Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziękujemy Gosia za buziaki 🙂 i trzymamy kciuki za jutro, u nas też czasami się chowają, ale nie do końca, tak jakby do połowy, położna mówiła że nie ma co się martwić, jakby w całości znikały to trzeba to skonsultować. Na pewno będzie dobrze! 🙂

Gosia ja też z miłą chęcią bym Ci z 5kg oddała 🙂

Magda to dziwne, ale mój smyk też chętniej zajada zupę jak już jest chłodna 😁

jej ja jestem spocona jak dzika świnia, ale zawzięłam się, mam nadzieję, że wytrwam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
Gosiu a ile masz wzrostu?! Wiatr ci chyba daje radę..
Jakie chrupki dajcie maluchom?! Jakieś specjalne?!
Niki wstala o 5 rano
;-) teraz padła a ja sie kawkuje i oglądam tv

Katarek ma dalej to już 6 dni
Zaczynam sie niepokoić
Kupie chyba ta masc pulmex czy coś takiego i te olejki
Bo już ręce mi opadają i nie wiem co jeszcze mogę zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Hejka!
Gosiu a ile masz wzrostu?! Wiatr ci chyba daje radę..
Jakie chrupki dajcie maluchom?! Jakieś specjalne?!
Niki wstala o 5 rano
;-) teraz padła a ja sie kawkuje i oglądam tv

Katarek ma dalej to już 6 dni
Zaczynam sie niepokoić
Kupie chyba ta masc pulmex czy coś takiego i te olejki
Bo już ręce mi opadają i nie wiem co jeszcze mogę zrobic


Izuś, kup PULMEX bo to rewelacja!!!
Dziś wysmarowałam Lence piersi, stopy, plecki i już w akcie desperacji posmarowałam tą maścią śpiworek pod bródką, w którym śpi! Lenka obudziła się dziś w nocy tylko jeden raz!!!! Pewnie super ja inhalowało i mogła oddychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ahaaaa apropos artykułu o poronieniu.
Czytałam i powiem Wam, że wszystko mi się przypomniało... Moja mama poroniła w 24tygodniu ciąży. I też rodziła na żywca, a lekarz wyciągał dziecko ręką BEZ ZNIECZULENIA!!! Było to kilka lat temu tj w 2000roku ale takie praktyki są wciąż aktualne 😞
Jak leżałam na początku ciąży w szpitalu to naoglądałam się kobiet po poronieniu ile tylko można 😞 Byłam akurat w pokoju sama i co chwilę jakaś dziewczyna przyjeżdżała i opowiadała mi swoją historię 😞
Jednej przykład bardzo mnie poruszył. Młode małżeństwo, udało się za pierwszym razem, 10tydzień krwawienie... przyjechała z mężem, oboje płakali... rano miała zabieg, a w tym dniu były duuużo zabiegów [nie tylko poronień], była chyba 11:00 więc dość późno jak na taki zabieg.... sala nie była przystosowana do tego aby wjechać łóżkiem po zabiegu więc... położyli ją na korytarzu przy ścianie i gdyby nie mąż to biedna dziewczyna leżałaby z GOŁYM TYŁKIEM PO ZABIEGU bo nikt jej nawet nie przykrył 😞(
A jak przyszedł lekarz kiedy się obudziła i płakała... powiedział Nie płacz mała, do wesela się zagoi 😁... fiut a nie lekarz!!
Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia trzymamy kciuki! wszystko będzie gooood 🙂

Iza zwykłe, najzwyklejsze chrupki kukurydziane... ja mam takie co się Tuptuś nazywają z Polo są bezglutenowe 🙂 ale nie dla dzieci jakieś specjalne 🙂

Maryś dzisiaj się budziła, ale jakoś kurde się przyzwyczaiłam już... jasne, że wolałabym spać całą noc bez pobudek... no ale cóż, nie wiem jak to zrobić... a łóżeczko mam dosłownie 1,5 m od swojego... No i wstaje wcześniej bo o 8.... ech...
Piję kawusię i patrze jak sypie śniegiem za oknem... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Gosia trzymamy kciuki! wszystko będzie gooood 🙂

Iza zwykłe, najzwyklejsze chrupki kukurydziane... ja mam takie co się Tuptuś nazywają z Polo są bezglutenowe 🙂 ale nie dla dzieci jakieś specjalne 🙂

Maryś dzisiaj się budziła, ale jakoś kurde się przyzwyczaiłam już... jasne, że wolałabym spać całą noc bez pobudek... no ale cóż, nie wiem jak to zrobić... a łóżeczko mam dosłownie 1,5 m od swojego... No i wstaje wcześniej bo o 8.... ech...
Piję kawusię i patrze jak sypie śniegiem za oknem... 🤢


No to pijemy kawusię razem 🙂

Ja dziś jadę do pediatry z Lenką. Lekarz z pogotowia kazał iść za kilka dni aby sprawdzić czy katar nie zszedł na oskrzela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Moja Niki jeszcze ciagle sama nie siedzi
Martwię sieciach bardziej
Bawi sie na brzuszku, smiga wokół własnej osi i do tylu więc jak ma sie uczyć siedzieć?!
Czemu nie siedzi?! Jeszcze przez ta chorobę rehabilitacja nam przepada a i tak jest ich mało :-(


Iza, ja Cię proszę!! Nie martw się niczym!!! Nam pani neurolog powiedziała, że Lenka jest po prostu dość sprawna ruchowo. A mojej koleżanki córka jeszcze szybciej się rozwijała. Poza tym im dziecko później robi takie rzeczy tym jego układ kostno stawowy jest lepiej rozwinięty i przystosowany. Mam nie dopuścić by Lenka wstawała mając 8 miesięcy a mojej koleżanki córka wstaje. Ale dziecko ma czas na siadanie i pełzanie z raczkowaniem do 8 - 9 miesiąca a chodzenie to od 12 do 18 miesiąca, wcześniej musi [powinno] próbować kroczyć krokiem odstawno - dostawnym.
Lenka werbalnie jest do tyłu za Waszymi dzieciaczkami, bo nic nie mówi tylko guga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Iza nie panikuj! jeszcze ma czas... nawet do 8 miesiąca dziecko się uczy siadać... a z forum to sama siada tylko Lenka, więc nie rozumiem Twoich zmartwień...

Martwię sie tym ze Niki sama nie siedzi jeszcze a nie ze sama nie siada, na to ma czas
Nie wiem czy mam wzywać lekarza od zeszłej środy nic się nie poprawiło katar dalej...
Ile może sie ciągnąć katar?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...