Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

U Nas dzis od rana sliczna pogoda, po poludniu wybieramy sie na spacer chociaz mam plan zeby meza wyslac do parku a ja skocze do szmatex-u na chwile i potem przyjde do parku... zobaczymy

Ja ostatnio troche martwie sie tym ze Patryk za duzo wazy
Widze ze sie zaokraglil, ma udka jak Ja 😉 no i brzuszek my wyszedl i ogolnie
sie zaokraglil a nie mial ani brzuchalka ani nie byl za gruby
Teraz ma 14 kg a wzrost jakies 90 cm- ciezko mi zmierzyc bo sie ciagle kreci

Martwie sie ze bedzie grubiutki i tak mu zostanie, waga urodzeniowa 2590
ja bylam szczuplutkim dzieckiem, maz od poczatku okragly

Pewnie ma za duzo weglowodanow bo ostatnio lubi sobie podjesc 🥴


Ile waza Wasze dzieci i przy jakim wzroscie?

Ja dzisiaj mam zamiar pomyc podlogi o ile Patryk zasnie po obiedzie no i mam troche szycia - musze Patrykowi guzik w spodniach przesunac bo mu sie nie dopinaly 😉 i przy okazji jakies dupstwa poszyje co popuszczaly na szwach 🤢

Tez tak macie jak jestescie calymi dniami w domu z dziecmi ze okolo poludnia macie kryzys? Bo ja czesto padam na ryjek i marze zeby isc do wyrka i pospac




Kiniek
- to samo mialam na mysli piszac o tym jak sie lekarz wypowiadal nt tych
spotkan grupowych w celu "zarazenia" sie chorobami zakaznymi, ze lepiej nie chorowac wcale
jakos zle to w slowa owinelam 😞


Gosiaczek
- ja jestem i MajaCh widze
ja balkonu nie mylam na swieta, tyle co okno i parapety na zewnatrz wiec tez caly syf byl z zimy
sukienka ladna, chociaz nie w moim stylu no i nie pasowalaby do moich gabarytow
prosze rozmiar 36 masz super 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Lenka zasypia choć zasnść coś nie może tylko gada w łożeczku...ja już po steperze włoski wykąpane mogę się ogarniać 😉

wercia no waśnie rozmiar 36 ale jestem wysoka i czasem sukienki są dla mnie za krótkie i wychodzi z tego tunika 😠
Nie wiem ile Lenka waży ani ile ma wzrostu ale jak ją pomierzę to dam znać 🙂 a waga 14kg to raczej nie dużo a co do brzuszka Lenka też ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skalpel zrobilam i sie spocilam jak zwierze!! szok 🙂
Wercia Suzanna ciagle wazy 11.700 ale ona nie chodzi tylko biega! A wzrostu tez ma okolo 90cm moze troszke mniej sprobuje ja zmierzyc dzis.
A co sie mialam Wam pochwalic . Siostra jak byla przywiozla jej z Polski mase ciuchow i buty m.in dwie pary Bartka wlasnie naprawde solidne buty lepsza jakosc bez gadania od Clarksa!!! Wkladki profilowane ,skorzane, eleganckie, plaszczyk ma boski troszke jeszcze rekawki za dlugie, podszycie taki delikatny polarek ale jakby sztruksowy nie wiem jak to sie nazywa, na FB jakies zdjecie dodalam Zuzy z chrzestnymi wiec w nim jest. No i portasy jeszcze za duze, innych butow masa tez na rozmiar 24 za duze teraz ma 22,5-23. I smiechu co nie miara bylo bo Zuza wujka nazwala PUPA!!! zawsze mowila Wua Alta - wujek Artur ,a skrocila sobie do PUPA 😁 😁 😁 😁 a na ciocie wolala MOJA 🙂 i ciagle na rece do niej chciala i ja tak tulila 🙂
A ja dzis od rana jestem MAMI, podlapala od dzieci.. wczesniej mowila,ze np laprop jest mami - mamy, a teraz mowi do mnie mami nie mama. I to magiczne nie chce.....jak nauczyla sie nie chce to bardzo je trenowala i nie chciala wszystkiego nawet jak chciala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki. Narazie bez czytania, przyszłam niedawno z pracy i zaraz za obiad sie muszę zabrać zadazylam sobie z mężem wypic już redsa. Z mężem bo on dzis w domku z Lileczka siedział. Lila zadowolona oczywiście, zawsze jak tata w domu to jest przez pól dnia tata tata , aż jej sie znudzi wtedy na mamę przechodzi. Wćzoraj była ze mną w pracy , potem cale popołudnie pracowałam już w domku gdy mała spała. Jutro chyba bede miała wolne, na czwartek i piatek kolega nam podesle swoją sąsiadki, a w piątek czekamy na odpowiedz ze szkoły ps przedszkola , być moze bedzie możliwość ze wcześniej pójdzie do szkoły. Było by dobrze, zobabaczymy jak nie to będziemy działać dalej.


