Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Powitać 🙃

U mnie znów zastój w cycu 😮 Musiałam przyleżeć pierś w czasie snu 🥴
A Oluś śpi z otwartą buźką 😁 Mnie też coś muli 😮 A chciałam trochę poćwiczyć... ☺️

Emilciu goni Natalcia, goni 🙂 Nasza trójca nadgoniła starszaki 🤪
Wczoraj zrobiłam kolejną przepierduchę w szafie Małego i wywaliłam porcję ubranek 😮
Kombinezonik na zimę ma w rozmiarze 72 (albo 74), obawiam się,że do grudnia z niego wyrośnie 🤨

MajaCh śliczną masz córusię 🙂 I imię piękne 🙂 Mam chrześnicę Zuzię 😉

A piąchy i mój Mały ćmula 🙂 Strzela tylko echo niesie... Ale lepsze to niż kopanie w nosie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam kochane

No u nas nocka jak zwykle tyle ze maly meczy sie bo mu mleko nie odpowiada ale co zrobic jeszcze jedne dzien niech sie chlopczyk pomeczy a potme juz normlane dam mu mleczko takie jak mu odpowiada

A on nadla ma rtydzien spania juz druga drzemke robi

Nio i martwi mnie to wkladanie piastki on tego nie robi moze zauwazylam jak 3 razy sobie wkladal w ciagu tego miesiaca moze go nie interesuja ani rackzi ani zabawki lubi patrzec w lampe i na karuzele nio i mama to jego oczko sledzi mnie na kazym kroku gdzie sie nie rusze wiec moze ta raczk anie mam co sie przejmowac narazie

Widze juz powoli kapitulujecie z pokarmem a ja walcze i jak narazie mam czasem maelmu starczy ale i tka za 2h sie domaga albo nie starczy i dodatkowa butla

Dzis ladna pogoda a my znowu na zakupy bo trzeba wykupic pol sklepu z mlekiem mam nadzieje ze dostawa przyszla bo sie zalamie 😞

Przymierzalam mu ubranko na chrzest gora jest mu w sam raz mama musi troszke zwolnic z karmieniem bo on w szerz rosnie a dol mu spaduje mimo ze jest na gumce

Aaa emilia1moj maly oskarek tez ma 64 cm ale ile wazy nie wiem okaze sie w tym tyg na szczepieniu ola boga znow darcie sie eh 😞zal mi tych naszych dzieciaczkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane,

Lenka spała od 20:3do 4:45, a potem do 10! Nie wiem czy to od dnia zależy?? Teraz śpi od 11:30 z dwoma przerwami, jakby coś ją wybudzało a chce spać...ehh.

darka nie wiem czy lekarz Ci mówiła ale nie wolno ciągle zmieniać mleka....

emilia
no to ładnie rośnie

emiliaeem ty to masz jak nic 3,2% mleko!

gosiaczek moja to sie wkurza tak śmiesznie jak ciągnie...masakra...jakby sie żałiła 🤪

majaCh
Lenka też lubi w takiej pozycji siedzieć, jak mnie złapie za rączki to się podnosi do pozycji siedzącej hehe.
Dziś w głowie po raz kolejny mi się zakręciło...powiedziałam mężowi, że ma wziąć urlop bo boje się, że zasłabne..a my same w domu i co to będzie 😮

U nas pogoda dziwna, ciepło ale co jakiś czas kropi...i jak tu się ubrać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey laski jak na chwilkę 🙂
emilia1 ale ta twoja kluseczka rośnie , ja tez pojadę do przychodni w tym tyg. to zważę mała , jak bylismy na szczepieniu póltora tyg. temu to ważyła 5090 g, ciekawe ile teraz ma. Nasza niunia jak spi to moge przekręcac jej glowke w każdą stronę ale zauważyłam ,że jak ja kładę ją na brzuszku ( czego nie bardzo lubi) to stara się unosić głowe i jak kładzie to tylko na prawo i jak ją noszę to tylko skręca w prawo no barzdo żadko w lewo ??? 🥴 🤢
jak sądzicie co mogę zrobić ?
a i wczoraj dostałam pierwszy okres po ciązy 🤨 no nic skończyło sie dobre .
powodzenia i buziaczki na miły dzień .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 koniecznie zbadaj sobie krew, prawdopodobnie to anemia , po Adamie tez miałam, olałam sprawę na początku, pogłębiło mi się i ponad dwa lata z nią potem walczyłam . Teraz biorę witaminy dla kobiet po ciąży .
MajaCH ta burza u mnie się rozkręciła, a Zuzia jest śliczna, ma bardzo długie włoski.
monia668775 ze mnie trzeci dzień się leje i końca nie widać, mam nadzieje ze tylko ten pierwszy taki obfity 🤨


