Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
darka ale Oskarek słodko śpi...no i oczywiście pieluszka..hehe.. no bo jakby można było bez...hehe..u nas to samo... dwuletnia córeczka mojej koleżanki do tej pory jak jest śpiąca to przynosi mamie pieluszkę i smoka 🙂 hehe

emiliaeem noo to ładnego ziomka będziesz miała z synusia..od samego początku cwaniaczek.. coś czuje, że nie jedno damskie serce złamie ;p

tedit mina Lenki boska 😉

u nas wczoraj pogoda świetna..cały dzień na polku byłyśmy..i cały dzień Martynka przespała 😉 byłyśmy na meczu i nawet petardy jej nie obudziły...wróciłyśmy do domku dopiero na kąpanie..potem przyszli jeszcze koledzy mojego M. i tak sobie siedzieliśmy przy Martynce ...a ona spała jak zabita 😉 hehe..mały aniołeczek 🙂 🙂 🤪

Moja córunia już nawet chłopaka ma 😜 20 lat starszy ;p hehe ;p powiedział, że będzie ją sobie wychowywał i poczeka aż dorośnie.. hehehehe 😎

Dzisiaj też cały dzień poza domkiem..zakupy...spacerek z koleżanką... i oczywiście na polku mój śpioszek znowu smacznie spał 🙂 a pogoda u nas przepiękna 🤪 zobaczymy jak będzie jutro...też planujemy dłuższy wypad 🙂

ja też już powolutku odstawiam ubranka 62... i coraz częściej zakładam 68 🙂

pozycji na brzuszku Martynka nie znosi.. po 10 sekundach płacze w niebogłosy i potem ledwo udaje mi się ją uspokoić 😮 nie wiem czemu tak ma... zwłaszcza że do odbicia zawsze kładę ją na brzuszek na moje kolana i wtedy nie płacze

😮 ja chyba tego dziecka nigdy nie zrozumiem 🤨

buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosia fajne kozaczki, bardzo 🙂 jeszcze fajny szaliczek znajdz do nich :P
Tedit ja mala kapie prawie zawsze od poczatku, moj maz sie dlugo bal, a takie calodniowej bym jej nie usypiala przeciez, wiec musialam sama, on teraz czasem kapie ale mala ma juz ponad 2 miechy....
Ania 20 lat starszy? 😁 nie wiem czy bedzie chciala kogos kto moglby byc jej tata hehehehhe

Moje slicznosci spia sobie smacznie, W KONCU bo w dzien przysypia po 10 minut max 20 i zaraz sie budzi i gada albo jeczy.
Ja ja kocham tulic, nie wiem czemu odkladacie juz maluchy na przetrzymanie.....ja nie mam serca ale tez nie nosze jej ciagle, po prostu czyms zajmuje jak lezy na kocyku jakas zabawka czy czyms i zapomina,ze plakala heh i sie zapatruje co ja tam mam 🙂 Dzis np, gotowalam a ona sie obudzila i przyszlam do niej w fartuchu w krate i od raz przestala plakac bo to bylo ciekawsze 😁
Uciekam spac,kolorowych!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

w końcu jestem
nie było mnie kilka dni i mam 40 stron do nadrobienia 🤪 🤪 🤪 no nic, zaczynam lekturę 🙂 🙂 🙂

ostatnio miała troszkę zabiegany okres a do tego od piątku w zasadzie do dzisiaj byliśmy u moich Rodziców więc nie miałam jak zaglądnąć, ale teraz obiecuję regularnie 🙂 🙂 🙂

moje Gwiazdeczki już dawno śpią a my świętujemy 1,5 roczku Paulinki i jutrzejsze 2 miesiące Weroniki ale szybko ten czas leci!

