Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry wieczór
Ja tak na szybko, dziś za wiele nie napiszę, później doczytam i wywalę poemata tradycyjnie wcześniej napisanego w notatniku 😜

My w końcu po pierwszej marchewce!!!
Więc tak - Patryk był lekko zdziwiony co ja mu do gęby pcham za papkę 🙃 ale coś tam zjadł.

Na pierwszy raz wyszło ok 3 łyżeczek - wiadomo jakich - czyli trochę w buźce a reszta wszędzie wokół.

Jak znajdę chwilę to fotki wstawię.

I teraz się zaczęło bo nie umiem plam po tym uroczystej marchewce doprać 😞
Jeszcze jak jadł to mu się kichło i prychnął tą marchewą a mnie łyżeczka wypadła 🤢 🤢 🤢
Upaćkana pielucha - ale to nic ale upaćkał się też bamboszek i półśpiochy - wrrrr

Proszę napiszcie jak tą pierońską marchewkę spierac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Werciaod razu zamocz w plynie do plukania normlanym co uzywasz do swoich ciucchow a potme wypierz z 2 razy dla dzieci pieluchy to pal licho ze sa brudne ja tka przynajmniej uwazam gorzje z ubrankami bo to szkoda

To najlepiej zaopatrzyc sie w taki sliniaczke jak bluzka on jest duzy i wiadomo sliniaczke moze byc brudny a wtedy ubrania nie sa brudne zaraz wkleje zdjecia na agu agu z tym sliniaczkiem to ozbaczyckie jaki ja mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to dla Edytki moj ma takie cos na posladkach teraz i pare malutkich na pleckach jednje raczce i przy zgieciach u nozek
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/pb171485.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/378/pb171485.jpg[/IMG][/URL]

a to dla Werci sliniaczek jaki moj maly ma tj rozmiar uniwersalny wiec pasuje idelanie na tak 1,5 roczne dziecko a na takie mlauchy jest on duzy ale wygodny maly nie ciagnie sie nie udusi sie i jest dlugi
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/pb171484.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4004/pb171484.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry hehehhe Darka ladne zdjecie na dziendobry 😁
To jak z ta marchewka ja tez sie chetnie dowiem bo traktowalam plamy vanishem ale boje sie ,ze za duzo chemii jest pozniej oczywiscie pralam w proszku malej, a swoja droga to mieszam proszki nasz i jej i plyny to samo jak piore jej ubranka jest luz, mam szczescie,ze to moje cudo nie jest na nic uczulone...
Nocka bomba, juz wiem,ze butla to bubu, bo az sie trzesla jak butle zobaczyla i wolala bubu bubu bubu 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wybacz cie za dupke mojego malego ale nie moja wina ze takie cos mu sie akurat tma przyplatalo

Coz ania_1988 musze cie zmartwic gdyz tego ja nie kupilam dostalam od kolezanki mojej mamy ona dala ciuszki po swoim chlopcu tak na 1,5-2 latka plus buciki oraz mase sliniaczkow i w tym byly wlasnie 2 takie ale widzialam je u nas w Auchanie i dzis jak pojade

http://allegro.pl/002-sliniaczki-kladd-prickar-z-ikea-2-szt-i1900044432.html tutaj sa chpoc mi sie ona nie podobaja

Nocka santard od 19:15 do 19:30 bez budzenia sie by podac smoczek

Teraz zaliczyl 15 min drzemke u moich rodzicow a ja leze sobie na kompie hehe

Milej niedzieli zycze u nas zimno ale slneckzo jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze randki...mój nawet do kina nie chce mnie zabrac :-( nie wiem co sie dzieje..jak stare dziadki..przy małym juz prawie wcale mi nie pomaga eh... szkoda gadac...i siedze w domu jak ta ci....chcialabym gdzies z nm wyjsc ale no cóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

Ale widoki z rana 😉 mam nadzieję ze Oskarkowi to szybko zniknie 😉

ania ja też mam coś takiego tylko bardziej takiego ceratowego i też dostałam od znajomej, będę używała jak zaczniemy wprowadzać marchewkę.

Kochane zmykam idziemy dzisiaj na roczek wiec miłej niedzieli życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane.

na urodzinkach super, Lenka podbiła serca 🙂
My wczoraj byliśmy na Sadze, i szczerze powiem, ze troche telenowela się zrobiła.

megan to pogadaj z tym swoim chłopem, czy on chce żebyś z kolegami chodziła 🤪

darka to Lenka ma takie same...a czy to moze być np. o proszku, płynu ? No ale w sumie proszek ten sam od sierpnia używam...hmmm

ania ja kupiłam taki, tylko, ze z ceratki. Moze gdzieś w dziecięcym znajdziesz 🙂

majaCh gratulację dla Zuzanki. Ślina jest!

