Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam Kochane!

Ale Was zaniedbałam!
Jestem już w domu, ogarniam.
Okresu nadal brak, ale 2 testy zrobiłam i jedna kreska. Nie wiem co jest.

Lenka szaleje, wszędzie jej pełno. Staje już sama i tylko patrzeć jak pójdzie.
W sobotę wesele.

Buziaki dla Wszystkich roczniaków! Zdrówka!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
tedit jak już się ogarniesz to zaglądaj częściej 🙂
No to na pewno jak tylko się odważy to pójdzie moja czasem też stanie sama i to coraz dłużej ale jest jeszcze chwiejna 😉

McDa to gratuluję postępów Paulince 😉 no i to kulde musi śmiesznie brzmieć 🙃

a ja zamierzam wybrać się na 15 do mamy wiec pewnie wrócę już wieczorkiem. Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć babeczki 🙂)
oznajmiamy, że żyjemy, ale dopiero niedawno wróciłam z dziewczynami od moich rodziców wiec wpadłam poczytać co u was. Niestety "przeleciałm" tylko po stronach i ostatnie posty poczytałam na bieżąco, sory nie mam możliwości nadrobić.
Dziwciaczki już prawie wszystkie po roczku 🙂). U nas mieliśmy w dzień urodfzin u jednej babci imprezkę a teraz w sobotę już tutaj. impreza udana, mała miał pogodę jak na zamówienie (tym bardziej, że do piątku włącznie lało u nas niesamowicie)
Ania dokładnie 13 lipca sama pierwszy raz poszła dość spory kawałek. Jeszcze nie chodzi, ale już coraz częściej puszcza się sama np. w domu i zapomina, że mnie obok nie ma, dlatego upadków już miała sporo 🙂) jak idzie to jeszcze się chwieje na boczki i potem upada, ale wszystko w swoim czasie. Zębów ma nadal 6 (2 na dole, 4 u góry). Fajnie mówi jak robi krówka, buuuuu i kurka koko a piesek to nie chał tylko auuuauuu., ale czasem jak sięjej zapytam o coś co potrafiła wcześniej to już nie chce pokazć, np jaka duża, Kiedyś to fajnie pokazywała a teraz już niekoniecznie 🙂) nie wiem czemu.

pozdrawiam was i naskrobię coś może wieczorkiem albo jutro. 🙂)
Tedit u mnie też się okres spóźniał, ale dopiero dzisiaj dostałam (po 40 dniach)...z tym, że u mnnie 36 dni to norma 🙂)

dziewczyny mi lekarz przepisał tabsy o nazwie cilest? brała kiedyś moze któraś z was? jak sobie poczytałam ulotkę (meeega długą) i setki skutków ubocznych (łącznie z plamami na twarzy)to odeszła mnie ochota na te dropsy i sex zarazem też 🙂)
Mcda ja juz powoli odstawiam małą od cyca a włąściwie to ona sama sięodstawiłą, już nie chce, a jak jej dajęto siętylko uśmiecha i zaczyna cycem bawić jak gryzakiem więc już się po prostu boję 🙂) szkoda trochę, ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo

Wskakuje poinformowac ze zyjemy

Patrykowi wyszedl 10-ty ząbek 🤪 🤪 🤪

Moja Mama wziela go na spacer teraz wiec mam chwile i lece gotowac 2 zupy, musze przejrzec koszulki od Patryka bo juz pewnie za male sa, wygole moje kaktusy (ostatnio sie zawzielam i depiluje czesciej i zajmuje mi to mniej czasu - 10 min niz potem godzine)
i moze uda mi sie przesadzic kwiatka

