Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emilia1 pamietaj, że w kwestii spania zawsze moge byc dla ciebie pocieszeniem 🙂) u nas standardowo pobudka kilka razy w nocy 🙂)
MacDa widze, że musimy podobnie uważać z jedzeniem 😞( ja pilnowałam się bardzo, ale teraz coraz cześciej uż nie wyrabiam i sięgam niemal po wszystko. jak się dorwę do słodyczy to nie ma zmiłuj (to jedyna rzecz bez której nie potrafię żyć 🙂) ty możesz jeść słodycze bezkarnie czy mała cierpi? bo u mnie potem jest marudna, nie śpi w nocy, stęka. to samo z pomidorami, sosem pomiodorowym, po nim ma wysypkę i nabiał chyba też...więc ogólnie pole manewru mam byle jakie 🙂) chociaż czasem zjem ciasto, nabiał i nic się nie dzieje wiec nie wiem o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka

Ale dzień nic mi sie nie chciało i jeszcze Lenka jakaś taka osowiała, spała od 14.50 do 16.25 🙂 i nie wiem jakaś taka inna marudna i je mniej niż zwykle zmierzyłam jej temperaturę i ma 37,1 ale u dzieci to chyba normalne co o tym myślicie??? bo ja już sie zamartwiam 🤨

Tilii ja poszłam na wychowawczy 🙂 jakoś nie wyobrażam sobie zostawić małej i mam możliwość pracować w domu wiec zawsze trochę kaski z tego jest 😁

emiliaeem widzę ze żyjesz i humorek dopisuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek, mnie pediatra mówiła, że temp. do 37,5 nie należy się za bardzo przejmować, bo to w granicach normy, ale lepiej kontroluj, moja też ostatnio tak miała, ale nie wzrosła...może ma taki dzień...
Emila1 widzisz nie jesteś sama 😉 w ogóle to zauważyłam, że z dziewczynki jest więcej problemów... z usypianiem, z przespaniem całej nocy, no i z drzemkami w dzień ... forumowi chłopcy dają mamą więcej luzu 😜
Tilii...mnie macierzyński skończył się wczoraj, wzięłam 2 dodatkowego i urlop zaległy do końca stycznia. Od lutego wracam na 4 godz (ale dogadałam się z szefem że dostane całą wypłatę, bo dużo pracowałam na macierzyńskim). o tyle dobrze, bo też nie wyobrażam sobie zostawić maleństwa na cały dzień z nianią 🙂
Monia321...moja na słodycze na szczęście nie reaguje, więc objadam się do woli...tylko to trzyma mnie na nogach po nieprzespanej nocy. Ale jem głównie ptasie mleczko i trufle, ciastek paczkowanych unikam, bo są tam różne spulchniacze... Jem pomidory - też nic jej nie jest. Ale ograniczam nabiał, bo na początku jej nie służył (teraz wcinam jogurty, kefiry, twaróg i serek wiejski, ale mleko omijam). Nie jem ryżu i makaronów, bo po nich byłą bardzo niespokojna, więc wolę nie ryzykować....
Emilaiaeem....cieszę się razem z Tobą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdunia masz rację z tymi paczkowanymi ciastkami, u nas po nich, po tych spulchniaczach i całej tej chemii mała jest niespokojna. Ja generalnie jestem potworem słodyczowym, uwielbiam i dlatego tak mi teraz ciężko 😞(więc jak juz dopadnie mnie mega głód to jem słodkości jakie mi tylko pod rękę wpadną ,a że córka miała mikołaja to przyniosła 2 reklamówki słodyczy (dla młodszej siostry tez się należało 🙂) i tam podjadam wieczorkiem...ale straaszne mam przy tym wyrzuty sumienia.. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Dziewczyny 🙂mozna sie do Was przylaczyc?Czytam Was od bardzo dawna..juz na brzuszku zaczelam,i mimo to ze sie nie udzielalam to sie tez uzaleznilam od tego forum 😁wszystkie jestescie super dziewczyny i macie przepiekne slodkie dzieciaczki,milo Was sie czyta i oglada zdjecia 🙂Pozdrawiam Was Serdecznie i zycze milego wieczorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane!
Witam Nowe Mamusie i ich kruszynki! 😘
Teraz mam mniej czasu, zeby czytać co u Was.
Ale obiecuje, ze teraz będę zaglądać 🙂

U nas dobrze, prócz nocek 😞 Lence źle się śpi w łóżeczku, budzi się z płaczem i muszę wziąć ją do siebie wtedy śpi normalnie. Nie wiem czy się boi czy zmiana klimatu albo czuje, ze to nie jej łóżeczko.
Poza tym podciąga się do siadania i coraz więcej gaworzy 🙂 Rozkoszna jest.