A my dziś po 10 puszek mleka do pl sklepu, dostawa mi dzisiaj przyszł a i my przez pol miasta z wózkiem i komunikacja miejska bo dziś dzień bez samochodów, a zimno dziś, środek jesieni , tak wiec miała być zabawnie, a tak naprawdę to zmarzłam, siedzę teraz pod kocem i siorbie gorąca herbatkę z cytrynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedit te zawroty glowy to pewnie anemia i niewyspanie.......znam to z doswiadczenia, staraj sie wiecej spac i popijaj sok z burakow -duszkiem nawet nie poczujesz smaku 😜 😉
a ja okresu nie bede miala jeszcze dlugo 😜 dostalam tabsy anty jednoskladnikowe ,ktore bierze sie bez przerw wiec dopoki karmie, dopoty nie bede miala okresu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AnjaP co to za dzien bez samochod u was takie cos jest??

Dziecko mi dzis tylko je i spi zero zabaw 😞

Tedimusialam kupic inne mleko podobne do poprzedniego bo nie bylo objehcalam 3 ssklepy zabraklo dzis jade kupic wieksza ilosc

Nio i nascie sie skonczylo teraz juz poleca tylko same -scia, 20 na karku masakra jakas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka ładnie spała rano 3 godzinki, potem 2 godziny na spacerku i jeszcze śpi 😜

emilia1 to ładnie waży no i jest większa od mojej ja to nie wiem ta moja Lenka to taka kruszynka teraz to nie wiem czy nie jest za mała jak na swoje 2 miesiące i prawie 2 tygodnie 🥴 Mam pytanko biorę te pigułki Azalia i zastanawiam się czy mogę je nadal brać mimo że rezygnuję z odciągania a tym samym z karmienia małej moim mlekiem, czy lepiej przejść na inne tabl.???

tedit26 dziewczyny mają racje koniecznie zrób badania 😉

A moja jak narazie słabo podnosi główkę jak leży na brzuszku bo nie bardzo odpowiada jej ta pozycja. Ale główkę przekręca i w jedną i w druga stronę tak samo w nocy jak śpi to kręci główką raz w praowo raz w lewo 😁

darka9118 nie przejmuj się tym wkładaniem piąstek każde dziecko jest inne moja co prawda wkłada ale też nie za często 😉

monia668775 kiedyś zauważyłam że Lenka dość często kładzie główkę na prawo wiec ja jej tą główkę przekręcałam na lewą stronę albo tak ją ułożyłam żeby nie mogła przekręcić główki na tą prawą stronę i poskutkowało 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki
U nas druga cudna noc, od 21 do 5:30, potem do 12 i teraz wciąż śpi... czasem z anim nie nadążam,fakt że pobawiliśmy się 40 minutek 🙂
Co prawda ledwo zipie, tatuś chory, wymiotował aż wczoraj, z nosa mu się leje, gorączka raz jest raz znika, córa znów chyba zapalenie płuc... w zeszłym roku od grudnia do lutego miała 4 razy ;/ i tym razem zaczynamy już we wrześniu widzę 😞 😞
Ja zasuwam od jednego do drugiego,a sama coś mam ostatnio kłopoty właśnie po okresie się zaczęły, to był najgorszy okres w moim całym życiu , jak macie obfite od razu zażywajcie żelazo z wit C (pomaga wchłonąć się ) z anemią faktycznie nie ma żartów 🤨

U nas pogoda pod psem leje i leje, a córa ma jeszcze spotkania co niedziela przedkomunijne, mówię dom wariatów jak wszyscy chorzy,a ja tylko tyłkiem trzesę by Małego ominęło bo ta operacja już niedługo a wystarczy malutki katarek i już wszystko przepadnie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tutaj Lenka w łóżeczku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/dsc0065fu.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2697/dsc0065fu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu wkłada rączkę do buzi 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc0145lji.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5921/dsc0145lji.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam do zyczen 🙂 wszystkiego najlepszego 🙂
Lenka jakie ma poliki 🙂 sliczna jest 😉)))))
u nas dzis burza - az 2 razy grzmialo hehe, kupilam malej ta 2ke smoka, pozniej wyprobujemy teraz sie wyparzaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje za zyczenia

moj amly jest nie do zdarcia przez pol dnia spi a drugie wariuje ale w miare wytrzymalosci

A jaka dzisija ucieche mial z masazu oliwka sprubowalam go naoliwic bo zwykle musialam szybko go przebierac bo mu nie pasowalo a dzisiaj az kwiczal z radosci

Pojechalam po mleko od malego to co zwykle i wykupilam prawie polowe towaru bo go duzo nie bylo teraz styknie mi na jakies 14 dni max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Darka wszystkiego naj naj naj !!!!!!!