Postaram sie naskrobac do kazdej z Was wieczorem
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei 🙂
Dziewuszki olsniewajace, Lila jak wcina jestem w szoku przeciez to takie kwasne!!!
Kasia 321 ja kiedys dawno temu bralam Cilest libido spadlo do zera, tabsy sa silne podobno ciezko pozniej dojsc hormonom do siebie jak sie dluzej bierze i ciezko zajsc w ciaze - tak mowia. I jeszcze waga w gore poszla czyli wode zatrzymywaly ostr, a wogole to sa drogie tabletki czemu Ci nie zapisal jakichs Jasminelli czy cus?
Wercia gratulujemy kolejnego zabka,u nas chyba sie zaczelo na dobre, slina leci jak z kranu w nocy temperatura, w dzien tez, do tego ogrom kichania i katar jak z kranu rowniez....dzidzia sie strasznie meczy...spi juz w dzien 3ci raz,za to w nocy spala na mnie po 15 minut z przerwami na wiercenie i placz...biedna taka jest ,ze nie moge.....a tatus przezyl koszmar nocny ,a dzis poszedl UWAGA na 18h do pracy czyli wraca po 22giej..no ale od jutra urlop wiec mamy zmiany przy Zuzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh nie wiem czemu ten, że siętak wyrażę " pajac" nie zapisał mi czegoś lżejszego? jeśli chodzi o cenę to są tanie bo 12 zł koszyują. W ogóle ci lekarze nasi są do bani. w ciemno bez żadnego wywiadu, bez jakichkolwiek pytań walą tabletki i finito, idż babo do domu, czego chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baaardzo spóźnione STO lat dla Michalinki :*


McDa Sabinka też odkąd chodzi nie chce w ogóle siedzieć w wózku. Albo idzie obok, albo pcha wózek
Paulinka ślicznie wygląda w kiteczkach

Wercia Fajne zdjęcia. A Patryk widać zachwycony 😉
Fajny filmik, uwielbiam te jego loczki, wygląda jak mały aniołek 🙂

Tedit Jeśli cię to pocieszy to okres przejściowy 😉 za jakiś czas jej przejdzie. Ale to tak co jakiś czas dziecku coś odbija i ciągle mama mama, a potem zmienia się o 180 stopni i tata tata

Emilia To balujemy razem. Bo my też robimy 28.07

Maja Ch Gratulacje dla Zuzi. Pierwsze kroczki są cudowne 😉

Gosiaczek Śliczne ubranka. Najbardziej podoba mi się sukienka, ale ja mam słabość do sukienek….

McDa Czekam na zdjęcia
Ja zawsze mówiłam, ze to ochydne karmić długo, ale potem zmieniłam zdanie. Chciałabym tak ze 2 m-ce dłużej karmić, no ale nie udało się. Stres w pracy, Karmiłam tylko 2 razy dziennie i mleko samo zanikło 😞

McDa Każdy facet ma gorsze dni, ale wystarczy strzelić focha, wytrzymać wystarczająco długo to potem stara się jak nie wiem. Tylko w duchu się śmieję z niego 😉

Gosiaczek Pięknie słucha bajki, Sabinka nie lubi jak czytam, ale moja wina bo jej nie nauczyłam, Bardzo lubi oglądać obrazki w książeczkach.


Ufff no i nadrobiłam 😉
Zrobiło się znowu ciepło więc praktycznie cały dzień jesteśmy na dworze.
Filip wrócił z Turcji opalony jak murzynek i bardzo zadolony.
Sabinka skakała z radości jak go zobaczyła. Radość okazuje cudownie 🙂 Nasza śmieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paulinka zasnęła w miarę szybko bo spała raz 40 minut, nie wiem co się z nią dzieję że śpi tylko raz od kilku dni 😞 drugi raz ją usypiam i nic, dziś moja mama próbowała bo ja zaczynam się pakowac na wczasy 🙂 i leżała z nią 1,2h i nic, już prawie spała i znów zaczęła się śmiać i uciekać, ale potem strasznie marudzi i taka teraz była 😞

ja już powyciągałam ciuchy na wakacje, jeszcze tylko musze kilka rzeczy wyprać, prasować stwierdziłam że nie będę bo i tak w walizce się wszystko pogniecie ale wezmę żelazko 🙂

nie wiem co zrobić z małą bo nie chce jeść słoiczków, a nie chce mi się tam gotować, na mieście jedzenia też za bardzo nie chcę jej dawać 😞

mężuś na budowie sprząta, a ja się biorę za pokój bo wygląda jakby tu tajfun przeszedł 😞

