Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
🙂 Moja Lenka kończy dziś 2 miesiące!
A od tygodnie nie umiem sobie palcem w oko trafić 😞 Dosłownie Lenka fisiuje na maxa, śpi po 10min co 2h w dzień... brrrrrrr
A mi się coś podziało, bo przez dwie noce bałam się wstawać do małej... Musiałam budzić mojego żeby mnie pilnował. Jednej nocy zasłabłam zanim doszłam do łóżeczka, a jak się położyłam to miałam niezły helikopter... ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki beti za pokoc! bo chcialam kupic te pieluchy i znowu bym sie naciela...wczpraj kupilam na probe do mojej mamy te z lidla to jak wyprobuje to wam dam znac jakie sa czy sie oplaca i twoj bankowo cie nie zdradza! moze lapie go brudnymi rekoma 🙂jak moj(bo pracuje fizycznie i tez mnie w ciazy poczestowal zaraza)

ivi wcale nie jestes wyrodna matka!!!wrecz przeciwnie(moim zdaniem) polska mentalnosc jest do przegrzewania tzn w lecie czapeczki kocyki ja pierdziu...a pozniej tylko wiatr zawieje i dziecko ma katar kaszel i cuda niewidy!!! ja swoja dopiero zimno chowam jak byly upaly to tylko pampers i koszuleczka na ramiaczkach zadnych czapeczek itp bo w co bede dziecko w zimie ubierac jak bedzie -20... a przeciez tez trzeba wtedy wziac na spacer no i jakos nie choruje ani nic jej nie jest

mamuska-ja tez mam mega stracha bo zocha zazwyczaj lduje glowa w nogach i to lepetynka pod koldra i tez sie zastanawiam co zrobic bo u mnie to chyba jeszcze troche cieplo na te spiworki

czerwcowka dzieki za pocieszenie bo myslalam ze tylko ja zawsze zawale 😉 umow sie z mala ja tez z moja pojde wole zeby mi tam beczala niz ma mnie gin opierdzielac a ja jeszcze mu za wizyte musze zaplacic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Porozgladam sie za tym spiworkiem i nie bede go przykrywac. Jejku jak on nienawidzi byc przykryty.
Ivi, to wlasnie dobrze ze mala nie ma na sobie zbyt wiele ciuchow. moj Adi non stop po szyje ubrany, bo jest przeziebiony i u nas zimno dosyc. A tak to Twoje malenstwo sobie wietrzy skorke. Adi non stop skarpetki ma zalozone 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 ja się zastanawiam czy Lenka przypadkiem nie ma kataru 😮 Bo ostatnio moja teściowa przyszła, pierwsze co to do Lenki się dossała a potem ni z gruchy ni z pietruchy mówi, że katar ją coś męczy i w ogóle jakoś tak się dziwnie czuje 😮 Myślałam, że ją zajeb.... bo było mówione, że jak ktoś będzie chory to "wara" od dziecka bo Lenka miała tak rozbite szczepienia, że pewnie jest troszkę osłabiona i nie chcę żeby coś złapała...
Ale kurcze, nie wiem jak rozpoznać katar u dziecka... Ma w nosku wydzielinkę (wydaje mi się, że odrobinę więcej i częściej niż wcześniej), czasem kicha ale nie cieknie jej z noska tylko jak zaaplikuję jej wodę morską i potem odciągam fridą to wylatują "glutki"...
igula Tobie również dziękuję za pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale się dziewczynki rozpisałyście... 🙂

Witam 🙂
u nas noc super... jak mały zasnął po 20, obudził się o 4:20 🤪 a rano mega kupaaaaaaa, kolejne body rozcięłam, bo plecka calutkie w kupce 😁
Doris co do usypiania, u nas sam zasypia, czasami nad ranem po jedzonku i pieluszce, ok 6 bierze mu się na pogaduchy 🙂 wtedy cyk go do leżaczka i bujanie. Mój go stopami buja, kładzie się po przeciwnej stronie i go buja, a ja śpię obok mojego słońca, czasami ja go muszę ręką bujać jak tata zaśnie 😁
co do łóżeczka, ja mam ochraniacz na szczebelki, mój smerf też kiedyś miał nóżki między szczebelkami 🙂. Ja nie mam śpiworka, ale też uważam, że to świetne rozwiązanie... i chyba się zaopatrzę 🙂
Ivi skoro kręci Ci się w głowie, możesz mieć anemię, tym bardziej, że dość krwawiłaś po tej AZALI.... co do ubierania, bardzo dobrze robisz. Ja muszę mojego cieplej ubierać... mieszkam w Irlandii, a tu pogoda nie rozpieszcza... 🤢 I GRATULUJEMY 2 MIECHÓW 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde nie znalazlam zadnego spioworka 🤢, za malo mialam czasu. Kilka ciuszkow kupilam tylko, bo juz niedlugo rozmiar 68 pojdzie w ruch. Spiochy juz 68 zakladam. Ja pitole jakie on ma duze stopy. Bylam w H&M, jejku znow maja super ciuszki, musialam szybko wyjsc bo znow bym nakupywala a pozniej placz w domu ze tyle kasy poszlo.
Za to kupilam nowe smoczki, podobno zaprojektowane z wspolpraca ortodontow, ciekawe.

Czas isc spac, maly dzis niespokojny, znow sie meczy z kupka.
Dobranoc @ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...