Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja padam z nóg, jak zakupy męczą 🙂 ale kupiłam Paulince w smyku 2 rzeczy, w ccc kupiłam jej buciki takie do dreptania po domku jak już będzie chodzić 🙂 sobie dwie bluzki z krótkim rękawem: jedna za 12,90 a druga 19,90 🙂 w C&A więc tanio sie zaopatrzyłam 🙂 i fajne tenisówki w carrefurze za całe 9,90 hehe 🤪 no i trochę deserków i chusteczki z nivei bo były na promocji 🙂 więc przed zakupami mąz mi zrobił przelew i wszystko prawie wydałam, znów przeciąg 🙃

no i tak do września, ehh Gosiaczek zazdroszczę Ci że masz ciągle kaskę na koncie, ja dopóki mam wychowawczy to bieda;( tylko co chwilę muszę się do męża uśmiechnąć, jeszcze teraz ostatania rata na studia 1200 😞 i jeszcze do pracy musze płacić co miesiąc 550 zł, bo spłacam pożyczkę i na ubezpieczenie nasze;( kiedy powróci chociaż ta marna moja wypłata 😁


zmykam spać,
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


dziękuje dziewczyny za wsparcie i miłe słowa 🙂 Nocka u nas standard jedzenie o 22,30 i 5 🙂 Coś po 1wszej się kręciła i popłakiwała ,że chyba z 5 razy wstawałam do niej ,ale na szczęście położyłam na bok i spala ładnie 😉


McDa zazdroszczę ci , tanich zakupów 😉


gosiaczek wczoraj całe mieszkanie wysprzątałaś i jeszcze na forum cie nie ma 😜


emiliaeem zazdroszczę opalenizny, ja blada jak ściana, muszę się wybrać też na solar hehhehe ale zacznę od 5 min 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Nocka minęła spokojnie ale zasypianie Patryk miał fatalne.
Wczoraj w ciągu dnia spał w sumie 45 minut a wieczorem nie umiał zasnąc, dopiero o 22 poległ
i spał dziś do 9 prawie


McDa
- super że zakupy udane, uwielbiam kupowac z tymze wlasnie kasa.... u mnie też już pustki na koncie a jeszcze musze za zakupy zaplacic, na męża na razie nie mam co liczyc bo im firmy nie placa za robote - golo i (nie)wesoło 😞 😞 😞

emiliaeem-
to sie smazysz na tej solarce 🙂

emilia1
- ja mam L-4 do konca miesiaca ale na szczescie tfu tfu komisja mnie nie dopadła, teraz Patryk chory to jakbym sama nie była tobym wziela na niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gosiaczek wczoraj Magda Gessler była w twoim miescie 🙂) swoją droga co za ludzie dziwni a w zasadzie włascicielka. Niby chciała zmian, ale na nic sie nie godziła i nic się jej nie podobało 🙂)

Emilia1 to niezły dupek z tego dyrektora. A sam chodzi czasem na zwolnienia czy nigdy nie choruje. a w ogóle palant ma rodzinę, żonę dzieci czy sam jest?

A propo solarki. Kiedyś chodziłąm, ale teraz nie jużod dawna, mam stracha, szkoda mi skóry.

Ja dzisiaj padam na kręgosłup 🙂) odwaliłam wczoraj wszystkie okna, poprasowałam wszystkie firanki, umyłam balkon i zaliczyłam spacer z Aniąi dzisiaj kręgosłup już daje znać o sobie. całe szczęscie, że mąż zawsze wiesza firany i robi to lepiej ode mnie 🙂) dzisiaj chciałm powycierać szafy, kuchnie wysprzątać "w środku" czyli w szafkach ale nie wiem 🙂) prasowanie czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

wczoraj już nie zajrzałam bo głowa mnie strasznie bolała i jak Dziewczynki poszły spać to zaległam w łóżku i nic mi się nie chciało, dzisiaj na szczęście jest o niebo lepiej, szkoda tylko że taka syfiasta pogoda za oknem

dzisiaj wszyscy spaliśmy do 7:30 więc na nockę nie mogę narzekać, co prawda Paulinka obudziła się o 2 że siku chce, więc trzeba było dać nocniczek, zrobiła siku i spanie dalej
tzn tak dokładnie ja pospałam do 9:15 bo mężul rano zajął się Dziewczynkami i dał mi pospać

