Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewczynki.
My dziś idziemy na szczepienie (o ile Lenka jest zdrowa). Boję się jak to będzie PO 😞 Mam nadzieję, że nie przejdzie tych szczepień źle i że szybko wróci do siebie!
.
Mam pytanie... Zauważyłam, że Lenka ostatnio jest mega senna... tzn je i idzie spać :/ Hmm... wczorajszej nocy prawie nic nie spałam bo Ona miała gazy i nie mogła zrobić kupki i się prężyła, wiła i stękała pół nocy a po cycku oczy jak 5zł i dawaj usypianie od nowa 😞
A dziś... spała 7h potem 1h jedzenia i usypiania i znów 2h snu, potem cycek i znów przysypia w bujaczku, gaworzy sobie ale ogólnie spokojna jest i zasypia... Martwi mnie to czy przypadkiem nie jest jakaś osłabiona albo nie wiem, może dziecko spać z głodu? Może nie dojada ode mnie i nie ma sił na płacz? 😞 Chociaż wieczorami daje popalić zanim zaśnie 😞
A i dodam, ze od soboty chodzimy na takie dłuższe spacery po 3h bo wcześniej to był sprint i nawet czasem 1h nie wytrzymywała bez darcia w niebogłosy!
Aha, dodam, że wieczorem Lenka nie chciała butelki, z bólem zjadła 20ml a tak to moja pierś tylko no i te 7h 🤪
W perspektywie szczepień strasznie mnie to martwi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ivi mój Paweł tez więcej ostatnio śpi. Już w dzień rzadko się zdarzało, a teraz znów zalicza spanie. Wydaje mi się, że nie ma co narzekać tylko się cieszyć i czerpać z tego na zapas 😉 A tak poważnie, to nie ma Lenka gorączki albo coś w tym stylu? (choć przyznam, ze nie wiem, od jakiej temperatury zaczyna się u takiego Maluszka gorączka, bo podobno dzieci mają wyższą temp. niż my).
Marlena czytalam kiedyś, że przy modyfikowanym karmieniu nie powinno sie przekroczyć w ciągu dnia takiej ilości ml, ile daje się mleka. Ale specjalistą nie jestem...
Pawełek dziś wstał wcześniej niż zwykle, bo o 4:30, ale może dlatego, że właśnie w dzień spał więcej. Ale dostał cyca i ok. 6 już spał znów parę godzin. Teraz się buja 😁 i śpi oczywiście. Ale zaraz go wyciągam na spacer, nie ma co. Pogoda super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 my po śniadanku... zaraz na spacer bo pogoda super 🙂
ivi ja kąpie Marysie codziennie bo nie wyobrażam sobie inaczej... leży w pampersie cały dzień... wycierana tylko chusteczkami, jest ciepło... nie no nawet jakby było zimno to kąpałabym ją codziennie... a rytuał zaczynamy tak o 20:30 wtedy Mała zasypia o 22... bo po kąpaniu ją karmię jeszcze i zapalamy lampkę... kładę ją do łóżeczka... sobie leży, gada i w końcu zasypia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
witam 🙂 my po śniadanku... zaraz na spacer bo pogoda super 🙂
ivi ja kąpie Marysie codziennie bo nie wyobrażam sobie inaczej... leży w pampersie cały dzień... wycierana tylko chusteczkami, jest ciepło... nie no nawet jakby było zimno to kąpałabym ją codziennie... a rytuał zaczynamy tak o 20:30 wtedy Mała zasypia o 22... bo po kąpaniu ją karmię jeszcze i zapalamy lampkę... kładę ją do łóżeczka... sobie leży, gada i w końcu zasypia... 🙂


