Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
co sądzicie o takiej zawieszce?
http://allegro.pl/lamaze-27128-zawieszka-supel-i1931043844.html

zastanawiam się czy nie kupic bo takim czymś to może by się bardziej interesował bo to co podostawał to na razie tylko ogląda a tak to trochę się jeszcze boi tych wszystkich grających i świecących rzeczy....

A od Chrzestnych Rozbójnik dostał grającego i świecącego żółwika i kosmetyki z Nivei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam was wiecozrkiem clay dizne mnie nie bylo nio i azzzzz 15 storn nio dzisiaj widze pogoda udzielila sie i dzieciaczki daly popisac

Ja Top Modle nie ogladam ostatnio widzialam powrotke z paryza i na tym zkoanczylam nawet nie patrzylam w necie kto wygral dzis za to Gesslerowa 🙂

gosiaczewk Co do slynnych lezaczkow u nas to wyglada tka ze przy karmieniu jest na super siedzacy do oporu hehe a podczas siedzenia jest tyl zamiast na bujak zablokowany by bylo wyzej i spuszczony na dol wtedy maly bawi sie zabawkami wlacza teog psa ktory mnie doprowadza do szalu spurubje zlapac kotka nio i ja przyczpeilam ta ksiezeczke ktora ty masz widzialam na agu agu z Rossmana maly ja czyta moze ja bez problemu dosiegnac

Monia123jej pozazdroscic maluszkom za takie czuprynki ja sie przynajmniej ciesze ze soakr cos wloskow ma i mu juz ladnie rosna ja to nie mialam wlosow do wieku 2 lat

Witma nowa mame nio Sabinka miesiac mlodsza od Oskarka 🙂 wlasnie opowiedz cos wiecej

Aaa propo meteorycznej ma ktos do niej nr kom ja mialam ale usunelam a miala bmy do niej male pytanko bo wiem ze jej patrys ma AZS

Kinia Waga Maksia urodzil sie najciezszy i nadluzszy i z waga stanol ladnie mi ciagle powtarzaja ze z Oskara robi sie pulpecik tez bedzie mial cos ok 8kg a wzrost dzisiaj go mierzylam i ma 74 cm ale to moja miara niedokladna choc juz body na 74 poszly w odstawke sa w sam raz ale jak pampers pelny to go uciska nio i u nas dobrze ze zdrowkiem nie ma gorackzi bogu dzieki jedziemy na antybiotyku mam nadzieje ze mu to pomoze na jakis czas bo jak czytalam z tym bede sie borykac do 3 lat

Dzien u nas minol jakos maly juz wstal 5:30 bo go zeby meczyly slyszlama jak cmokal smoczka a jak go wypuscil to byl ryk i widze ze bawi sie butelka zamiast jesc gryzie jutro po zel pojade bo nie mam nic w apteczce

U nas siedzenie wyglada tak samo jak u Emili maly woli siedziec niz lezec chyba ze sie zabawi 10 min w lezackzu i 10 minuz na lozku przy oceanie

Ja ostatnio praktykuje spanie z mlodym rano daje mu butele i ze ja ledwo zyje chce isc dalej spac wiec biore go do siebie ja zasypiam a on po chwili tez sam usypia na godzinke

Ja z zawieszek mam tylko tego owocka jakos nie przepadam za tego typu nio i do wozka co ostatnio mu sie spoodvbalo zacozl sie nareszcie interesowac zabawkami tka od rzeczy

Dobra wywod napisany lece na tv a potme gesslerowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam nową mamusie, pisz jak najwięcej 🙂

