Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja walczę z pierwszą gorączką u córeczki 😞 po szczepieniu cały czas spi, czasem zapłacze, mało je, góra 4 minuty i zasypia 😞 mierzylam jej teraz temperaturę i ma 38,6 😞 wysłałam męza po czopki i zaraz jej dam, mam nadzieję że przejdzie 😞

a komuś też dzieciaczki gorączkowały po szczepieniu? jak długo może gorączkować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
darka pochwal się fryzurką, szybko fotkę wklej 🙂

asiula no w końcu jesteś! super zdjecia, zazdroszcze wypadu 🙂

McDa moja Mała nie gorączkowała, ale tak jak pisała asiula jest to częste. Czopki powinny pomóc. Buziaki dla Malutkiej 😘

Kiniek moja też jak "żółwik" wszystko ogląda w pionie, a i główkę z dnia na dzień lepiej unosi. Takie zdolne te nasze dzieciaczki.

A oto fotki Lenki 🙂



http://img23.otofotki.pl/obrazki/bb262_DSC00794.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula super zdjęcia, świetnie się prezentujecie Wszyscy 😉 apetycznie wyglądają krajobrazy...ehh ja to się nastawiam dopiero na najbliższy sierpień 🤪

Edytko super Lena się prezentuje 😉 (aczkolwiek minkę ma boską w stylu "czego?! ")

Darka fotki dawaj! a nie chwalisz się, a nie pokażesz :P

My jutro mamy badanie słuchu... w szpitalu nam nie wyszło, więc lecimy jutro, chociaż przy rozszczepie podobno zazwyczaj wychodzi źle i dopiero po operacji można zrobić wiarygodne....eh jakbym miała za mało stresów i tak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedi Lenka sliczna ona ma w ogole sliczne i duze czarne wloski tne moj to ma chyba z 5 wloskow na krzyz nie no zartuje troszke ich tez ma ale ma jasniutkie.Tedi zauwazylam tez ze mala ma taka nieiciekawa buzke zakrwiona jak to moja mama nazywa ze widac jej krwinki moj tez ma na policzkach takie cos do teo po jednej stronie jest taka troszke szorstka nie wiem czym mam to smarowac czy to w ogole sie jest czym przejmowac

No juz wam sie chwale strzelilam sobie fotke bo juz mnie o nia ktos prosil

Dzisiaj malego mialam pol dnia pry cycku co 1,5h i troszke poskutkowalo ale wkoncu sie wkurzylam dalam flache i maly zasnol na 2h bo tka to robil drzemki po 10 min jak tylko czyms ruszylam lub drzwi zamklam by wyjsc obiad ugotowac juz bylo kwilenie

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/p9061347.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4721/p9061347.jpg[/IMG][/URL]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaem na cyce kup główkę kapusty tłuczkiem potraktj liście aż puszczą sok i wółż do stanika zobaczysz jaka ulga!! bardzo pomaga..ja też mam nawały ale zauważyłam że w prawej piersi mam więcej pokarmu właśnie odciągłam z niej 140 ml mały dlugo śpi a ja czekałam i czekałam i tak sie dorobiłam jak bym poproacowała to spokojnie bym jeszcze wycisła ale zostawiam dla małego tą robotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam rankiem , my wciąż walczymy ze skokiem rozwojowym 🙂 , wczoraj już było o niebo lepiej , choć o 2.30 obudziła się na cyca i godz ją usypiałam 🙂


Asia śliczne fotki zazdroszczę tym co mają blisko nad morze i w góry, my też się wybieramy nad morze ale dopiero w Lipcu 🙃


darka śliczny kolorek ładnie wyglądasz 🙂


tedi Lenka cudna i jaka już bystra 🙂

    emiliaeem no widzisz jednak można w pionie nosić, a już mnie wystraszyłaś 🤪 Moja Natalka w pionie odchyla główkę, bo jest ciekawa świata ,ale właśnie tak sobie ćwiczy a ja ją mocno trzymam 🙂
no i pogoda się zmieniła , zapowiada się na deszcz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 😆

Lena śpi a ja biorę się za robotę choć bardzo mi się nie chce, jutro przychodzą do mnie koleżanki wiec muszę ogarnąć mieszkanko 🥴 no ale najpierw doprowadzę siebie do porządku 😜

darka9118 super kolor a ja do fryzjera wybieram się pod koniec września co by ładnie na chrzcinach Lenki wyglądać a i raczej rozjaśnię włosy bo w ciemnych nie czuje się zbyt dobrze 😉 ostatnio oglądałam Dzien dobry tvn i tam była Sonia Bochosiewicz i ona ma ładny kolor tylko nie wiem czy to taki ciemny blond czy miodowy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I my witamy sie z ranca

Ostatnio od kad mlody dostaje z cycka sniadanko jest troche marudny ale damy rade teraz wypil herbatke i padl jak muszka na brzuszku 🙂

A ja sobie odpoczywam po sniadanku nocka jak zwykle jedno budzenie o 5 cycuszek i tulenko do mamusi i spalismy do 7 :O