Dziewczyny wiecie coś może na temat przedłużającego się krwawienia połogowego ???
Szukałam na necie, ale jakoś nie doszukałam 😞 Michalinka w środę kończy 2 miesiące, a w czwartek mija dziewięć tygodni od jej urodzenia a ja nadal krwawię...czasami mniej a czasami więcej np. dzisiaj wstałam z samego rana bo mnie zalało...Doczytałam, że 6 tyg to orientacyjny koniec połogu, ale max powinien trwać 8 tyg...Ja już maxa pobiłam...Kurde a jakieś 2 tygodnie temu jak jak się okazało na 3 dni przestałam krwawić lekarz mówił, że wszystko ok, ale usg w zasadzie nie robił....POMOCY !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam moj maly spi a ja biore sie za ograniecie chociaz pokoju buu dobila mnie dzsiajsza pogoda masakryczna jest zimno ponuro 😞nie cierpie ani zimy ani jesieni

Maja ja bym sie wybrala do lekarza ponownie bo nie robil ci usg wiec nie wiem jak on moze stwierdzic ze jest wszystko ok na usg widac dokladnie ile jeszcze sie obkurczy macica

Kinia nic sie nie stalo jeszcze 18-ty wczortaj byl hehe


wczorja rozmawialam z mama bo moja kuzynka wyjechala w rodzinne storny jej mamy moja mama tez z tamtad pochodzi najpierw na 2 miesiace a teraz tam znalazla prace a ja mamie mowie ze tez na wiosne sobie pojade do babci na miesiac odpoczac bo tam jest jeszcze gorsza wies od tej co ja mieszkam wiec bede miala swierzsze powietrze a nie te katowickie a mama z ochota "ja cie nawet zawioze" widac chce mnie sie pozbyc na jakis czas ale potme zateskni za oskarkiem. No ale do wiosny jeszcze daleko trzeba przezyc ta zime 🙂

Wczorja na chwilke zajrzalam na brzuszka pamietacie jak obowialysmy sie ze nie damy rady z wychowaniem a tu prosze wspieramy sie nawzajem wymieniamy poglady ja to mialam najwiecje obaw a jak przyszlo zostanie z malym na caly dzien sam na sam trzeba bylo podolac

Dobra zmykam na sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

U mnie nocka standardowa 🙂 na dworze niestety pochmurno 😞

majaaa koniecznie idź do lekarza a dziwie sie ze nie zrobił ci usg 😮 mnie mój gin zbadał a potem zrobił usg dopochwowo i przynajmniej wiem że wszystko ok 😉

tedit26 ile ja się naszukałam pościeli i w końcu ta mi się spodobała więc zamówiłam na allegro.... jest śliczna 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam , jak zawsze pierwsze o nocce - no wiec nocka dobrz, spanko po kąpanku po 22 i do 5 tniemy komarka , potem jedzonko przze pól godzinki i znów komarek do 7.30, potem znów amku i uśmieszki poranne i po godzince spanko w bujaczku.
Wczoraj zmieniałam niuni smoczki , kurcze kupiłam 2 tommi tippe ( troszkę kosztowały do tego zawieszki do smoczków tez 2 wiec na same smoczki troszkę straciłam ) a niuni jakoś wypluwała je . Myślałam , ze nie umie obejśc sie ze smokiem ale wczoraj przeglądałam szafke z prezentami , które niuni podostawała i tam miałam innych 4 szt i popróbowałyśmy i zasmakowała w smoczku silikonowym , okrągłym Camploa tylko kurcze nie jest na nim napisane czy jest ortodontyczny ????? 🤢 jak tamte , które ja kupiłam .
A no i zarejestrowałam nas do pediatry na dziś na 13.10 bo martwię sie tym ,ze tylko w parwo patrzy jak jest na ramieniu przy odbiociu i jak leży na brzuszku 🤨
no moze za mamunia bo ja stróżuję prawu hihihihihihihi.
Miłego dnia kochanieńkie i buziaczki dla maluszków od mami i Wiktorynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...