Tilii to się Sabinka musiała na prawdę stęsknić za braciszkiem 🙂 i super że młody zadowolony 🙂
no właśnie Tilii tak by było trzeba zrobić z chłopem ale jestem taka, że nie potrafię udawać że się złoszczę, zaraz się zaczynam śmiać i koniec 🙂 juz kilka razy chciałam mu nadać jak mnie czymś lekko wkurzył, chciałam wyolbrzymić żeby tak już więcej nie robił i się nie udawało 🤪

Kasia no tacy niestety są Ci nasi "lekarze", mi też jak kiedyś przepisywał to nic nie pytał tylko powiedział że jak się będę źle czuła to mi inne potem zapisze... no i na tym się skończyło, ale ja nie pomogę bo brałam Novynette a potem ten krążek Nuva Ring, bo obu czułam się dobrze, bez widocznych zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa moja Natalia tez juz spi , tylko ,że ona w ciagu dnia ma 2-3 drzemki. Jak wstanie o 5 to śpi o 9, 12, 17 , a jak pódzie spac tak jak dzis druga drzemka o 13,30 do 14,30 to o 17 marudzi ale nie zasnie i o 19,30 juz spi 😉


anja i gosiaczek śliczne kucyki dziewczynki mają 😉


tiliii ja to wolę Natalii na spacerze nie wyciagac z wózka , bo jak raz spróbowałam to za chiny nie chciala wejść spowrotem 😉 Natalia smiga od 2 miesięcy , ale jak jest na trawie to potrafi tak szybko chodzic ,że co rusz sie obala i boje się ja puścić na asfaldzie 🤢 no to balujemy 28,07 🙂


I od nas spóznione ale szczere zyczenia dla Michalinki Dużo Zdrowka u mnie dzis tez ciepełko caly dzien na spacerze spędziłysmy 🙂 teraz 2 dni do pracy i czwartek wolny 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa Ja nie mam z tym problemów. jestem dobrą aktorką, nawet potrafię go wyzwać za coś co sama zrobiłam, a on sam juz nie jest pewien czy rzeczywiście czegoś nie zrobił. hehe Ale ja zawsze muszę "spaść na 4 łapy" 😉

Emilia Dużego wózka już nie używam bo od razu wstaje , trzyna się budki i stoi tyłem do mnie. A w parasolce wytrzymuja max 10 minut i już próbuje wychodzić.
Za rękę wogóle ostatnio nie chce chodzić. Tylko ciągle biega, a Filip za nią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia ja też nie musze wyciągać z wózka Paulinki bo jak tylko wyjdziemy na drogę to chwyta się budy i wstaje! i wtedy ją musze zabrać bo nie chce usiąść, a jak mi się uda ją spowrotem włożyć to ruszę i znow wstaje... tak jak Sabinka 🙂
kurcze t fajnie masz się z tym spaniem, ale znów rano wcześnie wstaje, Paulinka to pośpi raczej do tej 8, 8.30 (oczywiście przerwami 🙂 ) czasami się jej zdarzy wstać po 7 to wtedy już zawsze śpi 2 razy bo nie wytrzymuje... no i dodam że w łóżeczku to by już nie spała, ale biorę ją do łóżka ok 6 i jak widzi że ja śpię to jeszcze zasypia, czasem porozgląda się z 10 minut, poprzytula mnie i śpi 🙂 ale w dzień masakra ze spaniem, już nie wiem co zrobić żeby ładnie zasypiała, ostatnio min godzina stracona, wczoraj np usypiałam 1,5 h a spała 25 minut! myslałam że mnie coś trafi! ledwo ziemniaki obrałam i ugotowałam makaron 😞 a jest zmęczona bardzo, marudzi, trze oczka, ziewa jak nie wiem, co chwilę się położy i zaraz znów staje i marudzi, nie umie sobie miejsca znaleźc....


