Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

Pogoda dzisiaj ładniejsza 🙂 Leka była pierwszy raz w kinie na bajce Kumba i powiem wam że ładnie wytrzymała trochę siedziała a trochę stała a jak bajka się skończyła to ona wtedy usiadła i chce bajkę 😁 No i jak popcorn wcinała 😜 szok 😮 Choć najzabawniejsze było jak na głos mówiła baja baja, oj mamo raaa ( bo wtedy lampart warczał) mama noc ooo mama dzień i tak całą bajkę komentowała 😜

McDa rewelacja 🤪 kurcze Paulinia tańczyła za dwoje 😁

co do bucików to Lenka ma prawie rozm.24 ale kozaki kupiłam jej 25 bo to jakiś mały rozmiar w tych kozaczkach w środku jest dużo kożuszka i może przez to i np. ma dwie pary bucików 25 a dwie 24 więc to zależy od buta. Np. ecco maja zaniżoną numerację i kupiłam 25 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa Paulinka jest urocza, grzybek mistrzostwo świata! 😁 niestety Maksik nie integruje się tak z nami przy wspólnych zabawach , on jest w pełni "niezależny" hehehe 🙂

Co do rozmiarówek to u nas tez Maksiak nosi 24/25 zależy od marki , a ostatnio go zmierzyłam i wyszło nam 96 cm i nie wiem czy to dużo czy mało, waży nadal 15,5kg ,więc chyba raczej chudziak jest 🙂 choć jak na niego patrze to mam wrażenie ,że jest duży chłopczyk 🤔 Postępów jakiś znaczących nie mamy, gada ostatnio zdecydowanie więcej, całe dyskusje prowadzi tylko żeby ktoś to zrozumiał 🤨 wjeżdża nam od przyszłego miesiąca logopeda i wtedy zacznie się mozolna praca nad wymową u naszego chłopczyka 🤢

AniaP zdjęcia super, macie talent do uchwycania takich naturalnych ujęć, zdjęcia wychodzą świetnie 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie pojechaliśmy na casting. Strasznie nam Humory sie pozmieniały, 3 smutne informacje jednego dnia , horror. Pierwsza to taka ze najlepszego kumpla męża mego siostra urodziła w 8 msc martwe dziecko, a brat mojego szwagra miał wypadek i stracił oko, a trzecia ze mój starszy przyjaciel Adoptowany Dziadek z Martiniki odszedł od nas na zawsze. Ryczeć mi sie chce non stop bo go kocham jak własnego dziadka, od początku mojego przyjazdu do BXL był moim przyjacielem , nauczycielem i opiekunem, czasem całe dni siedziałam u niego a nie w domu. 😞 😞i był pierwsza osoba która tu poznałam tak dobrze.

Bo z nia tylko takie naturalne zdjecia mozna robic, chociaż ciekawe jak by zareagowała na castingu czy by zaczęła pozować. dzieki dziewczyny. Moze spróbujemy kiedy indziej 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnjaP oj to rzeczywiście miałaś straszny dzień 😞 trzymaj się dzielnie, moje kondolencje swoją drogą 😞 😞 😞

U nas weekend się skończył i słonko wyszło, żeby nie było jak tu nie kochać jesieni !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anja współczuje;( tyle przykrych wiadomości i to w jeden dzień;( trzymaj się! a casting będzie następny 😉

Kiniek i u nas słoneczko 😉 wczoraj było zimniej i gorzej, cały zeszły tydzień pogoda przepiękna tylko na niedziela troszkę chłodniejsza;( dziś znów fajnie, ale jak patrze na prognozy to chyba ostatni dzień;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


anja ojjjj az ciary przechodzą , współczuje


U mnie tez ciepło , słoneczko świeci 😎 ja do pracy wracam w czwartek , a Natalie cos bierze 😞 jak spi to ma katar i kaszel 😞 😞 i jak płacze to tez słychać jak jej cos tam charczy 😞 mam nadzieje ze LIPOMAL pomoże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

I u nas dzisiaj spoko pogoda choć słoneczka nie było. Spacerek krótki bo Lenka zrobiła kupkę w pampersa i musiałyśmy wrócić do domu i o dziwo Lenka już nie chciała wyjść 😮

