Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja właśnie się loguję do empiku 🙂 najbliższy jest 30km i ie chcę ciągnąć Bo
przecież on ciągle sruta.. gdyby nie to ..

i dzis w ddtvn były jakies książeczki dla dzieci i m prosił żeby też poszukać 🙂

Co do kuchni to same inspiracje nie są za ciekawe, chyba w katalogu z 2012 była fajna, ale zaraz wkleję po prostu szafki, ja oczywiście mam swój pomysł 🙂)

teraz m kazał mi dobierać dodatki a sam pojechał po pran=babcie Niki zawieźć ją do szpitala
pradziada w nocy zabrało pogotowie.. sepsa zaatakowała serce.. 10lat trzymał obrzęk na kolanie bo on nie chodzi do lekarza.. zrobiła się z tego sepsa, zaatakowała organizm.. dopiero go zabrali do domu a teraz okazało się że jeszcze serce zaatakowała..
dziadek ma 92 lata... na weselu jeszcze wywijał na parkiecie... góral rodowity..

Czekamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj z małej fazę zalapalam wieczorem 😉 zjadła kolacje, umylysmy zeby i do kapieli. A dostala nowe pizamki i jedna jest w zaby... Ubieram ja po kapaniu i mówię, no tetaz to bedziesz prawdziwa księżniczka żabolinda! A Marysia patrzy na pizamke, na mnie i mowi Tak, dinda dinda ;D
Jej teksty czasami są boskie...
Choć jakiś miesiac temu rozwalila mi system przy zmienianiu pieluchy jak nastała jak stary chlop... Mowie o jacie, ale kupa!! A ona ... O kujwa.... o.O
Zaliczylam zonka wtedy i juz nie przeklinam 😉 zapomniała na szczęście ;p

A co do wagi to duza pannica z niej 😉 ale ani jednej faldki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas już młody po "spacerku" dziś aż 30min 🙂
pranie już się kończy, zaraz będę r=też wieszała..
Niki z m robią zakupy w marketach więc jest chwila luzu 🙂

ale mnie jakaś energia i optymizm rozpierają 🙂
wstałam z bólem głowy, połknęłam 2 tabsy, troszkę kawki a humorek i tak dopisuje
kurcze jakaś taka szczęśliwa jestem 🙂
jeszcze tylko nie wiem jak to będzie od środy jak m wróci do pracy i zostanę sama z Niki
mi wystarczy tylko na razie pomoc w spacerach z nią..
dziś teściową korzonki złapały i leży w łóżku.. żeby zajrzeć do nas do sypialni to ma siłę.. ale żeby co innego zrobić to "ojej ojej ale mnie boli.. nie dam rady.."
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mam te szafki ale ja sobie zrobię zupełnie inaczej 🙂

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522895_10151085661377479_2021074541_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza u mnie też w stali są elementy typu lodówka, okap, kuchnia, wykończenia listew, listwy między płytkami, nie same szafki...ale i te elementy trudno utrzymać w błysku , że ta powiem bo nawet jak się wyciera to trzeba pucować bo się zacieki robią ale słyszałam, że oliwka dziecięca może pomóc, muszę spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam płytę ze stali nierdzewnej za kuchenką gazową w mieszkaniu, które wynajmujemy.. tak samo w słupku piekarnik.. no i kurde trzeba to nieźle polerować, bo jak na mokro wytrzesz to zostaną ślady jak wyschnie.. tak samo fronty mam na wysoki połysk w kolorze ecru.. i każdy odcisk widać... cholera strzela. Trzeba by było min 2 razy w tygodniu myć i do sucha wycierać ręcznikiem papierowym.. wkurzające jest to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza u nas pierwsze kolki zaczęły się po 2 tygodniach.. MAm nadzieję, że u Was kolek nie będzie. Dobrze, że masz ten espumisan..
u mojego brata mała miesiąc skończyła.. ostatnio miała taką kolkę że aż u lekarza wylądowali.. fakt, że oni są trochę z tych przewrażliwionych.. bo wiadomo jak dziecko się pręży, płacze, nóżki podkurcza to że jest to kolka.. no ale nic pojechali do lekarza i też im dał coś jakieś kropelki i kazał podawać przed jedzeniem, espumisan chyba też przed jedzeniem się podaje tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza oby to nie były kolki a jakiś sporadyczny ból brzuszka... życzę ci tego z całego serducha !!