Kasiu odpisałam Ci 🙂 no i paulinka też jak chodzi za 1 rączkę to strasznie jej sie nóżki plączą 🙂 a za 2 to chce robić takie kroki że nie dosięga i też się chwieje 🤪więc czuje że jeszcze z 2 miesiące chodzić nie będzie 🙂 ale wystarczy mi na razie jak śmiga na 4...
a powiedz mi jeszcze, jak usypiacie Anię? bo ja już nie wiem co wymyślić żeby łatwiej zasypiała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tilii. u nas tez pisk radości był jak po ponad 2 tygodniach zobaczyła brata. zawsze go tylko na zdjęciach pokazywała, nawet teraz jak się pytamy gdzie jest Adaś, mimo ze jest obok, ona pokazuje jego zdjęcie. 🙂
A jak się pytam gdzie jest tata, na początku pobytu w polsce rozkładała ręce na znak ze nie ma, a teraz szuka i pokazuje na laptopa . 🙂

emilia1 moja śmiga i po trawie i po asfalcie, przewraca sie i tu i tu, ale tak ma te wywrotki opracowane ze nic sobie nie robi, zaraz wstaje jeszcze sobie ręce strzepnie z brudu , nadrabiając przy tym minami i zapierdziela dalej.
Dzis spędziłyśmy większa cześć dnia w ogrodzie, na zmianę dostarczane były jej atrakcje,trampolina z której by nie schodziła, chyba ze ja Adam zbyt utrzęsie , basen ,pakuje się do niego w ubraniach, namiot - ten kto ma wie jaka jest reakcja, i huśtawka ,huśta się razem ze mną co już jest atrakcja , a jeszcze stawiam ja obok, trzymam, a ona piska z radości 🙂 🙂
I szkoda jej chyba było dziś czasu na sen, bo tylko jeden raz od 12h do 15h pospała. z tym ze rano pobudka o 9 h była,Ale dopiero godzinę temu padła, była już trochę marudna

To się po przechwalałam trochę, a teraz przełączę się na randkę z moim mężem


A!!!! mam barwniki na tort
http://alebabka.blogspot.com/2012/06/tort-dla-dziewczynki.html
trzymajcie kciuki za to żeby wyszedł taki sam piękny jak na linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Popołudnie spędziłam u mamy a na 18 umówiliśmy się ze znajomymi bo w czwartek wracają do Norwegii a chciałam zobaczyć ich córeczki maja 4 i 6 lat jedna spokojna a druga wiercipiętka 😜 😉
Wróciliśmy o 21.30 od razu wykąpaliśmy Lenkę mąż dał butle i zasnęła 🙂

kasia witaj gratuluję postępów Ani 😉 co to tabsów to po każdych można mieć skutki uboczne ja na szczęście nie mam 😉 Maja piszę że są mocne więc może poproś 😉 lekarza o jakieś najsłabsze mi właśnie takie przepisał i kosztują od 33 do 37zł.

wercia gratuluję Patrykowi 10-ząbka 🙂

Tilii śliczny awatarek 🙂

McDa moja śpi raz dziennie po 1,5 czasem 2 h ale dzisiaj spała 1,5h od 11.00 do 12.30 a potem jeszcze 30min na spacerku od 18.20 do 18.50 ale to dlatego że rano wstała przed 7 i dosyć wcześnie miała tą pierwszą drzemkę 😉

anjaP trzymam kciuki 😁 choć na pewno wyjdzie Ci jeszcze lepiej 😉

Zmykam spać. Przespanej nocy Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrabiam


Porobiłam dzisiaj co chcialam ( pomijajac ze pojemnik z pieprzem wpadl mi do zupy i prysnal mi wrzatek na stope) takze
emiliaeem- idziemy prawie łeb w łeb - kłótnie z mezami i rany prawie wojenne 😜

W koncu zasiadam aby nadrobic forumowe zaleglosci

No i musze sie pochwalic ze Patryk od wczoraj stawia sam, bez podporek powolutku kroczki, moze uda mi sie nagrac filmik
Robi to bardzooo ostroznie i jakby nieswiadomie np. jak oglada reklamy - staje, patrzy w tv a potem zaczyna powolutku robic kroczki.
Jak sie skapnie to buch na ziemie
Jak na razie to nie bylo tego za wiele ale cieszymy sie bardzoooooooooooooooooo 😁 😁 😁


Patryk ostatnio jest troche marudny wieczorami jak juz spi to wybudza sie - chyba przez te 4-ki