Maju iu nas tez nawet jak chce to mowi ze nie, ale tylko raz powiedziane nie oznacza ze tak bo jak mowi nie nie nie nie to już na pewno znaczy nie. Ale ja ćwiczymy w mówieniu tak. I poprawiamy te pojedyncze nie na tak i zaczyna mówić ze tak.

Wiecej dziewczynybnie czytałam, wieczorem idę mielone gniesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werciu dzieciaki fizjonomicznie mają brzuszki jak w Etiopii i tak będzie jeszcze dłuugo 🙂 a waga , jak dla mnie jest w porządku, Maks wazyl 14.4kg ale schudl ostatnio przez duzo ruchu i wazy 14kg, a wzrost ma 93 cm 🙂 takze wydaje mi sie to raczej zwyczajna waga i wzrost 🙂

Gosiaczek mam baaardzo podobna ale bluzeczke, tylko ecru 🙂

Maju ja nadal do starszej swojej mówię "mami" zwlaszcza jak cos chcę ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

zdycham dziś, dostalam okres i jak zwykle pęka mi głowa i brzuch, tradycyjnie wyglądam jak w ciąży 😠

pogoda dzis piękna ale nie skorzystałam bo po 16 wrocilam z pracy, obiad, zmywarka i leżę bo nie mam sily nic robic, czekam ba meza bo ma przywies coś przeciwbólowego bo już w domu nic nie ma;( potem mam nadzieję że lepiej trochę się poczuję i posprzątam bo jutro rano do pracy, po 13 wyjeżdżamy na szkolenie do katowic, mam nadzieję że do 19 dojadę do domu bo musze ciasto upiec, w czwartek posprzątać i zrobić sałatkę i coś na kolację bo w piątek przychodzą koleżanki z pracy na babskie spotkanie 🤪

Gosiaczek śliczna sukienka! chudzielcu!


Paulinka jadła zupę, oczywiście chciała sama, ja zawsze siedzę i pilnuję, dziś poszłam tylko się wysikać a ona zaczęła karmić lalkę, zaczełam ją filmowac, zobaczcie 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=kf2psFo6XIU&feature=youtu.be

Maja pochwal się ciuszkami!

Wercia i Paulinka ma brzuch jak z Etiopii, jak ją zważę to napiszę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A my po długim spacerku wróciłyśmy mega zmęczone znaczy się ja na pewno 😉
I to mi się podoba im ładniejsza pogoda tym więcej czasu będziemy spędzały na dworze 😁

McDa ale ładnie karmiła lalę ale o sobie tez pamiętała 😜

anjaP moja też kiedyś tylko "nie" ale w końcu udało się i zaczęła mówić "tak" a raczej "ta"

Maja też chcę zobaczyć ciuszki 🙂

Kiniek ta sukienka też jest ecry 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej już ledwo żyję jeszcze trochę poćwiczyła 🤢 ale jakoś nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń 😁

McDa jasna sprawa 🙂 ja to do 14 wszystko robię żebym mogła do 19 być na dworze z Lenką ale już na jutro zapowiadają opady a miałam dokończyć myć okna 🤢 no nic zobaczymy jak to będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze nie wiem o jakiej sukience piszecie. Jutro tu pobuszuje po stronach i se zrobię lekturę przy kawie.

Ja dzis ochlaplam po obiadku na kanapie, taka niemoc mnie ogarnęła, przesilenie wiosenne. KMiałam turbo dopalenie odpalic lub kilera i dupa, a teraz męczy mnie sumienie.
No i "Uprowadzona "sobie obejrzałem wieczorem po francuskum w ramach nauki. Idę dudu
Słodkich snow



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anjaP sukienka na stronie 2329 🙂 niestety tylko mierzona 🥴
Co do przesilenia to coś w tym jest mnie głowa bolała i miałam wrażenie że oczy mi puchną tak się dziwnie czułam 😮
A film Uprowadzona uwielbiam oglądałam już trzy razy ☺️ 😜 podziwiam i zazdroszczę Ci że uczysz się francuskiego...ja kiedyś próbowałam ale to nie dla mnie 😉

Zmykam spać. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !! tak!!! i mnie wczoraj po poludniu glowa bolala okropnie czyli potwierdzenie przesilenia heh, zdjecia ciuszkow porobie jak bede miala chwile i wene bo teraz pogoda dopisuje to w domu nas nie ma ..
Gosiaczek ja tez nie wyobrazam sobie bez cwiczen, a jak nie pocwicze to mam tak jakAnja wyrzuty sumienia wielkie 😁 ale to dobrze 🙂 milego dnia wszystkim!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas Rota jest darmowe, a teraz mała szczepilam na ospe niestety nie za darmo i szczepionka jedna dawka 80 E, a sa dwie. Tyle ze tez mamy dobrze bo jeden koszt szczepienia dodatkowego w roku jest w 70 procentach zwracany . W tamtym roku mieliśmy zwrot z pneumokokow w tym roku z ospy.