Marysia właśnie zasnęła, a ja idę do koleżanki na winko chyba... mieszka kilka domków dalej więc tesciowa zostanie z Mary... 😁

Ah! pochwalę się bo wygrałam dwa konkursy 🙂 w jednym wygrałam imię Marysi ;p z takich literek http://www.facebook.com/media/set/?set=a.265654536870866.40601.262511207185199&type=3

a w drugim podusię 🙂 http://www.klinikasnu.pl/poduszki/80-poduszka-profilowana-z-pianki-termoelastycznej-023003.html

o taką 😉 kurde chyba totka puszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do mebli w kuchni, ja mam ciemne meble, lekko błyszczące, wnege, i tez widać palce...

moja szwagierka ma meble takie jasne beżowe, takie drewniane, i to chyba jedyne na których nie widać śladów, ale ogólnie kuchnia nie robi wrażenia, jest praktyczna tylko pod tym względem... ( www.unoform.dk/inspiration/kok/a-plus/paris/ ten koloro to coś takiego tylko faktura troche inna...)

a te meble które Iza wybrałaś fajne, do tego dobry pomysł i będzie ok!


ja teraz, gdybym robiła kuchnię, to bym postawiła na kolor, albo fiolet albo kiwi, do tego jakies mleczne, białe szkło na ścianę... albo minimalistycznie, biel... http://projektkuchni.blox.pl/html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do oliwko i stali nierdzewnej, to prawda! ja mam okap ze stali nierdzewnej, no i Marcin go czymś kiedyś wyczyścił, nie wiem chyba płynem do mycia szyb! no i zostały okropne ślady, nie do usunięcia... Siora oglądała ten program z rozenek, nie wiem, pani domu perfekcyjna czy coś takiego i tam była rada z tą oliwką, więc spróbowałam no i to prawda! ale okap jest zaciągnięty tą oliwką co sprawia że tylko ładnie wygląda, nie widać tego co Marcin zepsuł, ale jeśli dotknie się palcem to wiadomo ślad zostaje... to po prostu jedyny ratunek w takiej sytuacji jak u mnie się stało, przed śladami od dotykania się to nie sprawdzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurdę tak patrzę na te projekty kuchni i się nakręciłam znowu ostro na coś nowego do mieszkania! ja cały czas jestem w poszukiwaniach of coz...

http://www.quchnie.eu/portfolio/kuchnia-nowoczesna-murano/

http://www.homplex.pl/aranzacje/kuchni/aranzacja-kuchnia-bialy-nowoczesny-normalnie-6566170.htm

o! coś takiego, ale zamiast niebieskiego fiolet albo ten kiwi!
http://www.homplex.pl/aranzacje/kuchni/aranzacja-kuchnia-bialy-niebieski-nowoczesny-normalnie-6463584.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamiętacie jak kiedyś pisałam Wam o tych butach sneakersach, takich co mają wbudowaną koturnę, dziś mierzyłam takie, i są świetne, normalnie zakochałam sie w nich! mają takie w Wojasie, ale kosztują ponad 350 zł... jakby któraś z Was widziała coś podobnego gdzieś indziej, w niższej cenie to proszę o info!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he dzieki ale to moj syn bardziej kreatywny jest głównie to on wymysla.
Iza pisałam niedawno całkiem jak kolezanka do mnie dzwoniła tez po 2 tyg kolki zaczeły sie i sie skonczyły po paru zmianach.Twoje mleko sie zmienia na bardziej tresciwe, juz nie zółte tylko białe.wiec młodego brzuszek boli zanim sie przyzwyczai.espumisan ma sens jesli jest zagazowany, ale to mozna zlikwidowac innymi sposobami: kładzeniem na brzuszek, odbijaniem i przede wszystkim nie wiszenie na cycu.dłuzsze przerwy miedzy karmieniami i max 15 minut karmienia, wtedy dziecko ma szanse strawic mleko i nie nałykac sie powietrza.im czesciej i dłuzej karmione tym pewne ze bedą kolki i wiecej ich bedzie.natomiast jesli problem polega na naturalnym dojrzewaniu do trawienia laktozy, bo dzieci dopiero powoli zaczynaja dopiero wytwarzac laktaze -enzym do jej trawienia, to tylko delikol wtedy pomoze.herbatek próbowałąs? z hippa jest chyba koperek po tygodniu na poczatku pomaga a potem to lepsza jest rumiankowa z takich lekkich wspomagaczy ale wiadomo... na krótko pomagaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...