wczoraj mężul był w przychodni po receptę na mleko dla Weroniki i pani doktor stwierdziła że je za dużo mleko, dziecko je za dużo mleka - jak to usłyszałam to myślałam że się do niej przejdę sama i jej powiem co o niej myślę, a poza tym to w ogóle dlaczego my jej dajemy to mleko skoro badanie nie wskazało że jest uczulona, no nic sam sobie wymyśliłam że dziecko po każdym innym mleku wysypane jak biedronka 😠 😠 😠 😠 😠 i w rezultacie napisała skierowanie do poradni alergologicznej na którym napisała - czy dziecko musi pić bebilon pepti? ręce opadają

Kinia pytałaś o soczki, więc z soczków najlepsza jest woda 🙂
no nic, wczoraj powiedzmy sukces bo zjadła pół słoiczka owoców
dzisiaj będę dalej próbować

Emilia ta baba na komisji straszna a Twój szef to już w ogóle brak słów.

Emilaeem
jak Oluś dzisiaj? mam nadzieję że dużo lepiej i gorączka już tak go nie męczy.

McDa super że zakupy udane 🙂

na razie tyle bo Paulinka już mnie ciągnie bo chce rysować


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jestem jestem 🙂

emilia od rana siedzę przy laptopie 🙂 tylko musiałam przelewy porobić, w miedzy czasie schowała wczorajsze pranie i nastawiłam Lenki ciuszki, no i siedzę nad tym projektem 😉 a że Lenka nie śpi od 7 i widać że nie ma zamiaru iść spać a już 11 no to marudzi mi niemiłosiernie więc żeby móc coś napisać do Was dałam jej chrupka 😁
Oby ból głowy szybko minął 😉

McDa no no to zakupy udane 😆 no tylko potem pustki na kącie 🤢

monia
no powiem Ci że ta właścicielka to beznadziejna ale sobie zrobiła reklamę znaczy sie antyreklamę 😮

no i zjadła chrupka i sie wydziera zajrzę jak pójdzie spać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Wczoraj wieczór super 🙂
Nocka ok, ale o 3:30 Lenka sie obudziła z zapchanym noskiem, no i nie mogła zasnąć. Dopiero po 30 min. Za to spalismy do 7:30.

Kupiłam wczoraj nową butelkę do mleczka i picia AVENT bo już mam dość TT, tych rurek itd.
Malutka zadowolona.
Dziś w DDTVN był reportaż o fotelikach, że nawet 5 gwiazdkowy fotel ni nie da jak będzie źle zamocowany i dziecko będzie źle zapięte. Reklamowali RECARDO.

Lenka teraz śpi a ja się biorę za opłacenie rachunków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki, ja Was nadrobie jak bede miala chwile poki co korzystam z pogody....bo chyba lekkie zachmurzenie sie szykuje 🙂 U nas wszystko ok. niedlugo jakies fotki powrzucam na FB i Wam. milego dnia buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia zaczęła sylabowac 🤪 ble ble be be ..... to już coś i tak krzyczy jak kiedyś ZuziaMaji


gosiaczek no już 11,40 to chyba mała zasnęła 😉


Asia no to super spicie aż do 7,30 🙂 ja już o 6,45 pobudka, ale to i tak dobrze bo prze zmiana czasu to 5,45 😉 Fajnie masz Paulinka rysuje, już nie mogę się doczekać jak Natalia będzie rysowała . Niech tylko Weronika będzie jak najdalej od kredek, mam takie uczulenie bo siostra ma dzieciaczki w takiej różnicy wieku coś jak ty i jak Bartek malował to Roksana raczkowała i upadła na kredkę i wbiła sobie ją 🥴 , na szczęście aż tak głęboko nie było u wszystko dobrze się skończyło 😉


monia pewnie ,ze chodzi na chorobowe jak każdy 😉 ma chyba dorosłe dzieci i rozwodnik sam jak palec 😉 tylko robota żyje od rana do wieczora siedzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
mała właśnie zasnęła na łóżku przy mnie ze strasznym płaczem.... ciekawe jak długo pośpi...
a nocka ok, dopiero o 3.50 się obudziła na jedzonko i potem do 6 spała, wzięłam ją do łóżka i spała dalej do 8.40 🙂