Darka Twoja odpowiedź do Gosiaczka to chyba do mnie 🙂 chyba że Gosiaczek tez ma te książeczkę 🙂

cóż, widzę że nie dajecie na tryb bardziej siedzący więc też jej tak nie będę dawała... ehh a był taki spokój jak się tym bawiła 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa no a ja się zastanawiałam o jaką książeczkę chodzi aż na aguagu weszłam 😉

a tu Lenka dusi swojego Lwa

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc0112dz.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4970/dsc0112dz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey laski , ja tylko na chwilkę z doskoku. Byłyśmy dzis na ostatnim szczepieniu płatnym i teraz ze szczepieniami spokój do roku czasu 🙂 Nuna była dzielna i zapłakała tylko przy wbijaniu igły a potem tuli tuli i usmiech. Lekarka była zachwycona małą ,ze silna , zdrowa, uśmiechniąta no i nie ukrywam myz tez byliśmy zachwyceni jej komplmentami , ze tak ładnie o nia dbamy i posiaduje sobie i powoli pełza 🙂 Waga Wiktorii to 7680 g 🤪 . Spadam bo mąz mnie woła i mała trzeba kapac . pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareczko to masz małego olbrzyma O.o ale najważniejsze,że zdrowy 😉

Maksior po szczepieniu nie gorączkuje, ale osowiały jest, zjadł o 21 i o 21:30 usnął i zobaczymy, do której dojedzie 😉

Teraz i ja-dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór...

Jak mi się tęskni za mężusiem... ☺️ Jutro na wieczór wraca,a dla mnie czas się okropnie ciągnie 🥴
Olcio prawie śpi, dzisiaj jakoś trudniej było Mu zasnąć 🤨 Musiałam Go utulić i ukołysać. Może za Tatusiem tęskni 😉

Werciu a Ty znów za zabawkami się rozglądasz? 😜 Łobuziara zakupowa 😉 Patryk ma już tyle tych klejnocików,że połowę dzieci lipcowych mógłby obdzielić 😁 Chyba zamiast pisać listy do Mikołaja, napiszemy do Was 😜 🙂

Gosiaczek jak cudownie się czyta, że dziecię samo zasnęło w łóżeczku 🙃
A jaka Lencia wtulona w Pana Lewka 😆 Słodkaśnie 🙂

McDa pojadłaś omlecików? Rzuciłabyś się z jednym chociaż ☺️

Kingusia
a jak tam Twoje prezenty? Robią się? Weź pokaż troszkę cóż z tego uczyniłaś... 🙃
No i Maksiu! Jaki już długi 🤪 Mój Olcio jeszcze antałek parę cm krótszy 😉

Emiluś na zdjęciach widać,że Natalka naprawdę sztywno siedzi, mój Mały troszkę się leje w siadzie 😁 A Twoja dumna jak paw,że potrafi 😜 😉

monia668775 fajnie,że u Was wszystko ok, że Mała się rozwija... Czuć radość w Twojej wypowiedzi,ale zdecydowanie brakuje mi jednego... Czasem miło by było gdybyś i nam poświęciła chwilkę uwagi, a Ty niestety wpadasz, przechwalasz się i znikasz ( z pełną olewką co u nas, naszych dzieciaków)... Nie ukrywam,że tak to odbieram.

No i witam nową Mamuśkę 🙂 Proszę się pochwalić swoim Skarbusiem 🙂 I zaglądać do nas 🙂

A co do Brzuszka to pamiętam też deyzee 🙂 No i jeszcze Majaa,która chyba o nas zapomniała 🙂

