Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No to fajnie, że Niki się popisała i była grzeczniutka.
Gosi- fajnie masz z tym opiekuńczym, u mnie takie coś nie przejdzie, zresztą już złozyłam wniosek o wych.
Ja też mam poszewkę już dłuuugo.
DO NOSKA do nawilżania POLECAM sól morską DISNEMAR - on nie ma takiego psikacza jak aerozol tylko taki jak na katarek, Julka dobrze to znosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie czytam was na bieżąco tzn.staram się ale ostatnio dałyście czadu 30stron do poczytania miałam 🙂
Nie wiem już co u kogo było za dużo tego 🙂
Jedynie co zapamiętałam to że Pawełek był chory i dla niego dużo zdrówka mam nadzieje że szybko wyzdrowieje Aniu 😉
Gosia ale masz dużego chłopca i jest prześliczny 🙂

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich 7miesięcznych dzieciaczków 🙂

No a u nas tak samo 2 miesiąc leci jak mamy koszmarne noce jestem padnięta na maxa.
W dzień jest ok ma 2 drzemki po ok 1-2godz i nie marudzi ale w nocy koszmar.
Jedyne co to wypije mleko wieczorem ale jak jest w śpiku to mu daje bo inaczej ryk a tak pierwsze przebudzenie butle dostaje 180-210ml wypije i śpi "dalej" budząc się co 30min lub godzinę 😞
Nadal ząbków brak i nadal nie pełza jedynie się obraca na plecach albo nogami tak dziwnie robi jak leży na plecach i moment jest na podlodze zamiast na macie dziwne 😮

Co do jogurtów tych dla dzieci ja mu daje z nestle i wcina je ze smakiem tylko malinowych nie lubi są bleee,jadł już jagodowe,waniliowe,gruszkowe i te są pycha 🤪
Nequitia spróbój może innych smaków 🙂
Też wprowadziłam już małemu chrupki kukurydziane i te ciasteczka z Hippa zajada jak opętany no i też mu już podaje biszkopty po trochu nic mu nie jest.
Wczoraj zrobiłam biszkopty pokruszone w mleku mm i zajadał aż krzyczał nie nadążałam dawac łyżeczką.A jak dałam biszkopta do rączki to go ugryzł i żuł normalnie je jak dorosły he he.Obiadki też je już z drobinkami i nie krztusi się 🙂
To na tyle bo więcej nie pamiętam co chciałam napisac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas Sterimar rządzi. Mam też Marimer, ale on psika tak, że az mnie krztusi, a co dopiero dziecko!
Gosia, ja do fotelika przymierzam się od...6 miesięcy 😁 Mam jeszcze czas, ale chciałabym już coś znaleźć fajnego. Tylko w necie to nie wszystko...trzeba jednak pojechać i zobaczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja również używam sterimar do noska i afrin miałam również oba są dobre bynajmniej dla nas.
Co do poszewek to ja też już dawno mam założone.
Dziewczyny Szymek nie siedzi sam ani nie próbuje usiąsc a mam problem bo nie mieści mi się do gondoli i coś z kołem jest nie tak myślicie że do spacerówki mogę go wsadzic tam jest też że tak na pół leżąco by siedział albo leżał na płasko co myślicie???
Acha przypomniało mi się u nas też ostatnio cyrki w aucie myśle że w tym foteliku jest mu nie wygodnie 1lutego jadę z nim ok100km jego najdłuższa podróż do akademii medycznej na kontrole wyników krwi bo ma coś nie tak i zastanawiam sięczy ma jechac w foteliku tym do 13kg co jest czy już w tym większym foteliku normalnie niewiem dodam że ten fotelik ma funkcję pół leżącą również co myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 jesli masz spacerowke ktora mozesz ustawic w pozycji półleżacej to mozesz juz sprobowac, tylko dobrze go zapnij. Ogolnie wazne jest zeby jego kregoslup to wytrzymal, a w tym wieku juz raczej wytrzyma.
Nie przejmuj sie ze nie siedzi, z dnia na dzien moze Cie zaskoczyc 😉

U nas ten sam problem, w siodelku juz mu niewygodnie, a krzeselka do auta dopiero od 9go miesiaca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 🙂

my po szczepieniu... 3 wkłucia, płacz... się moje maleństwo rozżaliło... ale mamusia przytuliła i się uspokoił.
Waży 8600... 🙂 i ma 83cm (choć to trochę dużo mi się wydaje,a mały się wiercił więc może to nie zbyt miarodajne. Mierzyła go po kawałku i dodała...

Co do fotelika my na dniach kupujemy, ale cały czas nie jestem zdecydowana...

My poszewkę w łóżeczku mamy od samego początku i podusię też...

Magda ale smaku na krówki mi narobiłaś 😁

Ktoś pytał o spray do noska, my mamy marimar i jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Gosia, powiedz mi... bo wlaśnie siedzimy i gadany z Marcinem o pełzaniu czy raczkowaniu..jak Borys zaczął pełzać to sam sobą jest w stanie sie dłużej zająć niż wcześniej czy potrzebuje tyle samo uwagi (w sensie zabawy z nim)?


wiesz co, fajne to jest, bo jak coś mu sie znudzi, to sam zmienia pozycję, czy przesuwa sie do innej zabawki... ale cały zcas muszę patrzeć gdzie on wędruje, czy nie do kabli - bo to ciekawe, czy nie na podłogę, no i non stop skądś go ściągam do punktu wyjścia...moim zdaniem więcej uwagi mu poświęcam. Czasami tak szybko się coś dzieje, dziś zaczął się dźwigać z a suszarke do ubran, a jakby tak sie zlozyla?

wydaje mi się że wiecej uwagi mu poświęcam w sensie bezpieczeństwa, niż zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena chyba pytała o gadanie.. mój Miłoszek mówi mamamammmmamama generalnie ciągiem ma-ma, buzia mu się nie zamyka, mówi jeszcze ła - ła i dzisiaj po razy pierwszy ba - ba. Ogólnie rzecz biorąc rozgadał się chłopak 🙂 usilnie próbuje coś mi wytłumaczyć, ja mu odpowiadam, on mi i taki dialog prowadzimy 🙂 on w swoim języku, a ja w swoim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...