Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
😘 Hejka 🙂
U nas nocka fajna tylko raz wstałam do Wiki ,dać piciu wody bo tak bardzo sucho mamy w pokoju , ze ja sama popijam w nocy . Teraz Wikula najedzona 200 ml mleczka z 2 miareczkami kaszki , zadowolona jeszcze leżakuje w wyreczku i ucina pogawędkę z Kubusiem Puchatkiem 😁
Megan wiem ,ze to nie ładnie sie śmiać ale przygoda z traktorem ciekawa 🙂 Brawa za postępy Marcelka , a i zazdroszczę pazurków ja przezd ciążą miałam na tym punkcie fizia ale teraz jakos mi przeszło .Zdjęcia sliczne . 😉
Wecia widze ,ze Patryczek wciaga tyle co moja Wiki . Małe głodomorki hihihihhi. Mamy prawie identyczny rozkład jadłospisu 😜
Asilula83- nie źle zaczęłaś posta , wolny wieczór ale czeka mycie podłóg 🙂 🙂 🙂oby Weronisi przeszły te chrostki , to za poniedziałek trzymamy kciuki ,aby wasza lekarka pomogła !I wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń , spokoju ducha i przede wszystkim zdrowia dla ciebie i całej rodzinki .
Wercia - biedna koleżanka i dla tego aniołka [*], oj zaraz mi sie zbiera do płaczu 😞 i wspominam nasza Julitkę aniołka 😞 😞 😞
Darka to brawo za odwage i przeprowadzkę , miastowa kobietko 😉 tylko nie drzyj kotów za bardzo z rodzicami bo wiesz czasem sie przydaja 😉 Brawa dla Oskarka, super siedzi, nasza Wiki tez już tak siedzi ale popatrz nie pomyslałam ,zeby ją sadzać w wózku tylko wysiaduje na narożniku gadabytów łoża królewskiego jak na królewnę przystało hihihihi. 🙃 😁
Kiniek - znam ból dentysty ale żeby zdrowe, pieknę zęby mieć trzeba starać się 🙂 trzymam kciuki .
emiliaeem fajny pomysł z tym łozeczkiem turystycznym i myslelismy o takim ale jak na razie to wstrzymam konie i poczekam do wakacji jak będziemy na weekendy jeździć na działeczkę to tak z pewnoscią się przyda.
Emilia1- buziaki . Mam nadzieję,że Nati ładnie przespała nockę ?
Buziaki na dzisiejszy dzień .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anetaa1 Witamy!

monia321 Ślicznie bawi się stópkami, fryzurkę też ma Boską 

megan85 Nic się nie przejmuj. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Zawsze myślałam że tylko mi coś „wyrasta” nagle pod kołami samochodu 😉
Muszę mężowi powiedzieć, że wszystkim się to zdarza.


asiula83 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

darka9118 Oskar pięknie siedzi. Już nie mogę się doczekać kiedy Sabina go dogoni w tej umiejętności 😉
A co do dmuchania na dzieci to mam wrażenie, że im mniej się rodzice przejmują tym zdrowsze dzieci. Znajomi mają dziecko z wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa, a nie palą nie piją, całą ciążę pod kloszem. Jedyne - wyczekane dziecko.… A z kolei sąsiadka piła, paliła, wcale się nie przejmowała – a dziecko okaz zdrowia… I bądź tu mądry.


A moja mała cwana Pyrka (tak ją tatuś nazywa) już wie jak wymusić żeby mama ją na ręce wzięła. Teraz coś do mnie wykrzykuje (mam nadzieję, że mnie nie obraża 🙂) Ostatnio bardzo polubiła siedzieć u mnie na kolanach jak czytam forum. trochę mi utrudnia bo jej szybkie małe paluszki buszują po klawiaturze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZiewczyny wczoraj normalnie łzy wylewałam przez poł dnia bo mama zadzwoniła do mnie i powiedziała mi ze moja siostra cioteczna zginęła w wypadku, dopiero wieczorem okazało się straszna bzdura, wielka pomyłka bo to totalnie ktoś inny , tylko dziewczyna okazała się koleżanka ze studiów która miała jakieś papiery notatki kuzynki , podobno strasznie zmasakrowana 😞
Ale mama oczywiście z plotek się dowiedziała od ludzi jak była w pracy, i jak przyszła do domu to dopiero w tel do ciotki i ta ze była na policji i okazało się ze to nie ona , a ONa z wyłączonym tel sesje zaliczała