dzisiaj pierwszy raz doszło do mnie że jesień się zbliża i nie ukrywam że wcale mi się to nie podoba 😞

no i okres mi się w końcu skończył, równo po tygodniu 😮 😮 😮

ania_1988
bardzo Cię chciałam przeprosić za to się nie odezwałam i że się nie spotkałyśmy ale przez kilka dni przed wyjazdem nie miałam internetu w jak już byłam w Sączu to nie było czasu na cokolwiek, co chwilkę jacyś goście żeby zobaczyć dziewczynki
proszę o wybaczenie i mam nadzieję że następnym razem się uda

emiliaeem śliczny Twój Oluś w panterce 🙂 no i z żabą też wymiata 🙂
i od temperatury mierzonej w dupci zawsze musisz odjąć 0,5 stopnia

co do basenu uważam że jak woda ozonowana jak najbardziej można się wybrać, z Paulinką wcześnie zaczęliśmy chodzić i była bardzo zadowolona i zostało jej to do teraz, myślę że z Weroniką niedługo też się wybierzemy

Edyta u nas ze spaniem w ciągu dnia też marnie niestety 😞
jak Weronika wreszcie zaśnie to śpi maksymalnie 30 min 🤪
za to nocki cudowne, jak zaśnie o 20 to budzi się dopiero o 5-6 rano i jak zje mleczko śpi jeszcze do 9
no cóż, coś za coś 🙂
czasem w dzień Weronika śpi mniej niż Paulinka, masakra jakaś 🤪 🤪 🤪

Gosiaczek
u nas piąstka w buzi to podstawa 🙂

Darka
spóźnione ale szczere STO LAT i samych szczęśliwych chwil z Synusiem 🙂

Wercia
ja w zasadzie od początku Weronikę i Paulinkę karmiłam sztucznie i ani przez minutę nie poczułam się przez to gorszą mamą.
Jak się nie da to się nie da, nic na siłę, po co męczyć Maluszka i siebie przy okazji.
Jak widzę uśmiech Weroniki po butelce i przypominam sobie do tego jak się miotała przy piersi bo nic się nie lało to wiem że warto!

Emilia puzzle piankowe rewelacja 🙂 szczególnie jak Maluszek nauczy się je rozdzielać 😁 😁 😁 sprzątanie na cały wieczór 🙂

co do becikowego ja czekałam całe DWA DNI 🤪 🤪 🤪
mężul poszalał przy składaniu wniosku 😁 😁 😁

McDa87
zdrówka dla Paulinki, odciągaj katarek jak najczęściej i będzie dobrze.
Polecam maść majerankową do smarowania pod noskiem.....działa cuda 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh uspokoiłaś mnie, bo ja już zaczęłam się martwić, że z moją małą coś nie tak jest... ;/ Mam nadzieję, że to się jej kiedyś odmieni..

Asiula nic się nie stało...rozumiem jak to jest... ja też cały weekend miałam zabiegany 🙂 pogoda się u nas udała wyjątkowo 🙂

Ja już zmykam spać 🙂 Kolorowych snów wszystkim mamusiom i dzieciaczkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem Marcel ma takiego samego misia hehehe ślicznego masz synka ładne dzieci robicie 😜.
dzisiaj mały spał w gondoli od wózka i powiem wam że spał od 21 do 2.30 nakarmiłam i dalej śpi więc rekord dzisiaj a ja pospałam o 8 mam dentystę mały też jedzie bo nie zje z butelki. Dzisiaj też mamy szczepienie...ciekawe jak to będzie dalej rozważam mędzy 5w1 a 6w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was z rana......nawet pospalysmy 🙂 tradycyjnie z malymi przerwami, teraz lezy z tata i steka zeby postrzelac w pampka 🙂
Ania wiele dzieci nie lubi lezec na brzuszku zreszta nie dziwie im sie :P ja tez nie lubie tych cwiczen kiedy sie glowe go gory z ramionami podnosi :P
Megan to Marcel jest duziutki 🙂 moja mala ma miesiac wiecej niz on i zakladam jej 62-czasem 68 ale sa jeszcze troszke za lugie ,a przy porodzie miala 57cm.ma maly ile mial?
U mnie caly dzien dzis ma byc deszczowo....... 😞 milego dnia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam rano