Jutro idziemy do lekarza z tymi suchymi plamkami. Może coś poradzi 🙂

Ja się troszkę obkupiłam 😁 a co 😁 a jutro na solarium pójdę, bo trzeba wygonić bladość przed sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia321 ja ze słodyczy nie jem czekolady, wcinam tonami biszkopty i wafelki, uważam na ciasta z masami, trochę zjem ale nie przeginam 🙂 uwielbiam ptyśki małe ale po nich małą brzuszek boli, chyba za tłusta masa 😞
ale z pomidorów i nabiału jej nic nie ma....

Tilii ja idę na wychowawczy do końca sierpnia...nie wyobrażam sobię zostawić mała, ani wstawać do pracy dopóki nie będzie przesypiała nocy 🙂

Aneta zapraszamy i super że nas coraz więcej!!! napisz coś o Was, śliczną masz córeczkę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Żyjemy żyjemy!!!

My po rehabilitacji - oczywiście sie wypytałam o siedzenia oraz WIECZNE = CO WIZYTĘ
STAWIANIE PATRYKA NA NÓŻKI przez teściową 😉
Po kardiologu też jesteśmy - i na szczęście wszystko ok, okazało się nawet
że kardiolog pracuje również w szpitalu gdzie Patryk leżał i Nas kojarzyła, a my jej nie - hehe

Jutro pogrzeb synka koleżanki, chyba nie pójdę bo nie mam z kim dziecka zostawic 😞


anjaP
- a ja tam mojego chłopa szkolę, a niech pomaga a właściwie to skoro
mieszkamy razem to dzielic obowiazki a nie "pomagac" bo pomagac to mozna jak sie u
kogos "obcego" jest

emilia1
- ciesze sie ze zakupy się udały
Ja też kupiłam za te kupony tą kaszkę i do dzisiaj słoik stoi i nabiera "mocy urzędowej"
A to w prezencie ja nie dostałam dyni z indykiem - tylko marchewke a w tej paczuszcze z Rossmana byla zupka ale beznadziejna bo od 4-mca
a z kalafiorem i groszkiem czy fasolka - teraz nie pamiętam
Słyszałam że dynia to beznadziejna jest 😉
Ja kupiłam w TEScO - za 6 zł sam niby Delikatny banan i taki paskudny jak dla mnie ze mieszam to z jabłkiem i wtedy Rozbójnik je
Też mam tą herbatke malinową

MajaCh
- ja przy Rozbójniku to jak sama jestem to NIC nie zrobię bo ciągle muszę się Nim zajmowac
np. dziś - poszłam zrobic sniadanie a tu z pokoju ryk, Rozbójnikowi jakoś udało się dostac na brzuszek i tak został biedny na nim bo już osłabł i nie umiał sobie jak to on poradzic, odwróciłam go to jeszcze sobie ulal porządnie...

emiliaeem
- super że Rodzinka już w komplecie
hehe z tym hakiem fajne- i racja ograb z konta - i będzie dokładnie kupione to co chcesz
Jak plecy? Nadal bolą?
Mnie często napierniczają plecy - nie dosc że od małego to jeszcze od moich kg nieszczęsnych....
Oczywiście spóźnione ale szczere życzenia imieninowe dla Olka!!! 😁
Czekamy na fotki z jedzonka marchewki
OOoooo talony, fajnie, u Nas tak jak u moni666- bida z nędzą

Kiniek
- no właśnie niedługo mliko nr 2 - ale ja mam zapasy jeszcze 1-ki no i poczekam na korygowane 6 m-cy
także zapasiska mlika akurat wykończę
Dobrze że artykuły zakupione, już pewnie tworzysz swoje dzieła 😆

Ramonka
- co do planów na Sylwa to widząc naszego marudnego Rozbójnika z powodu ząbkowania chyba sobie darujemy, kupimy %%%% aby bardziej
cierpliwie spędzic czas słuchajac jego wycia i będziemy sączyc nasze driny w takt muzyki z tv oraz oczywiście wycia Rozbójnika
Heheh a potem Nas zamkną że pijani Rodzice 🤪


asiula
- chylę czoła Twemu megaaaaa postowi ale coś mi się wydaje, że ten mój będzie znowu megaaaa długaśny 🤢
I jak wyniki???Czy coś wiadomo?

monia666...
- heheh jak słodko "dzień śmierdzielka" - to Rozbójnik miał 1 jedyny raz po swoich Chrzcinach 🙂
Super że mała winkowa imprezka się udała... 🙃
I dobrze że teście nie miętolili Wiktorii - a u Nas standard czyli stawianie Małego na nóżkach a po moich upomnieniach tekst standardowy
"Ja wiem że się tak nie robi ale ja go tylko na chwilę"
Ząbek gotowy??