Do tego strach się najedliśmy bo jakaś strasznie życzliwa znajoma zadzwoniła do domu gdzie była sama chora na serce babcia i jej to powiedzieli , ona mało domu nie spaliła , i trafiła do szpitala, na szczęście nic strasznego bo to tylko nerwy i dziś ja zabierają ale nasza babcia 5 6 lat temu stracila rok po roku dwóch synów i od tego stan jej zdrowia bardzo się pogorszył .
Ludzie nie maja wyobraźni,albo maja aż za duza

ide sprzatac, bo wczoraj mi nie szło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje kochane :-* ja wlasnie pije kawe zbozowa z mleczkiem i po sniadanku dzisiaj robie na obiad warzywa na patelni z ryzem oczywiscie musze wkroic piersi z kurczaka bo moj mąż to neardeltańczyk i bez padliny ani rusz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka ma stan podgorączkowy czyli tak 37,1 a wczoraj to już sama nie wiem jak z tą temp. bo mam dwa elektroniczne termometry które są do niczego, może macie jakieś sprawdzone termometry???

megan świetny pomysł na prezent, a cerę naprawdę masz śliczna 😜

darka widzę że duże zmiany u ciebie ale na pewno na lepsze, a Oskarek słodki widać ze lubi siedzieć 😁

Asilula wszystkiego naj i dużo buziaków od nas 🤪 🤪 🤪

AnjaP no nie zazdroszczę przeżyć jeśli chodzi o siostrę cioteczną to najważniejsze że to nie ona no ale tak czy siak szkoda tamtej dziewczyny, ja w ogóle uważam ze ludzie młodzi i dzieci nie powinny chorować i tak młodo ginąć, a co do wyobraźni ludzi to naprawdę niektórzy jej nie mają 😮

Oj idę zrobić sobie śniadanko bo z tego wszystkiego zapomniałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia!!!!!
STO LAT, STO CHAT, STO BECZEK WINA, DZIEWIĘCIU CÓREK, DZIESIĄTEGO SYNA! 🤪
I JESZCZE RAZ MIŁOŚCI 🙂 😘 😘 😘

AnjaP coś strasznego 😮 Współczuję przejścia... 🥴

Mały zaczyna mi kasłać 😲 I katarek bardziej wodnisty w nochalu... Chyba polecimy dzisiaj do lekarza 🤨

Miłego dnia. Zaglądnę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas nocka średnia, wieczorem zaczęłam czytac "język niemowląt" zamiast się uczyć, ehhh... ale 50 stron poczytałam, skończyłam na planie 🙂 ale bardzo fajnie się czyta tę książkę!

Megan dobrze że tylko zderzak 🙂 zdjęcia super, chłopaki przystojni jak nie wiem, a jakie Marcelek ma piekne oczka!

Asiula zdrówka i spełnienia marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kolejnej gromadki tak wspaniałych dzieciaczków 😉


Gosiaczek ja na gorączke daję paracetamol w czopku i działa praktycznie natychmiast.... oby jej szybko spadła gorączka, biedna Lenka

Darka to straszne co piszesz o tym dzieciątku, aż mi ciary przeszły 😞 i gratulacje przeprowadzki do chłopaka, oby się Wam udało!!

Tilii moja paulinka też lubi mi siedzieć na kolanach jak coś robie na lapku 🙂

AnjaP okropna historia z ta kuzynką, masakra, człowiek się już martwi a oni się "tylko" pomylili, udusić takich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was bede sie starala teraz byc na bierzaco nie chce mi sie czytac tych 15 stron trudno mam nadzieje ze mi wybaczycie 🙂
Asiu nasza droga wszystkiego naj lepszego duzo zdrowka wytrwalosci z mezem i cierpliwosci dla dziewczynek 🙂