asiulawidze weekend udany zazdroszcze

Ja w trakcie sniadanka maly lezy na moim lozku ubrany juz 2 raz hehe i nakarmiony bo jak go nakarmilam to caly byl mory zle zapiolma pampers i poszlo bokiem ehh;/a mial ubrane nowe body taki fajne z diablem tasmanskim ten z luny tones i to rozm 68 reakwki mu jeszcze byly dosyc luzna a pod dupa juz ciezko bylo zapiac ale rozmiar rozmairowi nie rowny teraz ma body 68 ro pod dupa luzno ale znowu rekawki maja taie wykonczenie ze nie ma rady by raczka wyszla

Nocka spal do 3 dostal szamu i do 7:15 a wiec soalam te ustawowe 8h i jestem wyspana dziewczyny tj tragedia by o 8 rano siedziec przy swietle bo tka ciemno ehh jesien nienawidze tej pory a zimy tym bardziej. U nas kupka poszla jakmzwykle rano przy przebeiraniu mama zwija pampers a chlopczyk jedzie z tym koksem hehe 🙂

aaaemiliaeemoluniu cool chlopczyk a zabka fajoska ja juz obluskalam w sklepie takiego wielkiego metrowego misia na swieta kupie mojemu brzdacowi

Ide wstawic sobie mleczko na kakao i reszte sniadanka zjesc buziaczki cieple przesylamy bo tlyko to nam zostalo z tej pogody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Ja dziś w końcu wyspana. Spała w salonie bo już nie mogłam, po tej nieprzespanej nocce.

Lenka wstała o 4 potem o 7, a teraz śpi. Ciekawe ile pośpi. Pewnie zaraz się obudzi 🤢

gosiaczek buciki super, ale ja na obcasach bym nie kupiła. Nie wyobrażam sobie siebie ciągnąca wózek 🤪

majaCh ja też nie umiem na przetrzymanie brać Lenki....staram się nie podchodzić jak marudzi od razu.

darka ja też nie lubię jesieni.

asiula super, ze weekend udany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny

U nas nocka standardowa czyli jedna pobudka 🙂 a pogoda paskudna 😠

Dziewczyny no nie będę skromna ☺️ kozaczki są super a jeśli chodzi o obcas to ja uwielbiam buty na obcasie 😁 a mój mąż chyba jeszcze bardziej, a ponieważ mam 172 a mąż 182 to i tak nie mogę pozwolić sobie na bardzo wysoki obcas bo nie chciałabym być wyższa od niego 😜 ale mam tez dużo butów na płaskim, bo ja w ogóle mam dużo butów bo mam do nich słabość 😜

emiliaeem widziałam zdjęcia na agugu są super 😆 mam pytanko jaki masz aparat bo zdjęcia maja bardzo intensywne kolory? 🙂

MajaCh dzięki za pomysł z szaliczkiem, to są pierwsze buty w takim kolorze wiec i torebkę muszę sobie sprawi 🙃

asiula83 wszystkiego naj... dla twoich Gwiazdeczek i buziaki od cioci i Lenki 😘

Mam takie pytanko czy dzieciaczki śpią z wami w pokoju czy w swoich pokoikach, bo Lenka śpi z nami w sypialni i zastanawiam się czy to dobry moment żeby łóżeczko przenieść do jej pokoju a może to za wcześnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam 🙂


Jak ja wam zazdroszczę jak piszecie ,że dzieci po kąpaniu śpią i budzą się o 4 i 7 🙂


U mnie niestety się pogorszyło 😞 Natalia po kąpaniu zasypia i budzi się tak z trzy razy po około 15 min 😠 zaśnie dopiero między 22-23 pobudka miedzy 2-3 i później okolu 2 godz wiercenia się 😮 oczy jak pięciozłotówki a za chwile znów marudzenie i tak przez ok 2 godz siedzę na łózko i wstaję co 3 min ,żeby jej smoczek dać 😮. Dziś spała do 7 godz, godzina gadania i śpi do teraz 🤪 Myślę sobie ,że kupie dziś BEBILON i jej spróbuje dać na noc.
    Ja razem z nią pospałam do 9 tej , ale co to za spanie jak są takie pobudki 🥴 nawet zauważyłam ,że jak czytam to litery mi się zlewają 🙂 to chyba ze zmęczenia , ostatnio miałam tak zaraz po porodzie 😁

