Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas wiatr taki, że mam wrażenie, że mi balkon zaraz urwie dosłownie! A ja jakaś taka słaba jestem trochę... Wypiłam już dwie kawy, jedną mocną z ekspresu, druga lżejszą, rozpuszczalną i ciągle mam ciężką głowę... Pawełek dzisiaj jakoś dziwnie je, co godzinę troszkę pociumka i odstawia cyca. Chyba jakiś taki dzień. Może w ten sposób odreagowuje wczorajszy nadmiar wrażeń,bo tyle ludzi na raz to jeszcze nie widział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie,
u nas dziś tylko 1 pobudka o 4:30 !! szok dla mnie bo już daaawno tak nie było !
no i ma przecież zatkany nosek i kaszelek ! może dlatego, że zostawiłam otwarte drzwi u niej w pokoju a ma w nim stasznie ciepło więc może miała lepszą cyrkulację powietrza .

TEŻ UWAŻAM, ŻE CUDNE T NASZE DZIECIACZKI.
A Filipek Beti to mi się szczególnie podoba. Oczy ma BOOOSKIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj zgadzam się... mały przystojniacha z Filipka 🙂 ah te oczy... 🙃

nadrobiłam Was, bo od wczoraj rana trochę stron miałam, u nas wczoraj goście, a dziś wyglądam jak zombie, bo poszłam spać po 4 rano.... oby do wieczora, dzisiaj kładę się z małym razem 🙂

co do blendera, ja mam identyczny zestaw jak Doris, bardzo sobie chwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dzisiaj znowu cały dzien w łóżku, w sumie dopiero sie ubralam i usypiam Niki
Pojechała dziś z m na uroczysta Msze św za dziadka bo był Andrzej
Wiec na mszy sie wystraszyla a po był obiad na plebanii to pod koniec tez dała koncert, może za dużo ludzi...
Wróciła urycana no i spała wiec troszkę doszłam do siebie.
Nawet kawke popijam
Dziwne te dwa dni odseparowane od Niki
Stesknilam sie!

Hit wieczoru: pakowanie babci!!
Oj megahit raczej!

Końcówka ksw najlepsza :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KAsiar Zuzia w fartuszku super!!! jeszcze w kotki no prosze 🙂
ps.dziewczyny dzieki za komplementy dla Filipka.wasze dzieciaczki tez są słodziaki! 🙂
a dziewczyny które maja urlopy itp w tym roku. pamietajcie o dwóch dniach opieki takiej zwykłej 100 procent. jest cos takiego tylko wydaje mi sie ze to było 2 dni co roku wlasnie ale niech Małgorzatta dopowie. jak jest co roku to lepiej w grudniu sobie wykorzystac bo przepadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, my mamy taki : http://allegro.pl/tomy-2014-pozytywka-projektor-kubus-puchatek-sklep-i1935856728.html . Ma ładny projektor,bo faktycznie są tam postaci z Kubusia,a nie jakies podróby, choć jakbym ja wybierała to na pewno znalazłabym lepszy, a to był prezent od wszystkich sąsiadów z klatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[color=blue][/color]ALE PYSZNE TE JAGÓDKI Z JABŁUSZKIEM, MMMM
dobrze, że mama założyła mi fartuszek bo mi się kichnęło, ehh
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/pb240029.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3974/pb240029.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sa te 2 dni opieki...

ja zajebałam, bo zapomniałam o tym.. poskładałam wnioski o urlopy i mi nie kończy sie urlop w grudniu tylko do połowy stycznia ciągiem... mogłam wbić miedzy macierzyński a wypoczynkowy. trudno

jak sie tego nie wykorzysta to przepada!

Ale! może przecież w takim razie skorzystać z tego druga osoba, małż! czasem jest potrzebne oświadczenie że żona nie korzystała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...