Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

wercia82 napisał(a):
Ja nadal walcze z kupami, jak beda nastepne to jedziemy do lekarza
Elektrolitow nie chce pic 😞

Gosiaczek
- nasze dzieciaczki podobnie ważyly bo Patryk 2590 🙂


werciu skarbie ja podawałam Marcelowi do jedzenia wodę z kleikiem ryżowym bo po mleku miał wymioty i begunke po tym się uspokoiło bo ryż utrawdza kupke nie martw sie ze będzie głodny Marcel tydzień na tym był pozniej jak zobaczysz ze jest ok to dodawaj po 2 miarki mleczka do tego zeby powoli wprowadzic nie dawaj soków i słoiczków..ja miałam takie zalecenia od ordynatora i to nas uratowało od odwodnienia

dziewczyny przymierzam się do zakupu http://allegro.pl/nowy-chodzik-pchacz-drewniany-skaczace-kroliki-i2301798047.html

co do kuchni zawsze marzył mi się barek och 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

emiliaeem zarzuć foto z tym blondem...mnie sie zawsze marzyły blond kłaki..niestety nie pasują bo mam ciemną oprawę i jak miałam jaśniejsze to byłam taka nijaka..a tak bardzo mi się podobają blondy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan pchacz super!
i mi też zawsze marzył się barek tylko kurcze boję się że to nie będzie mi tam pasowało bo wystawałby na jadalnie, byłoby trzeba omijać jakby się szło od wejścia do domu do kuchni, nie wiem co zrobić, do jutra mam czas, musze się z tym przespać 🙂

Gosiaczek tylko ja nie mam gdzie jej dać jak jestem w kuchni, kuchnia jest na dole a pokoje mamy na górze i tam jest wszystko... w kuchni mam tylko krzesełko i zawsze siedziała ładnie, ja jej dawałam zabawki albo jakies pudełka i się ładnie bawiła a ostatnio się buntuje ...

Gosiaczek Paulinka też tak czasem ma że bardzo twarde, małe i strasznie śmierdzą 🤪 ale na nocniku bez problemu je wyciska, tak jak pisałam problem gdy siedzi w pampersie albo leży, wtedy się męczy i zrobić nie może... może spróbuj ją też od razu sadzać na nocnik jak widzisz że ciśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek napisał(a):
megan śliczny ten pchacz 🙂

McDa ja jak byłam cały dzień u mamy to Lenkę karmiłam wszędzie na wersalce na podłodze nawet na dworze na takim moim leżaku 😉
Kurczę muszę kupić nocnik ☺️ 😜


no tylko jak gotuję obiad to musi tam siedzieć bo nie zostawię jej samej na górze, albo jak jem śniadanko tak samo... bo jak ona ma jeść to w miarę spokojnie siedzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa napisał(a):
no tylko jak gotuję obiad to musi tam siedzieć bo nie zostawię jej samej na górze, albo jak jem śniadanko tak samo... bo jak ona ma jeść to w miarę spokojnie siedzi....


aha no to już nie wiem co mogę doradzić w każdym bądź razie wiem z doświadczenia oczywiście nie swojego ale siostry że jej córcia strasznie nie chciała siedzieć w krzesełku a wcześniej siedziała wiec siostra dała sobie spokój i po jakimś czasie bez problemu ją posadziła 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki!

Powolutku pakuję nas na weekend, a w dodatku Olek jest tak cholernie marudny,że momentami mam ochotę dać Mu klapsa w dupsko! Ja nie wiem co w to dziecko wstąpiło,ale ciągle marudzi,od rana do wieczora 😮 Przy jedzeniu wije się jak kobra, bawić się nie chce, zabawki wyrzuca i zaraz ryczy! Aż mam obiekcje czy wyjeżdżać... 🥴 Ale zwyczajnie nie mam siły już do Niego. 😞

Megan wstawię foto,ale dopiero po niedzieli 😜

Tymczasem miłego weekendu, bo pewnie już nie zajrzę. Papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
nocka ok, pobudka o 00.30 i 4.30, spała do 7....
a o 4.30 leżała na brzuszku i opowiadała z pościelą 🙂 tylko słyszałam beee, buu... 🤪ale dałam jeść i spała dalej 🙂

Emiliaeem to życzę udanego weekendu!!!!!!!!! Olkowi przejdzie, Paulinka też tak czasem ma że jest nie do zniesienia.... nic się nie podoba... miała tak chyba 2 razy w tym tygodniu, zobaczymy co będzie dziś, na razie grzecznie się bawi 🙂

na 12 jedziemy z bioderkami, pisałam Wam kiedyś o tych nierównych fałdkach, nie dawało mi to spokoju i zapisałam ją prywatnie do innego lekarza żeby jeszcze zobaczył, wizyta podobno 100 zł!!! zdziercy! za 1 usg! no ale będę spokojniejsza jak powie że wszystko ok, gorzej jak będzie inaczej;(

no a potem zamawiać kuchnie 🙂

Emiliaeem i pochwal się jakie kupiłaś te płytki, szukam pomysłów 🙂 no i czekam na zdjęcie z nowymi włoskami!