Gosiaczek buty super w moim stylu, korek jest ale stabilny 🙂 super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wczoraj byliśmy w salonie Hyundaia , kurcze jakie auta wypościli, po nowym roku chcemy zmienić auto zn. mąż chce , ale jak zobaczyłam na zywo hyundai i40 sama nabrałam ochoty na ten model.
Ja mam bzika jeżeli chodzi o samochody, rynek sledze z większym umiłowaniem niż modę, kupuje i czytam gazety . Moj mąż ma o czym ze mną pogadać 😉 😉 😉
ASIU 🤪 no jesteś!!!

dziewczyny, ja tez nie biegnę jak tylko malutka zaskrzypi ale nie pozwalam się jej rozpłakać, nie mam serca jej olewać ,

A kto lubi jesień, albo zimę no może na zimę znajdzie się kilku amatorów zimowych szaleństw, znowu przed wyjściem piec swetrów, kurtek , szalików, czapek, na siebie wkładać. A u nas pogoda jak w Londynie, deszcz , deszcz, zgnilizna!

gosia buty śliczne tez mam podobne, tylko czarne i bez zamka, ale wczoraj tak jak Edytka , założyłam i przeklęłam

Myślę ze to za szybko, osobiście bym sie bala, my mamy duza sypialnie , tak mamy podzielona ze polowa jest nasza, druga LILI , a mimo to kołyskę stawiam obok mojego łóżka, chyba się naczytałam o tej śmierci łóżeczkowej, w ogóle ja bardzo ostrożna jak śpi w dzień to ciągle do niej zaglądam

Wracając jeszcze do jesieni to dopada mnie już jakieś przesilenie, jestem tak zmęczona wieczorami, wiecznie mi zimno spać mi się chce

Moja Lila tez nie śpi w dzień, z jednej strony to dobrze bo nocki są super, w dzień to trochę koliduje z codziennymi obowiązkami, ale tragedii nie ma, tylko syna mi zal , bo np wczoraj obiecałam mu ze jak odrobi lekcje to pogramy w bierki, ja uśpię w tym czasie mala, no i zdążyliśmy tylko raz bo mala spala 5minut .
agrrrru...
z malpka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KURCZĘ czy to normalne karmić piersia , brać tabletki anty i mieć okres 😮 bo właśnie coś zauważyłam czerwonego 🤢 czy to jak wcześniej pisała darka skutki uboczne 🤔 i co ja mam teraz zrobić brać te gówno nadal czy olać i tak nie zamierzałam ich długo stosować bo planuję przejść na butle, zaraz idę kupić Bebilon i jej wieczorem dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie!
No ale mam duzo do nadrobienia,duzy kawał lektury.Teraz jakby mamy mniej czasu na wszystko.Bo mąz w ciagu dlaszym na poligonie,a tu wykopki i marchewke musimy juz kopac na zime.No i szykuje juz sie do pracy,bo wracam wczesniej co sie okazalo.No i zaczełam przegladac szafe i moje ciuchy słuzbowe.Niestety we wszystkie koszule i spodniczki jeszcze nie wchodze 😞Takze molestuje mame zeby mi ciuchy jakies dała narazie 🙃Tak to chyba bede musiała sobie cos nowego do pracy kupic,az zgubie te 5 kg!
Jak Wasze figury dziewczynki????
Jesli chodzi o karmienie,to my dalej na cycu i butelce.Musze powoli odstawiac,ale ciezko nam to cos idzie...... 😞Szkoda mi malej zabierac tego cycusia.....Ale bedzie placz....
Darkaa Ty jeszcze karmisz cycusiem,czy juz butla tylko????
Megan Twój maluszek to wielki chłop chyba bo taki rozmiar ubranek to ja jeszcze nie zakladam a moja starsza od Twojego. 🤪
Dziewczyny wystarczyło ze mnie tu nie było pare dni,a widze jak Wasze pociechy szybko rosna 🤪Zdjecia super 🙂
No nic narazie uciekam doczytam reszte wieczorkiem,bo góra prania czeka a potem ta nieszczesna marchewka 🤪
Milego dnia Wam Życze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chwile wpadlam w przeriwe popolochu sprzatniaa bo dzis duzo pracy mam oby maly spal bo jak naraize ma drzemke za pol godziny pewnie sie oubdzi dma mu jesc i znow pojdzie spac a mama zapiernicac musze umyc wszsytkie krysztaly tzn zmywakr aale musze je tma wlozyc szafki od srodka pomyc caly dol mopem przejechac i obiad ugotowac

