Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hehehhe nawet minki ma po mnie 🙂
trochę też podobna do m. ale tylko szczegółami a tak całościowo to do mamusi 😁

dziecko mi dziś spało do 7 rano i tak jak pisałam wtedy musiałam je budzić do karmienia bo mieliśmy to usg w szpitalu
ciekawe jak będzie dziś..

jak tak myślę, że przez te 3 miesiące życia cały czas nie-dojadała... wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia u nas kupki czasem ciemnozielone, ale ja stwierdzilam ze taki kolor jest jak kupka za dlugo zalega w jelitach, bo u nas pierwsza jest takiego koloru brzydkiego a pozniej juz zolta albo ciemnozolta. No ale moze i to od herbatki, cholera wie, bo tez daje, chociaz wczoraj nie dawalam i dzis rano tez byla zielona, a pozniej juz zolta.

sorry dziewczyny ze ja tak o tych kupkach, ale to jest u nas glowny problem niestety

Dzis moj Adrian dziwny, mial ataki przerazenia. Np. podeszlam do niego, zrobilam jakas mine na ktora normalnie sie smieje, a on w ryk. I tak dzis kilka razy byl przerazony i wyl. To chyba jest normalnie skok 😮. Dziwny dzis w ogole, jakby nie on.

Powodzenia z tymi Chrzcinami . Ja jeszcze mam na szczescie miesiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi się marzyly chrzciny we wrześniu... Imprezka rodzinna obiadowa w knajpie a potem przenosimy się do rodziców i grill no i nocleg dla wszystkich przyjezdnych bo miejsce jest.
Niestety jedyny brat m. mieszka z żona i dzieciakami w Galway i już wykorzystali urlop, dostaliby dzień albo dwa w kredycie ale taka podróż z dwójka dzieci to conajmniej tydzień trzeba mieć a najlepiej dwa... Wiec dopiero w styczniu możemy zrobić.. Nie podoba mi się to ani trochę ale chce sprawiedliwie po jednym chrzestnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też dzisiaj byłam na katechezie przed chrzcielnej i na spowiedzi... kurna mam nadzieję, że koncertu moje dziecko w kościele nie da... potem restauracja, ciekawe czy da spokojnie rodzicom zjeść? 😉 DZIEWCZYNY DAMY JAKOŚ RADĘ W TYM KOŚCIELE W KOŃCU TO TYLKO DZIECI I MAJĄ PRAWO POPŁAKAĆ 🙂 Mój Łukasz jak coś będzie spacerował, weźmiemy wózek 🙂 aaaa na dodatek 11.09 mamy rocznicę ślubu 🤪 podwójna impreza 🙂
Czerwcowka słodziuchna ta Twoja córunia 🙂 (po czym stwierdziłaś, że malutka może mieć naięcie i asymetrię? Co zwróciło Twoją uwagę??)
Nequitia tyle miałaś zmartwień pod koniec ciąży, o ile pamiętam 3 stopień dojrzałości łożyska, tyle stresu żeby było ok, potem ten 1 pkt... a TERAZ Marysia wszystko Ci wynagradza z nawiązką... robi takie postępy, uśmiechnięta 🙂 super masz tą córunię! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej... wpadłam się przywitać i niebawem uciekam... póki co Mała piszczy do karuzeli ja piję kawusię... zaraz Małą w wózek włożę i idziemy na uczelnię 🙂 Oby mi się udało tą trójczynę jakoś dostać hihi trzymajcie za mnie kciuki bo się kompletnie nie przygotowałam ☺️
Miłego dnia i buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti my mamy Tommee Tippee i jest naprawde super. Tzn.wnioskuje po tym, że Pawełek bardzo lubi, bardziej niż np. NUKa. Mamy ciągle smoczek nr 1, bo jak założyłam 2 to się dławił.

MAMY KUPKE! 🤪 Ostatnia była w środe wieczorem, a dziś poszła wreszcie kolejna. Ale bardzo dziwną konsystencję miała. Marlena, Ty jesteś specem- Adrianek też ma taką kleistą strasznie? Normalnie wyglądała jak smółka, tylko kolor był normalny.Aż obudziłam Marcina, żeby to zobaczył. Ale myślę sobie, że to może przez to modyfikowane, które dostał w środę, do tego tyle zalegała ta kupa... Zawsze były raczej jak jajecznica. Najważniejsze, że się trochę oczyścił. Ale puścił dopiero jak go rozebrałam i położyłam na podkład. A tu bum! Cały zasrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, przez to ze kleista ciezko mu bylo sie wykupkach pewnie. U nas sa zawsze kleiste, bo przez ten syropek co dajemy.
Kleista kupka to nic zlego, taka konsystencja po prostu, byleby sluzu nie bylo, ale sluz to bys raczej poznala. No i moze katarek ma, przez to tez kupka moze byc takiej konsystencji.

Gratulujemy kupki, my dzis jeszcze nic, czekamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Kasienka a uzywałąs butelki tommilee? bo taka sie wydaje szeroka jak piers. Doris Twoja mała zadko je z butli to tez sie ciebie spytam bo nieprzyzwyczajona jest to z jakiej butelki Ci je?i jaki nr smoczka?


