Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Butterfly nam pielegniarka powiedziala ze mala nie podnosi sie na rekach (te pompki takie) 😮 na brzuszku lezy ladnie, glowke trzyma wysoko ale nie chce wyprosowac rak, ja uwazam ze nie kazdy podnosi sie w tym samym czasie a ona to wczesniak, lekarz mowil ze moze robic rzeczy pozniej... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jednym słowem, trzeba znaleźć złoty środek- nie być ignorantem, ale też nie siać paniki..
Pawełek już lula od 2,5h. Dziś planuję pierwszy spacer po przeziębieniu, czyli od środy. Wyjdziemy na godzinkę tylko, żeby się Maluszek znów przyzwyczajał. Nic mi się nie chce, taka pogoda zawsze mnie dobija i nie pozwala na choćby minimum powera.. Zamówiłam Pawełkowi na Allegro śpiworek, bo się odkopuje strasznie. Taki, jak kiedyś Nequitia podsyłała, taką krowę 🙂

Ktoś mnie pytał o nowych sąsiadów z góry. Jeszcze nie obczaiłam co to za jedni, bo nawet ich nie widziałam. Są ciszej niż poprzedni, ale ja chyba generalnie nie jestem stworzona do mieszkania w bloku... na szczęście niebawem zaczniemy wprowadzać nasze plany w życie i moja egzystencja w bloku się zakończy. Mam taką nadzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobitki! 🙂

Gosia tort wygląda cudnie... i pysznie 🙂 18 chrztów to sporo, tak jak w moim śnie; 😜

Dziewczyny ja już też trochę wyluzowałam, mały już jakoś nie odgina tak główki do tyłu, staram się niczego nie doszukiwać... 🙂

U nas chyba skok, choć dziwnie się objawia... jak zawsze uwielbiał kąpiel i pielęgnacje po kąpieli, od kilku dni wręcz się drze w wanience jak by go ze skóry obdzierali, to samo jak go smaruje oliwką. Druga sprawa, ktokolwiek do nas przyjdzie z zewnątrz, mały spojrzy, i zaraz podkowa i darcie takie, że np wczoraj 15 min go uspokajałam... tak się rozżalił, i to nie pierwsza taka sytuacja. Właśnie od kilku dni to się dzieje, jest ok jak jest ze mną i Łukaszem ...dziwne bo przecież zna te osoby, tzn nigdy wcześniej tak na nie nie reagował, a często u nas bywają... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata u nas wszystko na raz i skok i to ząbkowanie
masakra
szukam jakiegoś sposobu na sen
czopek bierzemy tylko na noc i działa tak do 3 nad ranem i raz pójdzie spać jak zje a czasem wariuje np do 5:30 i aż wyje ze zmeczenia a usnąć nie może

dziś już drugi raz padła po wczorajszym dniu i nocy
pije kawkę bo długo może się to nie powtórzyć

a i jestem zła!! na allegro zamówiłam pare "drobiazgów" dla małej i wysłkę kurierem.. 30-09 przesyłka była wydana kurierowi i dalej nie ma.. masakra

coraz częściej ostatnio zawodzę się na sprzedawcach z allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka u nas przesylka kurierem utknela od 4.10 w Zielonej Gorze 😮 , dzis moj kuzyn napisze ponaglenie. Nikolka na zdjeciu nie wyglada na zaplakana, bidulka sie meczy. Pozytywna tego strona jest ze juz niedlugo bedzie miala za soba, a u nas sie zacznie.
Agatka dzis maly znow sie meczy z kupa, no ale ze wczoraj byly 2 to nie panikuje narazie.

Ja kapie Adriana teraz co 2gi dzien, bo u nas woda to taki syf ze szkoda gadac. Niedosc ze pelno kamienia to jeszcze jak za dlugo potrzyma sie rece w wodzie to az pieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny,napisała do mnie Nequitia... Była na kontroli z Marysią i wylądowały w szpitalu. Antybiotyk nic nie pomógł, Mała ma zawalone oskrzelka, miała rtg klatki piersiowej i jakieś inne badania, podali jej kroplówkę. Masakra jakaś... Trzymajmy kciuki!

Byliśmy na godzinnym spacerze, chyba brakowało Małemu powietrza, bo był przeszczęśliwy! Kupiłam mu dwie śliczne pidżamki w Kapphalu w zielono-białe żabki.Tzn.jedna jest biało-zielona w żabki, a druga cała zielona z jedną żabką. Są jeszcze troszkę duże, ale co tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedna Marysia 😞. Trzymamy kciuki z Adriankiem zeby szybko wyzdrowiala. Ajajaj, one bidulki to sie maja. Szkoda dzidzi, tyle juz sie wycierpiala, ale dobrze ze jest taka silna i dzielna.

Butterfly Lepiej jak sa za duze, wygodnie bedzie Pawelkowi. Zabki sa cudne 🙂.

My juz po kupie i trzecim karmieniu. Adi drzemie u mnie na kolanach. Sama bym sie chetnie polozyla, ale czekam na rozmowy w toku.

Doris25 jak Ci sie podobala Breda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly o dziwo wypil ze smakiem i chcial jeszcze, a to dziwne bo nie slodzilam nic. Lepiej nie przyzwyczajac do slodkiego na poczatku. Sprobuj, Pawelek pewnie chociaz z ciekawosci troche pociumka, a 20ml mu na pewno nie zaszkodzi.
Oczywiscie codziennie nie podaje, ale co kilka dni, dlaczego nie. Wole to podawac niz laktoze w syropie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...