kurcze ja też muszę się wybrać do fryzjera bo mam takie odrosty, że wyglądam jak "idź stąd i nie wracaj!!" 🤪 poważnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam o poranku!!
nocka u nas spokojna, mała obudziła się o 6 , zapłakała sobie i zasnęła , spała 8h30, wstała zrobiła siku, a teraz leży z bratem w łóżku i wciąga mleko, i właśnie dziś dostała normalne mleko potem nazw napisze bo zapomniałam

siostra przyszła wiec IDE z nią na kawę ,
Gosia co do kupek to ja zrobiłam tak że na kilka dni zrezygnowałam z kaszek, podawałam tylko jogurty no i podawałam jabłuszko ale gotowane, bo mała nie lubi tartego.
filmik daje z wczorajszego spotkania integracyjnego z kolegą o 2 msc starszym, tyle ze wcześniakiem, bo terminy porodu mieliśmy takie same, ale jest spora różnica. Wracając do idei filmu, w koncu udało mi się nagrać małą jak tańczy hehhehe, jeszcze z papa poluje

http://youtu.be/LH91P2qiOv0




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam 🙂


Nocka super mleczko o 20 tej 210 ml i o 4,30 mleczko 120 i spanko aż do 6,30 🙂


anja super filmik 😉

    emiliaeem udanego weekendu i żeby Oli był grzeczniejszy 😉
kasia ja tez nic nie mogę nakręcić . dziś Natalia pokazywała takie dobre i sama stała i dala kroczka , a jak wzięłam aparat to klaps na dupę i papapa i do aparatu na czterech 😜


gosiaczek daj starte jabłko i kup nocnik 😉


McDa ja tez jak posadzę Natalie w nocnik to za każdym razem zrobi siusiu a kupke od czasu do czasu 🙂 Tylko ,że ja sadzam jak mam wolne lub popołudniu , teściowa chyba nie sadza jej 😉 daj znac jak po bioderkach 🙂


U mnie pogoda chyba ładniejsza niż wczoraj 😉 o 11 idę zanieść syna podanie do gimnazjum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia1 to Natalia teżraczej drobna jest a wygląda na duużą babkę 🙂) tylko moja ania w życiu tyle mleka nie wypije co Natalka" 😞( a tak bym chciała

Dziewczyny wczoraj durna przczytałam taki artykuł w niecie odnośnie szczepień (i nie chodzi tu tylko o dodatkowe jak pneumokoki czy tym podobne, ale o wszystkie standardowe) i podobno dawki rtęci są w nich przekroczone 3x i oczywiście podają szereg masakrycznych rzeczy z tym związanych. Nie wiem już co o tym myśleć bo my przecież też byliśmy szczepieni i jakoś dzieki Bogu zyjemy i funkcjonujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka fatalna na noc zjadła tylko 100ml wiec jak się przebudziła o 24 dałam jej mleczko a o 4 wodę i nic przez 30 minut popłakiwała, głaskałam po główce i nic w końcu wzięłam na ręce i się obudziła 😠 leżała u nas w łóżku do 5 aż zaczęła płakać dałam jej mleko i włożyłam do łóżeczka po 10 min. zasnęła spała do 9 ale ja i tak jestem wykończona 🤢
Chyba wrócę do nocnego karmienia mlekiem oszukanym nie wiem co się stało że wieczorem mi tak mało wypija a już było tak fajnie 🥴

emiliaeem udanego weekendu no i oby Oli był grzeczny 😉

McDa daj znać jak po wizycie 🙂 ja tez mam odrosty 😠 wyglądam okropnie jak zwiążę włosy ale 24 będzie po problemie 😉

anjaP no ja od wczoraj daję raz dziennie rzadką kaszkę a dzisiaj dam jabłuszko i zobaczę 😉 Lila słodka 😘

emilia i Kasia a moja robi cześć ale nie mam jej jak nagrać bo daje cześć wtedy kiedy ma ochotę 😉 to tak jak z papa aczkolwiek to udało mi sie nagrać 😜

