Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no i jestem w końcu 🙂 🙂:*:*

czasu coraz mniej

od poniedziałku niestety już nie będe mieć zbyt czasu na forum 😞 wracam do pracy 😞 nie uśmiecha mi się to za bardzo...ale jak mus to mus...zrezygnowałam nawet z dodatkowych dwóch tygodni macierzyńskiego, bo u mnie w firmie w grudniu największy ruch..i najwięcej zarobić można..więc jak mam wracać to najlepiej właśnie teraz........ale czuje, że będzie mi strasznie tęsnko za Martynką 😞 😞 😞 dobrze, że chociaż teściowa zgodziła się zaopiekować Martynką.

Moja córcia też już odkryła swoje nóżki 🙂 jest prześmieszna.. odkąd nauczyła się łapać za stópki...to robi to cały czas (podobnie jak z obracaniem z burzka na plecki i na odwrót). Tak jakby ćwiczyła, żeby opanować każdą nową umiejętność do perfekcji 🙂 🙂 kochana 🙂

emilko śliczna Natalcia 🙂 mały aniołek 🙂 już taka duża

ehh..jak te nasze dzieciątka szybko rosną...

Kiedy to 20 tygodni macierzyńskiego minęło..ehh jak jeden dzień ... za szybko 😞

Emiliaeem prosze Cie zdradź mi sekrety Twojego dbania o linię! ja co prawda wróciłam już do wagi sprzed ciąży..ale 63kg przy wzroście 172..to mi się za dużo widzi...chciałabym schudnąć...już tak sie wkurzam na swoją wagę, że szok....ciągle stoi w miejscu..bardzo ciężko mi zgrubnąć..i ciężko też schudnąć...a chciałabym ważyć tak 58 kg...
Zdradź swoje żelazne zasady 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No odbra wkoncu cos dokoncze choc nie mam weny

Oj emilia wspolczuje u mnie sie jeszcze nie zdarzylo tka by maly po kapaniu i jedzeniu wstla po 30 minutach albo poszeld spac albo mial na poczatku ze nie spal do nastepego karmienia czyli do ok 22 a tak to on wie ze ma po kapniu spac i idzie bez zadnych cyrygieli

Ehh te kochane nozki u nas to wyglada tka ze zlapie je tylko jak ja mu dupe przebieram wtedy jest nimi zainteresowany a tak to wciaz tka paluchy do buzi

Dzis mu moja mama dala jesc i zjadl wszystko ja nie wiem moze mial takie dni ze ryczla przy jedzeniu

Oj.. basen ja chce jeszcze raz i po swietach wykupie sobie karnet nie ma opcji

Ania ty masz 63 ja tyle wazylam w 1 klasie liceum ehhh a teraz masakra jakas w dodatku jestem niska to juz w ogole nadwaga jak sie patrzy 🙂

Ja tez mam zdjactka z dziecinstwa jak bylam taka malutka jak oskar akurat zdjecia z swiat czyli mialam 3 m-ce bo potem to jakos te zdjecia sie stracily i mam juz jak mam rok

Ciagle mysle by ze zeskanowac i wrzucic na kompa ale zawsze zapomne moze jutro znajde czas i tez sie pochwale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Lenka śpi choć dzisiaj poszła spać dopiero o 20.30 a to dlatego że jak została z moją siostrą to spała od 17.15 do 19 😮 no w szoku byłam ona zawsze jak zostaje z moją siostrą to długo śpi i chyba zatrudnię ją na stałe 😉

My z mężem byliśmy na zakupach 3 godziny 🙂 zakupy udane kupiłam sobie kozaczki tym razem na płaskim (mega wygodne) i torebkę 😜 no i oczywiście kosmetyki 🙃 Byłam w tych kozaczkach na obcasie co kiedyś wam pokazywałam i są bardzo wygodne 😁 No to się trochę pochwaliłam 🙃 a to dzisiejszy zakup:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/butyla.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1103/butyla.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


wercia co do mamy to może rzeczywiście jest jakaś rozkojarzona, albo po prostu nie ma do tego wszystkiego głowy. Moja siostra z kolei jest świetna jak ją zostawiam z Lenką zrobi wszystko o co ją poproszę i jak nawet czegoś nie powiem to sama się domyśli, z tego powodu wolę ją zostawić z siostra niż z mamą czy teściową, choć moja mama też dobrze zajmuje się małą ale z teściową bym nie chciała jej zostawiać bo by mi ją zagłaskała 😉

emilia1 widzę że marchewka posmakowała, moja wcina już po pół słoiczka 🙃 a to pierwsze zdjęcie to wygląda tak jakby się najadła i masowała po brzuszku 🤪

ania widzę że obie jesteśmy tego samego wzrostu 😉 ja też dążę do wagi jaką miałam przed ciążą 58kg (mnie pomoże tylko siłownia bo w domu mi się nie chce), a sekret emiliaeem to chyba ten jogurt na obiad 😜 Gratuluje postępów Martynce 😘 No i współczuję powrotu do pracy no ale jak mus to mus 🤢

