Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Wyskoczyłam z Mum do szmatex-u na jakąs godzinkę, pogoda fatalna 😉
Nakupiłam całą torbę ciuchów dla Patryka oczywiście 😆 a sobie very ambitnie - czyli 2 pary spodni dresowych - będzie co nosic po domu i sie dołowac 😜 😜 😜
Kilka par spodenek krótkich na lato i koszulki i czapeczki takie letnie- to dla PAtryka
Ten szmatex jest taki wielki ze 3 dni musiałabym tam szperac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny jak to jest ,ze Zuzia codziennie o 22 punktualnie przewraca sie na drugi bok i gada przez sen, a czasem placze az histerycznie,ze musze ja uspokajac bo sie boii.....
jednak zostalo na 1 opasce. Pokaze Wam tu jako pierwszym bo ta opaske zamowila kolezanka z innego forum ,a jutro ja spotkam i dorecze, a ona poprosila o "jakas" opaske 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/desktopvhy.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5450/desktopvhy.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka nawet ok mleczko o 4 a potem od 6 do 6.30 2 razy smoka dawałam 😉 Późno poszłam spać bo ja jak zacznę coś robić to muszę skończyć 😉

emilia to trzymamy kciuki daj znać jak po komisji?

Majach śliczna opaska a Zuza jak prawdziwa modelka 😜

tedit ty dajesz Lence mleczko przed snem i ona przesypia Ci całą noc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wszystkiego Najsuperowszego i Dużo zdrówka dla Natalki, Sabinki i Oskarka!!!


My dziś cały dzien sami, moze wyskocze na spacer bo sloneczko swieci

Przeliczylam moje wczorajsze szmatex-owe łowy i wyszło mi 1,6 zł za sztukę także udało sie kupic dużo za niewielką kasę 😆

MajaCh - te Twoje opaski sa superowe 🙂 bravo za pomysły

Zupa się gotuje, pranie musze nastawic i podłogi pomyc

Ide teraz posiedziec z Rozbojnikiem i popatrzymy na Babelkowy Świat Gupikow 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Całuski dla Natalki i Oskara :*


Wercia Ja mojej w ogóle nie daję kaszki na gęsto bo potem mamy problem z kupką niestety.
I też mam taki lumpeks w którym wszystko wisi na wieszakach 😉 uwielbiam go 😁

Emilia Trzymam kciuki.

Majach Może coś jej się śni i dlatego płacze>?


Jutro wracam do pracy.. serce mnie boli jak sobie pomyślę, że muszę małą zostawić. 🥴
Ale niestety nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu za free... 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wkoncu do was bede zagladac skonczyly sie dobre czasy

buziaczki dla Natalkii i Sabinki 7 miesiecznicy

emilia1 powodzeniana komisji

wercia ja wczoraj bylam na zakupach i pozalatwiac pare urzedowych spraw w taka pogode autobusem bo moj tata rozwalil auto niestety i ja kupilam sobie jeansy rurki i bluzke tunike, a malemu kaczuche do kapieli tym razem ja sobie cos porzadnego kupilam mowisz o szmateksach typu "textile hause"??? czy jak to sie tam pisze

Majach robisz moze opaski wieksze niz na glowke rozmiaru zuzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko!

Dziewczyny chyba znowu mnie dopada deprecha! Zmęczona jestem tym, ze codziennie to samo. Maż sobie wyjeżdza na weekendy i generalnie idzie do pracy a ja w domu 😞 Dziś nawet jak Lenka zamarudziła to na nią nakrzyczałam 😞 Jestem złą matką 🤨

Gosiaczek ona przesypiała całą noc, potem po 2 msc zaczeła si e budzić ok.3-5 rano a teraz zje 210 + 2 łyżki kaszki na dobranoc i śpi do 7.