Ja z rodzicami az tak bardzo sie nie poklocilam tylko wiadomo jak to bylo na poczatku ciagle spory z moja mama juz troche mialam dosc wiec jej powiedzialam ze sie wyprowadzam ale i tak narazie nie zmieniam ani stanu cywilnego ani miejsca zameldowania ciagle bede musiala jezdzic z chorzowa tu na to zadupie jakos przebebnie zime potem bede wszystkozalatwiac w urzedach

Bylam tez dzis u pediatry z wynikami no jak zwykle sa dobre ale nadal mam malego faszerowac tym antybiotykiem i po swietach zrobic wyniki takie porzadne tj posiew nio i mam co nosic na rekach wazymy 8800ga byl najmniejszy z wszystkich dlugosc szacuje na 74 bo juz ubranka na 68 poszly w zapomnienie a 74 sa na styk juz ubieram mu nawet 80-tki wole luzniejsze. Nocki ostatnio przeboje bo zeby ida na calego chyba i ja ciagle latam z zelem po nocy i go uspakajam nie dopomina sie jesc wiec go niepotrzebnie nie faszeruje wysraczy mi prawei 9kg "wór" :P Aaa i my przechodzimy juz na Bebilon pepti 2 kazala nam juz wykupic 2 i mieszac a ze mamy jeszcze 5 puszek 1 wiec wykupie 2-ki i bedziemy mieszac powoli choc mowila ze zadnej roznicy nie ma wiec nic nie powinno sie dziac

No tak uwierzyc plotkom innych ludzi i napedzic niepotrzebnie ludziom schorowanym strachu ehh co za ludzie

U nas siedzenie to chleb powszedni ale staram sie go tka czesto nie sadzac bo to jeszcze za wczesnie lozeckzo turystyczne juz mam od wrzesnia kupilam bo bylo za 60 zl wiec grzech nie skorzystac nio i sie teraz przydalo maly w nim spi u Adiego i nie ma roznicy czy jego stare lozeczko czy nowe kupilismy tylko cienszy materac i posciel przywiozlam z domu wiec malemu nie robi roznicy

Tiliii12345na wszystko przyjdzie czas moj osakr siedzi zamiast sie obracac czy wkladac nozki do buzi fakt je zauwazyl i je dotyka ale jeszcze nie wpadl na pomysl ze moga byc lepsze od raczek wiec ja sie tym nie przejmuje dziecko rosnie wedlug swojego tempa


Lece obiadek gotowac oj teraz to juz tak latwo nie mam codzienie obiad chyba ze Adi ma na poopludniu to on robi ale mam farta ze mam chlopa kucharza bo ja troche cienka jestem w kuchni buziaczki mamuski do wieczorka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj Darka Ty się masz fajnie z tym kucharzem... mój mąż to umie tylko herbatę zrobić i kabanoski wrzucić do wody 🙂 no ewentualnie proste kanapki 🙂 a problem się zaczyna jak mnie nie ma w domu i trzeba sobie odgrzać obiad z lodówki.... zawsze musi być długa i dokładna instrukcja 🙂 ale odkąd mała się urodziła to nauczył się robić zakupy więc postęp jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas!!!
................()..()..()..()
................||..||..||..||
...............(▒▒▒▒▒▒▒)
...............(*~*~***~*)
.............(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)
...........(ஜஜஜஜஜஜஜஜ)
...........(**~*~*~*~*~*~*)
.......(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)
.......(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒)
.......(*~*~*~*~*~*~*~*~*~*)
.......▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
...................▓▓▓▓▓
.............▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z OKAZJI URODZIN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko kochana zdrówka , wytrwałości i w magiczny sposób wolnego czasu 😉 Sto LAT!!!!!

AnjaP koszmar, ale ostatecznie jednak jak dobrze, że to tylko plotka 🤢

Dareczka no faktycznie rośnie Ci jak na drożdżach potomek 😉 długością i wagą prześcignął Maksia, aczkolwiek ja nie wątpię we wzrost synka, tatuś ma 193cm, to ja tu zaniżam średnią bo tylko 170, wszystko się okaże dopiero w okresie dojrzewania ,ha! a wagowo Maksior przy tej długości to szczypior, ale to akurat po nas obojgu 🙃

deyzee i meteoryczna nie dają za bardzo znaku życia, zresztą można spojrzeć w tabelkę i widać co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Udało Nam sie uczestniczyć w pogrzebie, chociaż w ten sposób mogłam wesprzec koleżankę
To jest straszne, koszmarnie emocjonalne przeżycie, ta mała trumienka z malutkim wieńcem, biedni Rodzice, Rodzina

Rozbójnik wycie oczywiście dzisiaj już odstawił.

