Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia wlaśnie nie wiem u nas też zimno -12 ale teraz spadło do -6 i niewiem czy wyjśc z nim?
Mam dylemat?
Co do jogurtów to mój Szymek zajada te z nestle bo z bobowity nie tolerował wymiotował po nich danonków mu nie dawałam jeszcze.Z nestle nie lubi jedynie smaku malinowego 😞

Co do spania to mój synek ma 2 drzemki chociaż w domu śpi krócej najdłużej śpi jak z nim wyjdę do południa na dwór 🙂a przez te mrozy męczę się z nim w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Monia to super że udało Ci się pozałatwiać kasę, jasne że nie jest tego dużo, ale lepsze to niż nic!


dzięki cieszę się jak gwizdek na pampersy będzie 🤪 🤪he
Wiesz po 12 wyjdę z małym na krotki spacerek niech się hartuje troszkę ale u mnie jest -6 teraz także myślę że nic mu nie będzie bo mrozy mają trzymac a my w pon mamy szczepienie i wtedy muszę wyjśc wole go przyzwyczaic do mrozu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Ania śliczny kolor! i PAwcio tą karnację ma oszałamiającą!

Iza spróbowałam dwa razy podać mu danonka, Nequitia pisała że próbowała i nic się nie działo, więc zaryzykowałam 🙂 a jak się zajadł 😁 wiek nie jest sprecyzowany na opakowaniu.

Doris gratulujemy ząbków i to dwóch na raz 🤪 no i waga robi wrażenie 😉

Monia super, że udało się kaskę załatwić, tak jak piszesz na pieluchy chociaż będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja z Marysią właśnie wróciłam ze spacerku... jakieś 40minut byłam i Mała spała w wózku 🙂 teraz rozrabia w łóżeczku...

Mój R też roboty nie ma teraz... siedzi już tydzień w domu 😞 a z Mopsu jak załatwiłam rodzinne to wierzcie mi ale tylko raz przysłali :O już nie mam siły biegać tam i się prosić 😞

testuję nowe pieluszki z POLO Kidy się nazywają 🙂 póki co zdają egzamin, noc wytrzymały, mają ładne obrazki i są niebiesko fioletowe 😁 cieńkie, miękkie i tanie, niecałe 28zł za 60 sztuk... zobaczymy jak będzie dalej bo póki co dopiero 2 dzień używamy i kupiłam w Polo chusteczki nawilżane...

Ania do twarzy Ci w tych włosach 🙂 a Pawcio cudny, przystojniaczek Mały 😘

Marysia zawsze miała 3 drzemki, koło 11, 15 i 17, ale wszystko się powaliło teraz jak wróciłam do Płocka, bo koło 11 wychodzę na spacer a nie po obiadku, czasami dwa razy przed obiadem i po, ale jak tak zimno to tylko raz... więc teraz koło 13 zje i powinna się zdrzemnąć, jak będzie zobaczymy...
Wczoraj mi zasnęła przed 18 i była mega maruda do kąpania...

Danonkami Mary się zajada jak wariat... nieraz dwa zje... kupiłam jej Danio zwykłe, ale czekam na odpowiedni moment żeby podać... w tygodniu kiedy nie dam jej żółtka, ani jogurtu... swoją drogą bardzo nie lubi tych z nestle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczyny!
Doris25 zabki ida, to super!
U nas wszystko ok, synus spokojny, wlasnie uskutecznia drzemke. Pogoda piekna, niebo czyste, slonce i zero wiatru, wiec spacer dzis obowiazkowo!
Dzis wolne, dlugi weekend dla nas 🙂.
Adrianowi zaczelo sie paprac ucho, wiec zaraz ide po masc bo lekarz przepisal (na telefon oczywiscie, co za kraj). Jestem pewna ze to z powodu mojego niedbalstwa przy wycieraniu za uchem po kapieli. Strupki mu sie porobily i rozdrapal oczywiscie. Na przyszlosc bede uwazac bo to go swedzi a ucho ma czerwone jak pomidor.
Jutro w koncu ide do fryzjera, bo masakra juz jak wygladam, a w pracy jakos trzeba wygladac. Niestety w tym miesiacu nie moge sobie pozwolic na kilka nowych ubran, ale co tam zaopatrzylam za to Adriana w nowe smoczki, pieluchy i jedzenie na caly miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.ebay.ie/itm/New-Obaby-zynergi-3tec-orange-black-frame-and-orange-comfort-pack-excellent-/280745996215?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item415dc3efb7 laski co myslicie o tej spacerówce???

