Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequita to masz super warunki choć Ty
W Wawie miałam tylko metalowe krzesło żadnego łóżka
A o posilkach mogłam zapomnieć
Ale mikrofalowka była i mała kuchenka

No i łóżeczko lepsze niż inkubator bo poglaskac możesz Marysire

Trzymamy tu wszystkie kcuki za Twoje Słoneczko
I Ty bądź silna i korzystaj z tego łóżka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adrianowi chyba dwojka na dole wychodzi. Widzialam tam cos, ale nie jestem pewna bo tam tez ostatnio rozdrapal sie do krwi, wiec moze to mala rana od tego drapania.
Cholercia dzis cos ciezko go ululac, polozylam go to po chwili tak sie rozplakal, jakby go cos ugryzlo 😮, rano go ogladne. Biedactwo male, ja nie moge normalnie jak on beczy. Mam nadzieje ze go zaden wirus nie dorwal. Moj Wojtek taki chory ze jutro na chorobowe idzie. Na szczescie ja nigdy nie choruje.
Myslalam ze przed egzaminem chociaz sie zrelaksuje i utne jakas 2 godzinna beztroska drzemke, no ale niestety, chlop zachorowal i nie moze zbytnio sie zblizac do Adriana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 dzieki!!!
I tak obleje 😞. Kuzwa wiatr jest u nas taki ze bedzie mnie pewnie rzucac jutro. Jakos nie jestem pozytywnie nastawiona, za duzo mam na glowie z tymi chrzcinami i w ogole.
Jutro mi sie jeszcze teoria konczy, ja pitole dam sobie narazie spokoj bo jak mysle ze znow mnie 65 pytan czeka to az mna trzesie, nie mam cierpliwosci, przy 40 pytaniu wysiadam normalnie.
Teorie zdalam dopiero za 6 razem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jezuuuu 65 pytań.... Pomimo to powodzenia!!!!

Kolejność i termin wyzynania zębów jest różny
A to co w książeczce to najczęstsza kolejność ale i tak zapytam!!
Dostała paracetamol w czopku i po walce zaciętej i wytrabionej butli padła :-)
Zobaczymy jaka będzie noc
Masaż part 2 mam za sobą i już czuje ulgę w kregoslupie ufff

Mówię wam same problemy
Dziś wujek wpadł bo ciotka 41 stopni i atak róży, wpadł na herbatę przed podróżą do domu ze szpitala
Babcia szaleje coraz bardziej, budzi nas po nocach, bratowa Buzek na macicy po ciąży jutro zabieg... Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😘
Mam nadzieję, że miło i spokojnie minęła Wam noc?!
U Nas standardowo karmienie o 3:30. Ale ostatnio Lenka jest tak podekscytowana wieczorem, że walczę z Nią by usnęła 😞 Ostatnio było karmienie o 20:30 a zasnęła o 22:30 🤪
Nequitia bardzo mocne uściski i całuski dla Marysi!!!! Trzymajcie się 😘
Agatko przepraszam, że dopiero teraz ale... szczerze! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Marlenka kopniak na szczęście 🙂


http://www.youtube.com/watch?v=AyqYmx652Gk
Moja Lenka śmieje się do słoneczka i fika na plecki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupy ciągle brak. Chyba dziś zdecyduję się na czopek. Nigdy nie musiałam tak interweniować, ale boję się, że w końcu ten stolec będzie na tyle gęsty, że się "zapiecze" i Maluszek nie będzie umial go zrobić i nagle dostanie jakiegoś ataku bólu. Wystarczająco chyba odczekałam. Teraz sobie dynda z gołą dupą na macie i właśnie widzę, że sięgnął i złapał za rękę swoją pacynkę, Pana Magika 🙂Niesamowita zabawa wladac sobie jego różdżkę do buźki 🙂 Pierwszy raz wziął sobie tak sam coś do ręki, bez podawania albo chwytania w powietrzu.
Idziemy dziś do kina na 18. Teściówka przychodzi do Pawełka. Niech się poczuje potrzebna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamuśki !U nas nocka spoko, za to wczoraj wogóle nie chciała w dzień spać, przez co marudna była.

Ivi - jak ona długo lubi być na tym brzuszku ! Moja to 2 minutki i już się wkurza.
Iza - śmieszna Nikolka z tym kichaniem
Agata - u nas też Julka ostatnio dziwnie reaguje na teściową, raz tylko podkówka,a innym razem ryk.

W dzień dobry tvn śpiewa Izabela Trojanowska -MASAKRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry...
Łóżko mam normalne "dorosłe", zostaniemy tutaj przynajmniej do czwartku... 😞

Byłam z Małą na echo serca i się okazało, że ma nie zamknięty jakiś otwór, który powinien się zamknąć po urodzeniu... do roku będziemy Małą kontrolować u kardiologa i obserwować czy ten otwór się zmniejsza, zamyka, czy rośnie z serduszkiem... Jeśli się nie zamknie i będzie rósł to jedyną opcją na wyleczenie jest operacja... i teraz ku**a będę do roku czasu żyła w stresie 😞

Rączki Filipek bardzo ładnie trzyma... jakby to moja rehabilitantka powiedziała tylko brakuje zabaweczki w tych rączkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nam kazała rehabilitantka u Pawełka jak leży na brzuszku przytrzymywać tak rączki jak na zdjęciu:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/1004476b.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6408/1004476b.jpg[/IMG][/URL]

Nie wiem, czy dobrze widać, bo jestem sama i ciężko mi zrobić zdjęcie. Tylko, że u nas te rączki sie rozjeżdżały trochę przed ćwiczeniami i teraz dlatego tak mam trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...