W sobote przycislam meza zeby pomalowal balkon, juz chcial zwiewac do firmy ale mowie mu - umyj te sciany najpierw niech wyschna a potem pomalujesz
I tak pieron jeden mial szczescie ze jak w koncu pojechal do firmy a Patryk spal to ja glupia szczoteczka do zebow szorowalam jeszcze murek nad cokołami ( teraz sobie pomyslalam ze zamiast starej szczoteczki
moglam jego szczoteczka wyszorowac aby sie zemscic 😜 😜 😜)

Gosiaczek
- ja tez uzalezniona jestem od zakupow, zwlaszcza na Allegro chociaz ostatnio sie ograniczam i tylko to co trzeba
super ze imprezka sie udala i tak ma byc - maz pomaga 🙂
zdjęcia sliczne - super Lenka wyglada w kucykach 😆

emiliaeem
- to haslo ze slupem super
a co do małża mego - ech juz tyle sposobow wyprobowalam aby sie zmienila ta sytuacja a tu dupa, chyba wkur...a mnie to ze jak na razie nic
nie dziala - a ja wlasnie sie staram, nie stoje jak dupa i patrze na to wszystko ale jak na razie marne efekty 🙃
a co dawania sobie rady - no tak pokazuje i byc moze w tym blad bo maz z rodziny co to baby w garach i dzieciach a chlopy zarabiaja i np maluja itp
a ja bym chciala po polowie - gotujemy i malujemy razem

apropo dzis dostalam opierdziel od meza - ale ile mialam czekac - moja Mama przyszla i mowi ze coraz gorzej chodzi klucz w zamku - wiec wzialam W-40 ( nie wiem
czy znacie ten srodek) i popsikałam zamki - i co jak sie dowiedzial to opiernicz ze nie tego uzylam 😠
mowie - to trzeba bylo zrobic - odp. "ja sie do tego przymierzalem"

a co do asertywnosci - no to u mojego malza srednio z tendencja do jej braku, co do powielania bledow ojca - byc moze podswiadomie - mam wrazenie ze bardzo sie stara ale mimo wszystko nie wychodzi
i jeszcze pomoc przy dziecku - czasem mam wrazenie ze najlepiej zebym jej nie chciala albo ze jak byl na spacerze 2 m-ce temu to wystarczy itp.
kiedys rozbroilo mnie haslo meza ( dziecko mialo ze 2 m-ce) - ja wsciekla, niewyspane i sfrustrowana robie juz awanture dlaczego on prawie nigdy nie przewinie Patryka a ten mi
"a skad ja mam wiedziec ze trzeba go przewinac" 😠 😠

podziwiam Twojego meza za wstawanie no i budowe macie takze idzie wszystko do przodu

MajaCh
- ech no widzisz jak to z mezami, moj jest mistrzem odkladania wszystkiego na potem
u Nas slina leci mocno juz kolejny miesiac, ciale sliniaki Patryk nosi bez nich od razu jest mokry
Skad ja znam rekordy w pracy mego meza - w 2010 roku pracowal od kwietnia do wrzesnia od pon do sob - od 6 do czasem i 23 plus niedziele - ok, przezylam chociaz
strasznie sie czulam - ale co najlepsze - do teraz nie ma za tyle godzin zaplacone bo firma im nie zaplacila dla ktorej pracowali

c.d.n.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
c.d.

McDa - u Nas tez Patryk woli mnie niz ojca i czasem mysle ze moj sie z tego cieszy i tak wieczoram to ja siedze w pokoju i czekam az Patryk zasnie
co do zabawek - no robi sie graciarnia na tym "wielkim" metrazu - chociaz po roczku mamy przerwe w kupowaniu jak na razie...