Gosiaczek rzeczywiście sukieneczka godna pożądania.

Co do ubranka to tez czekam na zdjęcia Maju. Sama muszę wybrać sie na shopping dla całej rodziny, tylko samej mi sie nie chce albo sie boje bo zakupy z Lilka to wyzwanie gorsze niz kiler 😉 . Na mezaulkowe wolne czekam, albo na niedziele handlowe.

Byliśmy rano w pracy na chwile po pióra dla mnie i jak tylko mała zasnie biorę sie do pracy, ale wszeesniiiej odrobie kilera a jeszcze wczesńie prasowanie pościeli. Ze mnie tez niezły szop pracy. Ale sie staram prasowac na bieżąco , nie lubię jak mi pranie zalega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i Ja!!!

Noc minela standardowo, pobudka przed 7-ma

U Nas dzisiaj pochmurno i pada deszcz takze ze spaceru nici

Wczoraj w koncu nie poszlam do szmatex-u bo maz pozno wrocil i
szlismy pozno na spacer a z Patrykiem jakos nie widzi mi sie tam isc jak sie wyciorał jak diabel ostatnio po tych podlogach bo mu sie czolganie uwidzialo

Co do przesilenia wiosennego to widze ze i Was dopada, ja mam momenty ze bym zasnela na stojaco
na dodatek jakas taka slabosc, no i te pieronskie tabletki - codziennie rano boli mnie od nich glowa
mialam brac przez tydzien na wieczor a teraz dawka rano i wieczorem wiec pewnie glowa bedzie caly dzien bolec



MajaCh
- super ze dostalas rzeczy z Polski,
co do butow z Bartka to Nam sie bardzo podobaly do tej pory, sandalki mial i zimowe buty
i sandalki i zimowe super, zimowe buty z membrana, po zimie sa w idealnym stanie, bede sprzedawac

za to teraz jak pojechalismy to troche Nas zawiodla nowa kolekcja i dalismy sobie spokoj na ten sezon z Bartkiem - polbuty za 180 zl byly
ale piety dosc miekkie i troche niezbyt dokladnie odszyte jak za takie pieniadze takze za 150 zł kupilismy
z firm "no name" sandalki i 2 pary polbutow spelniajacych wymagania "zdrowotnosci"

fajnie ze szczepionka za darmo, a u Nas tylko płac i płac


anjaP - powodzenia z przedszkolem, oby sie udalo
ja tez piore na biezaco- czyli ciagle - jedne sciagam, drugie wieszam
a wieczna niekonczaca sie kupa prania i tak lezy, juz szalu czasem dostaje ze te sterty tak leza ale wyrzutow nie mam bo i tak suszarki wiecznie pelne takze widac ze piore 🙃 🙃 🙃


McDa
- prosze jak Paulinka sie ladnie zupka dzieli 😁
to dzisiaj sobie pooddychasz naszym slaskim superswiezymeko powietrzem 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny czy robila sobie moze ktoras z Was keratynowe trwałe prostowanie włosów???
Ja mam wlosy - zwlaszcza po umyciu jakby mnie prad porazil bardzo gęstą - siano- słomę 🤪 takze chcialabym skorzystac

