Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beti, zaraz po porodzie jak zaczął mi się macierzyński, wysłałam do firmy podania:
- o dodatkowy 2 tyg. macierzynski
- o możliwości wykorzystania 10 dni urlpu z 2010 i 26 z 2011 bezpośrednio po macierzyńskim.
W sumie nie kontaktowałam się z szefostwem czy się zgodzili ale mam nadzieje ze nie bedzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mały właśnie nawija do małpki z maty edukacyjnej... Ale ubaw 😁 A jak mu zabiorę małpkę to nic nie guga 🙂 Zauważyłyście może że Wasze dzieci wkładają częsciej piąstkę do ust? Nie wiem, czyżby już zęby mu szły?? 😮

Widzę Kasia że urodziłyśmy tego samego dnia 😁 A o której godzinie Oliwia się urodziła? Fifi o 20,30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmię piersią od początku. Ale od początku też Filip je butlę. NA początku jedną dziennie a od dwóch miesięcy dwa razy dziennie. Wody nie tknie, podobnie herbatek żadnych - naciąga się i wymiotuje. Ściągałam już dawno - może ze dwa miesiące temu - to koło 23 godziny miałam tak z 100 ml z jednej piersi... A teraz to nie wiem. Ale zauważyłam że teraz od jakiegoś tygodnia Filip rzadziej je. Przedtem się budził i wył bo od razu był głodny. A teraz fika z godzinkę, zje i idzie spać lub dalej fika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikolka ma 5200 i 60 cm ale wydaje mi się ze mierzy wiecej bo to w przychodni nie centymetrem...
Mamuska my dziś 4 dzień bez kupy i znowu powtórka z rozrywki
A jak mamy posiłek bez wierzgania i płaczu to jestem aż szczęśliwa... Ale nam się tez odwróci los kiedyś ... Musimy dać radę.
Psycha siada, dziś byliśmy w Marriocie po skierowania dla mnie ufff wreszcie i na 16:00 okuliste dla małej 140 PLN...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku, a mój Paweł dzisiaj non stop pierdzi 😮 Dosłownie szok. I jak nie robił kupki od wczoraj, tak w ciągu ostatniej godziny poszły trzy. No i na tej huśtawce chyba musze go już zacząc zapinać, bo się wygina i chce sięgnąć rybek, które mu sie kręcą... No i też jakoś rzadziej je. Kuźwa... chyba zaś ma kupę, bo coś mi śmierdzi... nie są wodnite, raczej takie klejące.. sama już nie wiem, od czego to może być. Raz jest ok, a raz zrobi jakąś taką dziwną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka mamusie!
Gosia i Marlena zamieszczę fotki na weekendzie, bo fotograf pstrykał. Zamieszczę na pewno 🙂

Dziewczyny masakra z tymi opatami kościelnymi, kiedyś było co łaska a teraz cennik 🤢

Dziewczyny ratunku!!! Jakie macie sposoby domowe na katarek?????
Mądra siosstra mojego brata przyleciała z przeziębionym synkiem, efekt taki, że od wczoraj męczymy się z katarem.... 😞 bidulek źle mu sie oddycha... już nakropiłam mu na body troszkę olejku kamforowego... kupiłam olejek do inhalacji... ale co można jeszcze. cały czas ściągamy mu fridą... tak się boję, żeby na oskrzelka mu nie siadło... Głupia siora mojego brata jak można do takiego niemowlaka przyjechać z chorym dzieckiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...