Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ivona55 ja karmie odpowiednikiem bebilonu i tutaj jest cos specjalnie dla niemowlakow ktorym sie ulewa. To cos jest zawarte zarowno w mleku jak i dostepne osobno. Musze poszukac jak to sie nazywa w jezyku polskim.
Powodem ulewania sie dzieciom jest zoladek ktory nie jest jeszcze dobrze zamkniety czy cos takiego. Ta substancja puchnie i w ten sposob wydaje mi sie ze zapycha ten zoladek. Ja uzywalam, bo tak mi przypisali ale nie dodaje juz do mleka bo Adrianowi ulewa sie moze raz na 10 karmien, wiec nie ma takiej potrzeby. Jutro poszperam i dam znac jak to sie nazywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja mam takie samo zdanie na temat Kosciola jak Ty... to juz jest firma a nie kosciol. Cennik powinni wywiesic. Kuzwa naciskaja na sluby koscielne, ale nie pomysla ze niektorych nie stac zeby dac ksiedzu 1000zl za taka przyjemnosc.
Ich zasrany obowiazek co do sakramentow, ale nieeee bez kasy wypad.
Nie wiem czy sa jeszcze Ksieza z powolania... na pewno, ale malo ich.
Ja za chrzest dam 20 abo 50 euro i dowidzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzis w nocy masakra jakas. Adi obudzil sie juz ok 1. kopal nogami, wierzgal sie strasznie. Udalo mi sie go przetrzymac do 4.30 i musialam dac mu jesc. Strasznie mu burczalo w brzuszku, ale nie wiem czy to z glodu czy cos innego. W ogole on sie czesto rzuca, kopie np jedna noga albo raczkami, nawet w czasie jedzenia, troche mnie to zastanawia, dalej mysle o tej alergii ze moze mu drazni jelitka, ale przeciez gdyby mu mocno draznilo jelita to by byla krew w kupie?
Wasze dzieci tez sie czasem tak rzucaja, czy raczej jedza spokojnie?
Ja pier**le kiedy to sie skonczy, bo juz nie wytrzymuje normalnie z tym jego brzuszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dziewczyny współczuje Wam strasznie z tymi brzuszkami, kolkami itp. Wiem, że w Niemczech, Austrii można zamówić jakieś super krople na kolkę. Ale nie pamiętam nazwy. Choć na brzuszku raz pisalysmy o tych kroplach.
Nika - nasza też już zaczeła piszczeć. Smiesznie to wygląda bo tylko otwiera buzię, nie ruszą nią a piszczy.
Fakt, opłaty za śluby biją swoje rekordy.
Do dziewczyn karmiących wyłącznie cycem - jak liczycie karmienia to bierzecie też pod uwagę tzw. przepajanie? Bo jak to chyba karmie razem z przepajaniem z 30 razy na dobę 🥴
Małgorzatta - droga prawniczko 😉 . Jak to jest z tym naszym powrotem do pracy? Z moich info wynika, że jeśli wracając po macierzyńskim złoże wniosek o 7/8 etatu to pracodawca nie może mnie zwolnić przez rok. Czy nadal tak jest, czy coś się zmieniło?
Wiem, że do końca tego roku można wziąć dodatkowe 2 tyg. macierzyńskiego. A jesli komuś kończy się podst. macierzyński w 2012 to może juz wziąc dodatkowe 4 tyg. macierzyńskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie!
Ja dorwałam neta w końcu. I oczywiście mam pytanie: Ile ważą wasze maleństwa? Bo mój niby dużo na wadze przybiera a nie mam porównania ile powinien ważyć. Waży teraz 6,900 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...