Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
fajna huśtawka

ja sie za pozno jorgnęłam zeby taką kupic, czy to jest cos podobnego do tej ZEN ?
na allegro jest za 300 zl nówka, podobno tak tanio bo z USA kontenerami ciągną ale chyba trochę strach kupowac bo ona normalnie ok. 500 kosztuje ...
zadowoleni jestescie ?




tak to jest z tych serii, my zapłaciliśmy 609zł, fajna jest bo jest zasilanie na prąd, więc nie wydamy fortuny na baterie 😁 Jesteśmy bardzo zadowolenie, mały w niej zasypia. 🙂 Fajne są melodyjki, najbardziej uspokaja go szum wody 🙂
Ja bym się bała kupować za połowę ceny, nasza też jest z USA bo mamy przełącznik na gniazdko z amerykańskiego na polski. Także 300zł wydaje mi się bardzo podejrzane, może być jakiś bubel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wpadłam tylko na chwilkę
Nequitia dzięki za info o tym szczepieniu.
Darka no u mojego ukmy są ok i te miedniczki jedynie rozmiar nerki się różni niewiem czy pisałam wcześniej ale te nerki wykryli mi w szpitalu jak jeszcze leżałam zaraz po porodzie pare dni i mam usg w domu i miałam za 4tyg po wyjsciu ze szpitala powtórne usg ale ok i teraz muszę czekac za 4miesiące następna kontrola no a ci współczuje ale może się jeszcze wszystko unormuje i będzie ok 😮
acha poczytaj o tym w necie ale tak orientacyjnie do tego podchodz bo czasami tam bzdury piszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Monia ! Julcia całuje 😘 😘 Szymuś to też niezłe ciacho hihih, fajny byłby zięć !! hihihi Miłoszek i Filipek też niezłe ciacha- do schrupania !!!

Laski - te co bierzecie Azalie i macie krwawienia, napiszcie w której fazie brania je miałyście, czy przy pierwszym opakowaniu ? Ja biorę 7 dzień.
Nequita - Ty chyba pisałaś, że czekasz z tabsami na okres ale przecież jak karmisz to może on nie nadejść i wtedy bierzesz odrazu tylko, że zabezpieczenie masz dopiero po 7 dniach !
Powiem Wam, że po tym co napisałyście to aż się boję tych tabletek... W necie jest pełno wypowiedzi negatywnych o nich - właśnie o tych krawieniach, o braku popędu ...
No i jak przeczytałam o tym trądziku, wypadaniu włosów, bolu głowy, częstych plamieniach i bólu brzucha oraz bspadku libido i przybieraniu na wadze to niewiem czy nie przerwać ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti no powiem Ci że jechałam sama pierwszy raz- bez "pomocy" hihi ale spoko, dałam radę, jak wracałam to spotkałam oddziałową z ginekologii więc sobie pogadałam 🙂 A to że ludzie się pchają przed wózek to jest jakaś paranoja !! jak ja jadę i widzę że ludzie stoją w tej wnęce to proszę żeby się przesunęli bo to miejsce na wózek i jest oznaczone... jeszcze nikt mi nic nie powiedział, może się boją haha :P bo my to ciekawie wyglądamy, ja teraz mam czerwone króciutkie włosy, plecy wytatuowane, mój Rafał bojówki B65 też cały w tatuażach więc ludzie wolą się odsunąć dwóm takim "wybrykom" i to z wózkiem 🤪 hahaha
Też myślałam żeby wziąć dziekankę, ale stwierdziłam że dam radę... szkoda by było ostatni rok mgra... zaocznie... teraz muszę być w domu, ćwiczyć z Małą... teraz wymaga opieki większej... ale później wszystko na raz by było praca i szkoła więc wolę teraz skończyć i mieć "z bańki" a nóż widelec za rok się wyprowadzimy to będę miała lepsze perspektywy do roboty 😜

Aaaaa to te tabsy można, że tak powiem "z dupy" zacząć brać... hmmm dziwne... a jak mi jeszcze po nich ma libido spaść to ja współczuje mojemu Rafałowi... bo moje libido jak umarło w ciąży tak jeszcze nie odżyło 😮 w ogóle nie mam ochoty, na nic... a wszystkie "przytulanki" mnie wręcz drażnią... Mam nadzieję, że mi to podejście przejdzie...

Byłyśmy dzisiaj na rehabilitacji, Renata (rehabilitantka) jest baaardzo zadowolona z wyników 🤪 🤪 🤪 ach jak mnie to uskrzydla!!
Marysia śpi, ja umyta, zrobiłam sobie herbatkę i zamierzam zjeść duuużo biszkopcików hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Julcia też śpi smacznie a ja odpoczywam bo najadłam się jak bąk : parówki w cieście francuskim z serem, pierwszy raz zrobił m. Spapugowalismy z serialu PRZEPIS NA ŻYCIE... HIHI Pyszniutkie i szybciutkie. Nie ma to jak nażreć się na noc... Kiepsko to widzę to moje chudnięcie z 4 kilosów ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata super jest ta hustawka, widzialam podobna w sklepie. Szum wody wlasnie byl i bicie serca, taka piekna byla, no ale nie stac nas narazie, bo kupilismy kilka niezbednych rzeczy a tu inne wydatki sie jeszcze szykuja, poza tym mamy ta hustawke z fisher price i nie jestem z niej zadowolona, no ale juz niech bedzie.

