Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marlena już kilkoro dzieci je danonki, to takie serki bardziej, bezpieczniejszy niż np jogurt nestle po 6 mcu- przetestowalysmy ;-)
Do tego smakuje maluchom

Noc - po 20 pobudek przestałam liczyć... Ciągiem spalam aż 2 godz..
Zaraz rehabilitacja, będę wolno jechała ...
Chyba górne jedynki walczą z przebiciem i tyle
Nurofen pójdzie w ruch

Wasze dzieciaczki tez powtarzają wszystko po was?
Ostatnio nawet Cześć jej sie udało powiedzieć ;-)

Najlepszego i wiosenne Buziaki dla Maryś i Boryska ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka ja tez wczoraj podalam XL i adi krzyczal ze chce jeszcze 🤢. Po tych jogurtach dla niemowlat byla biegunka, wiec juz mu nie daje.

Dziewczyny, jak podajecie owoce lub obiady z sloiczkow to juz po 8 miesiacu czy jeszcze te po 6-7?
Ja juz owoce po 8 podaje (dzis dostal z ciastkiem) ale obiadki to jeszcze nie wchodza, meczy sie bardzo z mieleniem 😁. Probuje co 2-3 dzien ale nie wmuszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka ponownie,
u nas nocka super : pobudka na sekundę o 22:00 a potem o 5:00 !!!
nawet się obudziłam po 04:00 i poszłam do Julki sprawdzić czy wszystko o.k.
Spała lepiej z gilem niż wielokrotnie bez gila 😮
Ciekawe czy na ten sen miało wpyw mleczko, bo dałam inne tzn. nan pro z kleikiem na dobranoc ...
wkleiłam stojącą Julkę w avatarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas idzie druga jedynka z góry, raz mnie gryzie a raz chce sie przytulać, jak nie BOrys! Wasze dzieci też są takie na nie do przytulania? BOrys na rączkach to sie kręci 360 stopni, będzie skakał, prostował nogi, odchylał się.... przytuli się wtedy jak coś mu jest, albo jest bardzo zmęczony... a tak chciałam mieć taką przylepkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
wow ale Wy szybkie jesteście 🙂 ja podaję tylko te niemowlęce jogurciki boje się danonków nie jadłyśmy jeszcze ogórka bo jakoś też się boję.
Właśnie wróciliśmy z warzenia/mierzenia przy Waszych Szkrabach moja Mała to Kruszyneczka 8815g i 70,5cm prez miesięc przybyło jej 800g i 3,5cm
A no i nie chce jeść gotowanego, tylko słoiczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
YYY moja Mała to chyba raz się do mnie przytuliła tak sama z siebie 😮

Ja danonki podaję już jakieś 2 miesiące jak nie lepiej...
Ogórka Mary uwielbia, daję jej do wysysania kiszone...

Oj z tym kaskiem to fakt przydałby się i ogólnie pancerz na całe ciałko, kombinezon ochronny czy coś 😁
Mała ma fazę ciągle wstaje... normalnie nie ogarniam, zrobiła się bardzo śmiała w czworakowaniu, robi to pewnie i już dosyć szybko 🤪
w nocy jak ją wyciągałam to myślałam, że umrę ze śmiechu... haha byłam bardzo zaspana i nie miałam siły jej dźwignąć do góry... więc musiałam ją najpierw posadzić i dopiero podnieść... oj śmieszną miała minkę zdziwioną... pewno myślała "co ta moja mama wyczynia?"
Byłam z nią dzisiaj na 2 spacerkach krótkich...
Aaaaa i zrobiłam jej zwykłą mannę na śniadanie i nie chciała jeść bo jakaś taka gęsta, ale jak zrobiłam jej na rzadko z butli to też nie chciała 😞 musze pokombinować... w butelce zrobiłam jej na zwykłym krowim mleku no ale zjadła 30ml bez przekonania... siostra mówiła mi żebym ją posłodziła, albo dodała soku malinowego i z czasem zmniejszać tą "słodycz"...
Kurde chciałabym już przestać jej dawać te kaszki bobovity... słoiczków jej nie daję już jakieś 1,5miesiąca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez się dziś zastanawiałm na słodzeniem i to właśnie kaszy manny/ej -nie wiem jak to się pisze, tylko jak już posłodzić to czym białym cukrem, trzcinowym, glukozą czy jescze czymś innym

A co do tulenia czasem się jej zdarza, czasami nawet sama dziobalka z otwartą buzią daje 🙂

A i pytanko zupę pomidorową zabielacie śmietaną, mm czy tylko pomidorki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota my tez pomidorowa tylko z koncentratem.

Gosia Adi czasem sam sie tuli, czasem sie przytuli i zacznie mnie gryzc w szyje albo ciagnac za wlosy, nie wspominajac o drapaniu, a czasem jak tylko sie zblizam to jak mi nie przy**bie to az lzy do oczu mi naplywaja....od rana standardowa zabawa to lanie matki po mordzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...