I Asiulka!!! Którą terroryzują córy 😁 😉 Aieńka daj halooo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem przepraszam ciebie i inne dziewuszki jeśli tak to odbieracie i postaram się poprawić a teraz biję sie w pierś . ☺️
Ale czasem mam wrażenie , ze jak pisze to jakby mnie nikt nie zauważał 🤨 no oprócz emilia1 bo jesteśmy " w kontakcie " . A poza tym to nie jestem z wami od początku i nie łapie sie jeszcze kto jest kto ale rozumiem to są moje wymówki 🤢
miłej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moniczko bo forum to takie błędne kółeczko 🙂 Ty chciałabyś naszej uwagi, więc i Ty tę uwagę daj 🙂 A na pewno się dogadamy 😉
Rozumiem,że ciężko się wetrzeć w szeregi, bo jednak część z nas pisze ze sobą od dawna...
Ale przeczytać wystarczy trzy posty wyżej i spróbować cokolwiek wtrącić, a już inaczej bym to odebrała. 😜 Absolutnie nie dążę do tego abyś czytała od dechy do dechy nasze codzienne poematy 🙃 😮 Ale czasem pokaż,że przynajmniej starasz się nas ogarnąć 😁 😉 A na pewno Twoja wypowiedź nie pozostanie bez echa 😜
Także mnie już powinnaś zapamiętać 😉 Emiliaeem aktualnie usychająca z tęsknoty za Staruszkiem, na co dzień mama Olka, zakręcona jak baranie rogi, od wieków sfrustrowana swoją figurą 😁 😉 A o ile sobie życzysz, mogę króciutko scharakteryzować bohaterki Lipcowej powieści 🤪 😉

Amen 😁 I zmykam rządzić na Agu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 🙂 Moja diablica zasnęła wczoraj o 22,30 i bez leżaczka się nie obyło 😠 nie wiem co się dzieje czy to ja gdzieś błąd zrobiłam bo przecież wcześniej przez 3 miesiące zasypiała sama a teraz nawet wyje jak ja weżniemy do łózka tylko w leżaczku się uspokaja 😮 po prostu nas terroryzuje 🤢 😮


Emiliaeem no niestety takie zawody maja faceci praca to praca nic się nie przeskoczy , ja mogę wesprzeć cie duchowo o ile ci to pomoże 😉 ja mam męża od 12 lat co noc w łóżku, ale powiem ci jak Adrian był malutki i mój mąż wyjechał na 2 dni to tez zauważyłam zmianę ,niepokój u synka nie wiem czy wyczuł to po mnie czy tez tęsknił 🙂 czyli coś w tym musi być 😉 a i jak już dzisiaj dorwiesz mężulka to uważaj ,żebyś na forum brzuszka nie wylądowała 😉 😉 Nie mogę się skupić bo znów mnie Natalia terroryzuje 😮 zaraz zaśnie całe 30 min dla mnie 🙂


kinga dołączam do emiliaeem nie być skromna pochwal się swoim dziełem 😉


Gosiaczek zazdroszczę ci 😉 super że Lenka sama zasnęła buziaczek dla niej 😘 A te zdjęcie z lwem śliczne 🙂


monia66.... podzielam zdanie emiliaeem tu nikt nie gryzie 😉 zaglądaj jak tylko możesz 😉


Asiula odezwij się ,poślij chociaż buziaczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
u nas pogodowa masakra. Leje, szaro, buro...nienawidzę jesieni. a miałam taki ambitny plan mycia reszty okien....d...pa blada 🙂)
dziewczyny jaki deserek dałyście na początku? mam jabłuszko z Hippa, ale obawiam się, że po jabłku będzie ją bolął brzuszek, tak jest jak ja zjem. Co jeszcze można dać na początek? widziałm gruszkę w słoiczku, ale nie wiem czy to jeszcze nie gorsze niż jabłko.
Emiliaem wiem, że ty to chodzący bar mleczny jesteś, ale powiedz czy masz wrażenie takich "pustych" piersi? mnie się wydaje, że tam nic już nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
u nas pogodowa masakra. Leje, szaro, buro...nienawidzę jesieni. a miałam taki ambitny plan mycia reszty okien....d...pa blada 🙂)
dziewczyny jaki deserek dałyście na początku? mam jabłuszko z Hippa, ale obawiam się, że po jabłku będzie ją bolął brzuszek, tak jest jak ja zjem. Co jeszcze można dać na początek? widziałm gruszkę w słoiczku, ale nie wiem czy to jeszcze nie gorsze niż jabłko.
Emiliaem wiem, że ty to chodzący bar mleczny jesteś, ale powiedz czy masz wrażenie takich "pustych" piersi? mnie się wydaje, że tam nic już nie ma.