A ja dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa i wszystko ok ale mam niewielką nadżerkę i muszę to leczyć 😠 na leki wydałam 85zł + wizyta 100 i prawie 200 zł w godzinę poszło w .... 🥴
Lenka w tym czasie była z mężem w bawialni i tam mało nie pobiła się z 4 letnim chłopcem który miał telefon ze świnką pepą ona myślała że to jej i siłą chciała mu odebrać (akurat dzisiaj dostała taki telefon od cioci) i strasznie się rozpłakała.

anjaP przykre wieści mam nadzieję że trzymacie się jakoś. A Lila napewno będzie miała jeszcze okazje startować w castingu.

emilia zdrówka dla małej i oby Lipomal pomógł 😘

Zmykam poćwiczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

U Nas pogoda juz typowo jesienna - od nocy deszcz

Wczoraj szczepiłam Patryka na grype, dostal pierwsza dawke szczepionki, druga za miesiac
Szczepienie zniosl dobrze, zawył tylko przy wkłuciu ale bardziej wrzeszczał jak musiał zostawic zabawki z gabinetu 😜 😜 😜

Zaliczylam tez fryzjera, skrocilam nieco wlosy i wycieniowalam i przy okazji wizyty wyprostowalam,
szkoda ze nie zrobilam foto bo dzis juz wlosy bardziej puszyste i pofalowane
Na 99% zdecyduje sie na trwałe prostowanie wlosów akurat maja juz ten zabieg dostepny u naszego "osiedlowego" fryzjera, troche kosztuje (ok. 200 zł) ale jakos kase nazbieram a przynajmniej bede wygladac jako tako 🙂

Odpieluchowanie idzie jak krew z nosa - 3-ci tydzien leci, najlepiej jest z rana - jeszcze pamieta o sikaniu, chociaz kupa
zawsze z rana do pieluchy ale po poludniu juz kaluza za kaluza, nie chce isc sikac a za chwile stanie i siura

Co do rozmiarowki to 98 chociaz wiadomo jak z rozmiarowka- czasem 98 za male na niego
Buty 24/25 ale na zime wezmiemy raczej 25 i Bartki z membrana

Znalazlam ostatnio na youtub-ie fajne zestawy cwiczen z MelB - to dla znudzonych Chodakowską

Poza tym jakos leci, ja staram sie wprowadzic pare zmian ale nie bede sie rozpisywac, jak sie uda to sie pochwale


emilia1
- super ze sprzedalas rzeczy po Natalce, zawsze kasy troche wpadnie i jest miejsce na nowe rzeczy

Gosiaczek
- no wlasnie ruch, ruch, ruch - oby udalo sie Nam przetrwac jakos zime bez deprechy
zycze aby leki szybko zadzialaly i nadzerka szybko sie wygoila
no prosze jaka Lenka wojowniczka no ale walczyla o swoje

emiliaeem -
napisz co u Was, jak sie czujesz???


Tilii-
super ze jestes, widze ze nie tylko ja siury wycieram 😉

anjaP - przykro mi z powodu natloku smutnych zdarzen, trzymajcie sie
sliczne, naturalne zdjęcia
a casting... bedzie nastepny

McDa-
grzybek swietny, innowacyjny i nowoczesny, widze ze kolega Adas tez podobnego wykonal
widzialam na agu te foty z Zakopca z bańkami, Patryk ma bardzo podobne, wstawie na agu jak dojde z wgrywaniem w koncu do tego miesiaca
super filmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U nas powolutku leci dzień za dniem. W weekend byłam w szkole,więc troszkę oderwałam się od domu 🙂 Wydepilowałam sobie całe nogi w końcu, bo od początku września sarenka 🙂 Wczoraj byłam na zakupach i od razu humor lepszy...

