Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zmierzyłam mu temperature po kąpieli i było 39,1... A kąpiel była chłodniejsza... Na szczęście zjadł całą kolację, dostal IBUM i te plastry na czółko. Rączki są lodowate, ale cały jest rozpalony. Nie wiem nawet jak go na noc przykryć. Zawsze śpi w śpiworku takim dość cienkim, ale wydaje mi się, ze teraz będzie mu w nim za ciepło. Przykryłam mu nóżki tylko kocykiem. Najwyżej za chwilę pojdę zobaczyć co tam i go okryję bardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu biedny Pawełek, niedawno też to przerabiałam, rób mu okłady chłodne... a na zbicie gorączki polecam pedicetamol w syropie.

Dziewczyny mam załamkę, jeszcze nie płaczę ale niewiele brakuje... na obchodzie lekarz stwierdził, że Małej coś chrczy w płucach 😞 miała już inhalację na noc, chyba pierwsze święta wielkanocne spędzi w szpitalu 😞
Myślicie, że jak się nie umyję to ktoś zauważy? i tak wyglądam jak zombi, sińce do brody pod oczami, blada jestem, od szpitalnej wody mi powyskakiwały na twarzy jakieś parchy 😞 ja już siły nie mam...
Maryś dopiero zasnęła, a Rafał nie poczekał żebym wzięła prysznic... plecy mnie napier***ją jak nie wiem co i ogólnie padaka 😞
Internet działa jakby chciał a nie mógł, co chwila mnie rozłącza 😞 nawet fb nie hasa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MaGda a masz jakiś fotel do spania?
(mi dali metalowe krzesło ale m pojechał do arkadii i mi kupił fotel ogrodowy, rozkładany z super grubym materacem więc był git!!!)
Choć pierwsza noc na siedzaco ;-(
Twój r mógłby cię zmienić choć na godzine..
Ja miałam szpital przez ulice to prysznic był w domu i tak 2-3 h chodziłam codziennie więc i przespalam trochę w dzien
Najlepiej jak spalam a była pora karmienia, Niki musiała pierwszy raz dostać butelkę (nie chciał mnie budzić) a mleko na wszelki sciagnelam bo chora to różnie jadła ;-))
Wszystkie mamy z sali pomagały (tylko ja cycem karmiłam, reszta butelkowe)
Śmiesznie było ale dali radę a ja sie umylam i przespalam ;-)

Szkoda ze Ty nie masz takiej możliwości..
Ucaluj Mary!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza ja też mam szpital przez ulicę... 🤢 ale Mała z nikim spokojnie nie zostanie... a co do R to się nie wypowiadam po prostu, on myśli że się stara, nie powiem rano mi termos z kawą przynosi i bułkę słodką i przychodzi na kąpanie Marysi... ale dla mnie to za mało... może za dużo wymagam...
a mam do dyspozycji łóżko osobne, więc spoko, tylko Mała nie śpi w nocy, budzi się tak o 1 i w dupie ma spanie... ciągle krzyczy albo płacze 😞 trzeba ją kołusać, bujać albo nosić 😮 gdzie ona raczej nie jest z tych noszonych dzieci, coś jej się powaliło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA dziś znowu rajd po sklepach zrobiłam z a tymi butami dla małego... w końcu przypadkiem zupełnie trafiłam na taki malutki sklepik, i kupiłam takie buty:

http://www.befado.pl/nasze-obuwie/obuwie-dla-chlopcow/poniemowlce/obuwie-dla-chopcw/poniemowlce/poniemowlece31-2923

tak szczerze, to normalnie jakbym nie miała takiego ciśnienia, to bym ich nie kupiła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda mi Niki włożyli do inkubatora a mi dali metalowe krzesło, innym matkom Zreszta tez.
Karmiłam piersią a jedzenia nie dostałam żadnego.
Byłam jedyna matka co cycem dawała.

Mój m ma silna więź z Niki, nawet bardzo więc nie ma sprawy u nas
Magda może po prostu mu o tym powiedz ze potrzebujesz sie wymyć i niech posiedzi z Nią 30 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w nocy mam to samo tylko akcja jest ok 2-3 nad ranem
Pisk krzyk potem na nogi i nie chce spać
U mnie to już tygodnie lecą takiego zachowania..
Gdyby nie ta ciąża to miałabym wiecej siły i cierpliwości
A tak to padam już w południe
Masakra
Nie mam już siły a brzuch jeszcze malutki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski!

Madzia trzymaj się dzielnie, trzymam kciuki żebyście Wielkanoc w domku spędziły 😘 😘

Gosia co do tyh bucików, ja dwie pary kupiłam z tej firmy, zaraz Wam pokaże kjakie 🙂

1) http://allegro.pl/befado-trampki-chlopiece-r-20-i2209174598.html

2) http://allegro.pl/befado-buciki-chlopiece-r-20-oddychajaca-podeszwa-i2204152337.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...