Ja umyłam okno w "dużym" pokoju. Jeszcze w naszej sypialce zostało ale tam cyrki musze odstawic bo z racji ze malo miejsca to muszę łóżko odsuwac i nasze i Rozbójnika i rolety demontowac bo jeszcze okno jest na takie jakby zaczepy co trzeba je kluczem specjalnym rozkręcac i dziury akurat są na linii rolet


darka
- ooo przeprowadzka, no no to Ty teraz "miastowa", ech wszystko ma swoje plusy i minusy,
oby z Rodzicami jakoś się poukładało, to tak jak ja z moja Mum, kłótnie, kłótnie ale trzeba jakoś życ
Tak, Rozbójnik posiada już 2 zęborki
No i jak ładnie Oskar siedzi już, a jak sam to ok, byleby nie z musu....
A Ty sie do Chorzowa przeprowadzilas??? Toż "za miedzą" Świętochłowice 🙂
Waga imponująca - my nie wiemy ile waży Rozbójnik, może ok 8, nie mam pojęcia, 4.11 - miał 7300 - czyli 1,5 m-ca temu
A z obiadkami dasz radę, chociaż samemu jak się jest to już czasu mniej niż jak się mieszka z Rodzicami

emiliaeem
- no proszę solarium, ja już nie pamiętam kiedy się ostatni raz smażyłam

megan- super masz figurę, pozazdroscic a Chrześniak to przystojniaczek 🤪


Kiniek
- to masz niezłą "dentystyczną" fobię - masakra..
A filmik ciekawy, mógły by być dłuższy

Asiu - Wszystkiego naj naj naj z okazji Urodzin!!!


Tilii - no z chuchaniem na dzieciaczki to różnie, czasem bierze się to z np. choroby dziecka, my się staramy nie robic z Małego jajka ale czasem się trochę pochucha jednak.
Też czasem mówię, u porządnych dzieci chore albo umrą (tak jak koleżance) a u haharów pełno dzieci, chociaż taka "znajoma" kobita popijała ostro i dzieci zdrowe - 3 ale 4-te - w nim skumulowało się jej chlejustwo i urodziła się z zespołem alkoholowym i do dziś dziewczyna za to płaci a ma 18 lat

anjaP
- przykra historia, i co plotka robi, chociaż to pomyłka bardziej, zwłaszcza przez te notatki...
biedna ta dziewczyna co zginęła 😞

Gosiaczek
- biedna Lenka, może idz z Nią do lekarza
co do termometrów to nie polecam absolutnie do ucha - masakra - pokazuje ciągle inna temp.
My kupowaliśmy PAtrykowi do szpitala taki elektroniczny z miękką końcówką Geratherm Baby flex - niemiecki - cena ok 25 zl chyba, już nie pamiętam
jest dobry, trzeba robic tak jak radzili w szpitalu, po sygnale i pokazaniu pomiaru poczekac ok 1 min bo jeszcze termometr "dobija" sobie i jak przestanie to jest temp. właściwa

emiliaeem - zdrówka dla Olusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalam ostatnich 15stron!!! ale smarujecie nie mam szans nadgonic !!! 🙂
Asiu zycze Ci zebys codziennie odczuwala pelnie szczescia! 🙂
Coz mialam tyle napisac i pewnie w ratach bedzie mi sie przypominac...
Kiniek...tak Cie czytam i rzeczywiscie heh jak nie urok to ... , dobrze,ze z Maxiem wszystko gra 🙂
Darka!!!!Szybciutko ta nowa znajomosc sie rozwija!! Bardzo sie ciesze,ze masz taka szanse na ulozenie sobie zycia, a rodzicow masz jednych moja droga ja tez sie kiedys buntowalam i tyle razy przekonalam sie,ze oni sa dla mnie.. 🙂
A to co napisalas o tym dziecku.....rzeczywiscie straszne...napewno sie zdarza i kto to wie ile my nie wiemy na temat chorob itd. tak jak z doroslym...niektorzy zyja z jakims nowotworem i nie wiedza i nagle na ulicy zasypiaja na zawsze..
Anja!! !!! Ludzie tylko sensacji szukaja.....mam nadzieje,ze z babcia juz lepiej!!! a kuzynka dlugo pozyje tak sie mowi jak ktos kogos za zycia usmierci 😉
Megan ladna z Ciebie babeczka 🙂 a zdjecia dzieci przecudne!

