Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂


Nocka super mała jak zasnęła o 20tej i wypiła aż 180ml mleka to już o 23 zgłodniała i wypiła 120 ml 🤪 nadrobiła dzień 😉 i obudziła sie na jedzonko o 5 tej i spała o 6,30 😉 No i teraz od 9 śpi 🙂
    A i po marchewce kupki pomarańczowe 😆

Tedi jak tam Lenka 😘 mam nadzieje że brzuszek nie bolał 🙂


gosiaczek no ja tez mam jabłuszko w słoiku , ale jednak jej tego nie dam wole zrobić mus 😉


Maja dzięki na pewno zrobię te gołąbki jeszcze tylko mi powiedz w jaka kapustę zawijasz ? Ja zawsze robiłam tradycyjne ryz i mielone no i zawijałam w kapustę zwykłą lub włoską to zależy od pory roku . Nigdy nie jadłam innych i na pewno zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana

U nas noc standart ale juz pobudka o 6:30 ale dobrze bo na spokojnie zdarzylam pojechac po 8 wyniki ostatnie wkoncu mam nadzieje ze beda dobre

Dzis ide o 11 do kuzynki pogadac nudzi mi sie w domku obiafku swojego nie gotuje bo tylko musze podgrzac

Malemu wlasnie robie dam do butelki i u kuzynki bede to mu dam o odpowiedniej porze w butelce i w opakowaniu tero tak szybko temepratura nie spadnie

Teraz probujemy spac ale on woli pluc niz spac ehh

Emilia mjego wlasnie po jabluszku tartym oraz po jabluszku z sloiczka bolal brzuszke po jablku ze sloiczka strasznie sie krzywil bo jest mocno kwasne woli mus ktory mu ja robie

Lece bo trza isc spac bo jak o 11 pojdziemy to on zas tma bedzie spal zamiast sie bawic z kolega 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już ok. Spała normalnie, ale czuwałam przy niej bo się tak wystraszyłam. Dziś czane kupka po tych jagodach. i kolejne suche miejsce, na zgięciu nóżki. Ku*** już sama nie wiem co robić czy dawać jej to jedzenie czy nie. A może to od proszku, chociaż już w płatkach piorę ale wczoraj miała rajstopki co były w proszku prane. Na buźce nic nie ma a tamte już są mniejsze bo ciągle nawilżam.

gosiaczek ja nie mam ale mój chrześniak miał i te większe są najlepsze bo moze na nich leżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
nie martwcie się, ja mam to samo, w końcu wzięłam ją na ręce i zasnęła i to pewnie na 20 minut;( też już nie mam pomysłu na usypianie w dzień, a nie chcę ją za każdym razem brać na ręce, żeby się nie przyzwyczajała, ale jak bardzo płaczę to biorę bo mi jej żal 😞 aj rządzi mną strasznie 🙂 ale mam nadzieję, że to ciągle ten skok rozwojowy i za tydzień-dwa wróci wszystko do normy i będzie sama zasypiać jak kiedyś i w nocy spać! już nie mogę się doczekać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka, jak ją biorę na ręce to jeszcze gorzej. Wyrywa się, bije i ryczy jakby ją ze skóry obdzierali. Trzeba przetrwać innej rady nie ma chociaż przyznam się, że mam czasem takie nerwy, że bym jej...klapsa dała 😞 szok, nigdy nie sądziłam, że tak będzie. I wydarłam się kiedyś z nerwów 😞

majaCh super, może teraz już zacznie dłużej spać albo zrezygnuje z nocnego kamienia 🙂

darka robie ten mus co Ty dziś 🙂

Kupiłam sobie wczoraj upragnione perfumy Eternity CK i się ciągle wącham 🙂

Oklaskałam Was trochę bo coś mało w porównaniu do Brzuszka 🙂

A to Lenka i jej nowy "przyjaciel" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedit ślicznie wyglądasz! a Lenka wpatrzona w siebie jak moja Paulinka przed lustrem 🙂 hehe ach te dzieciaczki, raz dają popalić, a potem są takie kochane 🙂 i też nie raz bym jej wystrzelała po dupce ale potem jak się uśmiechnie do mamusi to wszystko zapominam 🙂 nawet to, że czasem co pół godziny w nocy musze do niej wstawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 napisał(a):
Tedit ślicznie wyglądasz! a Lenka wpatrzona w siebie jak moja Paulinka przed lustrem 🙂 hehe ach te dzieciaczki, raz dają popalić, a potem są takie kochane 🙂 i też nie raz bym jej wystrzelała po dupce ale potem jak się uśmiechnie do mamusi to wszystko zapominam 🙂 nawet to, że czasem co pół godziny w nocy musze do niej wstawać 🙂


Dzięki Kochana! A z tym uśmieszkiem to masz rację, ja też wymiękam jak rozszerza tą swoją pyszczkę 🙂 Teraz śpi od 10:50. Ale ona ma przebłyski. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit każda z nas cię rozumie mnie nerwy też puszczają, no ale to przemęczenie, bezradność z tym że ja nie krzyczę bo nie potrafię już tak mam zamykam oczy wychodzę na moment ochłonę i wracam do niej 😉 choć nie ukrywam że zła jestem na siebie że zezłościłam się na nią 🥴
widzę że lubi się oglądać w lustrze moja też ale jak jest zmęczona to odwraca głowę od lustra 😜
no i bardzo ładnie wyglądasz 😁