Buziaki dla Natalki, Sabinki i Oskarka 🤪

wercia ja nie chodzę w dresach, ewentualnie w legginsach bo bym całkiem na łeb dostała. Zawsze się rano maluję i ubieram 🙂

emilia daj znać jak na komisji! Trzymam kciuki!

majaCh nie mogę wyjśc z podziwu - masz talent Mamuśka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit a no bo moja kiedyś szła spać koło 19.30 20.00 i budziła się tylko raz między 4 a 5 na butle i spała do 7.30 a teraz idzie spać po 20 budzi się o 23 bądź 24 na mleko a potem miedzy 4-5 hmm no nic muszę to jakoś przeżyć 😉
Kochana nie jesteś złą matką tylko każda z nas ma granice wytrzymałości, kiedy już jesteśmy przemęczone to szybciej nas wszystko irytuje. Twój wyjeżdża na weekend a mój na tydzień w marcu jedzie na tydzień do Włoch a nie do Austrii na narty a potem w maju płynie w rejs a miał wybrać tą albo tamtą wycieczkę i co w dupie to ma 😠 Też mam tak że już sił mi brak no ale daję radę dla mojej kruszynki też mnie czasem denerwuje jak marudzi a ja nie mam pojęcia o co jej chodzi 😉
Ale jak tylko ciepło się zrobi to co drugi dzień będę jeździła do mamy, do siostry z małą tam sobie posiedzę na Świerzym powietrzu i po odpoczywam 🙃 hehe jeśli przy dziedzicu można w ogóle odpocząć 😮

wercia a ja chodzę w dresach bo mi po domu wygodnie ale czasem jak tedit w legginsach, codziennie się maluję bo dobrze się wtedy czuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to miłego spacerku dziewczynki! My pewnie ok 14-15 wyjdziemy. Bo teraz śpi.

McDa my mieliśmy spacer w spacerówce w poniedziałek. Lenka nie mogła zasnąć, chwilkę pomarudziła i padła. No cóż musi się przyzwyczaić bo na gondolę jest już za mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit, Gosiaczek - widzę że mamy podobnie, mój jak na razie nigdzie nie wyjeżdza ( a przynajmniej ja o tym nie wiem... 🤢 🤔ale w firmie siedzi do oporu i jeszcze jak co to mi powie że "on nie pracuje 8 godzin" z tymze zysk z tego marny...
ja w dresach chodzę bo mi wygodnie 🙂
maluje sie jak mi sie zachce

McDa - daj znac jak Paulinka zareagowała na spacer w spacerówce 🙂

I tak jak pisałam już kiedys, odnoszę wrażenie że większosc z Nas przechodzi teraz taki etap wypalenia - ma na to wpływ wiele czynników, niektóre są wspólne dla Nas wszystkich plus nasze indywidualne problemy...

Ja też wyruszam 15-16 bo oszaleje w chałupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy nakładałyście sobie może kiedys u kosmetyczki żel na paznokcie??? taki utwardzający płytkę paznokcia???
moje pazury tak się łamią... muszę kupic jakies witaminy
przedtem to gary w wiekszosci mył mój mąż - to była jego działka a teraz ja to przejełam a on
zajmuje sie Małym wtedy = relax dla mnie znikomy ale robie przynajmniej cos innego niz ciagle zajmowanie sie dzieckiem...

wiec te moje pazury wygladaja fatalnie, chcialabym nalozyc zel bo podobno paznokiec wyglada naturalnie a nie jest tak meczony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ja miałam żelowe, problem tylko taki, że płytka rośnie ,a żel nie ,więc powinno się uzupełniać co jakiś czas i to dość upierdliwe. Dość kontrowersyjny temat za to, co się dzieje z płytką pod warstwą żelu... jedni mówią, że nie dochodzi powietrze ,więc płytka słabnie do stanu gdzie może zamienić się w cienką błonkę( ale na to by trzeba było nosić żel pewnie z kilka lat non stop), inni zaś uważają że są już porządne żele, które dopuszczają powietrze i nie osłabiają płytki. Moje doświadczenie jest takie ,że płytka była(dla tych co obgryzają to ratunek od nałogu) ale rzeczywiście słabsza, potem jechałam na odżywkach z wyższej półki, no ale coś za coś 🙂
ja bym tam polecała spróbować witaminki od środka (jakaś skrzypowita ale min ze 2 miechy), rękawiczki przy jakichkolwiek detergentach i dobrą porządną odżywkę (o takową popytać u jakiejś dobrej kosmetyczki) jeśli to nie pomoże , są specjalistyczne odżywki działają bardzo silnie, moja kumpela obgryzała pazurki do połowy płytki (poważnie) miała około 2mm długość paznokcia, straszny widok, odżywka kosztowała ponad 100 i ból był koszmarny tak szybko pazury rosły , wrażenie naprawdę nieziemskie, jakby Ci zrywali pazura po nałożeniu cieniutkiej warstwy specyfiku...ale jaki efekt 😮

