Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agatka ja tez poluje na ta mate 😁. Chociaz nie wiem czy jest sens bo Adi chce tylko na raczki do mamusi. Mamisynek normalnie juz jest.
Adi tez zasnal , ale po 21 musze go wykapac i ostatnie karmienie i dobranoc 😁.
Dzis kupka byla, ale oczywiscie po syropie no i u mamy na nogach, bo masowalam mu brzuszek i "jezdzilismy" rowerkiem.
No a poza tym to caly dzien nie spal i byl bardzo absorbujacy. No i oczywiscie w brzuszku duzo mu sie dzieje bo czesto placze i sie rzuca.
W koncu wzielam dlugi prysznic i zjadlam dopiero o 19.00 pierwszy posilek, kanapki 🤢
Krotko mowiac, mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
A tak swoja droga to Miloszek rosnie jak na drozdzach, fajny, pulchniutki sie zrobil no i wygladem sie zmienia kaczorek 😁.
Ja juz od tygodnia nie robie fotek, bo maly ciagle zaplakany, albo spi, wiec nie ma sensu.


dziękujemy za komplementy ☺️
Marlena uważam że mata to fajny sposób żeby zająć czymś dziecko, może akurat da Ci trochę swobody i sam się sobą zajmie na tej macie, warto szukać jakiś sposobów... 🙂 a mata rewelacyjna, fajne melodyjki i światełka jak w dyskotece 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O tak, swiatelka to on uwielbia... potrafi sie dlugo gapic na zerandol, a jeszcze jak swiatlo sie swieci to juz calkiem, a tak to chwile sie czyms zainteresuje i zaraz mu sie nudzi. W salonie juz ma 3 miejsca w ktorych przebywa, wszedzie jakas atrakcja, no ale jak juz pisalam, szybko mu sie nudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki, moja weronisia wczoraj w ciągu dnia spała tylko godzinę, myślałam że padnę, tak pozatym coraz więcej gada po swojemu, usmiecha się, ja dalej ściągam tylko przez całą dobę 30 ml mleka, więc niedługo dam sobie spokój bo co to jest, miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agulinka - wydaje mi się,że takie sciąganie laktatorem nie jest miarodajne.Ja jak probowałam sciagać to też było wielkie G a jak karmię CYCEM to mała się najada co widać bo jest już wielkim KLOCEM 🤪
Może spróbuj tej techniki o której pisała Ivi - lekarz kazał jej karmić cycem, potem dawać mieszankę żeby było wiadomo czy dużo brakuje.Ssanie dziecka pobudza laktację, a najbardziej koło 3-4 rano - wtedy przysadka wydziela najwiecej prolaktyny.

P.S. moja codziennie po tyle śpi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
U nas dzis spokojnie. W prawdzie Adrian ma skurcze brzuszka, ale nie wyje caly dzien. Teraz w bujaczku cieszy sie do figurek bo juz raczka je dotyka i sie bujaja.... ubaw ma niezly.
Kupki sa codziennie po 1-2, ale to za pomoca syropku. Dzis byla brzydka ciemnozielona, ale wczoraj normalnie zolta. Ach... kiedy to sie skonczy.
Ja mam szczescie w nocy. Tylko nadal ok. 4-5 rano jak sie przebudzi biore go do siebie do lozka. Dzis bylo o 6 rano karmienie i poszlismy spac do 10 !!!
Pryszczyki mu znow wyszly, a juz mial taka ladna buzke.
U nas dzis taki upal ze nawet nie biore go na spacer. Poczekam na Wojtka i przed 19.00 wyjdziemy spacerkiem do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Doris moja tez tak zawsze spała i w dzień tez spała i co?! I zawsze to co dobre się kończy. Dlatego teraz każda cała noc przespana czy drzemka w dzień mnie cieszy:-)


chodzi mi o to, że śpi max po godzinie dziennie. chociaż dobre jest to, ze w nocy potrafi na raz spac ok. 6 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Doris ja bym ją przystawiała ale ona całkowicie odrzuciła mi cyca, wogóle nie chce mi ssać,a jak ją przystawiałam to tak się darła aż się sina robiła to szkoda moich i jej nerwów było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agulinka napisał(a):
Wiesz Doris ja bym ją przystawiała ale ona całkowicie odrzuciła mi cyca, wogóle nie chce mi ssać,a jak ją przystawiałam to tak się darła aż się sina robiła to szkoda moich i jej nerwów było


wiem co to znaczy... mój to samo robi... odkąd skosztował butelki, muszę mu ściągać pokarm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki 🙂
Zazdroszczę tym mamuśką co tak długo ich skarby śpią mój tak nie śpi jak uśnie ok20-21 to śpi do 2-3 a potem to co 3.5godz pobudka czyli w nocy jest 2 razy obudzony na karmienie,
Jedynie co to w dzien mi ostatnio dużo śpi dostanie butlę i usypia czasami o 2 godz prześpi porę karmienia 🙂

Fajne te wasze dzieciaczki 🙂Jak szybko rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...