A ja idę na łatwiznę i święta spędzamy u jednych i drugich rodziców ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1 dzięki ale ja mam słabość do butów ale specjalnie kupiłam szare bo mam szarą torebkę, czarne już tak ładnie nie wyglądały. Co do lenki no też jestem w szoku ale jak wstała to się z nią pobawiliśmy potem kąpiel butla i lulu możliwe że jeszcze sie przebudzi bo tak zawsze mi robi tzn. oczów nie otwiera tylko tak jakoś przez sen popłakuje, skrzeczy wiec ja jej smoka albo na rączki (czasem jeszcze jej się odbije) odkładam i śpi dalej. Mam nadzieję ze Natalka zaśnie szybko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie!
Ja tez na chwile bo czasu malo i bedzie coraz mniej,tez juz do pracy wracam od poniedzialku jak ty Aniu.Moja mala bedzie tez z babcia,raz z jedna raz z druga zalerzy.Jesli chodzi o wage ja juz waze 54 i pol i wacha sie ta waga jeszcze.Ale w sumie mam do zgubienia okolo 2 kg i bedzie dobrze.Jestem niska dlatego tak waga.
Darka chce Ci napisac ze robie ten mus jabkowy co Ty i moja Blanka jest nim zachwycona 🙂Dziekuje za pomysl 🙂Dzis zjadla caly sloiczek,bo po zagotowaniu i zmiksowaniu przelozylam sobie do sloiczka.
Gosiaczek buty sa sliczne,ja tez uwielbiam buty tego typu bo cenie sobie wygode.Ale obcas tez od czasu do czasu ubieram.
Lece i czekam na przepis na fiure Emiliaeem 🙂 🙂
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mam chwilke...Marcel juz troszke lepiej ale w nocy ciezko oddycha i nie moze jesc..zazdroszcze wam wagi..ja mało jem a stoje w miejscu mam 10 kg do zrzucenia ☺️ waże 68 a powinnam 58 jakas masakra..jutro jade kupic piłke do cwiczen super sprawa...dzieciaczki kochane nam rosna jak grzyby po deszczu tak ten czas leci Olek- klejnoty błyszczą 😉 emlia córa pelna szczęścia po obiadku ...a mnie boli cyc i zastanawiam sie dlaczego,,,,i to tak ostro..a nie jest przepełniony mam nadzieje ze nie przeziebiłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem dalam Marcelowi marchewke z jablkiem...krzywil sie na początku pozniej robil wielkie oczy i nie potrafi polykac ale zadowolony...na drugi dzien tak sie obsrał że nawet na plecach miał hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i zasnęła 😉 wypiła jeszcze 90 ml mleka i śpi 🙂


megan o MARCEL też już po 1 szym obiadku 😉


Ja znam przepis na figurę emiliaeem jeść do godz 18tej ( śniadanie zjeść ze smakiem,obiadem sie podzielića kolacje oddać)
a po 18 to już duuużoooo seksu i po miesiącu waga leci w dół 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

MajaCh
- no to mamy podobnie, ja trochę to tłumaczę ostatnio "modnym" dla mnie stwierdzeniem że pewne "w z o r c e " jednak się zapamiętuję często i powiela. Moja Mum miała tak że jej Mama = czyli moja Babcia jej powiedziała że dziecko jest Rodziców i to oni się mają nim zajmować i ona nie będzie
Więc np. mimo że mieszkaliśmy z dziadkami na początku, moja Mama po macierzyńskim musiała iśc na urlop wychowawczy do oporu póki mogła aby się mną zając...