Czekamy na foty z sesji
No to mialyscie niezly nalot dziewczynek 🙃

A napisz mi jeszcze gdzie wy jedziecie nad morze bo zapomnialam ☺️
Ech przeczytalam o "pomocy" meza - kurcze oni na prawde chyba nie rozumieja tego jak bardzo liczy sie pomoc jak jest male dziecko
A teraz doczytalam ze wyrazil skruche - i bardzo dobrze 🙂- ciekawe co na mojego podziala (pomysly sie wyczerpaly)

Zdrowka dla Paulinki a "kulde" musi niezle brzmiec 😁


anjaP
- no wlasnie - z tego co czytam kolejny raz napisze ze wszystko jakos idzie kiedy zachowana jest rownowaga- moj ma w glowie priorytet - uzaleznienie -firme
ciezko mi go przekonac ze nie moze spalac sie w firmie kosztem malzenstwa a teraz rowniez i dziecka, przez to z pozno wraca przestalismy chodzic na basen,
ciezko mi samej sie gdziekolwiek wyrwac o jego wyjsciu czy poswieceniu czas na hobby nie wspomne
super zdjecia 🙂 😆
wow tort wyglada super, powodzenia

emilia1
- super ze uszko wygojone 🙂



tedit - i jak z okresem?

KAsia321- super ze jestes, Ania pewnie juz lada dzien zacznie chodzic


Tilii
- witaj, super ze jestes, to trafilas z tym aniolkiem bo Patryka nazywaja herubinkiem wlasnie
ja strzelam focha mojemu ale ciezko tez tak do konca "fochowac" jak jest dziecko


McDa
- oj to niewesolo ze Paulinka nie lubi sloiczkow, chyba pozostaje Ci gotowac cos na miejscu - cos na zapas i trzymac w lodowce
spróbuj moze sloiczki po 12 m-cu np z bobovity - kawalki jedzonka sa wieksze, moze takie polubi
swoja droga niektorzy tak narzekaja ze one niedobre sa (ogolnie sloiczki) a jak dla Nas byly
i czasem nawet i teraz sa pychaaaa - jak nie jestem w stanie ugotowac to sloik daje



Nic znikam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy 🙂

Moi Chłopcy porozkładani jak kiełbaski na słońcu 🙃 I smacznie chrapolą od ponad 2 godz. 🙂 Ja musiałam ogarnąć szafę, bo ciucholand wyłaził mi z każdego kąta 😮 😉
No więc... Urodzinki się udały 🙂 Pogoda dopisała, nie było duszno, 25 stopni,więc jak na grilla w sam raz 🙂 Bez ekscesów się nie obyło ☺️ Olek od rana złapał jakiegoś wkurwa i nie mógł znaleźć sobie miejsca 🙃 Później wyrzucał wszystkie prezenty i nie dał wziąć się na ręce 😁 Nie wspomnę,że ze stołu ściągał wszystko co możliwe i w ostatniej chwili Mąż Mu wyrwał kiełbaskę z ręki 😮 Apropos męża- pogodzeni 😁 😉 Wotek już dziś nie wstawię, ale postaram się jutro 🙂

Zmykam spać, dobranoc 🤔 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka straszna, pobudka o 23, 1 od 2 do 3.30 nie spała, goniła po naszym łóżku i się nami bawiła a my udawaliśmy że śpimy, potem jak zasnęla przeniosłam ja do łóżeczka i spała do 6, z 10 minut nie spała i zasnęła ze mną w łóżku na krótko bo po 7 sie obudziła;( już marudzi ale nie chce spać 😞

Wercia jedziemy do Międzyzdrojów... i chyba będę musiała gotować przynajmniej co 2 dzień, dobrze że mamy kuchnie w apartamencie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja już poodkurzałam i rozwiesiłam pranie na spacerek idziemy dopiero po 15 bo dłużej pośpi mi w domu a ja nie dam radę 2h chodzić w tym słońcu 😎

McDa kurcze już zazdroszczę wyjazdu 😉 no ale ja mogę już zapomnieć o jakimś wyjeździe w wakacje 🤢 tym bardziej że mamy plany wyjazdowe do znajomych do Londynu na przełomie września października i będziemy szukać tanich biletów a zimą do Norwegii mąż chce na narty a ja nie lubię zimy wolałabym na tą tropikalną wyspę pod Berlinem http://www.youtube.com/watch?v=z_Yj80te9B0&feature=related
no ale zobaczymy do zimy jeszcze daleko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
U nas pogoda śliczna, pranie też się suszy, wczoraj pościel dzsiaj reszta pościeli . Obiad już ugotowany więc jak mała wstanie to zjadamy z dziewczynkami obiadek i idziemy da da 🙂) może po południu jak mąż wróci z pracy pojedziemy na plażę. Jeszcze w tym roku nie byłam a mieszkamy 5 km od plaży 🙂) ale tak to jest 🙂)