Kasia daj spokój zawsze coś będą pisać nawet mam książkę żeby nie szczepić dziecka i tam podane są skutki uboczne, nawet nie miałam zamiaru jej czytać po co nabijać sobie głowę tym wszystkim. Ja byłam szczepiona znajomi szczepią i wszytko jest ok wiec tego się trzymam. Miesięczna córcia mojej koleżanki po szczepionce zachorowała na sepse co przeszło w zapalenie opon mózgowych po walce wyszła z tego i teraz koleżanka cały czas ją szczepi bo nie wyobraża sobie nie szczepić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anja super filmik, świetnie Lilka tańczy 🙂 hehe
i zazdroszczę Ci siostry! ja nie mam, ale będę się starała żeby chociaż Paulinka miała 🤪

z nagrywaniem też różnie, jak robi coś fajnego i wyciągnę aparat to koniec, chyba że z ukrycia tel nagram 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 napisał(a):
Anja super filmik, świetnie Lilka tańczy 🙂 hehe
i zazdroszczę Ci siostry! ja nie mam, ale będę się starała żeby chociaż Paulinka miała 🤪



a ja mam dwie starsze siostry i młodszego brata ale Lence zamierzam kiedyś zrobić chociaż jednego braciszka albo siostrzyczkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No fajnie mieć rodzeństwo. Ja mam nadzieję, że kiedyś moje dziewczyny bedą się dobrze dogadywać mimo różnicy wieku (5 lat). U Anji jesat 8 lat i z tego co pisze to chyba fajnie się dogaduja 🙂)

Mcda a ty od września zaczynasz staż czy juz masz jakiś stopień awansu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
może kiedyś i darłyśmy ze sobą koty, ale teraz się z tego tylko śmiejemy, mamy co wspominać. Mam ogromne szczęście ze mam tu siostrę i ze mieszka w tym samym budynku, bo koleżanki , niestety są dalej, i wieczny brak czasu, dzielony na praca ,dzieci, dom ogranicza bardzo moje kontakty towarzyskie .
KASIU321 tak wiec się nie martw, 5 lat to nie tak duzo, potem moim zdaniem wiek nie robi żadnej granicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Patryk zasnął, jest ostatnio niemożliwy, nic nie mogę zrobic, najchętniej by wisiał u moich spodni, nie pozwala się zostawic ani na chwile 🤪

Czuje sie czasem strasznie
Wydaje mi sie ze zaczal mi sie kolejny kryzys - wypalenia się 😞




Dziś kończy 11 m-cy

Dzisiaj mamy tez kontrolę u pediatry, ciekawe ile Patryk wazy ( w pon, mial 9,6 kg)

Wczorajsze "milion kup na godzine" skonczylo sie ok godz 15
Do teraz nie zrobił ani jednej

Zobacze jak z podawaniem mleka bo ostatnie dostal wczoraj rano a tak to kleik ryzowy na mleku i obiadek - ryz z marchewka, ziemniakiem i kurczakiem

W domu naszym "salonie" zrobilo sie znowu ciasniej bo doszlo krzeselko do karmienia takze superowo jest, wszystko musze przekladac 🥴

Widzę ze piszecie o kupach - wiec u Nas w normalnym czasie (pomijajac ten "pomor") jest 4-5 na dzien - i tak codziennie
A i o rodzenstwie, jak PAtryk taki nieznosny i nie mam na nic czasu, do tego kasy srednio malo o miejscu w domu nie wspomne to sie zaklinam
ze nie bedzie nastepnego dziecka 🤢 🥴

emilia1 - zazdroszcze Ci ze wychodzisz do pracy, super że wszystko jakos sie układa, no i że teściowa pomaga

McDa
- u Nas tez zlośnik i uparciuch chyba rośnie ale w naszym przypadku i ja i mąż uparciuchy i złośniki - czyli można sie tego było spodziewac
daj znac jak na bioderkach
te wizyty prywatne sa dobijajace, zdzieraja z Nas kase niezle


megan
- tak właśnie je Patryk - kleik ryzowy na wodzie, wyeliminowalam calkiem mleko

chodzik fajny, ogladalam go ostatnio
tylko trzeba brac pod uwage czy dziecko lubi gryzc, bo jak gryzie Ci lozeczko to za chodzik pewnie sie tez zabierze
U Nas odbywa sie gryzienie na całej linii - chwyta zebami i sie przesuwa jak jakas maszyna stolarska

Gosiaczek
- u Nas tez nocnika jak na razie brak

emiliaeem-
udanego weekendu, wypocznijcie
a co do zachowania Olka to jakbym o Patryku czytała.....

anjaP
- Lilka super tanczy
no niestety tak z wcześniakami jest, wiek korygowany najlepiej stosowac, u Nas widac ze miesiac do tyłu jest


KAsia321
- ja juz staram sie nie czytac albo malo co bo potem czlowiek tylko ma glupie mysli
Nas szczepili i zyjemy, wiekszosc szczepi i dzieciom nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...