Gosiaczek
- pisałaś że nie wyspana, to sie musiało dziac... 🙃
Noooo proszę to się mężuś postarał i bułeczki i kwiatki
To mój wraca z bułeczkami i pasztetem 🤪 🤪 🤪

McDa-
super że chrzciny sie udały i że jesteś Matką Chrzestną
Oj widzę że skutki "niepiersiowego" jedzenia jednak się pojawiły.
Mam nadzieję że Paulince już przeszło...
I gratuluję straconych kg, ja co straciłam to nadrobiłam ale jak na razie jestem mimo wszystko -4 kg do tyłu

Tiliiiii
- Sabinka ładnie śpi, to Rozbójnik jakiś "wieczorny" marek bo zasypia ok 23 i śpi tak do 7, czasem w porywach do 8.30

monia321
- ślicznie się stópkami Ania bawi, PAtrykowi jak na przewijaku pokażę to potrzyma i puszcza, na razie jest na etapie przewracania
się z boku na bok i czasem uda mu się na plecki przewrócic i wtedy wycie - ja się śmieję że jak już w pozycji "foki" jest to zaczyna się wycie... 🙃

Magdunia
- oj widzę że ta dieta matki karmiącej jest czasem uciążliwa, ale ja zła matka jestem i walę prosto z mostu że mi się to nie podoba
Taaaa z tymi "forumowymi chłopcami" to się nie zgodzę!!!!!!!!
U Nas - przed poł - WYCIE, po południu - WYCIE a zasypianie = MASAKRYCZNE WYCIE WIĘŹNIA W ŁÓŻECZKU 😮

Anetaaa1
- witamy!!! Napisz coś o sobie i Leonii

tedit
- proszę następnej zakupy się udały a u Nas bida 😠

darka
- jesteś? czytasz chociaż nasze wypociny????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa stopami na całego 🙂) a swoją drogą niezłe akrobacje 🙂)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/pc070021.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7120/pc070021.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anetaa1 witaj napisz coś o sobie i twojej pięknej córeczce 😁

wercia no i jak jest poemat jesteś i ty 😜

monia widać że Ani smakują stópki ale te dzieciaczki są wygimnastykowane 😜

tedit mówisz zakupy udane, no a ja mykam jutro na zakupy a mąż z Lenką w domu zostaje, no i właśnie solarium hmm tez muszę się w tym tygodniu wybrać choć chęci brak 🤢

zajrzę później mam nadzieję że będziecie jeszcze, idę kąpać małą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ponownie,mam troszke czasu to w skrocie Wam opowiem o mojej coreczce 🙂Leonie(czyt.leoni)jest pogodnym dzieckiem smieje sie i piszczy caly dzien w przerwach na spanie bo jest niesamowitym spioszkiem,w ciagu dnia po jedzonku bawimy sie i jak widze ze jest zmeczona klade ja na kanape(bo w ciagu dnia nigdzie indziej nie usnie)daje jej pieluche smoka potrzymam za reke i spi 🙂ale tez nie dluzej niz godzine.Przesypia mi cale noce tak jak ja klade okolo 20.00-21.00 to spi jak ma ochote do 8.00 a czasami wstaje wczesniej.I to moze smieszne ale mi to nie pasuje ze w nocy nie wstaje,bo w ciagu dnia pije tylko cztery razy mleko(180ml).Dla mnie to jest za malo bo wiem ze dziecko w tym wieku powinno przynajmniej 5,6 razy dostawac swoje mleczko.Nie karmie piersia bo mala od poczatku miala problemy z piciem 40ml potrafila przez1,5godz pic i to odciagane mleko bo z piersi bylo jeszcze gorzej,i tak z odciaganiem dalam rade tylko przez 1,5miesiaca..niestety.nie ukrywam ze bylo mi latwiej przygotowac mleko w butelce.