Moja butlę dostaje tylko jak gdzieś wydzodzę i wtedy je z jedynki.Do kiedy jest jedynka bo nawet nie przyszło mi do głowy, że może już być czas na zmianę ?
polecamy butlę tommee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek z rana! 🙂
Oklask dla każdej z Was na miły początek dnia 🙂
A ja mam kupę roboty, dzisiaj goście przylatują na chrzciny.... sprzątanie... ojej aż jak pomyślę to łeb mi pęka... jeszcze tyle prasowania 😞
No i ten stresik jednak cały czas jest w związku z jutrzejszym dniem, oby to jakoś poszło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wiecie, co? ja dostałam na szkole rodzenia butelkę z aventu i do tej pory jej używam... mój Rafał dokupił jeszcze jedną i ciekła, tak się wkurzył, że ja wyrzucił...
Byłam w szkole i niestety nie otrzymałam trójczyny wymarzonej... teraz będę miała 2 przedmioty na przedłużonej sesji 😞 jutro znowu szkoła i psychologia społeczna bleh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja tylko na chwilkę bo mam ręce pełne roboty w związku ze chrzcinami bo robię małe w domu 🙂
My używamy butelki również Tommy Tippy i ją polecam a smoka mamy już nr2 od tygodnia lepiej mu się pije bo przy 1 się męczył i nie chciał pic mleka a teraz ok.
Co 3 miesiące się wymienia rozmiar smoków do tych butli 🙂Nr 3 kupie jak wejdzie w 6 miesiąc 🙂

Agatka też się boję jutra w kościele co mój Szymek odwali he he

Nequitia szkoda że się nie udało ale trzymam kciuki za inne egzaminy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia, psychologia społeczna to sama radość! Ja uwielbiałam 🙂 Aronson i te sprawy... mniam!
Maluszek znów zrobił kupkę pojedzeniu. Już nie aż tak kleistą jak rano, ale wciąż troszkę. Pewnie powoli wszystko wraca do normy. Alleluja!
Byliśmy na spacerku, oczywiście odwiedziliśmy księgarnię i wyszłam obłożona książkami...jak wchodzimy z Pawełkiem do Matrasa to pani ekspedientka cała się rozpromienia... Marcin mówi, że jakby każdy zostawiał tam tyle pieniędzy co ja to do kazdego by się tak uśmiechała. Chyba też musze się wybrać na jakiś casting to przy wygranej miałabym dodatkowe fundusze na książki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha mam do was pytanko co macie do noska dla waszych maleństw?Bo zastanawiam się co kupic bo widzę u mojego suche gilki i nie wiem jak je wydostac dużo ich nie jest ale są wygląda to jakby miał sucho w nosku.
Doradzcie w poniedziałek chcę coś kupic a nie chcę by mi wcisnęli jakieś badziewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też mamy ten sprey... i jak dużą "kozę" widzę to wyciągam patyczkiem do ucha delikatnie, nam nosek też się oczyszcza na rehabilitacji bo Mała tak płacze, że gile same wylatują... 🥴

Aniu z tego co wiem Ty studiowałaś pokrewny kierunek co ja... masz może na kompie jakieś notatki z psychologi społecznej, pedagogiki porównawczej, lub diagnostyki pedagogicznej? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly, przyjmij moje najszczersze kondolencje. To strasznie kiedy odchodzi młoda osoba i na dodatek tak nagle...
Wiem co czujesz bo moja siostra mając 4 lata odeszła w 24h...
.
Nadrobię Was jutro.
A przyszłam się pożalić 😞 Wyobraźcie sobie, że 4 dni temu skończyło mi się 14sto dniowe krwawienie po tej pierdolo.... (wybaczcie wulgaryzm) Azalii i dziś znów zaczęłam plamić 😞 Od wczoraj znów mam zawroty głowy 😞 przecież ja się wykończę 🥴
Idę się położyć bo padam na twarz... Lenka po skoku tylko by gadała, bawiła się osiołkiem(zawieszka edukacyjną), światełkami i sypia po 10min co jakiś czas... A dziś jeszcze miałam gości 😞 Bozszszszszszsz
Trzymajcie się dzielnie kobietki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tak na chwilkę... czekamy na walkę Adamka 🙂 tzn mój Łukasz czeka, a ja mu towarzyszę i czytam nasze forum 🙂
Mały smacznie śpi, jutro jego wielki dzień 🙂 Monia współczuję przygotowań, ja sobie nie wyobrażam jakbym miała jeszcze w kuchni działać przy mojej małej marudzie 😁 Szacun dla Ciebie! 😉
Ivi idź do lekarza i przestań brać to cholerstwo (przecież są inne tabletki)... i sprawdź morfologię czy jakaś anemia Ci się nie wdziera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My tez czekamy na walke 🙂.
Adi juz sobie smacznie spi, musialam go budzic do kapieli. Biedny w wanience mi spal, moglam juz mu odpuscic dzis. Jutro do Kosciola zalatwic chrzest. U nas burza i deszcz leje. Akurat jak pojdziemy na msze to wychodzi karmienie, nie wiem co zrobic z tym fantem, no ale jutro rano pomysle.
Dzis moje dziecko przespalo wiekszosc dnia. Ja w koncu sobie pojechalam zrobic wlosy.
Nienajgorszy dzien 🙂.
Dziewczyny, powodzenia jutro. Az wam zazdroszcze ze juz macie chrzest prawie za soba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...