Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaczek ja chciałam kiedyś kupić taki ale czytałam niezbyt pozytywne opinie na jego temat, poczytaj sobie na forach różnych, piszą że niby na coś szkodzi.... ale już nie pamiętam bo to dosyć dawno było, zaczęłam potem ćwiczyć zwykłym i efekt był!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

McDa ale Paulinka jest boska, jak sie tak podirytuje czyms, jak przymierzala buty to taki byl moment wlasnie 😁 Taniec -rewelacja !! 🤪

Gosiaczek ja ze zwykłym wyglądam jak emeryt na dyskotece , a tu takie coś jeszcze proponujesz, pozostanę przy klasycznym, i wygibasach na karimacie 😉 masz nosa do nowinek muszę przyznać .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ja ten hula znam, i tak dziewczyny narzekaja ,ze boli,ze siniaki 😁 ale masuje itd 🙂 to jak masaze banka chinska tez robia siniaki ,a wlasciwosci szalenie lecznicze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kiniek jakiego nosa po prostu w dzień dobry tvn widziałam i byłam w szoku ze coś takiego jest 😮 czasem myślę ze jestem zacofana np. koleżanka się pyta czy kupiłam Lence kredki którymi można malować po wannie a ja wielkie oczy...a to coś takiego jest? http://www.okazje.info.pl/okazja/inne/ses-kredki-kulki-do-malowania-wanny.html?utm_medium=partner&utm_source=http%3A%2F%2Fwww.sklepy24.pl&utm_campaign=sklepy24

i jednak zamówiłam to hula hop i pas NEOPRENOWY 😜

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

I gdzie to słonce?????????????? Cholera załamać się można cieszę się tylko ze nie jechaliśmy na weekend majowy 😉

Maja Lenka nie ma piątek ale może jej idą stąd był ten katarek i jęczenie w nocy oraz ślinienie się ale nic narazie w buźce nie widać 🤢

dobra idę poćwiczyć a potem pomodlę się o słoneczko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
kolejny dzien i pada;(

Maja Paulinka nie ma chyba piątek jeszcze ale z jednej strony chyba jej wychodzi, ciężko sprawdzić....

Gosiaczek to czekam na relację dot.hula hop 🙂
co do kredek to właśnie znalazłam je kiedyś na allegro i chciałam kupić ale mąż mi wybił z głowy, powiedział że jak będzie pisać kredkami po wannie to potem wezmie normalne kredki i będzie po ścianach pisać, przemyślałam i nie kupiłam 🙂 i co, jak tylko teraz dostanie kredki albo mazak to chwile pisze po kartce, potem kartkę wyrzuca i po stoliczku, a potem po panelach, jak wyjdę i nie widzę to przyjdzie powiedzieć mama be i pokazuje co zrobiła 🤪 dlatego częściej jej daję mazaki niż kredki bo o dziwo lepiej się zmywają... więc ona pisze, potem bierze chusteczki swoje i wyciera i się cieszy, a ostatnio ma manie pisania po rękach i bluzce, siedzi przy stoliczku, rysuje a zaraz po bluzce ,oczywicie jak nie zauważę to zaraz mnie zawoła i się pochwali 🤪 no i firanki mi raz popisała mazakiem zielonym, na szczęscie się sprało, po ścianach odpukać jeszcze nie pisze, jeszcze na to nie wpadła 😉 🤪

a tu dowód 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/20130423184836.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7401/20130423184836.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Kiniek no racja, choć tu się słabo irytuje 😉 muszę kiedyś sfilmować prawdziwą awanturę 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i ostatnio ma manie robienia zdjęć, wyobraźcie sobie że każde nam się z mężem całować i robi nam zdjęcie, przychodzi blisko, łapie mnie albo męża za głowę, przybliża do drugiego, mowi: buzi decie (decie to zdjęcie) i musimy sobie dać buzi a ona robi zdjęcie w ogóle czegoś innego (najczęściej palca 😉 bo nie umie, wie tylko że trzeba trzmać i nacisnąć 🤪 oczywiście moim telefonem bo do aparatu nie ma dostępu 😉 ale w tel sama sobie otworzy aparat i cyka, sama przejdzie do galeri żeby nam pokazać i spowrotem wraca do aparatu i robi foto...


i nie wiem czy Wam mówiłam że reklamowałam pumy od Paulinki co kupiłam e deichmanie za 119 zł, raz miała ubrane i strasznie zbrudziła więc wyprałam w pralce, no i jeden bucik prawie biały, drugi został różowy, gościu w deichmanie nie chciał nam przyjąć reklamacji bo powiedział że były prane w pralce a po praniu buty tracą gwarancje, oczywiście się upieraliśmy że praliśmy ręcznie i dziś dostaliśmy smsa że reklamacja rozpatrzona pozytywnie i mamy do odbioru nowe 😉 🤪była przekonana że się nie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa gratuluje zawziętości w walce o reklamacje 🙂