Probowalam jej juz dawac kaszke ryzowa wcinala az jej sie uszy trzesly,ale juz do tego mleka mi nie pila...moze tylko 20ml na popicie...przestalam jej narazie dawac bo pila juz trzy razy tylko w ciagu dnia 😞odczekamm troszke i znowu jej zaczne dawac

probowalam jej dac marchewke ale tylko raz,zjadla i bylo ok ale na drugi dzien juz nie chciala wypluwala i sie wykrecala,moze jeszcze nie jest gotowa?

Ma problemy z kupkami robi(od zawsze)zielone i tu dla lekarzy to jest normalne,ale robi raz na dwa dni czasami sa codziennie ale tak bylo pare razy tylko 😞

Dlatego myslalam ze jak dam jej jablko to jej to pomoze...niesmakowalo ze sloiczka 🤔

ugotowalam jej jablko z przepisu Darki smakowalo i nawet duzo zjadla myslalam ze jest ok ale zaraz zwymiotowala 🤢 🤢 🤢

kupilam jej jablko z bananem zeby bylo troszke slodsze,po jednej lyzeczce ma cofke 🤢ja juz nie wiem co jej jest boje sie tez ze jak wymiotuje to mi sie przydusi no i stoimy w miejscu nie wiem co mam robic czy mam dalej probowac czy troche odczekac.. ☺️
A co najgorsze to nie potrafi nic innego pic oprucz mleka zadnych herbatek ani wody....i ja sie boje jej cokolwiek dawac bo tak mi sie ostatnio przydusila ze myslalam ze koniec przez 40 sek nie mialam z nia kontaktu zrobila sie sina i sztywna i wogule nie reagowala...co ja sie wystraszylam i naryczalam to nikomu nie zycze!!!i powiedzialam ze nigdy wiecej nie dam jej wody do picia 😞 😞 😞 😞moj musi ja nauczyc bo ja nie potrafie(wtedy bylam sama w domu)a teraz jak on bedzie bo ma od jutra urlop to niech ja uczy albo przynajmiej bedzie przy mnie bo ja sie poprostu boje ze moze sie znowu zakrztusic....

mam nadzieje ze Was nie zanudzilam ufff




























































Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Anetke i Leoni !!! skoro nas już znasz to teraz Twoja kolej 😉
Doczytałam posta i dopiszę, koniecznie przepajaj małą!!!! To ogromnie ważne przy sztucznym mleku, ja Maksia nie poiłam na początku i miał krew pobieraną ochrzan dostałam niemiłosierny bo krew mu w żyłach stała, to bardzo niedobrze, mleko modyfikowane jest traktowane przez organizm jako jedzenie, patrz na to jakbyś dziecko tylko kanapkami karmiła bez dawania mu płynów, ja też miałam problemy, Maksio jest rozszczepowy, krztusi się niemiłosiernie, nie chce pić nic, np z butli nie wypije ,poję łyżeczką. Jedyna metoda. Pić musi tyle co zjada jednorazowo na posiłek, więc ok 180ml a i tak poje tak koło 150ml,więcej sobie nie da. Teraz dla odmiany mamy cyrk przy słoiczkach, bo one są dość gęstawe, tak się zachłystuje ze czerwony się robi, spocony, pluje,krztusi się, a wszystko dlatego, że panikuje jak jest coś gęstszego, choć czasem pięknie zjada ...mamy w domu czasem piekło. Warzywa i owoce wprowadza się w tym okresie z prostej przyczyny, zapasy żelaza wyczerpują się , przyswajalność z mleka sztucznego jest niewielka, w tym okresie dziecko potrzebuje dodatkowo białek zwierzęcych z mięska, potrzebuje przyzwyczajać jelitka , błonnik w czystej formie i witaminy, dlatego nie odpuszczaj ,próbuj do upadłego ! W końcu będzie jadła ze smakiem , musi przywyknąć 🙂

My dziś jakiś dziwny dzień mamy, obudziłam się z mega bólem głowy młody spał jak zawsze 21- 7, zjadł i wył, wył, wył...na rękach wył, na macie wył, w bujaczku wył, wiem że to nie brzuszek ,miał dziś focha na wszystko, wył tak do 9 potem usnął do.... 14 zjadł, i znów wyjemy, powył i znów spać...nie rozumiem czasem swojego Synka, teraz znów śpi, ledwo utrzymuję odpowiednią ilość posiłków bo on ciągle śpi ! aczkolwiek wolę chyba jak śpi niż wyje bo tak jak mówię głowa boli wciąż od rana ;/

Wercia ano działam już działam! mam projekt stron głównych, bo robię 3 albumy, mam projekt poszczególnych stron i ich zdobień, wymyśliłam już zapięcia to albumów, no i najważniejsze! dziś miałam kasę na koncie więc, "allegro welcome!"- kupiłam 11 aukcji ☺️ ☺️ ☺️ czekam na listonosza teraz 😉

Moniu brawa dla Ani, niezła jest !! Maksior na razie jest na etapie łapania kolan, ale myślę że załapie wkrótce 😉

Asiula dziel się wieściami !

