Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
cześć dziewczyny, co sądzicie o tym: http://allegro.pl/stojak-lezaczek-interaktywne-pianino-dla-niemowlat-i1942619887.html
ostatnio byłam u kuzynki co ma synka ze stycznia się czymś takim bawił na stojąco już, potem obróciliśmy to w dół i daliśmy Paulince i sie cieszyla z tego 🙂 i tak se myśle że może bym się tym trochę zajęła jak leży bo teraz to nie chce leżeć tylko się nosić albo u mnie na kolanach być, żeby duuużo widzieć, przebiegła mała... i zastanawiam się czy warto to kupić, może ma któraś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
McDa87 fajna jest ta zabawka , ja właśnie taka licytowałam używaną, ale przegapiłam i nie udało się kupić a poszła za grosze 😠
    to też jest fajne http://allegro.pl/little-tikes-muzyczny-ogrodek-3w1-stan-bdb-bcm-i1940373583.html

ZAPOMNIAŁAM , że odgrzewałam fasolówkę 🤪 troszkę przywarła do gara 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa ta co ty pokazalas jest swietna moja kuzynka ma maluszka z maja i on jak lezy kopie nozkami i sie bawi a to co emilia1 pokazala ja to mam i ci powiem emilio ze to dla dzieci ktore same siedza i wiedza co gdzie nacisnac bo bez tego dupa ta zabawka warta ze sie tka wyraze ja to dostlama istoi to u mnie bo maly boi sie swiatelek i tej muzyczki jedynie co to jest szum to mu pasuje ale to sie zalacza po 30 razach naciskania bo rybka sie kreci te foremki potem malemu do piasku dam hehe ogolnie ja bym tego teraz nie polecila

Ehh rozbestwiam moje dziecko ale ono nie chce lezec w lozeczku tylko sie podciaga i ryk bo chce siedziec co ja mam poczac jedyne co to podoba mu sie lezec na kocu i tv ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka ładnie jadła marchewkę 😁 potem zjadła mleczko no i ulało jej się mleczko z marchewką 🤢

emilia buciki fajne a te drugie mi się nie wyświetlają bo może aukcja zakończona 😉

McDa bardzo fajna zabawka ale nasze dzieciaczki są w takim wieku ze szybko eis nudzą wiec musisz już zdecydować sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rano mialam 3 storny do nadrobienia a dzis pustka

Jak tka czytam te czewrcowki one ruszyly z jedzeniem na maxa jedna dziewczyna ma chlopczyka z teog samego dnia co moj oskar i ona mu dala juz jakies spagetti z bobovity a nie jest to czasem po 6 miechu ehh ja tu dmucham i huhum maly od miesiaca je jedno a to samo ciagle ma 5 karmien nie moge zadna kasza zastapic cikeawe jak ja sobie uloze graifk malego ani jogurcika nie bedzie mogl bede musiala 2 razy w ciagu dnia dac deserek ale nie spiesze sie

Dzis malemu dlama o 16 jabluszko bo tak chlopczyka ostatnio zatwardzilo po czyms ze biedak 2 dni kupke robil taka twarda po malych ilosciach a jak dalam jabluszko wszystko poszlo

http://allegro.pl/show_item.php?item=1953085667&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130 zgapilam od czerwcowek kszeselko do karmienia tanie i super nie nzma firmy a aukcja jest jeszcze 2 tyg moze moja mama namowie stac zawsze moze nierozpakowane tak jak kojec czeka

Aaa i w piatek znow mam wychodne tym razem lacze przyjemnosc z pozytecznym kumepl zabiera mnie na basen ale to jak zwykle gdy poloze malego do lozeczka jezuuu wieki nie bylasm na basenie musze zobaczyc stan mojego stroju