Gosiaczek a kredki znam też, ale się tak samo jak McDa rozmyśłiłam, są jeszcze kulki zamieniające wodę w kolorową , albo w żel dla dzieci właśnie 🙂
tylko zabawa z żelem bardziej do baseniku w ogródku
https://www.ministerstwogadzetow.com/zelowa-kapiel-dla-dzieci.html

Ja dziś spacerek ucięłam, wspaniała pogoda, słońce daje, ludziska wysypali w krótkich rękawkach, sandałkach ..normalnie latem zalatuje 🤪

Maju dodam jeszcze u nas z ząbkami krucho, o piątkach nie marzę, poza tym ciężko mi ocenić przez wadę ,który ząbek idzie, bo pierwsze 4 ma na tym osobnym fragmencie kości przysiecznej, niby jakieś dwa idą po jednej stronie,ale powiedzieć nie jestem w stanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki!

Przeżarta po komunii, dziś poprawka na 18-tce rodzinnej, ledwie żyję 🙂 ☺️

Pogoda wczoraj nie dopisała,ale dziś za to super. Poszliśmy nawet na spacer po ładnym parku 😜
Oluś zachowywał się rewelacyjnie, wszyscy byli w szoku,że taki mądry 😁 że tyle potrafi i jeszcze więcej gada, Teściowa siedziała dumna jak paw 😁 Ja zresztą też 😜

No i Olek woła ,,poka" (kupka!) 🤪 Już od 2 dni wszystkie kupki lądują w sedesie ( do nocnika nie chce, czuje,że jest dorosły) 😉

Furorę robił tańcami, oczywiście ,,gamgam style!" 😮 Jak u Was- jedziemy na tym dalej!!! 😮 🤢 A jak kończył kazał bić ,,awo!!!" 🙂

Co do mojej wagi, ja wciąż czuję się zbyt grubo... 🤨 Ale bez przesady. 2,5 to moje maksimum 🙂

Zmykam Laski, bo Grey na mnie czeka i kusi czytaniem 😜 A i Olek drze się ,,MAMO!" 🙂

Przepraszam,że tak ogólnie,ale czas mnie goni.
McDa 🤪 Paulinka na obczasach rewelacyjna!!! 😁 😁 😁 A co do buziaków, dobrze,ze to tylko buziaki... Olek preferuje ,,uzi miał" czyli jak się liżą kotki 😁 I ślini moją twarz jęzorem 🤔 Jak dla mnie za mokro 😁 😉

Spokojnego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i coś słabo o to słonce się modliłam bo nie wyszło 😠 ale było w miarę ciepło więc na plac zabaw poszliśmy i na deser 😜

McDa o kurcze 😮 według Paulinki teraz podłoga jest ładniejsza 😁 u mnie Lenka maluje tylko przy mnie i o dziwo tylko na stoliku 😉 no ale zawsze może się to zmienić 😉 Co do hula hop to na pewno napiszę 😜 Super że uznali wam reklamację choć ja nigdy w Deichmannie nie miałam z tym problemu 🙂

emiliaeem
no to super że wróciłaś najedzona i ze Olii taką furorę zrobił 🙂 fajnie ze już tak ładnie Ci woła na sedes 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa cudowna podloga picasso Ci rosnie 🙂 coz zaluje teraz,ze nie zrobilam dzis sama zdjecia o tyle gorzej,ze WYKLADZINE kredkami pomalowala....na szczescie zmywalnymi 😁
Emiliaeem wspaniale,ze Olek robi sam swiadomie!!! Ja robie milion kursow dziennie z mala do lazienki i codziennie rano do kibelka robi kupke i siku ale kolejne to 1 na milion w ciagu dnia sie uda wylapac... nocnika nie toleruje.....chyba,ze wchodzic do niego nogami. Kiedys mi przyniosla nawet nocnik i ja sadzalam i zawsze cos zrobila kupke czy sisiu a teraz... zapomnij czlowieku.
A Greya ktora czesc czytasz? ja juz dawno po 3 tomowej lekturze swietna odmiana jak dla mnie 🙂
Przede mna jeszcze cwiczenia i seriale slyszalam,ze "Na krawedzi" jest dobry. Chce obejrzec dzis, maz ma nocke wiec mam czas 🙂
Aaaa i pochwale sie bo jestem zlota raczka 😁 dzis detke w rowerze meza wymienilam 😁 SAMA 🤪 niedawno bylam elektrykiem - naprawilam gniazdko i lampke -kable itd. 😁
Ahh i w gazecie lokalnej mamy zdjecie z Suzanna 🙂 jak znajde linka to Wam pokaze 🙂 maz przedumny chodzi 🙂 a dzis Zuza powiedziala TATUS pierwszy raz,mamusia jeszcze za skomplikowane ,a tatus nagralam i wyslalam tacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i obżarta po urodziach;( grillowali więc jak nie zjeść? no i 3 różne sałatki a ja uwielbiam wszystkie;(pogoda niefajna, zachmurzone i dosyć chłodno choć nie padało dziś, jutro już ma być ciepło i słoneczko 🙂