Edytko daj cynk co wymędrkował lekarz na plamki , strasznie mnie ciekawi czy coś nowego będzie, nasze raz są raz nie, ale zdecydowanie śladowe już .

Dobra zmykam bo zwariuje z bólu głowy, może w końcu wezmę procha aczkolwiek jestem anty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Anetki , cała prawda o nowych smakach 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/zdjcie0787q.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9485/zdjcie0787q.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Powinno się dać obrócić po otworzeniu zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anetaa1 spokojnie nie zanudziłaś 🙂 co do tego że pije 180ml 4 razy na dzień to jeśli dobrze przybiera na wadze to ok i nie ma sie czym martwić moja je te 5,6 razy ale tylko po 120 wieczorkiem 150ml no ale dobrze przybiera wiec sie nie martwię. Co do zielonych kupek to moja zawsze robi po mleku modyfikowanym no chyba ze dostanie marchewkę to wtedy pomarańczowe 😜 a i moja po bananie ma twarde kupki wiec już jej nie daje 😉 No i z tym zachłyśnięciem to Ci się nie dziwię że się boisz a może dawaj jej wodę łyżeczką bo może przez smoczek jej za szybko leci i nie nadąża połykać?

Kiniek oby ból głowy szybko minął, a co do dzieci to ja swojej małej też czasem nie rozumiem dzisiaj jest coś nieswoja i mam nadzieję ze jutro będzie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyki ja nareszcie wpadlam do was u mnie bylo zamieszanie bo brat mial slub koscielny i chrzciny synka i nareszcie odpoczywam...pomagalam mamie gotowac. Bylo fajnie..co do mojego brzdaca to szystko jest na NIE sloiczki, moj pokarm z butelki, itd...pluje krzywi sie i tyle taki maly tyfusek 😁 zasypia juz spokojnie wiec mam coraz wiecej czasu dla siebie. sylwestra spedze w domu bo nie da rady odciagac pokarm i mu podać. Musi miec cycora i juz.Marcel juz podciaga sie do siadania i ladnie mu to wychodzi chce ciagle byc w tej pozycji jak lezy to placze ale ja go tylko na chwilke prostuje. dzisiaj skasowalam tyl samochodu...wiecie moj maz prowadzi firme i nie uwierzycie ale nie zauwazylam ze traktor stoi hihihi nie no stal lekko bokiem minelam wielkie kolo a te male byly skręcone i troche wystawaly nie zauwazylam i urwalam zderzak tzn polamalam..kiedys musialo mi sie przytrafic.

zrobilam sobie u kosmetyczki manicure z lakierem hybrydowym ja pierdziele rewelacja!!! utrzymuje sie do 3 tygodni a blyszczy sie jak psu jajca.... zaladuje kilka zdjeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneta - nie zanudziłaś Nas, my tu długopoematowce czasami odstawiamy, zwłaszcza ja 🥴
Może rzeczywiście spróbuj jak Kiniek radzi łyżeczką dopajac.

Ja szczerze to nie podaję za wiele do picia Rozbójnikowi - wychodzi ok 50 ml na dzień, on nie chce pic więcej, sporadycznie wypije 100 ml 😞

Kiniek - miłego tworzenia i oby wszystko z Allegro doszło i takie jakie chciałaś
Mnie też dziś dynia bolała ale wziełam ibum forte i już przeszła.
No i widzicie dziewczyny kolejny chłopiec odstawia w y c i a - więc kolejny przykład tego że chłopaki też małe marudki.