Ja też kąpię codziennie małą 🙂 W sumie to w ciągu dnia również myję jej pupcie pod kranem co któreś przewijanie i pozostawiam do wyschnięcia i uciechy przez jakiś czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti- u nas też podejrzane kupki : czasem ze śluzem, czasem zielona. Niewiem co o tym myśleć, zwłaszcza, że jem ciągle to samo... Dziś idziemy profilaktycznie do lekarza. Niewiem czy sobie tego śluzu nie wmawiam ale zgłupiec można od tych internetowych opisów kupek. Niby prawidłowa kupka ma konsystencję słabo ściętej jajecznicy no to w takiej jajecznicy też są glutki - jakby śluz więc już sama niewiem czy to prawidłowo czy nie ... Pozatym moja mała ma chyba 2gi skok rozwojowy bo poza snem i jedzeniem to ciągle coś jej nie pasuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ale ma włoski Nicolka!!!! ja bym jej już kitki robiła hehe
Marysia sobie leży i słucha muzyczki... 🙂

Też się pochwalę... niestety aparat nam spadł ze schodów więc nie mamy nowych zdjęć póki go nie naprawią... a już tydzień leży u "fachowca"... tak więc trochę stare zdjęcie, ale bardzo mi się podoba (wyszło mi bo złapałam ładne światło) 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/img3354u.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2216/img3354u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dzisiaj zafundowaliśmy sobie taki spacer, że szok. Aż doszliśmy do pracy teściowej, wyciągnęłam ją wcześniej z pracy i wyrzygałam wszystkie swoje żale co do babci Marcina (jej mamy), że się jej nic nie podoba i by to dziecko tylko trzymała pod pięcioma kocami, wciskała smoczek i kładła w rożku. Pewnie wszystko jej powtórzy, ale w sumie to o to mi chodziło poniekąd. Bo jak ja powiem to mogę przesadzić lekko.
Dziś na chwilę zostawiłam Małego u męża w biurze i poleciałam do sklepu. Wracam, a mój mąż wsciekły. Okazało się, ze w międzyczasie wszedł klient, a Mały zaczął się drzeć jak nigdy i Marcin nic nie mógł zrobić. A nigdy nie krzyczy tak po prostu. Uznałam, że to jakiś zły człowiek był i Pawełek to wyczuł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko chyba zalicza kolejny skok, dwa dni rzucala się przy cycku, 3 dni bez kupki zakończone czopkiem ale tez z wielkim płaczem poszła kupka :-(
Wieczorem zjadla 180ml... Dziś przed plaża ciągnęła 45minut!!! Masakra jakaś...
Gaworzy śmieje się wodzi oczami jest super gdyby nie te problemy z brzuszkiem i kupka
Na plazy śpi słodko :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Laski 🙂
Ja odzywam się po długim milczeniu, ponieważ się przeprowadziłam do własnego domu i nie miałam neta do tej pory 🙂 Ale już mam i będę na bieżąco 🙂
Jak u Was?
Cierpią Wasze niunie na kolki? i Jak sobie radzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka chyba coś w tym jest, bo jak ja puszczę Małemu szum fal to odpływa w momencie. Czyli nic tylko wyjechać nad morze z Maluszkami! a tymczasem my planujemy Bieszczady, bo niestety nie mamy za dużo czasu na urlop w tym roku 😞 Mieliśmy atakować Iran w sierpniu, ale pojawił się synuś i na razie dupa. Ale za rok sobie odbijemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia ja wklejam tak :
wchodzisz na stronkę http://imageshack.us/ klikasz browse i wybierasz zdjęcie ze swojego komputera, jak już wybierzesz i dasz dodaj to klikasz "prześlij teraz" czekasz aż się załaduje pasek, jak już się załaduje to na dole ci wyskakuje miniaturka fotki i pod spodem różne kody, klikasz prawym na kod forum i dajesz zaznacz wszystko, później klikasz jeszcze raz na to prawym i dajesz kopiuj i wklejasz na forum 🙂 Na tej stronce nie trzeba się logować... Powodzenia 🙂
żeby to napisać musiałam robić wszystko po kolei sama i nie patrzyłam jakie zdjęcie wybrałam 🙂
a żeby nie zmarnować tego że je przesłałam to sobie wkleję a co! haha
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/img3373oi.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9573/img3373oi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

rozmazane trochę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...