Emiliaeem ojej znam lizanie 🤪 niecierpię tego 😉 a jak się śmieje jak mnie poliże to goni mnie z językiem na wierzchu i liże szyje, cała twarz, ręce i wszystko co popadnie 😉 hehe i dla mnie zdecydowanie za mokro 😉

Maja kurcze podziw dla Ciebie, faktycznie złota rączka, ja na szczęscie mam od tego męża, a w aucie nawet nie wiem czy umiałabym dolać płyn do spryskiwaczy 🤪 wszystko mąż robi i mnie wyręcza 😉 ale za to w kuchni go nie zobaczę;( nic kompletnie! więc coś za coś 🙂

Gosiaczek zawsze powtarzam że Lenka to aniołek! no ale... mam nadzieję że Paulinka teraz jak taki pieron to się wyszaleje i potem będzie poważniejsza 😉 a lenka będzie szaleć później 😉 ale nie życzę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zuza znow kaszlala po kilku godzinach od zasniecia wyczytalam rozne rzeczy o tym kaszlu i zdaje sie,ze ma alergie na roztocza ! wiec jade z praniem od rana i bede wszystko dezynfekowac i wszystkie miski schowam te mniejsze jakos ogarne w praniu ale wielkie? kolezanka mi mowila,zeby do zamrazarki na 48h zabija bakterie wlasnie jej syn byl uczulony na roztocza. Ale mam problem bo Zuza ma wykladzine w pokoju/Angielskie pomysly...
No i chyba ozonizer kupie zeby miec pewnosc,ze to wszystko czyste jest.
A malo tego maz mi powiedzial,ze mial astme jak byl dzieckiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to do poczytania ,wiedzialam o tym obrzydlistwie,bardzo czesto zmieniam posciel podswiadomie wiedzac ale kurde to obrzydliwe,ze i tak to wdychamy fuuuuuuuj
http://zdrowiewkrakowie.pl/artykul/wypowiedz.walke.roztoczom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

wreszcie słonecznie i ciepło 😎

Cały dzień na powietrzu aż mnie teraz głowa boli od tego słońca 🤢 ale to nic najważniejsze że w najbliższych dniach ma być 26 stopni 🤪 no ale weekend ma być brzydki chłodny i deszczowy 🥴 😠

Maja a często kaszle bo Lence ostatnio tez się zdarza od czasu do czau kaszleć i też nie wiem czemu tak 🤢

McDa
śliczny awatarek no ale wiadomo taka śmieszka na nim 😁 No ii też mam nadzieję że Lenka grzeczna pozostanie choć koleżanka mnie pocieszyła że tez miała grzeczne dziecko do 3 roku a teraz taka cholerka niegrzeczna że szok 😮 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek jak juz zasnie to tak po kilku godzinach budzi sie i kaszle najpierw suchy kaszel za chwile zamienia sie w mokry, czasem az ma odruch wymiotny ale nie wymiotuje , i nad ranem tez.
Zdezynfekowalam bardzo dokladnie jej pokoj i salon ,czesc mojej sypialni jeszcze te pieprzone wykladziny u mnie i w przedpokoju/schody. No dzis dzien na pelnych obrotach, naprawde pelnych az myslalam,ze sie nie wyrobie do pory snu Zuzi. Ale wszystko ma wyszorowane. Jak narazie ladnie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Zapowiada się ładny dzień a Lenka znowu mi coś kicha 🤨 ale i tak w południe idziemy do mojej mamy więc pewnie wrócimy wieczorem 😉

Maja
mam nadzieję ze teraz Zuzia będzie lepiej spała Lenka ma raczej taki suchy kaszel rano i w nocy jak się przebudzi 🤢

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga 🙂 Zuza w nocy nie kaszlala!!!!!! 😁 czyli warto bylo 🙂 Dopiero nad ranem o 7.30 odkasznela ale lekko nie tak jak wczesniej,czyli to MUSIALY byc roztocza.
Piekna mamy pogode...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
ja już po pracy, czekam na męża aż przyjedzie na obiad i jadę z małą do mamy na rowerze 😉 mam ok 9 km, nie jechałam sama z nią tak daleko, nie wiem czy będzie siedziała tak długo w krzesełku, w razie czego mąż ma być pracy to podjedzie i ją autem zawiezie do mamy a ja pojadę dalej na rowerze 🙂 spowrotem też mąż po nas przyjedzie bo pewnie tam trochę posiedzimy 😉 będziemy zbierać mlecze na syrop 🙂 no i oczywiście weekend się skończył i ładna pogoda 🙂 choć u nas się chmurzy;(