Co u nas...terroristos spi. Zasypianie w dzien bez zmian,kara boska dla niej.
Bylismy dzis u lekarza bo zaobserwowalam poraniony jezyczek na czubeczku takie krwinki az miala 2 dni. Smarowalam jej buzie na przypadek aphtinem ,zeby sie zaden syf z tego nie zrobil , lekarz powiedzial,ze infekcji nie ma bo raczki ma czyste,a jest podobno taka choroba kiedy dziecko ma wlasnie jezyczek czerwony to i na rekach jakies krostki podskorne powinny byc wtedy antybiotyk itd.no ale Zuzia jest zdrowa ,jak przyjelismy przygryza jezorek! jezdzi nim ciagle po dziaslach , po ustach i wszystko pcha do buzi. Zebow ani widu ani slychu..
Mala chetnie siada jak jej raczki podaje. A jak ja klade to sie na mnie drze :P na brzuch sie nie obraca nadal ,w sumie bardzo zadko i z przytrzasnieta reka wiec lezy jak klusek i nie wie co zrobic wtedy 😁
Ostatnio robi kupke kilka razy dziennie taka dosc zadka wiec moze to oznaka prezentu na swieta 😁
A jak tam Ramonka? nie widzialam nic od niej przez te 15 stron .. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Gosiaczek Zuzia tez wczoraj miala stan podgoraczkowy wedlug mojego niby zajebistego termometru......ale sprawdzilam na szczescie i sobie i mezowi temp i tez pokazywal zawyzona jakis lipny model.... 😮 dzis lekarz ja sprawdzil i jest ok.
Najlepsze jednak sa rteciowe , bede szukac ,moze znajde i tu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Małym u lekarza, nic poważnego póki co się nie dzieje, podawać syropek 🙂
I dzięki Bogu ☺️ No i powolutku możemy wprowadzać gluten i warzywka, ale z owocami jeszcze mamy zaczekać 🤨 Podobno dzieciaczkom karmionym cycusiem nie są zalecane tak wcześnie.

MajaCh ja się na początku napaliłam na termometr dotykowy, na szczęście kobita w aptece mi odradziła 🙂 Więc korzystam z elektronicznego z gumową końcówką. Jak dla mnie rewelacja 🙂
A i kasa w kieszeni, bo wydaliśmy na niego całe 13 zł 🙃

Pogoda straszna 😮 Niby ciepełko jak nie w grudniu, ale ciśnienie 🤢 Głowa mi pęka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Wszystkie Mamusie 🙂
Kiniek dzieki za Twojego posta,no to troche mnie uspokoilas ale tez sie wystraszylam ☺️wystraszylam sie bo nieswiadomie robilam malej krzywde bo niedawalam nic innego jej do picia,po pierwsze mysle ze przez to meczy sie codziennie z kupka jest coraz twardsza a po drugie nie zdawalam sobie sprawy z tego co opisalas o tej krwi...tym bardziej ze jak Leonie sie urodzila miala bardzo mocno gesta krew i musielismy po narodzinach lerzec 11 dni w szpitalu bo musieli jej ta krew rozrzadzac.Upuszczali jej krew i wpuszczali plyny przez kroplowke...bidulka byla tak pokluta na glowce i raczkach... 😞
no i sobie pomyslalam ze teraz tez przez brak picia tej wody napewno ma znowu ta krew gesta,moze tez dlatego mi tak czesto spi...a do tego ma wade serca i to jest bardzo wazne zeby ta krew byla zadka ☺️ 🤢
27go stycznia mamy kontrole u kardiologa dzieciecego i zobaczymy co powie,mam nadzieje ze sie nie pogorszylo... 😞
dzis juz probuje pomalu dawac wode lyzeczka ale narazie polowa laduje na sliniaczku 🤢ale
ale sie nie poddaje bo krzuszac sie odkaszlnie i jest ok 🙂