Poza tym zaczyna mnie mdlić 🥴 Dziś rano myślałam,że żołądek mi pęknie. Dwa razy już wymiotowałam. Okazało się,że lekarz do której byłam zapisana nie prowadzi ciąży... ☺️ A szkoda... Ale przepisałam się do innej, na 23 października, czyli za tydzień... Boję się trochę.
Troszkę zakuje mnie brzuch w okolicy jajnika, okropnie bolą mnie piersi, reszta wydaje się w porządku... Oprócz ogromnego apetytu na seks, co raz- u mnie jest nowością, dwa- zupełnie odwrotnie niż w ciąży z Olusiem 🙂
Mąż garście zaciera 😁 😉

Oluś zdrowy, codziennie chodzimy na spacerki, dziś mi opowiadał,że ,,Mamusia Olusia i Tatusia, Pana nie" 😁 Poza tym zachwyca się,że ,,Na dwoze fajnie, listki ładne, Oluś esień lubi" 🙂 No i ,,golasem być" co oznacza zwalanie z dupska pampersa po nocy i śmiganie z gołym zadkiem 🙂 Także mamy sukces w odpieluchowaniu 🙂 Na noc konieczność, bo tak się opije w dzień,że papmp po nocy 2 kg waży 🙂

Gosiaczek oby nadżerka szybko się zagoiła 🙂 Nigdy w życiu nie miałam, więc nawet nie wiem czy to boli... ☺️ A Lenka agresor 😁 Walczy o swoje 🙂 Mój Olek raczej bierny w tej kwestii, przychodzi do mnie z płaczem 😁 O dziwo nie wyrywa zabawek, ale nie wiem co gorsze... Jego lamenty, czy bitwa 😉

AnjaP przykre wiadomości, rzeczywiście... Stratę przyjaciela odczujesz boleśnie, to pewne... Ale musisz być silna! A casting nie ostatni i koniecznie skorzystaj, jak dla mnie Lili ma potencjał 🙂 Ściskam Cie mocno! 😘 🙂

Zmykam Laseczki, bo Olo zaraz spać zechce, a jeszcze nie myty 🙂 U nas kompletne odstawienie drzemki w dzień, a szkoda... Mnie zaczyna zmęczenie dopadać w południe... ☺️
Pozdrawiam i całuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

My dzisiaj na 45minutowym spacerku zmarzłam strasznie ręce zimne jak lody a moje dziecko cieplutkie jak zawsze pewnie ma to po tatusiu 😁

wercia to dzielny Patryk jest 🙂 no i widzę że w końcu zrobiaś coś dla siebie a to trwałe prostowanie włosów nie niszczy ich bo ja się na tym kompletnie nie znam.
Współczuję z tym sikaniem ja miałam tak przez tydzień a teraz nawet nie zdąży jej się posiusiać z tym że kupka nadal w pampersa 🤢

emiliaeem no to widzę że jakieś oznaki ciąży masz mój też ucieszyłby się na tą ochotę na seks ☺️ 😁 tym bardziej że przez te pigułki anty libido spadło mi strasznie dlatego odstawiam je teraz niech się mąż zabezpiecza 😉 Napewno założę krążek po drugim dziecku. Co do nadżerka to mówią że piecze ale ja nie wiem bo mam małą i nić nie odczuwam 🙂 jedyny plus 😜
Lenka też nie biję się z dziećmi bo to spokojne dziecko ale wtedy myślała że chłopiec ma jej telefon z pepą a to był chłopca ona swój zostawiła w domu. Wtedy to strasznie sie rozpłakała jak nigdy 😉
A i możemy przybić sobie piątkę Lenka od 2 miesięcy nie ma drzemki w ciągu dnia 🥴 a ja czasem jestem senna w dzień ale Lenka mi mówi ze dzień jest a nie noc i nie śpimy 🙂

Ja Lenkę kładę po 20 i biorę się za ćwiczenia wreszcie wpadam w ten rytm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wskakuje na chwilke jeszcze