Ojj migrena nie doswiadczylma tego i nie chciaa bym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny no i moj synek chory 😞 katar i kaszel...ma okropny syropek po którym boi sie nawet nie pije herbatki usta ma jak zasznurowane ja wystawiam cyca a on w ryk bo mysi ze zaraz dostanie syrop...słysze jak charczy mu w oskrzelach masakra... najgorsze karmienie bo ma zatkany nosek..ale damy rade a co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Natalia zasnęła dziś po minucie jak ja położyłam do łóżeczka 🙂 na szczęście tabletka zadziałała głowa nie boli 🙂


Wyczytałam w książce JN ,żeby dziecko przespało cała noc to trzeba dać butelkę tak ok 23 na śpiku wystarczy tylko lekko unieś główkę i po karmieniu nie musi się odbić i jak sie obudzi w nocy to zamiast mleka dać smoczek 🙂 Nie wiem czy spróbować ja nakarmić o tej 23 jak akurat smacznie śpi 🤨


megan charczy w oskrzelach i nie masz antybiotyku , uważaj bo syropki mogą nie pomóc a wtedy o zapalenie płuc nie trudno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór
Wpadłam sie przywitać i znikam, dzisiaj pracowity dzień miałam = czyli jak zwykle u Nas

Z kaloryfera się na szczęście nie leje już

emilia1
- kozaczki fajne chociaż nie w moim typie, także ja bym Cię nie przelicytowała na pewno 😜
Narobiłaś mi smaka fasolówką mniam - Ja już chyba żurek zacznę gotować - bo odciągam już nawet co drugi dzień po 30-50ml - czyli śmieszne porcje więc chociaż żurku podjem 😁

emialeem- ja też tylko przy mojej Mum jak na razie zostawiłam Małego i to 1 raz ale nikomu innemu bym nie dała go 😉
widzę patent z materacykiem zrobiłaś

U Nas to masakra jakaś czasem mam wrażenie że mój Rozbójnik się cofa z tym co się nauczył, tu niby już spał w łóżeczku a teraz wieczorne beczenia odstawia a rano dzisiaj zaczął płakać ok 5 i nie zasnął póki go go wyrka naszego nie wzięłam 😠

Kiniek - no moja położna była beznadziejna, i dziwię się po co mi paluchy do środka pchała ponad 3 tyg po porodzie, jędza jedna co tym chciała uzyskac
Gry ciekawe 😆

darka
- Ty to się masz fajnie z tym czasem, podrzuc trochę dla Nas 🙂
Mój też uwielbia oglądac tv
I krzesełko fajne - też powolutku będziemy myślec

megan
-dużo zdrówka dla Marcela

monia321
- ale dużo włosków ma Ania - śliczna jest

McDa87
-te zabaweczki to jak nasze dzieciątka podrosną to powinny byc super
Widzę że Nasz tyle ma tych grzechoteczek, pierdólek itp a lubi tylko parę

Gosiaczek
- widzę że marchewka zaliczona, ja jutro spróbuję podac jabłuszko
Mojemu się też ulało po marchewce - 1 raz jak na razie ( te plamy z ulania dało się łatwiej sprac)

Nic znikam Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia hehehe,ja wczoraj malej dalam butle wczesniej przed nocnym karmieniem co prawda wczesniej bo o 21.30 i to nic nie dalo, i tak o 3mlesio i o 6tej, spala do 8smej. A to tylko dzieki zaslonietym firanom 🙂 cfaniara jest mala i tyle 🙂
Ja z kolei nie wiem co robic ,zeby nie nienawidzila lozeczka w dzien. Czas drzemki dziecko spiace, niby ten czas jak jest opisane 2 ziewniecia,ja ja niose na gore, ona widzi lozeczko i jak malpka mnie sie lapie i zaczyna sie opera. Biore ja, odkladam,biore odkladam,wszystko wg wskazowek ,a nic sie nie zmienia. Lozeczko w dzien to wrog , a wieczorem az sie usmiecha kiedy widzi ,ze pora spania....
Mimo wszystko kocham ta ksiazke ! A, obejrzelismy z mezem Sage ta nowa czesc zmierzchu. Lubie ta historyjke ale w porownaniu z poprzednimi czesciami to cieple kluchy 😁
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WERCIA hehe i tak bym linka przed zakończeniem aukcji nie pokazała 😉MajaCh moja Natalia w dzień to tylko bawi się w łóżeczko a jak ma spac to tez trzyma sie mnie mocno hehehe ale mi jest wygodnie jak zasypia w leżaczku 🙂, najważniejsze że po kąpieli uwielbia spać w łóżeczku, a co do karmień to też mi się zdaje ,że mój glodomorek i tak by się obudziła w środku nocy hehehehe chyba trzeba to przetrwać niektóre dzieci lubią jeść w nocy 😉a najważniejsze ,że po karmieniu śpi dalej 🙂 DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas standardowo - czyli przebudzenie się ok 4-tej i wicie w łóżeczku a ja co chwilę kołderkę poprawiam 😠
Potem się dziwię dlaczego nie wyspana jestem jak w sumie zaczynam dzień od walki z kołderką od 4-tej
Wstał Rozbójnik przed 8 w końcu, teraz pojedzony już jest i zasnął a ja zaraz wybieram się chociaż sobie kawę zrobić
Jak się nie obudzi w najbliższym czasie to pierniczę wszystko i idę pokimac na chwilę.