werciaja namoczyłam w odplamiaczu a potem wyprałam, ale ciężko schodzi 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny dzien dzis mielismy rodzinnie, ciepla pogoda, super, mala probuje za wszelka cene sie przekrecac z plecow na brzuszek,glowa ja targa ale jeszcze ta reka staje na przeszkodzie heheh, jakie to zabawne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko alergie mają to do siebie, że mogą się pojawić niespodziewanie na coś z czym mieliśmy styczność od lat... czyli dziecko może uczulić się nagle na coś na co nie było do tej pory .. u nas było cacy z Oilatum do czasu ... potem znów wprowadziłam po 2 miechach przerwy i już było cacy . Także próbuj, my też walczymy ale chyba jest poprawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczorek 🙂

Dziewczyny z tym śliniaczkiem..to już znalazłam taki na allegro i sobie zamówiłam 🤪 super sprawa 😆 już nie moge się doczekać kiedy przyjdzie 🙂
a z marchewką to kij z jedzeniem..najgorsze, że Martynce ciągle się ulewa..i jak zje marchew..to do samego wieczora ulewa jej się z marchewką 😞

a tak a propo obracania na brzuszek..to kiedyś wam pisałam, że się Martynce udało..a dzisiaj to tak namiętnie ćwiczyła to odwracanie..że w ogóle nie poleżała spokojnie na pleckach..tylko chwila moment i ona już na brzuszku...najbardziej to zaskoczyła mnie po popołudniowej drzemce..w pokoju ciemno..ja wchodzę sprawdzić jak dziecko śpi..a ona leży zadowolona na brzuszku i miętoli misiaka 😁 hehe spryciula.. jak tak dalej będzie, to niedługo będe musiała obniżyć łóżeczko 😮

tutaj Martynka w trakcie przewrotu 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/dscn6416.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7236/dscn6416.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
na poprawę humoru 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dscn6405.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6633/dscn6405.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor

Ania-1988 coz ulewanie znam to i chyba iestety bedziemy musieli sie z tym uporac jakis czas nic sie na to nie poradzi moj te zulewa wszystkim co zje marchewka jablko banan tylko sliwka nie ulewal jeszcze

Maly juz od godziny spi

A dzis bla masakra podaje mu jablko a on nagle w ryk nie wiedzialam o co mu chodzi a tu sie okazalo ze dziecko glodne i musialam przerwac dawanie deserku i wcisnac butelke

Nio i dzis byl dzien ulewania wieczorme tka ulewal okorpnie jutro ide do pediatry z badaniami jego i te plamki co mam z tmy robic od czego to jest bo juz naprawde nie mam sily do dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martynka jaka fajna jest! Jaka radosc na buzi 😁 Cudo!!!!
A odnosnie papu 😁 Zuzia dzis po prostu wciagnela pol sloiczka pieczonego ziemniaka!!!!!!!!!! szok, bez kwasnych min,od raz zaczela ladnie polykac,bez plucia, baaardzo jej smakowalo. Tylko troche gazow po tym miala, teraz juz dobrze ale baaardzo jej smakowal. Jutro dostanie druga czesc 🙂 moja bubu 🙂 slicznie mowi bubu 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka już śpi, wróciliśmy o 20 ale jak zobaczyłam że ma oczka jak 5zł to ją wykąpaliśmy ululałam, moment i zasnęła 😁

Urodzinki udane Natalka dostała tyle zabawek i konika na biegunach, Lenka będzie korzystała 🤪 🤪 🤪 a i piesek bardzo sie podobał 🙃

No i zgadnijcie co Lenka była tak grzeczna że szok wszyscy pytali się czy ona zawsze taka grzeczna no i pochwalili że ładnie główkę trzyma jak leży na brzuszku a jak leży na pleckach to ja tak wysoko podnosi 😜

ania Martynka to prawdziwa modelka i gratulujemy przekręcania 🙃

tedit no ja wcale się nie dziwie że Lenka podbiła serca, mam nadzieję że nie przyćmiła solenizantki 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Piszę resztkami sił, odpływam... 🙂 Głowa mnie trochę boli 🥴 Dobrze,że Mały śpi... Bo męża do pracy wezwali na 21 🤢

Ania ależ masz piękną córeczkę 🙃 Misia-Pysia malutka 🙂 A jak bananka cieszy 😁

A mój Olek dalej leniwie saganek unosi ☺️ Za to chętnie wygina się na boki i odrywa dupsko od podłoża! Dzisiaj wcale nie mogliśmy utrzymać Go w foteliku, odbijał się nogami i za każdym razem musiałam Go poprawiać... 😮 Natomiast leżenie na brzuchu wygrywa bezkonkurencyjnie. Głowę zadziera ku niebu 🙃

Wczoraj randeczka się udała, ja zwyczajnie nie doceniam swojego męża ☺️

Megan narób ochoty swojemu Mężulowi i na tym zakończ 🙂 A randkę masz bankową 😁 😉
Nawet prosić nie będziesz musiała 🙃

