Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie,
Basia fajnie że wykluczyli kleszcza, a badanie krwi robiłaś?
Widzę że forum nam się bardziej FB-kowe zrobiło 🙂
Magdy już dawno nie było a na FB się udziela 😜
Iwonka witaj, podziwiam Cię szczerze mówiąc, niby mężatka a ciągle sama.
2,5 mieś na 12 to tyle co kot napłatał.
Ja ciasto z rabarbarem robiłam tak jak szarlotkę, ale w środek rabarbar właśnie.
Było pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dorotka ja tu wchodzę codziennie, żeby nie było hehe 🙂 ale na fb mi łatwiej, bo otwartą mam zakładkę przez cały dzień :P wiesz ja jestem daleko od rodziny i ciągle z kimś nawijam przez czat 🤪


a suwaczka nie trzeba ręcznie wpisywać... przed chwilą uzupełniałam ząbki, kopiujecie ze stronki odpowiedni link i w profilu/forum dajecie Crtl+v i się wklei 🙂

kurde podpisu nie edytowałam... z tymi zębami... nie chce mi się już 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oby to było od jakiejś rośliny! Naprawdę! Ale dobrze że zrobiłas to badanie, lepiej wykluczyć ta boleriozę.
Agatka wiesz jednak został mi sentyment do tego forum 😁
Dorotka, witaj. Ja Ci powiem że gdybym wiedziała w co sie pakuję to bym sie na powrót z UK nie zgodziła i jego pływanie...nie tak miało być...Co prawda niby mam być z czasem lepiej ale musi nabrac doświadczenia i ilości wypływanych miesięcy...
Okropnie jest czasem, szczególnie jak sama jestem chora i ciężko mi Wojtkiem sie zajmować. Ostatnio miałam zapalenie nerwów w plecach i nie mogłam sie ruszać, ba ledwo oddychałam! Były zastrzyki, antybiotyki i okropna bezradność w stosunku do opieki na Wojtkiem 😞 Teściowa po 60 ce i ledwo łazi...ciężko było. Mieliśmy starać sie o drugie dziecko jak tetaz wróci latem ale ja sie boje. Bo jak będe źle przechodzić ciąże??Poza tym na 99% przez mój chory kręgosłup ostatnie "cięzkie" miesiące mogę lezeć...I jak mam sie wtedy zająć synkiem? Masakra...tu już czuje że czas na drugie. Mam 34 lata...a nie chce żeby Wojtuś został jedynakiem....ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale to badanie na bolerioze nie wyklucza jej. Może ją tylko potwierdzić. Nie ma badania które wykluczyloby bolerioze.
I dziś mi dermatolog powiedziała - co zresztą później sprawdzilam na necie - że to badanie dopiero po około 6 tygodniach od ukąszenia ma sens bo wcześniej ono nie wykryje nic. Jest inne które można zrobić już nawet po 12 godz ale koszt to ok 450-500 zł a nie 80 .
Jeżeli kiedykolwiek ukąsi Was kleszcz to warto go zatrzymać i właśnie kleszcza zbadać, bo kleszcza można od razu za jakieś 100-150 zł a człowieka ugryzionego w mniejszych pieniądzach to wlas ie po 6 tyg ale to badanie ma tylko 60 % skuteczności...

U M w pracy kolega miał podobny przypadek 2 tyg temu. Starsze dziecko 6 lat chyba dwie ranki jak u Filipa i też taka kreska. Dostał masc od dermatologa i przeszlo. Oparzenie od rośliny. Jak T pokazał zdj koledze to identyczne coś miał syn. Czyli to to. Bo do tej pory zdjęcia każdej choroby były inne.

A wiecie co mnie najbardziej wkorzylo? Lekarz rodzinny! " mi to wygląda na rumien wedrujacy - podejrzenie boreliozy" dam masc a w czwartek zobaczymy. Sory! Ale z boreliozą i masc?? Jak nie jest pewną to czemu nie wyśle do specjalisty?? Ja przez ostatnie 3 dni nie funkcjonuje normalnie bo boję się że dziecko na okropnie trudną i skomplikowaną do wyleczenia chorobę a tu się okazuje że oparzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem wam coś jeszcze

Byłam dziś u tego dermatologa
Zarejestrowam się i pytam pielęgniarki czy dzieci bez kolejki wchodzą? Ona że jak pacjenci się zgodzą. Wiec podchodzę pytam kto do tej lekarki (myślę jak kilka osób to poczekam) a tu że 20 było... No i pytam kto terz i babka mówi że ona. Ładnie pytam czy nas puści ona że nie bo już 3 godz siedzi. Jakiś babiszon się odwraca i z mordą (dosłownie!) do mnie że ona też tu długo już siedzi i nie zgadza się na żadne przepuszczanie. To tłumacze ze ja mogeczekac ale dwulatek tyle nie usiedzi. Ajakies inne babki też że nie puszcza.
Poszłam oddać kartę pielęgniarce a ona pyta czemu. To jej mówię a ona pyta: to jak nikt pani nie puści?? No ja że nie. I poszłam.
Ale u mnie tylko jeden dermatolog dziś przyjmował i wróciłam w to samo mkejsce p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch godzinach iczekalam w kolejce dwie godziny bo znów nikt nie puścił.
Sfrasznie smutnomi się zrobiło. Ludzie się teraz tacy bezduszni zrobili, bez serca. Przykre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia bo to polska właśnie... Ludzie sa hipokrytami strasznymi oczywiście to moje obserwacje... Ile razy ja z maryska sie naczekalam na pobranie krwi,i ludsie jeszcze mieli pretensje do mnie że babeczki wypaszaly wszystkich z pokoju pobrana bo jak dziecku sie pobiera to nikogo obcego nie moze buc...