McDa zgadzam się uśmiech wynagradza wszystko a śmiech w głos to w ogóle powala na kolana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek robiłaś już Lence te morfologie? mi właśnie przywiózł mąż wyniki i wszystko ok, tzn jest tak kilka pozycji na minus lub plus ale małe różnice, więc myślę że nie będzie źle, jutro przy szczepieniu pokażę to lekarzowi....
no ale moje wyniki mnie zaniepokoiły, chyba mam chorobę Hashimoto (cokolwiek to oznacza 🙂, przynajmniej tak wyczytałam w necie 🙂 chodzi o tarczycę, mam tylko nadzieję, że będę mogła być jeszcze kiedyś w ciąży, zobaczymy co powie lekarz, ale jestem dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
TEDI ślicznie wyglądasz, a Lenka jaka zachwycona swa urodą , moja Natalia tez lubi gadać i śmiać się do lustra 🙂 tata tylko chodzi i wyciera lustro 🤪 , a jak jest zmęczona to krzyczy o odwraca głowę wtedy lustro jest be 😉


Dziś dostałam paczuszkę z hipp , jest tam jabłuszko , które zje synek 🙂 i jakaś herbatka jabłkowa z melisa dawałyście to do picia ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia ja dałam małej właśnie tą herbatkę z paczki i smakowała jej, wypiła całą 🙂 i brzuszek nie bolał 🙂

do dziewczyn które borykają się z problemem usypiania dzieci:) kiedyś ktoś posłał link z usypiaczami (nie pamiętam kto), są nagrane szumy i powiem Wam że wczoraj próbowałam i dziś, jak załączę to 3 minuty i śpi 🙂 działa 🙂 tylko nie chcę ją do tego przyzwyczajać, a po półgodzinnym płaczu przed chwilą puściłam i śpi 🙂 zobaczymy jak długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My już dziś po rehabilitacji, już 1 raz w tyg.będziemy chodzić a nie 2 i nie ukrywam że też finansowo trochę odetchniemy bo 50 zeta zamiast 80 na tydzień trzeba będzie płacic.

My wczoraj po kolędzie pojechaliśmy do chrzestnego Patryka na kawkę, i oprócz kawki popiłam też rumu z kolą - trza się było ogrzać 🙃

Mój je jabłuszko ze słoiczka, trochę się krzywił ale je a dzisiaj dałam jabłuszko z bananem.
Teraz Rozbójnik śpi.


megan85
- o matko nawał pokarmu, masakra, może zjadłaś coś co pobudziło laktacje, ja czasem mam tak - niby już resztki mleka mam a jak wrócę z jakiś urodzin np. to cyce twarde i mleko leci


tedit - mięsa nie wprowadziłam jeszcze, czekam,
Patryk robi kupy mniej rzadkie i pomarańczowe przez marchewe

Ja patrzę po słoiczkach i te z mięskiem są po 5 m-cu i tym się kieruję. Na wszystko przyjdzie czas.
Teraz - owoce, warzywa (po 4 m-cu) i kleiki i kaszki bezglutenowe.
Co do "puszczania" nerwów to też tak czasem mam...
Ślicznie wyglądacie na zdjęciu 🙂

emiliaeem
- no ten Twój bufet to porządny, 100 ml po karmieniu wow, to ja jak odciągałam mleko jak go niby dużo miałam to max 150 ml bez przystawiania małego i z obu cyców...

Gosiaczek - ja zagęszczałam kleikiem ryżowym ale niestety smoczek był wiecznie zatkany i zrezygnowałam

Filmik niezły, a oczyska dzieciątko ma jak bliźniaczki od Naszych znajomych

My puzzle piankowe mamy już bardzoooo długo odkąd zaczęliśmy rehabilitację - rozmiar 33x33 - 10 sztuk, dokupiliśmy jeszcze 1 paczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za odpowiedz to ja zamówię te 30x30 🙂

Jej jak ja wam zazdroszczę że dzieciaczki wam tak długo śpią moja ma teraz 3 drzemkę pierwsza trwała 40min druga 20min a tera zobaczymy 🥴

My jutro idziemy z Lenką na badanie krwi a potem na bioderka mam nadzieje ze wszystko będzie ok i ze pogoda sie poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

uff..pierwszy dzień w pracy mam już za sobą 🙂 nie ukrywam w nocy nie mogłam spać ze stresu...ale jakoś to szybciutko minęło..babcia zajęła się Martynką na szóstkę 😁 trochę mi się za nią nudziło przez cały dzień ale z drugiej strony dobrze tak w końcu wyjść do ludzi.
Tyle, że z tym czasem teraz to makabra 😞 coraz mniej go mam 😞
Dobrze, że moje dziecko wieczorem szybko usypia (już śpi) 🙂 przynajmniej mam troche czasu dla siebie.

U nas jabłuszko ze słoiczka bardzo Martynce smakuje i nie powoduje żadnych skutków ubocznych..raz sama zrobiłam jej takie jabłuszko ale strasznie się krzywiła jak je jadła hehehe

tedit ślicznie wyglądasz 🙂 świetnego przyjaciela ma Lenka..dziwnym trafem moja córa znalazła takiego samego 😁 hihi mała łobuziaczki nasze 🤪

werciu rozumiem, że skoro raz w tygdoniu ćwiczycie to już znaczna poprawa jest tak:>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...