a co do jedzonka to jak bylam z mala u lekarza to powiedzial zebym sie nie spieszyla z tym jedzeniem,zebym odczekala do tego piatego miesiaca,bo im wczesniej dostanie coc nowego to jest wieksze ryzyko ze dziecko moze miec alergie.Powiedzial ze nie wczesniej niz 5 miesiac ale niepuzniej niz 7 miesiac 😮ale co lekarz to nowa opinia.
od jutra zaczynamy od nowa z jablkiem,ale jak ma po lyzeczce cofke to moze ona poprostu nie moze jablka jesc??
Kiniek dzieki za fotke moja jest na tym pierwszym miejscu haha
A co do tego filmu to moj zawsze mi mowi ze jestem za bardzo nadopiekuncza,zebym zobaczyla jak te inne dzieci zyja w tych biednych krajach,zyja i maja sie dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek,moja je te 180ml 4 razy dziennie ale pije to mleczko godzine czasu bo musi miec jedna przerwe pomiedzy 🤢
a na wadze dobrze przybiera ma 7600gr to mysle ze miesci sie w normie
chociaz sie moze przechwalilam bo dzis jak na zlosc nie dopija zostawila za kazdym razem te 20,30 ml 🙂
Wczoraj chcialam ja przetrzymac i dac jej jeszcze jedna porcie mleka przed spaniem i tak o 22.30 dalam jej mleczko i wszystko wymiotowala 🤢nie wiem czemu bo dalam jej mleko po3godzinach 😞
asiula83 i emiliaem no troszke zajelo mi czasu zeby do was dolanczyc ale ja jestem z tych co raczej lepiej czytaja i sie nie udzielaja 😁ale postaram sie zmienic obiecuje,chociaz od wczoraj juz tak duzo napisalyscie ze nie wyrabiam 😁ale musze tez sie nauczyc was czytac i odpisywac dlatego wybaczcie mi to ze nie odrazu do kazdej odpisze
oki mala zasypia lece zupke serowa upichcic bo ja zawsze prawie na wieczor gotuje 😜
pozdrowionka mamusie
puzniej moze jeszcze wpadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasniee I witam nowa mamunie i coreczke 🙂 Ja tez ogladalam kiedys Bobasy ten film bardzo przyjemny 🙂 Anetko tak sobie poczytalam i pomyslalam...wyglada to jakby najgorsze juz bylo za Wami !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wieczorkiem
Nie mogłam wpaść wcześniej bo miałam cały dzien jakoś zajęty i u fryzjera byłam także Asiulka również dołączam się do życzeń urodzinowych, wszystkiego naj naj naj , spełnienia marzeń i co najważniejsze pociechy z dziewczynek 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaem dziekuje ja tez mam nadzieje ze jak najszybciej jej serduszko wyzdrowieje,bo jak nie to czeka ja opercja 😞 😞ale tak jak piszesz my silne kobietki jestesmy i damy rade,a z Wami bedzie nam jeszcze latwiej 😘

Majach witam rowniez,no my troche przeszlismy na poczatku,jeszcze czeka nas23go kontrol nerki bo podejrzewaja ze ma do tego wszystkiego to co Oskarek Darki czyli (nie wiem czy to sie tak po polsku nazywa)Powiekszona miedniczka nerkowa.To znaczy wykryli jej to po narodzinach w szpitalu bvo tu robia wszystkie badania odrazu,ale lekarz pediatra mojej coreczki patrzyl i mierzyl juz dwa razy inic nie zobaczyl w tej nerce(tez przy pustym pecherzu slabo to widac)no i mam nadzieje ze za trzecim razem tez mi to samo powie ze nic nie widzi 🥴

mala sie obudzila i skacze sobie w jampero,ale mam z niej ubaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...