ze nie takie obfite, nie boli mnie tak brzuch, nie mam problemem z nastrojem itd. 🙂 w ogole tego nie czuc. Ja mam Mirene. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
my dziś juz nawet na spacer nie wyszłyśmy
wieje okropnie i ten jej katar, nie do opanowania

wstałam z okropnym bólem głowy i nawet normalnej tabletki przeciwbólowej połknąć nie mogę..
aj aj aj

ja to się chyba podwiążę..


Ja jak bylam w Polsce to mala mi zlapala katar, lekarka mi polecila taki spray UNIMER PEDRIATRIC taki niebieski ze sloniem 🙂 bo po 3 dniach byl spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Kasiu, po porodzie chyba da się przeżyć 🙂

pytanie do Gosi
Gosiu, gdyby się okazało jutro u gin, że ciąża jest ok i drugi raz zostanę mamą to:
mogę normalnie iść na L4? (byłam w tej ciąży na L4, potem url. macierzyński, opieka i teraz url. wypoczynkowy) a może nic mi nie przysługuje?! jak to jest?
Może któraś z mam się zna na tym?!

W sumie to po zrobieniu testu dopiero widzę, że mam brzuszek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
No to sprobujemy z ta kasza.... jeszcze nie podawalam, sama nie wiem jak to smakuje ☺️. Wyczytalam tylko ze do gotowanej wody dodac i 3 minutki mieszac, wiec chyba nie spieprze tego 🤢


Nie ma opcji, tylko mieszaj juz w trakcie wsypywania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzis na kolacje planuje zrobic manne na wodzie, dodac troszke masła, starte jabłko, pogotować chwilke i dodac odrobine brazowego cukru lub miodu do smaku....ciekawa jestem czy to mu posmakuje...bo już trace opcje:/ Ostatecznie serek waniliowy z kasza manna lub bułką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...