Maja dobrze że się przydały na noć takie mega porządki! ja się zabrałam za czyszczenie skóry ale nie da się z małą ciągle mi bierze płyn i psika, nawet do buzi raz włożyła, szybko poszłam jej wypłukać buzie, nie da się z nią;( więc wieczorem jak zaśnie a mam nadzieje że dziś szybko pójdzie spać bo budziłam ją dziś o 7 jak do pracy szłam, a spała w dzień 25 minut!

Gosiaczek to dziś mamy razem dzień u mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I już od godzinki jesteśmy w domu 🙂 cały dzień na dworze 😮 ledwo żyje a jeszcze ćwiczenia przede mną i romantyczny wieczór z mężem ☺️ 😁 wcześniej zabrałam go na kolację a Lenka została z mamą w końcu są jego urodziny więc trzeba to jakoś uczcić 😜 😁

Maja super przynajmniej Zuzia się nie męczy 😉

McDa nie ma to jak wycieczka rowerem i jak wytrzymała my też mamy takie krzesełko ale jeszcze Lenka w nim nie siedziała 😉 No i u nas się zachmurzyło i trochę pokropiło więc niech się wypada a jutro ma być ładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czołem 🙂

My też podobnie jak Wy na dworku 🙂 Olek od samego rana molestuje drzwi od tarasu i drze się na przemian ,,PIA" (do piachu) i ,,KAKI KAKI" (do gołębi) 🙂

Dziś o dziwo marudził i miał problem z drzemką w dzień, troszkę byłam zdezorientowana, bo już dłuższy czas podobnych akcji nie było... Dałam Ibum i zajrzałam do paszczy lwa 🙂 I znalazł się winowajca 🙂 Do kolekcji brakuje już tylko dwie piątki 🙂 Mamy już 18 ząbków 😜 Spał chyba ze 3 godziny,a później ruszyliśmy na zakupy, szalał jak zawsze 🙂 I darł sie na pół parkingu ,,EMIJA" (Emila oczywiście) 🙂
Kupiliśmy mu w Biedronce namiot z Carsami i duży parasol na taras.
McDa polecam na podwóreczko, 3m średnica, kompletny ze stojakiem i 199 zł, dla porównania w Jysku taki sam 250 🙂 (Stąd namiot dla Olka, bo 50 w kieszeni 😉)

Mam całe stosy prania do ogarnięcia 😮 Dzień ma za mało godzin 🤢 Przez tą ciepłotę zupełnie się rozregulowałam 😮

MajaCh doczytuję I cz. Greya 🙂 Bratowa tak usilnie mi ją polecała, nie wiedziałam,że z niej taki sado maso 😁 Jestem za połową i to pieprzenie uszami się już ulewa, średnio mnie wciąga, ale doczytam do końca... Nie pisz tylko co będzie dalej! Sama chcę się dowiedzieć 😜

Zmykam do spania, w weekend szkoła, a ja zero polotu do książek ☺️

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem nie trudno się domyśleć, "pieprzenia część dalsza" - ogólnie cała historia nawet niezła 😉 ja czekam na ekranizacje, bo ma być rzekomo w 2014 , budżet mają ogromny 🙂

Maju super ,że kaszelek zelżał choć walka z roztoczami to istna partyzantka 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo!!!

Wskakuje sie przywitac
Wrocilismy juz do "miejskiej dzungli" 😜

Czas Nas troche goni, tony prania jak zwykle 😞 a tu pralka wczoraj wydawala dziwne odglosy w czasie prania 😠 😠 😠
no i do nadrobienia pare zaleglosci

Patryk od wczoraj ma sraczkę 🥴 kupy nie sa bardzo wodnite ale dosc mokre
daje mu Nifuroksazyd i jak nie przejdzie do jutra to idziemy do pediatry

Ja juz wczoraj bylam na pobraniu krwi i od wczoraj mam tez rehabilitacje nadgarstka,
podobno mam bardzo posciskane te wszystkie kosteczki jakie sa w nadgarstku
kobitka umie tak "pogniesc" w roznych miejsach ze troche mi juz popuscilo reke, okazalo sie tez ze mam przykurcze juz i w lokciu tez ale juz troche od tego uciskania mi popuscil przykurcz lokcia, z nadgarstkiem walczymy, dzisiaj mnie troche boli bardziej


Postaram sie nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...