Kupiłam śpiworek do spania na Allegro to jak przyjdzie i go wypiorę no i założę to się okaże jak go "lubi" Patryk

Z zakupów na Allegro przed świętami to jeszcze chcę tą piłkę z FP - Moja Mama obiecała kupic i takie autko z pierdołami i gar na klocki - to w sumie od Nas powiedzmy a na resztę to czekam na propozycję zakupu na Chrzestnych 🙂 Bo oczywiście rodzina męża jak zwykle nie raczy się zapytać coby Nam kupić, a mój męż zawsze kupował co jego siostra chciała

http://allegro.pl/samochodzik-smart-bus-autko-klocki-katowice-i1872255590.html
to to autko, mnie się średnio podoba ale pokazywałam zabawki wybrane mężowi i chciał aby to właśnie kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny
no u nas znów ładna nocka, spał od 19 do 20:30 kąpiel i jedzonko , pobudka na śniadanko o 8:00 🙂 także ładnie dziś. Wyobraźcie sobie, że obieździłam większość dużych hurtowni art. dziecięcych w Szczecinie i nigdzie nie mają huśtawek 😮 paranoja, byliśmy tez w makro, dużych marketach i ostatecznie wylądowaliśmy w małych sklepikach z art. dla dzieciaczków i NIC! ..także pozostało nam allegro ehh kochana Polsko 🤢

Poza tym złożyliśmy zamówienie u babci na Uczniaczka i Garnuszek, także to zaklepane, na razie Maksior polubił klocuszki sensoryczne FP 🙂
Zakupiłam też piankową matę z puzzli a co 🙂
No i zaczęła się wymiana garderoby na 74 cm, bo moje kochanie ma już 72 🙃 także masowo pajacyki z szafy wyjeżdżają 🙂

Wzięłam się już też za przygotowywanie do zrobienia albumów w stylu scrapbookingowym, zakupiłam fotokartony i papier fotograficzny by zdjęcia podrukować, wydłubałam w necie tutoriale z Photoshopa i zaczynam zabawę od tego weekendu 🙂

Oho idę! mam alarm marudka ,że pora na drzemkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie

U nas nocka ok mała poszła spać o 19.30 i spała do 7.45 oczywiście o 5.30 była butla 😉
Pogoda znowu tragiczna 😞 a ja mam ochotę wybrać się na zakupy no ale nie chce mi eis Lenki ciągać po sklepach może uda mi się siostrę zatrudnić 😉

wercia fajne autko no ale rzeczywiście ta lambada 🙃

Kiniek u nas rozmiar 62 króluje ale zdarzy się że i 56 zakładam bo z tymi rozmiarami to różnie 😜

