Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka! 🙂
u nas noc z dwiema pobudkami o 1:45 i potem przed 5 😮 nie wiem co się porobiło, bo wcześniej była tylko jedna ok 3-4... 😞 mam nadzieję, że wróci do normy...
Wczoraj byłam na zakupach... no i kupiłam kaszkę na mleku modyfikowanym BoboVity od 4 miesiąca życia normalną, była jeszcze bananowa, ale najpierw sprawdzę tą zwykła, oczywiście poczekam jeszcze ok 3 tygodni... i spróbuję od mniejszej dawki. Pisze, że na 150ml wody wsypać 4-5 łyżek stołowych, ja dam ok 2,5... i zobaczymy
Moja koleżanka wczoraj o 3;15 urodziła Jasia... 🙂 w tym samym szpitalu co ja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! U nas nocka spokojnie, kupy też już regularniejsze, choć jest ich znacznie mniej niż kiedyś. Pawełek jakiś taki spokojniejszy sie wydaje od kilku dni, a jak widzę, jak moi rodzice się z nim bawią, to myślę sobie, że chyba ja nie poświęcam mu aż tyle czasu, bo w domu to albo położę go na macie albo do huśtawki.. Oczywiście bawię się z nim, ale oni robia to caaaały czas- z przerwami na sen i karmienie. Dobrze czasem tak popatrzeć, bo można nabrać sił i zmobilizować się do tego, żeby poświęcać dziecku jeszcze więcej czasu.
Dzisiaj już wracamy do domu, az mi żal wyjeżdżać, bo tu taj fajnie, cicho i spokojnie. Wczoraj pojechaliśmy do kuzynki i powiem Wam, że jej roczny synek to istny diabeł. Ja nie wiem, jak ja zdzierżę swoje dziecko jak będzie tak wyprawiać. Mam nadzieję, że będzie inne. Jemu wolno na wszystko dosłownie. Jak karmiłam Pawełka to ten własnie wysypywał całą bieliznę Magdy z jej szuflad, zakładał na głowę, brał do buzi, a ona nic! Przy tym tyle krzyku, że mój Pawełek nie wiedział, co się dzieje. A kuzynka w szoku, że Maluszek tak spokojnie ssie. Potem Kaziu dostał deserek to jadł go rękami rzucając na prawo i lewo resztkami. Mój ojciec nie wytrzymał i zwrócił mu uwagę (i dostal ode mnie opier..., bo to nie jego wnuk, to niech się nie wtrąca), ale w sumie to się nie dziwię. Najgorzej ma ich pies,bo Mały podlatuje, chwyta go za uszy i targa ile sił! Masakra jakaś. I oczywiście wszyscy się cieszą, zamiast go uczyć, że tak nie można. Mam nadzieję, że nie rozpieścimy tak Pawełka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania wiem dokładnie co przeżyłaś, bo 1,5 roczny synek mojej szwagierki to też tak diabeł i rodzice również nie reagują na jego wybryki... on już na głowę im wszedł... tylko że ten dodatkowo chciał kilka razy uderzyć mojego Milo i oczywiście zero reakcji z ich strony 😠 MASAKRA! myślałam, że dom mi rozniesie jak tu byli tydzień... KOSZMAR! i ja wiem, że na pewno tak dziecka nie rozpuszczę... on nawet jak klapsa dostał od mojego męża ( 😠j 😠st jego ojcem chrzestnym) to się gówniarz śmiał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bebiko1 to to samo co Bebilon1
Tylko różna cena bo produkt skierowany do rożnych odbiorców
Odkąd wykupił bebiko nutricia to ten sam produkt
Przynajmniej to samo w środku
I u nas się sprawdza
A chciałam ten droższy comfort a po nim meczarnie
Na szczęście dopiero od wczoraj dawalam to szybko mogę podmienic
A miało być takie fajne na kupki, miały się "same" robić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzia super!!! Moja Nikolka ma to samo!! Jak najedzona i brzuszek nie boli to nawet godzinę może tak przegadac:-)
I od razu słychać ze znają te same "słowa" ;-)
Wróciliśmy właśnie od pradziadkow Nikolki a dała taki koncert!! Tak ja bolal brzuszek ze nie chciała ani cyca ani butelki!! Nie chciała w ogóle jeść :-( muszę z nią walczyć!!! Cholera kiedy to się skończy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dziękujemy pięknie :-)
Obesrutała się dwa razy po pachy!!
Dziewczyny jest jeszcze gorzej !! Awantura jak tylko daje cyca albo butle! 40 minut wycia prezenia!! Kolka przy KAŻDYM posiłku!!
Jest coraz gorzej... Pada ze zmęczenia po 40 min i wtedy na spiocha ja karmie...
Boshe... I na dodatek podczas takiego wycieńczenia jeszcze przytylam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...