Dziewczyny tak piszecie o drzemkach w ciagu dnia u naszych dzieci
Otóż Patryk od kwietnia zrezygnował ze spania w ciągu dnia, przedtem zawsze po obiedzie spał i mogłam coś porobic wiecej albo tez kimnąc chociaz na chwilke
Sporadycznie zdarzy mu sie ze zasnie - srednio 1 raz na 1-2 tygodnie,
czasem kimnie jak jedziemy autem ale to wiadomo ze go jazda ukołysze
i tyle mam ze spania dziecka w dzien 🙃
a w nocy tez tak po 21 zasypia a wstaje tak po 7-mej,
czasem przespi cala noc w swoim lozeczku a czasem juz o 23 sie budzi i chce do Nas i albo przesypia cala noc albo udaje sie Nam go odlożyc na jego lozeczka
a cała moja musztra poszła w siną dal 🤪 🤪 🤪 🤪

jutro postaram sie nadrobic
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam
kurcze ostatnio mi ciągle jakoś czasu brakuje;( ale staram się zaglądać 😉
Paulinka w żłobku lepiej, wczoraj i dziś już nie płakała i dłużej spała niż w zeszłym tygodniu (po 20 minut spała) Pani ją dziś pochwaliła, ale dalej bije dziewczynki ☺️ już podobno mniej ale zdaża jej się 🥴

Emiliaeem szybko się przyzwyczaisz do tej nowinki 😉 ja jak pisałam dalej zazdroszczę 😉 jestem teraz po dniach płodnych ale już wiem że raczej nic z tego nie będzie bo jakoś przemęczona byłam i nawet ochoty nie miałam;( ale mam nadzieję że w końcu się i mi uda ☺️ no i gratuluje wolności od pampersa. 😉 na 9 m-cy 😉

Gosiaczek jak Paulinka widzi że ktoś ma jej zabawkę to też się buntuje, no i coraz gorzej z tym u nas, nie wiem czy to moja wina czy wiek, ale kiedyś taka nie była, a teraz zawsze się buntuje jak ktoś weźmie jej zabawkę;(

Wercia no tak już mają te nasze dzieciaki że nawet musztra nie pomaga 😉 Paula też miała taki okres w wakacje że nie spała ale teraz w żłobku śpi i jestem w szoku 😉 nawet zasypia tam sama w łóżeczku co w domu jest niemożliwe, bez mamy nie będzie spać i koniec 😠

i zazdroszczę Wam tego odchudzania, kurcze ja nie wiem ale ten rok szkolny jakoś mnie dobija, mam więcej godzin, jeszcze beznadziejny plan i beznadziejne klasy, wracam do domu wykończona i siadam do przygotowywania nowych lekcji i sprawdzania sprawdzianów;( a w domu bałagan;( dziś jak zjadłam obiad tak do kuchni nie zajrzałam przed chwilą poszłam tam po wodę i sodoma i gomora, zmywarka pełna, blat zawalony brudnymi garami i talerzami, jak ja tego nie zrobie to będzie rosła góra... mąż wraca późno, za wiele mi nie pomaga, jedynie zajmie się Paulinką, ale w kuchni nienawidzi cokolwiek robić;( dziś pranie zrobił i powiesił więc chociaż tyle... ale 3 dni mi już czeka kupa ciuchów do ręcznego prania, mam nadzieję że w końcu jutro się uda 😉 ale pocieszający jest fakt że w sobotę bankiecik z pracy więc się odstresuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam o poranku

Słonko od rana, kolejne pranie się pierze

Patryk miał wrzaskliwą noc, raz sie obudzil i wrzeszczal ponad pol godziny i nic nie pomagalo
potem nad ranem sie ubudzil i wrzeszczal i tylko auto auto auto ale żadnego nie chcial

emiliaeem
- widze ze objawy ciązowe juz sie uaktywniają, a maz sie pewnie cieszy z tego apetytu na sex 🙂

Gosiaczek
- u Nas kupy juz sie normuja - czyli tak jak przedtem ok 4 na dzien, wczoraj zrobil 6 - z czego 3 do kibelka
co do tego trwalego prostowania to wrecz przeciwnie podobno nawet pielegnuje wlosy - zwlaszcza to keratynowe prostowanie wlosow, no i wiadomo ze potem juz tyle sie nie prostuje prostownica przez jakis czas a to tez zaoszczedza wlosy
no a przy moim nieokielzanym puszczacym sie sianie to jest nawet wskazane
tu jest link jak wygladaja wlosy przed i po

https://www.google.pl/search?q=trwa%C5%82e+prostowanie+w%C5%82os%C3%B3w&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=SZdfUuDhKcmMtAbvjYHIBw&sqi=2&ved=0CCoQsAQ&biw=1366&bih=598&dpr=1