emilia1
- widzę że marchewka smakowała
Dziś dałam słoiczek - marchewka z ziemniaczkami a na deser jabłko.
Jutro po kościele wyciągnę chłopa do Kauflanda po słoiczki - póki się w miarę opłaca to
nie będę się babrac w domu...
Oooo co ja widzę Natalka siedzi podparta poduchą 😜


tedit
- widzę że też Twoja Mama nie wyszła na spacer, no cóż zmuszać nie będziemy tych Matek naszych ale czasem się wściekam bo bym sobie w tym czasie coś zrobiła w domu, a tak to albo kisimy się we 3-kę - ja, Babcia i Rozbójnik albo idziemy "pielgrzymką" na ten spacer

ania_1988 -
ja Ci powiem ciesz się że masz do czego wracac i że zapłacą, bo z pracą jest fatalnie.
Ja od przyszłego roku wchodzę na ten większy ZUS i jakimś cudem musiałabym wziąć coś dodatkowego bo inaczej masakra będzie, tylko co zrobię z Rozbójnikiem i jak dogadam się z krnąbrnym mężem


darka
- to my sobie możemy ręce podać co do wzrostu i wagi - ja niska i spasiona

Gosiaczek
- buciki fajne, ja z racji mega "spasienia" bym swoich łyd do nich nie wepchała
mam tak z prawie każdymi wysokimi butami

megan - z tym obsraniem to mój bo marchewie i jabłku robi kupy średnio co 2 dni
ale jak już to po 2 a dupę ma aż pomarańczową od marchewy.

Zauważyłam że jabłko mu gorzej podchodzi bo mniej słodkie, przy marchewce aż się trzęsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry... 🙂

A ja u Mum swojej 🙃 Wercia znam ten ból 😁 Mama Olka nakrywa, a ja odkrywam.
Mama przebiera co godzinkę nawet jak Olek pruknie,a ja aż gówienko wyjdzie górą... Ale jakoś się docieramy 🙂 Poprzez konflikt pokoleń... ☺️

Emiluś a no obiecałam i wstawię 🙂 Ale jutro, bo dziś nie mam jak. Ale Natalka ma czarne włoski, jak cyganeczka 😉 I te oczy...

Jak dbam o figurę? Proste! Nie żryj! I ruch 🙂 No i o 18 lodówa na kłódę!!! Obowiązkowo 🙂
Ale ja mam problem z centymetrami! 😠 Łapy mam długie i chude, nogi podobnie,ale nie mam wcięcia w talii 😠 I wyglądam przez to jak kafar 😠
No i moja tajna broń... 115kg męża do zaspokojenia 🤪 Z którym aktualnie jestem na ścieżce wojennej bo mnie wkur...! i wił 🙂

Zaraz zmykam grzecznie spać.
Po KSW ciśnienie mi urosło,ale już luuuzzz... Pudzian wygrał 😁 Oglądacie takie gale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieczyny masakra!!!!!! mam nawał pokarmu straszny ból kapusta nie pomaga...gorączka i wymioty 2 duże butle marcela odciągniete marcel nie daje rady jeść juz...przetrzymam do rana i pojade chyba do poradni skrecam sie z bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


megan współczuje ci 😞 nie wiedziałam ,ze po 4 miesiącach tez są takie nawały i ze cycki bolą , mam nadzieje ,że się unormuje 😉


wercia to nie poducha 😜 ja wywaliłam kołderkę bo taka jakaś sztywna i mała ciągle zimna była 🥴 dostałam od siostry pierzynkę i na zdjęciu jest pierzynka przełożona przez łóżeczko i Natalka tam siedzi tak samo jakby była oparta o mnie 😉

    Emilia i Daria czekam za fotkami 😘
Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana

Oj Megan wspolczuje trzymaj sie dziewczyno mi kapusta pomagala i tabetka na goraczke na noc ale ty chyba juz masz powazniej


wercia nio to witaj w klubie tylko mam nadzieje ze sie nie obrazisz tylko ze ja jestme mlodsza i mi nie wypada zebym byla taka upasiona nio ale coz mowi sie GENY moja babka to 120 kg zywej wagi 80+ lat chora na nogi no ale ja wlasnie tka smao mam problem z butami zimowymi w malo ktorej wejde bo za wysokie choc od zeszlego roku znalalzma wysokie buty kolezenki nayzwaly je kapcie bo tak wygladaly

Nocka standart nie musialam wstawac ale slyszalam jak sie kreci i wierci gorzej bylo wczoraj z zasypianiem pol godz marudzil przez sen ostatnio sobie tak spiewa przed snem

A ja wczoraj lapmka wina domowej roboty i rano jak zombi wstalam

Na dworze zimno maruda spi tez bylo 5 min spiewania

W czwartek musze zostawic marude u kuzynki ciekawe czy sie zgodzi bo z dwojka malych dzieci nie bedzie jej latwo szczegolnie ze moj na plecahc nie ulezy dlugo a jak go bartek dorwie to bedzie ale te 2h wytrzyma jakos przeciez nie bede targac male dziecko do sadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan szaleja Ci te hormony... nie wiem co Ci poradzic w takiej sytuacji, bo nie chcesz skonczyc karmic prawda?
Ja juz definitywnie koniec i piersi wrocily do rozmiaru sprzed ciazy, poki co nie zamienily sie w skarpetki 🙂 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas słoneczna niedziela.
A co u Was?

