Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wercia Najwazniejszę ,żeby Patrykowi smakowało 😉 ja to miałam manie gotowania jak Natalia miała 4 miesiące 🙂 a teraz mam lenia ☺️ i słoiczki idą w ruch 🙂 Ale Natalia bardzo lubi te po 8 miesiącu 🙂 A jak mam na obiad pomidorówkę czy krupnik to zje z nami , ale to bardziej rzadkie niż sloiczkowe i po memla troszkę tylko 😉 jak mam na obiad ziemniaki to tez jej z masełkiem zrobię i zje nawet klopsa mielonego zjadła całego ostatnio , ale bez panierki , panierkę ja zjadłam 😜


wercia podobna do tej http://allegro.pl/spacerowka-coneco-makao-2012-folia-moskitiera-i2257808164.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj coś mi net szwankuje bo wcale tu nie cicho tylko ruch 😜

emilia ja też juz przeglądam ale ja muszę mieć lekki i żeby jak najmniej miejsca zajmował po złożeniu bo my go będziemy zabierać na wakacje wiec do samolotu te mi sie podobają: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=674&osCsid=2a7f72e6c7b69511e36243389b2bee60
http://allegro.pl/wozek-spacerowka-joker-milly-mally-parasolka-i2243244669.html
i http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=662&osCsid=d68a1445e458a6c87858f4fd8afd3469 z tym ze troszkę drogi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia Ale ze mnie gapa. Też się nie zorientowałam. GRATULACJE!

Monia321 Co do okresu to tylko 2 zmiany. Cykl wydłużył mi się o jakieś 4-5dni. Aż mam stresa co miesiąc bo nie mogę się przyzwyczaić 😉 A poza tym to leci jak z kranu. Masakra. Mam nadzieję że to się unormuje bo po prostu tonę.

Wercia Pyrka już je to co my, ale na początku gotowałam dla niej to dodawałam masło, ale nigdy kaszki ani kleiku.

Na szczęście z wózkiem mam spokój 😉 Na lato mam po Filipie spacerówkę. Jedyne czego żałuję to że nie można jej zrobić na leżąco – jest tylko siedząca i pół leżąca.


Dzisiaj była u nas przepiękna pogoda. Od razu po powrocie z pracy wyszłyśmy na spacer. Za chwilę wrzucę zdjęcia na agu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
śliczne te wózki, ja też muszę się rozglądać bo jak na wakacje pojedziemy to 3w1 cały bagażnik by zajął, a gdzie inne rzeczy 🤪

Gosiaczek pochwal się gdzie lecicie na wczasy?? ciekawe jak Lenka zniesie lot...

Wercia ja daję kasze manną na wodzie ale rzadko tylko jak mam bardzo wodniste 🙂 , zależy ile mi wody wyjdzie i jaką ma konsystencję, ale nie robię za gęste.... a gotuje: królik lub kurczak (domowe) i do tego jarzyny z wywarem: ziemniak, marchew, pietruszka, seler, burak, czasem brokuł... kupiłam też fasolkę szparagową mrożoną i chcę spróbować jej dać bo jeszcze nie miała... i gotuję na 2 dni... ostatnio nie ugotowałam bo jakoś nie było czasu i chciałam dać słoiczek i strasznie się krzywiła, zjadła 3 łyżeczki i nie chciała więcej, odruch wymiotny 🙂 ale jak ja to spróbowałam to nie dziwie się, jednak domowe zupki o niebo lepsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - z wozkow podoba mi sie ten 3-ci - tylko cena mi sie nie podoba 😜

emilia1
- ten "torino" bardzo fajny 🙂

McDa
- to pewnie kwestia przyzwyczajenia
Patryk bardzo lubi "sloiczkowe" smaki i ja też,
moze też kwestia tego ze ja wszystko "sztuczne" mam - czyli kartofle, marchew ala Biedronka
o mięsie nie wspomne
sama jak ugotowalam to "cos" to ze słoiczkow jedzonko to jest pychaaaa, ja w ogole lubie te papki - wyskrobuje ze sloiczka resztki 🙃

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku dziewczyny widze,ze nie tylko ja popijam % wieczorem 😁 i odnosnie spacerowki to jedna licytuje.......ale macie tanie niektore ,szok! az sie zastanowie,czy nie kupic w Pl jak bedziemy! jesli licytacji nie wygram, zaraz Wam pokaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam jeszcze na moment,bo akurat schnie mi lakierro na paznokciach 😜

O rana kołowrotek- z Olkiem do ortopedy, mój neurolog, rehabilitacja... 😮 Czyli u nas fast-food'owo ☺️

Cieszy mnie fakt,że zakup wózka mam już z głowy 🙃 I fotelika też 🤔 Olek wyposażony 🙃
Ale za to jestem na czasie z cegłami, cementem i całą resztą budowlanki 😮
Kinia niedługo fotki pokażę, o ile będzie co oglądać 😁

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


Ja tak na szybko póki syn do szkoły jeszcze nie wyszedł 🙂 i Natalia siedzi u niego w pokoju 😉

    Nockę mieliśmy piękna 🙂 Mleczko o 22,30 i pobudka o 6,03 🙂 Pierwszy raz nie obudziła się na oszukane mleczko 🤪 Zobaczymy czy tak już zostanie czy to jednorazowo 🤨 Dwa razy wstawałam miedzy 2-3 bo chyba ścierpła albo smoczka szukała 😉