McDa-
zycze aby udalo sie szybko zajsc w ciaze, pewnie juz niedlugo
teraz taki meczacy okres u naszych dzieci, bunty, wrzaski itp ale licze ze jakos z tego wyjdziemy, tylko
ile to jeszcze potrwa...
a co do balaganu to sie nie przejmuj, pracujesz, zarabiasz i dobrze ze maz chociaz tyle pomoze, a moze w wolny dzien posprzatajcie razem

a ja widze po sobie jak nie pracuje teraz, ze maz przestaje mnie szanowac, nie docenia tego ze zajmuje sie przez 2 lata
24 h na dobe dzieckiem, ze piore, sprzatam, prasuje, gotuje i cala reszta bo i tak potem wysluchuje i kazdy powie ze
"nie robie nic = nie pracuje zawodowo" a oprocz mnie i moze mojej Mamy nikt nie doceni tego ze mam czyste podłogi czy pościerane kurze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U mnie szaro i ponuro 🤢 ale później i tak wyjdziemy na spacer 😉

wercia dzięki poczytam sobie o tym trwałym prostowaniu włosów i zobaczę co powie na to moja fryzjerka bo ja też mam takie puszące włosy że szok.
Co do krzyku Patryka to mam nadzieję że to jednorazowe może czegoś sie wystraszył albo coś mu się przyśniło. Lenka przez dwa tygodnie płakała w nocy i chciała zasypiać z nami u niej to chyba jakiś strach że nas nie ma i potrzebowała naszej bliskości żeby czuć się bezpiecznie. Na szczęście 2 ostatnie noce były normalne czyli jedna pobudka 🙂 choć jeszcze jak idzie spać muszę kłaść się u niej aż nie zaśnie.

McDa no nie dziwię Ci się że nie chce już ćwiczyć ale jak od tego siedzenia w domu też wieczorem nic mi się nie chce wczoraj o 19 to taki sen mnie dopadł że musiałam się na chwilę położyć ale mimo tego o 21 poćwiczyłam godzinkę i wiem ze z każdym dniem będzie lepiej bo im więcej ruchu tym człowiek odczuwa mniejsze zmęczenie i znużenie 😉

Nic zmykam robić projekt o ile Lenka pozwoli bo jak nie to czeka mnie wieczorna praca 😉

a tu znalazłam taki artykuł więc nie wiem czy bym się zdecydowała tym bardziej że farbuję włosy i raczej nie są mocne http://www.papilot.pl/wlosy/5775/Na-czym-polega-i-ile-kosztuje-trwale-prostowanie-wlosow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!

Witam w piatkowy wieczor
Dzis od rana typowo jesienna pogoda, deszcz, szaro i ciemnooo

Spanie Patryka w naszym lozku odbywa sie coraz częściej, super 😠 wszystko na odwrót
jak był maly nie spal- wrecz nie lubil a teraz przylepa sie zrobil

No i zauwazylam ze jak sie zlości to się ze złości zesiura

Ciagle kombinuje coby wymyslic jak zwolnimy calkiem pokoj Patrykowi, na razie mamy tam zbiorowa sypialnie 😜 a ze pokoik maly to za wiele sie nie zmiesci a graty ktore sa musza stac, mysle nad skladanym fotelem wezszym od tego na ktorym spimy a najlepsze byloby lozko z porzadnym materacem ale metrazowo to niemozliwe 😞 😞 😞

Gosiaczek
- co do tego prostowania wlosow to sa wlasnie rozne metody,
ja sie raczej zdecyduje bo mam straszne wlosy, własnie dzisiaj umylam po fryzjerze
jak byly wyprostowane prostownica to super wloski, całkiem inne a teraz juz siano na glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!! - chyba sama siebie 😜

Dziewczyny żyjecie???!!! Czytacie chociaż???