Dziewczyny szczeniaczek uczniaczek bardzo fajna zabawka siostra mówi ze Natalka za nim przepada ale jest bardzo czuły i włącza się po lekkim dotknięciu. Siostra opowiadała jak go wieczorem przełożyła w inne miejsce a on po jakimś czasie powiedział "widzę Cię" ze siostra aż się przestraszyła 🤪 Pszczółka Tosia nie jest taka czuła co jest dużym plusem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka :*

U nas nocka coz maly od 5:30 sie rzucal ale mial oczka zamkniete to tylko mu dawalam smoczek i tka o 6:30 a potem wstal juz o 8

Teraz lezy na kocykach na podlodze ma biedronke i pilke a w raczce jego ulubiona ostatnio zabawka motylek piszczacy jest z materialu i to jest jegogo ostanio ulubione woli szmatki gryzc i targac niz ciezkie platsikowe grzechotki

Drzemka byla juz 45 min ja wstawilam obiadek brrr na dworze zimno i nigdzie z nim nie wyjde

Wercia super autko ale chyba nie tylko ty nie lubisz tej muzyki ja sie wkurzylam i wyciaglam z biedronki baterie bo ten wlacznik maly nauczyl sie tam trzymac i ciagle to wlacza a tej kasetki sie nie da wyciagnac tak jak w pilce

Ja mam dziecko glodomora ale od 1,5 miesiace nie budzi sie na jedzene w srodku nocy to ja nie wiem o co kaman moze on woli spac niz jesc w nocy u nas na spiacego sie nie da dawac jedzenia zrobilam tak w sobote popoludniu i maly obudzil sie jak uslyszal drzweik pustej butelki i predko nie chcial spac

Lece ten obiadek u nas dzis dla malego to samo a dla innych kapusniaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane,

wczoraj nawet nie miałam czasu napisać.

Rano jazda, potem kosmetyczka, zakupy, wieczorem prasowanie i padłam 😞

A dziś coś cieżko było zasnąć Lence, dopiero zasneła i tak samo jak Zuza Mai mam wrażenie, że jak widzi łóżeczko w dzień to ryk. Nie wiem co w ni wstapio.

Kiniek dawałaś już Maksiowi kaszkę mannę? Bo ja jej chyba dziś dam.

Poza tym mam chyba zły dzień, ryczeć mi się chce 😞 Najchętniej rzuciła bym wszystko w pizdu!

emiliadało mi się wygrać aukcję i kupiłam Lence ten ogródek muzyczny.

darka a jak Ty gotujesz to jabłko dla Oskarka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
U nocka tez ok,malutka ostatnio dzielniejsza od swojej starszej siostry.Bo mała spi ładnie w nocy,ale za to starsza córcia niezle akcje ostatnio nam robi w nocy.Rozpieszczamy ja chyba za bardzo oj i potem efetków daleko nie trzeba szukac.Gosiaczekja tez ogladam Top Model 😁 Komu kibicujesz???Moze dlatego tak to ogladam namiejetnie bo do tej pracy wracam i chce wygladac jak ludzie dlatego szukam inspiracji na swoj wyglad. ☺️Chce mi sie cos zmienic w sobie,tylko jeszcze nie wiem co to ma byc.A Wy dziewczyny jak tam,tez macie cos takiego ze chce Wam sie zmian????
Kiniu Ty sie wykrecasz bo dalej nie widze foteczki na forum Twoich nowych włosków. 😉
Widze tez teraz macie czas na zakupy zabaweczek 🙂Ja mam mnóstwo zabawek co dostałam od kolezanek,a i jest ogrom po starszej córci to narazie nie kupuje nic.To moje drugie dziecko to wiem bez czego moge sie obyc.Nieraz wystarczy ze wstawie fotelik z Blaneczka do pokoiku Ramonki i juz tam ma kolorowo 🙃Zreszta teraz moja Ramonka chodzi do zerówki i tam juz panuje pewien szał na rózne rzeczy i wola mamo tato kupisz mi to..Oj ile tlumaczenia mówie Wam.
Maju tak sie zastanawiam od czego ta wysypka,ale chyba najlepiej bedzie jak podjedziesz do lekarza.Daj nam znac koniecznie co lekarz powiedzial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...