u nas pogoda beznadziejna, w nocy nawet śniegiem sypnęło 😞 a teraz pada deszcz.... więc dziś nici ze spaceru 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze oglądam teraz wczorajsze rozmowy w toku, ciekawe co było na prawdę, ja nie wierzę w niewinność matki, wcześniej mówiła że przy kąpieli się jej wyślizgnęła a teraz że wróciła się po pampersy i jak wychodziła to jej wypadła, a na pewno była w kurteczce, czapce itd więc chyba nie możliwe żeby się zabiła upadając.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa no ta rozmowa była nagrywana wcześniej bo mówili tam że został jej postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci a teraz paprzcież postawiono jej jeszcze zarzut składania fałszywych zeznań i wprowadzania policji w błąd. Ja też nie wierzę ani w jej słowa ani w jej łzy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozbojnik śpi od 11.30, obiad czeka

Mnie udalo sie tez kimnac ale czlowiek nie ma spokoju nawet we snie 😠 mam nadzieje ze nikt nie czyta tego "podejrzany"
mialam glupi sen... snił mi sie moj były, jeszcze w takiej formie ze niby byl ojcem Patryka i musialam go "goscic" co jakis czas bo mial zezwolenie sadu na widzenia i przychodzenie do Nas do domu
A żeby było "zabawniej" to on jak przyłaził to u Nas brał prysznic, golił się itd. wrrrr az sie wkurzylam i mu wygarnelam a temu to było obojetne, nic na to nie gadal, zero tlumaczenia, jakby to normalne bylo... 😠 😠 😠

Ja dziś juz wypralam koc i musze poprasowac, no i Allegrowe sprawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane
my tez na nogach od rana tzn standardowo punkt 8 Maksik załącza marudzenie "gdzie śniadanko?!", wybawieni i spanko po 2gim śniadanku 🙂 ,ja dziś nic nie robię, mam pietra przed weekendowym dentysta niemiłosiernego 😞(( o niczym innym nie myslę jak o czyszczeniu zainfekowanego kanału (na szczęście już bez nerwu) i pękniętej piątce ;/// do tego moja fobia przed dentystą wyniesiona z dzieciństwa....jak zwykle szopkę odstawię, a potem mi wstyd będzie 😞 😞 😞

Chciałam w weekend myć okna, ale u nas tez zimnica straszna ,więc na razie odpuszczę może w tygodniu się poprawi, bo oni mi się tu śniegiem odgrażali na najbliższe dni 😮 przynajmniej tym chętniej pójde posmażyć zad na solarkę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam doła, bo moi teściowie stracili pracę...tego samego dnia! Co z tą POLSKĄ?!


Kiniek będzie dobrze 😘

Dziewczyny, ja też nie wierzę matce Madzi...dla mnie jest zakłamana.

Mi zostało do posprzątania łazienka, dziś ogarnełam szafę na przedpokoju. Pranie się suszy. Mąż ja wróci to odkurzy i pomyje podłogi i finito 🙂

Lenka teraz ma 2-gą drzemkę. Pierwsza 2,5h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia a moja dopiero zasnęła mam nadzieję ze pośpi godzinkę 🤢

Kiniek powodzenia u dentysty jak dobrze że ja wyleczyłam wszystkie ząbki 😉

asiula no w taką pogodę to człowiek by tylko spał u mnie jak narazie słoneczko ale co chwila przelotnie pada 😠

wercia kurcze ale masz sny 😁

A ja też bym się położyła ale koleżanka o 16 powychodzi i mam nadzieję że jej córeczka nie obudzi Lenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit no właśnie co z tą Polską człowiek dzisiaj ma pracę a jutro...i takie czasy że nawet jak praca za marne grosze to musi pracować 🥴

Jej jak dobrze ze wczoraj posprzątałam bo dzisiaj bym nie dała rady wszystkiego zrobić, co prawda na weekend wyjeżdżamy do Kielc do znajomych no ale w domu musi być czysto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...