myślę kupić coś mniejszego jak będziemy lecieć do Portugalii, żeby było lekko i wygodniej. Mały będzie miał 11 miesięcy. Podoba się Wam?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieñ dobry Mamusie!

FIlip mi cos przestawil w lapku i nie moge polskich znakow pisac 😞

Dawno mnie nie bylo, ale dzis nadrobilam wszystko co pisalyscie. Dzis mam wolne no i szaleje z moim Aniolkiem =)

Ja Gosia nie chodze o godzine krocej do pracy 😞 nawet nie skaladam podania, bo i tak mam teraz w pracy lekko mowiac ciézo...NIestety, Polska.. i do tego zadupie Polski....

Gratuluje Dzieciaczkom zabków, u nas nadal nic 😞 ALe co tam! Kiedys wyjdá 🙂

Kasia gratuluje oderwania od cyca i prawie przespanych nocy 😉
Ja osobiscie bardzo przezylam przejscie z piersi na butle. Filip lajcik... Ale mi pokarm zanikal jak Kasi ze stresu, nerwów, niewyspania, zméczenia ogólem... No i juz od 2 miesiecy tylko butla 😞 ALe to moze i dobrze? I tak poczatkowo zakladalam max 3 miechy karmienia 🙂

Madzia trzymam kciuki za dobre wyniki!! Chyba tez sobie cholesterol zrobie, bo Máz mnie sciga zeby badania porobila 😞

Ja ten tydzien i nastepny jestem w domku sama bo Máz na delegacje wyjechal... Ledwo daje rade, na rzesach prawie chodze.... Dobrze ze do pracy na 9 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
my 30 min temu wróciłyśmy z dworku (bo spacerkiem nie można tego nazwać). Byłyśmy raptem 15 min bo Julka od samego domu darła się - niewiem co było przyczyną. ... Najprawdopodobniej przyczyna jest taka sama jak kilka miesięcy temu, kiedy to jak pewnie pamiętacie - wózek parzył ją w dupsko, a mianowicie słońce lekko zaglądające do wózka...
Uspłam ją w domu ale pospała 30 min i się przed chwilą obudziła ... ehhh

Odnośnie tego smoczka TT do kaszki 6 + to on ma taaaką dziurę, że hoho. Ja chciałam smok do kaszki pitnej - takiej średnio gęstej ale też nie o konsystencji wody (nr 3 nam się zapychał) a ten 6+ do kaszki to MASAKRA - nawet bardzo gęsta kaszk - taka jak do jedzenia łyżką nam za szybko leci. PORAŻKA, ciekawe kto to projektuje... Ciekła jej ta kaszka po brodzie, że hej.
W końcu sama poszerzyłam dziurkę w smoku nr 3 i jest dobrze...

Agata - spcerówka ładna, choć ja nie lubię wózków trojkołowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata - dla chłopca to nawet fajna taka spacerówka - taka... sportowa fura 😆

No wiem Marlena, że pisałaś tylko my mamy butlę tt i już nie chcialam jej zmieniać bo dopiero co królewna zechciała wogóle z cokolwiek pić, wcześniej nie chciała nawet do buzi dotknąć smoczka więc wolałam jej nie zmieniać kształtu smoka skoro juz się do tego przekonała, to mały uparciuch jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...