Co do tabletek emilia1 ja jak wystapilo to krawiwienia calkowicie zreygnowalam bo plamilam mocniej niz normlany okres trwalo to z poltora tyg;/

ramonka104 ja nadla karmie piersia ale czasme jest tak raczje zwyle ze dopajam go potme mniejsza porcja jeszcze butelka bo jest placz a jak mu starczy to na gora 1,5h same cyce a karmie w nocy potme dopoludnia i przed ostatnim karmieniem przed kapiela zal mi tracic pokarm a nie nalatuje juz mi tyle ale jeszcze walcze

To chyba moj terrorysta stal sie aniokiem juz 2 tydz leci co on w dzien praktycznie non stop spi a w nocy budzi sie tylko raz przynajmniej mam czas na sprzatanie ostatnia sobota przed chrzcinami nie bedzie mi sie chcialo sprzatac wiec wykorzystuje to ze mam wolna chate nikt mi pod uchem nie zrzedzi i maly spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

u mnie straszna pogoda, zimno i od rana leje więc nici ze spacerku niestety 😞
nocka standardowa czyli super 🙂
ale mimo tego że się w miarę wyspałam oczy mi się same zamykają, to chyba wszystko przez tą pogodę
właśnie położyłam Dziewczynki, Weronika już śpi, Paulinka jeszcze coś nawija ale zaraz padnie więc mam chwilkę dla siebie 🙂

Gosiaczek u mnie Weronika od samego początku śpi w swoim pokoiku, tzn w zasadzie Dziewczynki śpią razem bo mają wspólny pokój 🙂

Ramonka
miłego kopania marchewki 😉

idę na kawkę
miłego dnia Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1no nie wiem czy to normalne, najwyżej odstaw je u mnie bez zmian tzn. nic mi się po tych tab. nie dzieje a jak ewentualnie zacznie to zmienię na inne bo i tak zrezygnowałam z karmienia swoim mlekiem 😉

Ramonka jeśli chodzi o figurę to nie mogę narzekać no jedyne co muszę zrzucić brzuch 😠 więc ćwiczę w domu a od października idę na siłownię 😉

asiula83 no a ja się zastanawiam bo wystarczy że Lenka w nocy chrząknie, powierci się a ja już nie śpię, kurcze w sumie mam nianie to może spróbuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ,a jakie bierzecie te tabletki anty? ja mam takie jednoskladnikowe, nazywaja sie Cerazette, nie mam zadnych skutkow ubocznych, tak jakbym ich nie brala - tylko ,ze nie krwawie wcale. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz posprzatalam o wiele lepiej sie czuje w czystym domu

Ja zaczelam krwwic po niecalym miesiacu jakes 3 tyg i od razu przestalam emilia jesli ci zalezy co idz do lekarza i niech ci przepisze co innego mi nie zalezy na tych tabletkach juz jakos sobie poradze

Przyszla mi dzis swieca z internetu jest ladna choc chcialam inna tylko przez przypadke zamowilam nie tma gdzie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...