Ja chronię paznokcie troszkę nietypowo ^^ lakier plus utwardzacz, nawet porządne zmywanie nie rusza tego , no pewnie już 2 zmywania by ruszyły,ale to można zmyć i nałożyć na nowo 😉 i przede wszystkim zmywarka 😉

Buziaki Mamusie, ostatnio Maksik jest mocno absorbujący bo idzie nam drugi ząbek , do tego ciągle by stał i stał ... także mam zdecydowanie mniej czasu, no i poświęcam się gotowaniu mu różności 🤢 postaram się udzielać częściej, ale w czytaniu jestem w miarę na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
ja byłam dzisiaj z Anią u lekarza bo dostała gorączki w nocy i jest marudna. Może być 3-dniówka bo innych objawów nie ma. Na wszelki wypadek mam zrobić badanie moczu (to dopiero jest sztuka pobrać mocz 🙂) robiła już któraś z was dziewczynce? Pamiętam jak starszej córce próbowałam zebrać mocz to nieźle się natrudziłam.

Dziewczyny która z was przechodziła z dzieckiem tę3 dniówkę? jak to u was wyglądało. Trochę się martwię, ale ja ogólnie pokichana jestem i nic już na to nie poradzę. panikuję o wszystko i nie potrafię sobie racjonalnie wytłumaczyć pewnych faktów, niestety. Jeśli chodzi o dzieci to się u mnie nie zmieni

Kinia ty chyba kiedyś pisałaś, że twoja córka była bardzo drobna. Możesz mi napisać ile ważyła jako dziecko, (nie wiem jak miałą 8 mc albo rok) bo martwię się o Anię. jest naprawdę drobniutka, waży 7,3 kg i juz panikuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


ZDRÓWKA DLA SABINKI I OSKARKA 😘 😘 😘


DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA 😘


Dziewczyny dzięki za kciuki 🙂 pojechałam nadaremnie okazało sie ,ze orzecznik miał sprawdzić zwolnienie te do 28 .02 , a nie co mam teraz 😮 i powiedział mi że dziś już 29 i nic wyszłam 😠 Latałam od pokoju do pokoju , napisałam wyjaśnienie dlaczego się stawiłam dopiero dziś i wróciłam do domu , zadzwoniłam też do mojego zus i powiedziałam o co loto i nie kazała się martwic, wiec teraz zobaczymy co dalej będzie , czy dostane znów wzywana na komisje czy nie 🤨. 😲 wiem tez ,że to moja kierowniczka nasłała na mnie zus, bo przerwałam urlop i coś jej się nie zgadzało zaś w papierach , musiała wysyłać na urlop kogoś innego nie wiem 😲 🤨


Natalii leci z nosa 😞 mam nadzieje że nie przeżuci się na oskrzela . Można wychodzić na spacer jak dziecko przeziębione i leci z nosa czy lepiej posiedzieć w domku ?????????

    Noc u nas katastrofa nie wiem czy to przez katar, choć nie ma zapchanego nosa, czy następny skok , Natalia zasnęła dopiero o 22,30 przez sen płakała aż się wydarła, i tak czujnie spała do 1 , później mleczko i kręcenie z boku na bok ,aż ja wzięłam i obudziła i tak do 3,20 oglądała bajki i do godz 6 się kręciła i popłakiwała. do południa spała tylko raz i teraz widać ,że zmęczona a znów nie może zasnąć 🤨 wyszła bym z nią na spacer bo tak ładnie , ale właśnie nie wiem bo ta pogoda zdradliwa a ona jednak przeziębiona 🤔 ....o pomału zamyka oczka 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...