Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiar12 napisał(a):
ivona55 napisał(a):
kasiar12 napisał(a):
Ivona - to nie takie proste mam spiralke zalozona hehe 🙂

Z tego co mi lekarz mówił to ją można wyciągnąć w każdej chwili 😉


hehe prawda 🙂 ale na to mojego nie namowie hehe 🙂


zacznij wiercić dziurę w brzuchu i w końcu sie uda hehe u nas tak robiłam(mój Paweł długo bał sie tej odpowiedzialności i zmiany) no i mamy Wojteczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti Ty to konkretne spacery robisz! Szok!

Któraś mnie pytała o kaszki smakowe. Próbowałam wszystkie chyba...i d...a

Ania fajna ta mata muzyczna! Daj znac jaka jest w realu 🙂
Mikaanka gratulujemy ząbalków!!!

Iga super artykuł! Juz lubie tego gościa hehe

Ja kąpie Wojtka juz od 3 miesięcy w wannie naszej...też kombinował z wstawaniem. A z raz mi się cwaniak wysmyknał i poleciał do tyłu, nic mu sie nie stało, oprócz noska caly był zamoczony.wystraszył sie tylko, ale teraz jak tylko zaczyna kombinowac to mówię ze znów bam zrobi i sie uspokaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia takie wybuchy chyba kazdy ma, z roznych powodow. Ja tez niestety dosc czesto bym najchetniej wstala i wyszla. A tak w ogole dziewczyny, to marzy mi sie spanie do 11 rano, nawet takiej prostej rzeczy nie da sie u mnie w domu zorganizowac 🤢.

Ania Ja mysle ze codzienna kapielka i zaczerwienienie zniknie, mozesz tez przemywac rumiankiem ale ja bym za duzo nie kombinowala, bo przez specyfiki moze wlasnie zaczac piec i szczypac. Biedny maluszek.... aj te jajeczka i pitolki ich interesuja i by sie tylko bawili lobuzy male.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 Marysia dzisiaj o 2 stwierdziła, że się wyspała i ponad godzinę musiałam z nią leżeć i się bawić 😮 nad razem o 4 też coś już zaczęła świrować, ale udało mi się jej głupie pomysły zdusić w zarodku i zasnęła... i tak przed 7 pobudkę mieliśmy...
siedzę i piję kawusię a Mary oczywiście gada i piszczy na łóżku..
Dzisiaj muszę iść z nią do urzędu pracy na tworzenie indywidualnego programu szukania pracy czy coś... pewnie babeczka do której pójdę wkurzy się, że z dzieckiem przyszłam, ale samej w domu jej przecież nie zostawię...

Iwonka w informacjach masz wpisane, że Wojtuś się urodził 21.06... tak więc maszyna dobrze liczy, że dziś 9 miechów... zmień tą informację to nie będzie błędu 🙂
U mnie z kolei się porobiło przez to, że luty taki krótki i nie ma 30... więc wg tego kalkulatora Marysia i Gosi-Borys są w tym samym wieku, a w rzeczywistości Mary jest starsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien doberek,
JAKI WOJTUŚ SUPER NA TYM NOCNICZKU!!! Buziaki na 9 miesiecy.
U nas nocka przespana do 5.30.

Butterfly powodzenia i sie nie martw, to zapewne nic powaznego, dzieciaczki tak maja pewnie czasem, tylko ze wiem ze szkoda dziecka.

Ja ledwo wstalam a juz jestem zmeczona. Adi chce ciagle latac, zero spokoju. U nas juz jest 16 stopni 🤪. Dzis bankowo idziemy na spacer choc bym miala chodzic dookola bloku (bo juz sama nie wiem gdzie chodzic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena łooo to wiosna... u mnie ma być od piątku po 18 stopni... doczekać się nie mogę... dzisiaj niby 13, ale ani troszkę słoneczka nie widać, więc szaro i wietrznie...
Marysia dostała matrioszki 🙂 póki co 2 największe jej daję do zabawy 🙂 piszczy do nich jak nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale Wojtalek fajniuchny, a jaki uśmiechnięty, chyba lubi posiedzenie na tronie 🙂
Milo zawsze rano robi kupkę i siuiu jak go posadzę zawsze po każdej drzemce.

ja również zazdroszczę Wam pogody, u nas 10 stopni, słońca zero, szaro buro i ponuro...

co do nocy u nas też kiepsko, kilka pobudek. o 5:30 nie chciał spać, ale jeszcze jakoś z Łukaszem go ukołysaliśmy - czytaj utelepaliśmy, Milo lubi mocne wstrząsy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mowie wam, szok!!! nie wiem jak Adriana ubrac, bo naprawde jest cieplo.
Po drzemce zbieramy sie i idziemy nakarmic kaczki, pozniej po kilka rzeczy dla Adriana i tarabanic sie po schodach.... znow na dol i do sklepu po obiad. My to sie nalatamy 🤢.
Zrobie mu dzis jakas zupke, bo ostatnio same sloiczki 🤢.

Mozna dac kawalek kostki rosolowej do zupki? Chyba tak co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...