Wprowadziłyście już mięsko? Bo ja zamierzam. Po kaszce mannie jak na razie nic się nie dzieje.
Czy Wasze maluchy (te co już jedzą) robią brązowe kupki?

megan ciepły prysznic taki mocny na piersi i odciągaj laktatorem. Kapusta stłuczona i schłodzona w lodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan współczuję! U mnie chyba wszystko się unormowało... Ale wcześniej non stop problemy z piersiami 😮 A może Marcelek źle się przyssał do cyca i kanaliki się zapchały... 🤨

Wczoraj tak dla własnego sprawdzenia odciągnęłam pokarm z cyca i po karmieniu Małego udoiłam jeszcze 100ml. Ale bufet mam konkret,więc jest gdzie magazynować 🙂 Ze dwa kilo to mam w biuście 🤪
MajaCh u mnie po okresie karmienia cyce będą po pas! 😞 Wory jak u Świętego Mikołaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedi26 dobrze radzi kapusta ja nawet pamietam spalam z kapusta w staniku
co do kupek nie wiem ale u nas cos jest chyba nie tak bo sa zolte ale z plamami czarnymi i mnie to martwi
Ja sie juz pokusilam o miesko dzis juz po obiadku dostal z kurczaczka piers troszke suche to miesko ale dalam torszke i wiecej zupki

A ja mam takie pytanko po skonczeniu 5 miesiecy odejmujecie jendo karmienie?bo wiem ze u was dzieci jedza w nocy a u mnie nie i nie wiem czy 4 karmienia w ciagu dnia nie bedzie za malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko Maksior robi bure, takie ciemnobrązowe, czasem lekko zielonkawe, czasem żółtawe 🙂 Jadł już jagnięcinę i królika.

Dareczko 4 posiłki to mało w sumie ale możesz w międzyczasie dawać owocki jako posiłek i zupkę warzywną 🙂 staraj się dobić chociaż do 5 bo 6 to tak idealnie 🙂 ale każde dziecko jest inne i póki przybiera to niech sobie je ile chce 🙂

Dobra mykam córę popędzić do kościoła. Miłej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka już wczoraj się nie przebudziła dopiero o 5 na butle i spałą do 8 🤪

emiliaeem jak mieszkałam z rodzicami to takie walki oglądałam bo mój tata uwielbia a teraz już nie bo mój mąż nie przepada ani za walkami ani za piłka za to samochody to coś co kocha zaraz po mnie oczywiście 😜 wiec teraz oglądam TVN turbo 😁

megan85 współczuję ale takie zapalenie piersi można mieć zawsze wtedy gdy dziecko mało zje moja siostra miała tak w 5 a nawet w 8 miesiącu.

darka jeśli to nie problem to mogę Cię prosić o ten przepis na mus jabłkowy ☺️

tedit u mnie pogoda słaba ale zaraz na spacerek idziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem mnie nie interesuja tego typu sporty...
Darka co do karmienia to u mnie bedzie napewno bez z mian z tego tytulu,ze mala na raz nie zje wiecej jak 150 ml i to kiedy naprawde jest mega glodna ,a tak wcina 120 tylko. Jak bym mogla jej jeszcze odjac jeden posilek...ja narazie przystopowalam ze sloiczkami,zeby znalezc ten alergen,ktory ja uczulil. Dzis jednak juz ladnie poschodzilo wszystko wiec dam jej ulubiona marcheweczke z ziemniakiem. Mieska nie probowalam dawac i zaczne za jakies pol miesiaca miesiac. Nie wiem jak to tam sie koduje bo ja jestem wegetarianka od wielu wielu lat i karmilam ja piersia wiec nic miesnego nie dostawala z mlekiem matki, licze,ze to jej nie pouczula. Oczywiscie bede dawac bo wiem,ze tego potrzeba do rozwoju, to ,ze ja nie jjem miesa to jest moj wybor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...