    Maja lampka winka raz na jakiś czas na dobranoc pycha 😉
No i dostałam rano okres 😉 jak na razie nic nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia1 witam z rana i ja 😁 tyle,ze u mnie 6.41 jeszcze, spac nie moge od 5tej , o 5tej mala na butle sie przebudzila i ja sobie odpuscilam kawke pije 🙂 a do winka mam jakis wstret ostatnio.....nie wiem czemu bo przepadam za czerwonym polwytrawnym ,a teraz najlepiej cos slodkiego wlasnie jak martini, malibu, redsik. booooze, starzeje sie 🤪
dziewczyny trzymajcie dzis za mnie kciukasy 😉
a odnosnie ogrodka to sie wkurzam bo mam gola sciane od sasiada bo bluszcz uschniety wykarczowalam i czekam az wyspusci nowy ,a on ni chuchu nie rosnie 😮 a podobno jak jest zakorzeniony to nie problem...no nic nie przyspiesze tego..
dzis sie moja aukcja konczy mam nadzieje,ze wygram ta spacerowke, nizej linka dalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas nocka standardowa 22.30 i 2.30 mleczko a potem obudziła sie dopiero o 6.30 😉

emilia no to super że Natalka przespała jedno karmienie ja dzisiaj zamierzam dać wodę 😉

Tilii śliczne zdjęcia na aguagu 😉

McDa
my czekamy na jakiś last minute Greckie wyspy alb Hiszpania z tym ze Hiszpania pewnie będzie droższa no ale zobaczymy może się coś trafi 😜

MajaCh spacerówka bardzo ładna ja właśnie też szukam czegoś lekkiego 🙂 i trzymam kciuki 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh a moja mala jeszcze spi, tatus wrocil po nocce sniadanie mi robi 🙂 Gosiaczek Hiszpania albo canary 🙂 na canarach ZAWSZE cieplo my bylismy 2lata prawie temu na Teneryfie, na wypoczynek bomba,a na zwiedzanie....bezsens 😜 ale ja lubie polezec plackiem sie poopalac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh o właśnie Teneryfa jak najbardziej z tym ze jedziemy tam we trzy pary plus dzieciaczki 🙂 i jedna para już tam była wiec zobaczymy. Ja tez lubię sie lenić a mąż z kolei to by nic tylko zwiedzał heheh 😉 wolałabym jednak te okolice zobaczyć bo byłam już na Krecie i Rodos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja

U Nas nocka niestandardowa juz 2-gi raz
PAtrykowi siedza gluty w nosie i ciezko mu sie spi a jeszcze ciezej mu sie te gluty wyciaga 😞 😞 😞
Budzi sie kilka razy w nocy z rykiem, gluty churgocza mu w nosku
Wczoraj uzywalismy nawet gruszki, glutow ma pelno az nadmiar mu z nosa wylatuje w koncu sam 😞
I juz widze ze ma obszczypane i podrapane przy nosku bo go to drazni i tam grzebie 🥴

Gosiaczek
- ja bym wybrala Grecje ale ja bardzo lubie greckie wyspy, chociaz tylko na Rodos bylismy
Lubimy zwiedzac ale i plackiem poleżec najlepiej i to i to

Widzialam wczoraj na nk foto z tym wozkiem Baby design mini - hmmm jakoś dzieciątku nozki wisialy dziwnie ale moze w wozkach tego typu juz tak wszystkim wisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😁 Hey laski , hehehe ale niespodzianka co ??? fajnie ,że zerknęłyście na nasze podpisy - tak to prawda jestem w ciązy nieplanowanej ale juz kochanej. Na Wiki czekaliśmy 6 lat tyle leczenia ,a badań, płaczu , zorczarowań , kasy a tu proszę taki cud 😮 🤪. Wczoraj czułam sie fatalnie wiec 1 raz poprosiłam mamę o to aby przyszła zająć sie Nunką bo siedziałąm na podłodze w kibelku i .... parę godzin a potem byłam nie do życia - nawet nie byłyśmy na spacerku co nam sie nie zdarza ! ale dziś muszę sie zebrać w sobie i na pięknę słońce wyjść ; pooglądałam zdjecia pociech sa piekne - wszystkie . Piasałyście o wadze Wiki wazy 10 kilo ale jest długa bo ma około 77 cm. Mam dużo kochanego szczęścia 🙂 pa. zmykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka ok, pobudka po 2 na jedzonko i o 5.30 i spanko tylko do 7.30 a mi się dalej spać chciało 🙂 już zaliczyła drzemkę a teraz szaleje na podłodze 🙂

Muszę się pochwalić że od kilku dni ładnie robi "kosi kosi" i "papa" 🙂 i jak słyszy muzykę to próbuje tańczyć ale nie zawsze jej jescze wychodzi 🙂

Monia66.. to jeszcze raz gratulacje!!!!! fajnie że się Wam udało skoro tak długo się staraliście o pierwsze to teraz macie to wynagrodzone 🤪 oby rosło zdrowo!!! i Ty się trzymaj, dobrze że Ci może mama pomóc!

Gosiaczek ja zawsze marzyłam o Hiszpanii i Lazurowym Wybrzeży we Francji 🙂 ale na razie budowa 😞 i nie ma kasy na takie drogie wczasy 😞 ale może kiedyś.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...