Podobno efekt utrzymuje sie do 3 m-cy
Napiszcie o swoich doswiadczeniach jesli mialyscie taki zabieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia ja rozmawialam z fryzjerka o tym i polecala zwlaszcza dla dlugich wlosow, efekt czasem utrzymuje sie dluzej ale czasem wlosy wygladaja na przetluszczone zwlaszcza na poczatku a to niby juz zalezy od wlosa...
Bylysmy na spacerze w parku ale tak wieje mocno,ze szybko wrocilysmy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Nie było mnie ponad 24h 😜 Ale mam super nowinę!
Otóż wczoraj byłam u lekarza skontrolować te moje guzy na plecach i okazuje się,że to !!! dziękować Bogu !!! nic nowotworowego, tylko delikatne krwiaczki na przyczepach mięśni... Ufff... Nie ukrywam,ze troszkę się stresowałam,ale dobrze,ze tylko na tym się skończyło... Poza tym zwyrodnienie stawów mogło przejść na mnie genetycznie i stąd te napady bólu... 🥴
Poza tym niestety z przykrością muszę stwierdzić,że od pewnego czasu obserwuję u siebie pierwsze symptomy depresji i chyba muszę udać się do psychologa ☺️ Co prawda myśli samobójczych nie mam 🙂 Ale ta radość z życia gdzieś momentami we mnie gaśnie... Może to już zbyt długie siedzenie w domu??? 🤨
Wczoraj byłam z Olottem w mieście, szalał po sklepach, jeździł w okularach 😁 A ja zrobiłam sobie małą frajdę w postaci ciuchowego szaleństwa 😜 Udało mi się wyrwać czarno- białe leginsy w paski 😜

Gosiaczek sukienka iście ,,anielska" 🙂 Ładna, ale zupełnie nie na moją figurę. Wyglądałabym w niej jak kloc żelbetonowy 😮 U mnie króciutkie falbanki odpadają 🙂 A mini kocham, chociaż znajomi mówią,że mam nogi jak szczudła 🙂

McDa ale masz fajny akcent 🙂 A Paulinka jak tłumaczy fajnie 😁 Artycha mała 🙂

Wercia Olek mój waży 15 kg, ma jakieś 89 cm wzrostu, wydęty brzucholek i nie wygląda na grubasa,ale na dużego chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki 🙂


w końcu ciepło sie zrobiło 😉 😉 u mnie jak na razie słońca zbytnio nie widać , ale ciepło 🙂 😎 😎 😎 Natalia dzis juz po 9 rano ubierała sie w ciuchy zimowe hehehhe i ustała przed drzwiami i woła Natalia na spacerek hehhehe i opiekunka musiała z nia wyjśc, po spacerze do domu spać i cały czas na dworze są. Ja korzystam ,że po pracy mam czas wolny 🙂 🙂 nocki u nas ok zasypia koło 20 tej tak koło 21 mleczko i spi do rana dzis do 5,40 😉


gosiaczek ja w niedz miałam wolne to 2 okna umyłam 🙂 maz mnie wyzywał, ale co zrobić jak okna brudne a ja tylko w niedziele miałam wolne i dopiero jutro i pojutrze w końcu wolne 🤪 🤪


mcda widzę ,że ty też na najwyższych obrotach jak ja hehhe . Co do ospy to szkoda ,że akurat weekend majowy . Pięknie Paulinka karmi lale hehhee, a ty masz super głos taki nauczycielski 😁 donośny i wyraźny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas po południu wyszło słoneczko więc na spacer poszłyśmy Lenka oczywiście protestowała przy powrocie no ale cóż...i wreszcie piękna pogoda jutro też a od piątku pogorszenie 😠

wercia ja nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak keratynowe trwałe prostowanie włosów 😮

emiliaeem
no najważniejsze że to nic poważnego a co do depresji kurcze chyba ta długa zima i brak kontaktu z ludźmi daje o sobie znać. Ja czasem mam takie myśli że aż mi wstyd ale oczywiście nie samobójcze 😉 mam nadzieję ze teraz jak zrobi się ciepło nastrój się poprawi no i u mnie ćwiczenia pozytywnie na mnie wpływają ale z kolei mój brzuch mnie dołuje ☺️ 🥴

emilia ja w końcu tych dwóch okien nie umyłam bo tak się chmurzyło 🤢 a jak słońce wyszło i Lenka wstała to i my na spacer poszłyśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek zamawiam sobie do ćwiczeń 🙂 Mam pas, mam spodenki, ale to jest rewelacyjne 🙂 I warte tych pieniędzy 🙂 Zamawiaj i Ty, podwójne poty wyciśniesz 🙂

Ja już po joggingu 😜 Jeszcze Chodakowska i wieczór z anatomią, w sobotę pierwszy egzamin w II semestrze 🙂

Zmykam. Spokojnego wieczorku 🙂

Ps. Emiluś, co to jest spanie do 5.40, mój Olek padł wczoraj o 21,a wstał dzisiaj o 10 🤪 Aż zaglądałam czy oddycha. Ale fakt faktem, wczoraj spał tylko 1,5h ☺️ A był tak wymęczony,że zasnął na siedząco w spacerówce, a jak Go tachałam na 4 piętro po schodach, wisiał na mnie nieprzytomny... Pomijając fakt,że o mało płuc nie wyplułam 😮, a w bloku windy nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...