Pby Filipkowi nic nie bylo i zeby szybko wszystko sie wyjasnilo i zeszlo... A lekarz ostro niekompetentny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
jejku to jest właśnie moja szara rzeczywistość.
Stare pryki na emeryturze chodzą po lekarzach, miejsca zajmują, myślą że im to się wszystko należy. U nas w przychodni jest kartka na drzwiach do pokoju pobrań że kobiety w ciąży i dzieci wchodzą poza kolejnością, i wiem jak ludzie podchodzą do sprawy bo i w ciąży i z Tyną dosłownie wpychać na chama się musiałam.
A lekarz, no cóż sama nie wie co to może być ale na w razie co da maść która ani nie pomoże ani nie zaszkodzi. Jak nie ma wiedzy niech się nie wypowiada, lepiej niech powie że nie ma pojęcia co to może być i niech Pani pójdzie do tego czy innego lekarza a nie głupotę palnie która się nie potwierdza a matka przez 2h osiwieje z nerwów bo czarne wizje przed oczyma już ma- masakra w jakim kraju my żyjemy że ten który powinien ratować, nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu oby teraz już szybko wszystko zeszło!!!
A Ty kobito wreszcie odetchniesz i będziesz mogła normalnie, bez strachu spać!

Co do ludzi, to niestety....chamstwo się szerzy!!
Mnie w ciąży przepuścili tylko RAZ i to młodzi chłopcy w kolejce w Realu, ja miałam cały wózek zakupów a Oni jedną Colę a jednak pomyśleli...
Starsi ludzie nigdy mnie nie przepuścili a na pobraniu kwi kiedy byłam z Lenką i w ciąży z Alankiem usłyszałam, że sama chciałam, du.. dałam to się muszę męczyć 🙂
Na szczęście tu Pani recepcjonistka i laborantka zjebały z góry do dołu Pana i Go wyprosiły! Ale i tak reszta w milczeniu, nie ustąpiła mi miejsca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Basiu zmien lekarza!!
Co do kolejek to pewnie jakbym czekała 3h w kolejce a w domu miałabym dwójkę małych dzieci tez średnio miałabym ochotę przepuścić ale bym PRZEPUSCILA!!!
Co do badania krwi to ja zawsze wymuszam swoje prawa. Ja to mówię wprost starym babom ze są bezczelne. Koniec. Jest kartka? Czytać nie potrafi? Niech sie wróci do podstawówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi, żartujesz? tak Ci powiedział?
Szok normalnie, aż mi się tak dziwnie w środku zrobiło jak to przeczytałam.
A swoją drogą, a kto kurwa na jego emeryturę będzie zapier.. jak nie te dzieci które są wynikiem (jeśli można to tak nazwać) dawania dupy matki.
Bezczelny prostak, aż się podminowałam eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och Kochane gdybym tylko miała na kogo zmienić... 😞
Mieszkam na takim zadupiu że szok! 😞

Wogóle jakiegoś doła mam 😞 nie wiem czy przez to coś FIlipa czy dlaczego 😞

Ivi no powiedział Ci prostak i gbur! Kiedyś wydawał mi się ten świat bardziej przyjazny, jeszcze ze 4 lata temu.... Nie wiem czy ja mam większe wymagania czy o co chodzi?

Iza jak dieta owsiankowa? Waga ruszyła? Bo też się do niej przymierzam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jak wczoraj popatrzyłam na swój stwierdziłam że trzeba przeprosić sie ze skalpelem i abs
no i dziś i jedno i drugie rano wykonane 🙂
Iza różnica jest, ja widzę a mierzyłaś się centymetrem?
Co do owsiankowej może nie masz już z czego zrzucać?
Mi po pierwszym dniu nie ubyło nic, drugiego 0,3kg dziś się nie ważyłam bo bateria w wadze padła, reanimacja już nie pomaga 🙂 (reanimuję ją już chyba miesiąc, bo zapominam kupić nowej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapędy artystyczne mojej Córy 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/487/62da5874bf43368fmed.jpg[/IMG][/URL]
tu się rysowało zdecydowanie lepiej 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/487/e45bc47e513e0977med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski!

oto ramki:
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc0799i.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1092/dsc0799i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]

poproszę szczere opinie, wszelkie sugestie biorę szczerze do serducha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...