Zmykam do wyrka 🙂
Dobranoc. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słodka >.< 🤪
Ale Ci będzie wspaniale pluła jedzeniem , daj znać jak odkryje tą zabawę 😎 Normalnie jak dla mnie oaza spokoju, Maksior przy niej to diablę małe , żeby on choć czasem tak spokojnie poleżał i popaplał ehh ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


Wczoraj jak nigdy moja niunia nie chciała zasnąć 🤔 robiłam podejścia do łóżeczka przez 2 godz 😁 na ręcach sie śmiała i gadała do taty a w łóżeczku ryk 🥴 i tak do 22 😉 ale jak zasnęła to obudziła sie na mleczko jak tata wstawał do pracy czyli o 5 🤪 spała do 7 i teraz kima od 20 min 🙂


Emilia super ,że randka się udała 🙂 Ja w sobotę zrobiłam romantyczny wieczór syna wysłałam na noc do kolegi 😉 martini piliśmy i nagle mój mąż zasnął 🤪 i tyle z romantyzmu hehehehe


Aniu Martynka cudna 😘 widzę ,że kładziesz mate na podłogę, ja kładłam na dywan ,ale po zapaleniu oskrzeli jakoś się boje i kładę teraz na wersalkę , może dzis sie przełamie i spróbuję na dywanie 😉


darka fajne te śliniaki ja mam w szafie takie zwykłe 2 komplety na cały tydzień 😉


kinga ociągasz się z fotką 😠


maja filmik cudny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 Hey laski mam zaległości wiec nie wiem do końca co tam u was i maluszków ale śadzę ,z e wszystko ok.
Wczoraj zakończyliśmy antybiotyki ale jeszcze jakieś przeziębienie mnie i Przemka trzyma 😠
Nuna zdrowa , uffff nie zaraziłą sie , troszke tylko katarek ale jak zakroplimy do nosia to przechodzi , chyba za sucho mam w pokoiku.
Muszę sie pochwalić - jutro mam urodzinku ( okragłe) 😎 i wychodzimy z Pyniem na kolacyjke a z nuna zostanie moja mama i tata tak dla bezpieczeństwa hihihihihihihi- tylko czyjego. Troszkę sie tym stresuje bo nie zostawała Wiki z nikim a od kilku dni nawet do rodziców Przemka czy do siostry jego nie che iśc na ręce tylko w ryk zaraz i tylko mamunia i tatuś . Gdzieś tam troszke sie cieszę bo Gocha nie będzie jej notorycznie mietolic jak ja to mówię ale z drugiej strony jeszcze parę miesięcy i do pracy wracac czas a ona tylko mami ?! 😮
Wiktorynka przespała dzis cała noc od 22-7.30 ufff mozę znów wrócą całe nocki przespane a nie amku o 4 rano i niewyspane potem 😉
Byliśmy z Carrefurze w Bydzi i od całej rodzinki nuna dostała moc prezentów na świeta bo stwierdzili , ze my sami mamy jej pokupowac a oni kaskę pooddają , ja miałam taka radochę z wybierania ,ze buzia mi sie smiała hohohohohoho jak dziecko i wybrałam - szczeniaczka uczniaczka 2 jezykowego a nuna jaka radochę miała jak on sie włączyła 🤪 😁 , kula hula - super polecam i pszczółkę Tosie , jest boska 🙂 teraz tylko czekac na gwiazdorka i bawić sie 😁 😜
No to laseczki trzymajcie się zdrowo i maluszki też , 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam rankiem 🙂

Emilia1 nie kładę maty bezpośrednio na podłodze...pod spodem mam gruby koc =)

Maju ależ masz rozmowną córunie 🙂
powiedz mi jaki masz program do przeróbki filmów???

Tedit ja też się nie dziwię, że Lenka wszystkich zaczarowała 😉 taki aniołek kochany..to jakby inaczej mogło być 🙂

emiliaeem ciesz się, że Oluś lubi leżeć na brzuszku..moja jeszcze do nie dawna nawet 5 min na brzuszku nie wytrzymywała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i kolejny tydzień, byle do weekendu 🙂

Wczoraj miałam kolejną jazdę. Już lepiej poszło. Przypomniałam sobie dużo 🙂

ania Martynka jest boska, a jak się śmieje 🙂

gosiaczek to był solenizant, on był zajęty śmiganiem z dziadkiem. Uczy się chodzić hehe 🙂

majaCh gaduła z Zuzulki 😘
Dziś jedziemy do pediatry. Niech zobaczy co to może być.

Miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zazdroszcze przespanych nocek ,mala ma tryb 2 razy w nocy budzi sie na szame i nie ma na nia bata..
Ania to jest aparatem nagrywane, po prostu wrzucilam na youtube na moje konto, nic wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...