Apropo obrazków to Patryk zawsze zaczyna miną nr 2 - czy to marchewka z ziemniaczkami czy jabłko z bananem, a potem wiosłowac muszę nieźle łyżeczką bo się domaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan - no to niezla "przygoda" z traktorem 😉
czekamy na fotki, może uda Ci się wkleic

Apropo ilości zjadanego jedzenia to Rozbójnik zjada:
4 porcje po 180-210 ml, czasem do 210 dorabiamy z 30 ml ale to rzadko
5-ta porcja przed nocą - zjada ok 120 ml
W międzyczasie warzywka - najczęściej marchewka, ziemniaczki lub zupa jarzynowa
I owocki - jabłka, brzoskwinie, banany

Po 18-tym grudnia podam coś z mięchem 😁
No i w ten "jadłospis" chciałabym wkleic jeszcze kaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam Mamusie 🙂 🙂 🙂

dzisiaj zrobiłam sobie wolny wieczór więc korzystając z tego zaglądam do Was
co prawda czeka mnie myci podłóg ale to może zaczekać, najpierw Mamusie 🙂 🙂 🙂

Dziewczynki już śpią i byle do 7 choć dzisiaj w sumie obie zrobiły nam niespodziankę, Weronika obudziła się o 7 na mleczko, zjadła i spała jeszcze do 8:30 a Paulinka spała do 8:20 🙂 cudna noc, jeszcze w nocy troszkę poszaleliśmy więc już w ogóle sama radość 😉

dzień nam minął w zasadzie standardowo, zabawy, zabawy i jeszcze raz zabawy, gotowanie, sprzątanie, spacerek 🙂 jutro chce się wybrać z Paulinką na basen, bo Weroniki póki się nie wyleczy nie chcę zabierać

co do Weroniki, wynik na skazę białkową wyszedł negatywny i niby wszystko ok ale dowiedziałam się dzisiaj że są dwa rodzaje alergii zależna - wychodząca w testach i niezależna - nie wychodząca i może jest taka sytuacja że u nas właśnie jest ta druga, ale czekam do poniedziałku bo wtedy będzie dopiero nasz lekarz, do tej wariatki co ostatnio nawet się nie wybieram bo znowu coś niestworzonego wymyśli, a do naszego lekarza mam zaufanie, od wczoraj jeszcze smarujemy tą maścią i ja po trzech użyciach widzę znaczną poprawę......no nic, obserwujemy dalej

u nas dzisiaj w ciągu dnia 3 drzemki po 20 min, czyli w rezultacie godzinka snu dla porównania Paulinka spała 1,45 😉

monia6687... i dobrze że porządziłaś z koleżanką, od czasu do czasu każda z nas potrzebuje takie oderwania się od rzeczywistości i zresetowania 🙂

Emiliaeem oczywiście najlepsze życzenia imieninowe dla zięcia mojego :*:*:* spóźnione co prawda ale na teściową Oluś chyba nie będzie się gniewał 😉
a z plecami to do lekarza, z kręgosłupem nie ma żartów, jeszcze troszkę musi Ci posłużyć więc szoruj do przychodni i daj nam znać co Ci powiedział a jak nie posłuchasz to kopniaka dostaniesz, już ja osobiście się do Ciebie pofatyguję i całą ekipę wezmę ze sobą także uważaj 😉
a doczytałam dopiero teraz że się umówiłaś już, to masz szczęście............czekamy na wieści w takim razie
no i bym zapomniała.........gratulacje marcheweczki 🙂

Gosiaczek no to się mąż postarał, nie dość że świeże bułeczki to jeszcze bukiet kwiatów, pewnie noc tak na niego podziałała 🙂
ja jutro mam urodzinki i ciekawe co dostanę 😉 Paulince zapowiedziałam że ma w końcu powiedzieć do mnie mama a nie jak co dzień tata, ciekawe czy posłucha 😉
śliczna Mikołajka w awatarku
i temperatura 37,1 jak najbardziej normalna u Dzieciaczków takich jak nasze

McDa87
biedna Paulinka że tak się męczyła po Mamusinych wariacjach kulinarnych, mam nadzieję że już jest lepiej
i gratulację za zostanie Matką Chrzestną

Monia321 Ania ślicznie bawi się nóżkami, my wciąż czekamy 😉

Anetaa1 witaj na forum 🙂 super że w końcu zdecydowała się do nas dołączyć, co prawda należy się klaps że tak późno, ale lepiej późno niż wcale 😉

Tedit26 daj znać po wizycie u lekarza, ciekawa jestem co Wam powie. A u Was tylko suche plamki czy jeszcze jakaś wysypka?

Wercia
super że u kardiologa wszystko w porządku, wiedziałam że tak będzie, ale mam nadzieję że Ty się uspokoiłaś Mamusiu!

Kinia
życzę żebyś szybko uporała się z bólem głowy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...