Doris25, Julcia jest urocza 🙂... ach te sukieniusie.

Dziewczyny ja chyba oszaleje. Adrian malo siusia i caly dzien dzis plakal, skrecal sie, marudzil i w ogole masakra. Wieczorem padl i przy kapieli mi spal w wanience!!!! Zawsze jak go wyciagne to jest placz a dzis nic, zadnej reakcji. Pozniej nagle dostal jakiegos paralizu karku, nie wypil calej ostatniej butli, 60ml zostawil. K**wa ja sie znow naczytalam ze ma wszystkie objawy zapalenia opon mozgowych a jak nie to, to na pewno mi sie odwadnia. Wlalam w niego dzis 100ml plynow, tylko tyle mi sie udalo, ale to za malo. Pod wieczor zrobil sie strasznie ospaly i zero reakcji na cokolwiek. To chyba nie jest dzialanie po szczepionce bo juz minely 2 dni. Wyczytalam ze po goraczce jest ryzyko odwodnienia, a ta stara pi*da powiedziala mi ze mam niedopajac, no co za ludzie.
Rano idziemy do lekarza. Chyba znow bede musiala stac sie niemila, bo inaczej tu sie nie da.
Zobaczymy jak Adi bedzie sie zachowywal rano.

Jejku ja juz nie mam sily 😞 a najgorsze ze nikt mnie nie slucha. Tatus zobaczy synka 4-6 godzin na dobe z czego jeszcze 3 godziny jest zajety czyms innym i powie mi jeszcze ze przesadzam, chociaz widzi ze dziecko ciagle wyje.
Powaznie mam dosyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylam u lekarza. Zamiast byc niemila, to sie poryczalam. Chusteczki mi lekarz dal i poczekal az sie wyrycze.
Zbadal Adriana i powiedzial ze dziecko bardzo dobrze wyglada, prawidlowo reaguje na swiatlo, uszy ok, oddech ok.
Adrian zamiast wyc tak jak to robi w domu to sie cieszyl do lekarza jak mysz do sera.
Lekarz powiedzial ze mamy po prostu pecha, bo dziecko boli brzuszek i trzeba czasu na to az wszystko sie rozwinie no i musimy zacisnac zeby i jeszcze troche sie pomeczyc.
to ze mniej sika jest spowodowane tym ze teraz dostaje mniej jesc. Nie ma mowy o zadnym odwodnieniu.Powiedzial ze nie musze dopajac, modyfikowane jest rowniez liczone jako plyn. Ma 2 dzieci i powiedzial ze niektorym nic sie nie dzieje z brzuszkiem a inne dzieci znow ciezko przyswajaja pokarm i ze najwazniejsze jest ze on je tak jak powinien a reszta przyjdzie z czasem.
Ogolnie odeslal mnie z niczym, tak wiec placzu ciag dalszy.


PS. i tak bede dopajac, chociaz pare lyczkow kilka razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Maminki!
Mój Łukasz właśnie dzwonił, wraca ze skelpu, kupił matę edukacyjną, która tak chciałam! 🤪 Fisher Price RainForest 🙂 zaraz rozłożymy i będziemy się bawić ze smykiem 🙂

Marlena masz rację dopajaj małego, ja mimo że karmię swoim, a tylko na noc daje mieszankę, podaje małemu koperek i kupki idą super, dziś już dwie były i to bez wysiłku. Co do facetów, oni zawsze mówią że my babki przesadzamy, a kobieta ma swoją matczyną intuicję, poza tym jak przebywa 24h na dobę z maluszkiem wie chyba lepiej... Mój Łukasz też uważa że czasami z czymś przesadzam.... ach Ci faceci... 🙂
Ivi cieszę się że z Lenką wszystko ok 🙂

Co do drzemek w dzień, u mojego zależy to od dnia... czasami nie chce spać, dziś np na 15 min przysypia i się budzi... a czasami potrafi 3 godzinki przespać, ale w huśtawce (cały czas go kołysze to mu się dobrze śpi)... wiem jak to jest jak maluch spać nie chce, bo nie da rady nic w domku zrobić. Mój od kilku dni ma porę marudzenia rano... cały czas płacze nic mu nie pasuje, chociaż najedzony, przewinięty... nie dogodzi mu niczym... dziś wzięłam go do wózka... darł się w niebogłosy... lulałam, lulałam (jeździłam z nim tam i z powrotem przez próg (lubi jak nim tak trzęsie), w końcu zasnął... fakt na 15 minut, ale po obudzeniu humorek miał już lepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia też zależy jaki ma dzień na spanie... przeważnie śpi tylko jak jestem na spacerze z nią...
Kurde znowu nie zrobiłam kupy... ani wczoraj ani dzisiaj... ale brzusio miękki, nie pręży się, jest spokojna... tylko przed bakiem jest marudzenie (ale od urodzenia tak ma) więc chyba nie mam co panikować jeszcze...
Idę coś zjeść bo już późno... Mała leży w łóżeczku i ogląda swoje piąstki hihi i zezuje przy tym...
Wasze dzieciaczki też czasami robią zeza? albo całkiem dwoma oczkami albo jednym? ponoć to jest normalne do pół roku, ale nieraz Marysia strasznie wygląda z takim zezem... albo strasznie albo przekomicznie aż trudno śmiech opanować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...