Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobeek,
o widzę, że Mamuśka chrzes planujesz, a mogę podpytać kiedy?
My Bąbelka 25-09 będziemy chrzcili.
A co do pobudek nocnych, dziś pobudka o 2:00 i kolejne 2,5h zabawy- to lubię najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej laseczki 🙂
u nas noc po szczepieniu spokojnie, bez gorączki.. ufffffff 🙂
Co do chrztu, my mamy już w tą niedzielę, na polskiej mszy 🙂 Wszystko załatwiamy, restauracje, torta, no i te formalności w kościele, a ubranko zamówiłam to i jest przesłodkie
http://allegro.pl/ubranko-lniane-do-chrztu-kostek-r-62-wiosna-i1775957005.html
Marlena widzę , że zamawiasz z tej samej firmy 🙂 żeby było śmieszniej ta pracownia krawiecka jest z mojego rodzinnego miasta 😁 także polecam! 😜
beti dzięki za rady, zaraz Cię oklaskam 😉 mały ma właśnie taką lekko czerwoną plamkę, więc chyba zrobię mu ten okład z sody.
Nika 3 miesiące to już poważna sprawa 😉 mówią, że właśnie 3 pierwsze miesiące są najtrudniejsze, a Ty masz to już za sobą 🙂 😉SUPER! Nathanielek wygląda przesłodko 🙂 buziaki dla niego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata no bo oni maja najfajniejsze te ubranka.To co zamowilas najbardziej mi sie podoba, ale w pazdzierniku juz zimno bedzie. Ja biore gosci do chinskiej a torta nie bede zamawiac, ewentualnie jakies ciasto. Tak skromnie, bo w sumie bedzie tylko rodzina max 10 osob.

nika to chyba z Nathanielkiem nawet przez pierwsze 3 miechy nie miala problemow, szczesciara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):


nika, a ile Twoj Nathanielek wazy? I jak tam kupki u was?
Moj Adi potrafi 200ml zjesc, a jak mu nie dam to sie drze 😞. No i tez co 4 godziny, a w nocy nic. No a kupki to niestety jedna dziennie, max dwie, no i wspomagaczy uzywamy, bo inaczej mu sie nie uda zalatwic.

Wiecie co, ja wczoraj zazartowalam do Adrianka zeby wolal o 5 rano jesc zamiast o 6, bo dzis wieczorem leci "przepis na zycie" i mama by chciala na spokojnie obejrzec. A tu takie jaja ze on naprawde sie obudzil o 5 rano... no i godzinke mamy przesunieta z karmieniem 😁. Zreszta, nie moge sie doczekac kiedy zamiast 5 beda 4 karmienia, bo on mi juz po 19.00 pada i musze go budzic do kapieli i na ostatnie karmienie.


hej nio moj maluszek wazy 6 kg, podobno przybiera w normie 🙂 z kupkami tez nie ma problemu bo zawsze robi dwie sa czasem takie dni ze nawet 3 i 4 ale takie malutkie i raczej normalne , nie daje mu zadnych wspomagaczy , dostaje codziennie herbatke rumiankowa.. bo cos pic musi i nikt ni nie powie zeby dziecka nie dopajac jak moja zjebana Połozna 😠
faktycznie Nathanek jest nie problemowy da sie wyspac od kiedy skonczył połtora miesiaca mało płacze raczej nigdy no chyba ze go wyciagasz z kapieli bo uwielbia sie kapac ..jak go zostawisz na macie edukacyjnej to bedzie tam lezał i mamrotał cos pod nosem az zasnie ..mało ostatnio je ..ale jest cudowny aaaa i zaczoł sie smiac na głos ... ja to płacze ze smiechy jak go słysze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nika mi tez powiedzieli zeby nie dopajac. Ja daje herbatke koperkowa. Adi wazy lekko ponad 5,5kg, no ale wiecznie nienajedzony.Po 3 godzinach juz sie zaczynaja placze i zawsze musze go przetrzymac do tych 4 godzin.
Adi juz tez wydaje odglosy jak sie smieje, ale jeszcze nie takie stale. Czasem jak sie zanosi smiechem to tez fajnie wyglada.
nika, super ze nie macie problemu ze stolcem, bo u nas porazka. Chociaz, jest coraz lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mama chwilę by was poczytać, u nas różnie mała raz spokojna, raz marudna, od dziś nie ściągam już mleka bo wczoraj ledwo dno zakryło w butelce więc niech już zaniknie, a tak kurcze walczyłam o ten pokarm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej, my wróciłyśmy z wieczornego spacerku...
Mam pytanko, czy któraś z Was nakłada swojemu maleństwu pieluszki tetrowe czasami? albo te wielokrotnego użytku??
bo ja wczoraj założyłam Małej tetrę przed kąpaniem na jakieś pół godziny i nasiurała ale w ogóle jej to nie przeszkadzało... co innego dzisiaj, jak osrała się po szyje w tej tetrze, musiałam ją umyć całą pod prysznicem haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia napisał(a):
Hej, hej, my wróciłyśmy z wieczornego spacerku...
Mam pytanko, czy któraś z Was nakłada swojemu maleństwu pieluszki tetrowe czasami? albo te wielokrotnego użytku??
bo ja wczoraj założyłam Małej tetrę przed kąpaniem na jakieś pół godziny i nasiurała ale w ogóle jej to nie przeszkadzało... co innego dzisiaj, jak osrała się po szyje w tej tetrze, musiałam ją umyć całą pod prysznicem haha


ja jak moja wlozylam pod prysznic i puscilam wode to sie tak potwornie wystraszyla ze nie moglam jej usokoic i do dzis sie boje ja w ten sposob myc a jak bylam w ciazy to mowilam ze bede pol na pol raz zakladac tetrowe a raz pampersy ale teraz to jestem len i matolek bo nawet nie umialabym takiej tetrowej zalozyc ☺️

beti-ty chwalipieto 😉 a tak po prawdzie to tylko pozazdroscic takiego dziecka 8m-cy to malo ktore umie chodzic i mowic a co dopiero siadac na nocnik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...