Gosiaczek Lenka jest tak podobna do ciebie i cały czas uśmiechnięta, super. U nas wyłapać uśmiech do zdjęcia graniczy z cudem, jak zobaczy aparat to już poważna mina i zaduma 🙂) co to jest 🙂) Jeśli można wiedzieć to gdzie kupiliście te mebelki, które częściowo widać na zdjęcieu z lwem? 🙂)Przeprasza, że tak sie dopytuję, ala podoba mi się kolor, chciałbym coś takiego do pokoju córki na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję za miłe przywitanie 🙂
Nasze pierwsze 3 miesiące były ciężkie ... Małą bolał brzuszek i ciągle płakała.
Teraz na szczęście już jest ok. Ogólnie jest kochana i ciągle się śmieje. Przesypia całą noc - budzi się 2 razy na mleczko. Tylko ostatnie 2 dni urządza nam pobudkę o 4 rano! 🤔
Karmię piersią, ale powoli zaczynam wprowadzać warzywka.

Na pierwszy raz dałam jej jabłuszko, ale nie smakowało jej teraz dostaje marchewkę.

Czy Wasze dzieciaczki też płaczą w nowych miejscach? Ja po dłuższej przerwie pojechałam do rodziny i musiałam szybko uciekać. Wrzeszczała jak szalona...


emilia1 - to miło że Sabinka ma rówieśniczkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia321 ja znów optuje przy gruszce, ta dla dzieci jest lżejsza od jabłka, ja sama dusiłam jabłko z gruszką Wiliamsa dla Maksia i nie było żadnych problemów ,gdzie po słoiczku "jabłko" była masakra 🤢
Emilko jak to "sfrustrowana figurą" ?! no aż się zachłysnęłam :P kobieto masz tyle wzrostu co ja i idealne proporcje :P czym Ty się frustrujesz ?!

A co do mojego albumu, kochane zbieram wciąż materiały, czekam aż listonosz przyniesie mi klej odpowiedni i taśmę 3D dwustronną klejącą, muszę dokupić kółka do łączenia albumów, a w sobotę odwiedzam hurtownię pasmanteryjną po kilka dupereli , Castorame po nożyk do tapet, klej duży, pędzle ... będę się na dobre za to brała około poniedziałku, ale to już pójdzie szybko, jak będę wreszcie miała materiały 😉 nie martwcie się pochwalę się z pewnością, choć nie wiem jak mi to wyjdzie 🤔

Anetko Maksior też miał kłopoty brzuszkowe i było ciężko, teraz już sobie radzi z gazami, kupkami ^^ ale nadal jest charakterny jak mu coś nie leży , śmieje się jak ma kaprys mój mały pan hrabia 🤪 a jak u Was postępy rozwojowe? łapie nóżki? próbuje siadać? przekręca się na brzuszek czy na razie leniuszkuje ? 🙂 A co do płakania w nowym miejscu - to Maksior jak wylądował w szpitalu to szybko się zaklimatyzował, tylko tam wiecznie jasno i hałas i ze spaniem dramat ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Unosi główkę i strasznie się denerwuje że nie może usiąść 🙂 bo już by chciała.
Na razie przewraca się tylko na prawy bok - w drugą stronę nie umie...
Na razie nie odkryła, że można bawić się nóżkami.
Wszystko co wpadnie jej w ręce ładuje do buzi.
Większość czasu spędza na brzuchu. Jak ją bolało to pomagało leżenie w takiej pozycji, a teraz już się po prostu tak nauczyła. Nawet śpi na brzuchu co doprowadza mnie do nerwicy... Ciągle boję się SIDS chociaż po 3 miesiącu raczej nie ma ryzyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...