McDa u nas też noc straszna, tak siękręciła, że co chwila stękała a ja do niej wstawałam albo mąż.Myślę, że coś brzuszek ją bolał, może po ogórkowej wczoraj? nie wiem.
Mcda a co do usypiania, bo pytałaś o to, to mnie nauczyło troch ędoświadczenie z pierwszą córką , którą sama nauczyłam zasypiania w wózku (z wygody) a potem był problem bo ona chciała tylko tak. Teraz Z Anią po prostu od samego początku kłądę ją w łóżeczku i wychodzę, włączam pozytywkę i ona się nauczyła wyciszać i zasypia. także w dzień nie mam żadnego problemu. Wieczorem trochę gorzej bo ja albo mąż musimy chwilę posiedzieć przy niej bo wtedy trudniej jej zasnąć, wstaje chodzi po łóżeczku, ale po chwili połozy się i zaśnie.

Wercia kochana ty to się masz z tym twoim starym 🙂) on jak Niemiec mysli, że baba to tylko dzieci, dom i kościół ( ztym kościołem to nie wiem jak u ciebie jest 🙂) 🤪 ale ciężko będzie ci go zmienić, jeśli w ogóle chcesz. On , jak piszesz, pochodzi z takiej rodziny i takie ma zasady ugruntowane i teraz to już marne szanse, żeby go zmieniać, ale próbuj.
Mojemu mężowi nie muszę nakazywać właściwie nic. Po żadnej imprezie w domu nie zmywam, po obiedzie i kolacji (którą zresztą sam robi) też nie. Jak widzi, że zajmuje się małą a pranie na balkonie suche to je po prostu składa (i robi to lepiej ode mnie, bo w kosteczkę, jak jego tatuś 🙂) także staramy sięuzupełniaći nie mamy żadnego podziału obowiązków tak na prawdę. Każde z nas widzi co jest do zrobienia i nie czeka aż to drugie to zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek myśmy mieli jechać w zeszłym roku na tę wyspe, napaliłam się strasznie, znajomy miał wyjazd organizowany z pracy i chcieli nas też wcisnąć tylko było trzeba zapłacić i zapisać się w lutym a wyjazd był w czerwcu, także ja sie bałam czy będzie wszystko ok, jak się będę czuła, bo to nigdy nie wiadomo, no i zrezygnowaliśmy, a czułam się dobrze, no ale i tak nie wiem czy bym strój założyła z tymi rozstępami na brzuchu, no i byłam cała spuchnieta 😞
obiecalismy sobie z mężem że jak skończymy budowę to tam pojedziemy 🙂

no i nie masz co zazdrościć 🙂 ja zazdroszczę Tobie tych wyjazdów 🙂 tu Grecja, Londyn, Norwegia, też bym chciała 🙂

Kasiu masz złotego męża... i skarb jakim jest samodzielne zasypianie dziecka 🙂 ja nie wiem kiedy popełniłam błąd, mała sama bez żadnego problemu zasypiała w łóżeczku do czasu aż zaczęły zęby wychodzić, wtedy płakała, wierciła się, stękała i ją zabierałam przytulić no i się nauczyła 😞 był okres że zasypiała tylko na rękach, jak miała ok 6 m-cy, wcześniej sama w łóżeczku, potem oduczałam ją i nie chciałam od razu gwałtownie do łóżeczka, także na łóżku z nią leżałam i tak zostalo do teraz 😞 z braku czasu, ale muszę się zmobilizować i poświęcić czas przez tydzień, może wystarczy, potem będzie go więcej jak się nauczy sama zasypiać 🙂 bo teraz to przeważnie ok 1 godz, czasem więcej zejdzie zanim zaśnie, więc stracony czas (albo i nie bo spędzony z nią 🙂 )ale nic wtedy nie zrobię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...