Kupki sie wkoncu unormowaly miej wiecej jest ich 3 na dzien i 4 w nocy sa normalne wiec mama mleka zmieniac juz nie bedzie

Dzisiaj strzele sobie foty nowe bo dawno nie robilam z ciazy jeszcze mam i to w dodatku z maja miesiac przed porodem wiec teraz trzeba wkoncu doprowadzilam sie do porzadku

Mowilyscie o ciuszkach z przed ciazy ja w bluzki wejde ale jeansy tylko w jedne 😞a drugie przyciasnawe a reszta to moge zapomniec bo mi poszlo w biodra i uda wszzystko bo kg z ciazy nie zostalo mi nic z mojej wagi tak wynika 🙂 choc by moglo byc jeszcze ciut mniej nie pogniewam sie to musze walczyc o pokarm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdoberek 🙂

Ja nadal walczę z zastojem... Ogólnie pierś boli w miejscu,gdzie kanał się przyblokował,ale tragedii nie ma. Słyszałam o tych liściach kapusty, ale za późno było gnać do sklepu 🤨 Musiałam się ratować kostką sera białego 😉 Chłodny,więc ulżyło ☺️
Dziś mam wizytę u ginka,a że jest doradcą laktacyjnym, może coś poradzi...

Emiluś a czy Natalka ma apetyt??? Olek coś słabiutko je 🥴

Edyta ale panna Wam rośnie 🙃

Asia ależ Wam zazdroszczę tych wędrówek ☺️ Możesz napisać jakiej firmy macie nosidełko dla Weronisi?

Co do noszenia, ja już zgłupiałam 🤔

A Moje Szczęście powoli odlatuje i lecimy na spacerro, a później szczepionka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry
wystarczy pol dnia do tu nie zagladac, to ma sie potem spore zaleglosci 😆

Asia ja ci mowie Ty mnie drażnisz tymi górami 😉 fajnie ze wyprawa się udała , Pulinka zdobywa juz szczyty, za pare lat to tylko Mont Blanc, K2 i Mount Everest jej zostana 😉 😉 😉
A Weronicz sie ter przyucza
emiliaeem powodzenia na szczepieniu, OLI dzielny masz byc!!!---my jurto 🤢

darka wlosy super, moze i ja pomyśle o malej zmianie
EDYTKO Lena super JEST urooocza, my tez borykalismy sie z krostkami u nas byly bardzo czerwone, a nasze to przez nie tolerancje laktozy albo bialka, teraz robimy testy juro sie dowiemy, mój mąż jest astmatykiem, syn jest uczulony na pylki trawy wiec jestesmy w grupie podwyższonego ryzyka
a ty juz doszlas przyczyny?
moj krostek kochany


a tu Lila z dziadkiem, po tygodniu czasu dizadzi sie odazyl i wziol wnusie na rece, a potem oddac nie chcial 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie
Nawał obowiązków ostatnio mnie przytłoczył 🙂)

Anja p my z takimi krostkami jak u twojej córci walczymy od 2 tyg. życia. Był już dermatolog, pediatra itp. dostaliśmy maści i po nich przeszło, ale tez jestem na decie bezmlecznej (bardzo rygorystycznej) Ostatnio zaczełam wprowadzac nabiał, żeby sprawdzić czy mała reaguje i dopiero po 2-3 dniach znowu ją wysypało.I teraz nie wiem czy po nabiale czy sosie pomidorowym, który ostatnoi jadłam ze spagheti? a m,oże czekoladowe ciasteczka na kóre sobie pozwoliłam po dłuuugiej przerwie????
Napisz koniecznie jakie testy robicie, do kogo z tym sięzwrócić.
Czy twoja mała też robi przy okazji czasem zielonkawe kupki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂
Juz nadrobiłam zaleglosci,Tedit twoja mala jest sliczna i jak pomyslowo ja ubralas 🙂)Ja nie mam cos glowy do wymyslania mojej strojów.Moze dlatego ze brak mi czasu na alegro 😁Ale i tak juz musze przysiasc i pozamawiac cos w koncu bo dziecko mi powyrastalo z ciuszków 🤪Ostatnio je coraz to wiecej i widac jak przybiera,w koncu!!!Bo tak dlugo kruszynka mala byla.
Dzis znow byla z babcia troche,bo musiałam pozałatwiac sprawy,rachunki itd.Ale za to jak wróciłam to sie "rozgadała" i strzeliła prawdziwy pokaz minek i usmieszkow.Super juz sie robi komunikatywna.No i oczywiscie tez ja nosze w pione bo poprostu ona inaczej nie chce!
Jesli chodzi o wkladke to ja nosiłam przez 4 lata i super sie sprawdziła.Niestety w koncu musiałam wyciagnac bo mam sklonnosci do stanów zapalnych.
Jak by ktoras z Was miała pytania o wkladke to chetnie odpowiem.
Asiula foteczki super,widze ze bardzo aktywnie spedzacie czas Brawa dla Was za to 😁Rewelacja życ w ruchu.
Darka kolor fajny i ciekawy,kobieta dobrze sie czuje jak cos zrobi kolo siebie tez Brawo dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...