My po weekendzie.
Patryk wołał dość ładnie przez weekend w sumie tylko raz się zesiurał ale trochę gorzej z kupą - pół na pół - połowa do wc połowa w majty 🥴

Weekend minal srednio, właściwie mąz go przepracował lub przedzwonił
Bylismy tez u chrzestnego od Patryka na kawce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

A ja nie mogłam sie zalogować jakiś błąd wyskakiwał.
Od rana sprzątam w szafie i robię czystki znaczy się wyrzucam to w czym nie chodzę 😉 a Lenka ładnie się bawiła i nawet nie przeszkadzała 🙂 i zaraz idziemy na spacer bo pogoda bardzo ładna 😎

wercia może jest szansa że w końcu będzie pełen sukces 😉 i zacznie stale wołać. Super awatarek 🙃

a tu wczoraj na spcerku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/9y5b.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4243/9y5b.jpg[/IMG][/URL]

a tu spacer po murku ja mało zawału nie dostałam a ona szła zadowolona 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/xl24.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2744/xl24.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


ja czytam i w miarę możliwości wchodzę 😉


wercia jak czytałam twój wpis o spaniu Patryka to jakbym Natalie widziała hehhehe. godz 23 a ona myk i śpi już z nami 😁 no i gratulacje oby kupy lądowały w kibelku 😉


gosiaczek wow super fotka , ale ja to bym na pewno zawału dostała , moja Natalia to szałaput szybki jak perszing 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam!!!! powoli wpadne w domowa rutyne to bede zagladac...Napewno nie nadrobie bo tego masa cala. U nas tyle sie dzialo lacznie z grypa zoladkowa itd. mala wymiotowala jak w filmie egzorcysta jesli kojarzycie ,pozniej juz szlo dolem i tak 8 dni!!!!!!! lot w porzadku,spala cala droge,a z jej rozwoju to maz jest zaskoczony,tyle mowi i jak mowi itd...i ze zaczepia sama .Duzo by pisac. Bede zagladac w wolnej chwiili trzymajcie sie cieplo ,tutaj jesien pelna para,a paaada, a ja pomysle,ze wczoraj siedzialam na kepie potockiej pijac piwko z siostra to az mi smutno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamuśki 🙂

Rzeczywiście ruch niewielki. 🙂
Ja za bardzo czasu nie mam,więc wpadam raz na dwa dni 🙂

Dziś mieliśmy wielki dzień, Oluś był pierwszy raz u stomatologa! 🤪 I w dodatku ugryzł Panią doktor za palec 😁 Ale wizyta sprawnie poszła, trochę popłakał,ząbki ma zdrowe, dwie górne czwórki coś nam szaleć zaczynają, bo niby jakieś dwie kropeczki się robią,ale póki co jest bardzo dobrze 🙂 Lekarz polakierowała Mu ząbki,żeby wzmocnić szkliwo i kontrola paszczy za pół roku 🙂 W nagrodę dostał ode mnie małą parasolkę i chodzi z nią po dworku dumny jak paw 🙂 Jestem z Synka dumna,bo to mycie ząbków nie idzie jednak w las 🙂 Rozumie,że trzeba je myć, bo będą popsute 🙂

Wczoraj byłam na urodzinach Chrześnicy 🙂 Ta moja Wariatka skończyła już 6 lat! A kiedy to zleciało, nie wiem... ☺️ Tak czy siak czuję się doceniona, bo powiedziała,że mogę z nią występować w kolejnej edycji Must be the music jako... tancerka 😁 😁 😁

Olunio zdrowy, a ja dalej rzygam jak kot 😮 Wszystko mnie mdli! Słodkie ble, kwaśne ble, słone niech Bóg broni... I ten smród lodówki 🤢 Dziś robiłam podwójne podejście do przygotowania obiadu, bo zapach mięsa mi przeszkadzał... Nie jest dobrze 🤨 A w środę lekarz... Chciałabym,żeby wszystko było w porządku! Trzymajcie kciuki!

Wercia co do sikania to z każdym dniem będzie lepiej. Olek wczoraj był pierwszy raz na wyjeździe bez pampersa i o dziwo nie zaliczył wpadki 🙂

MajaCh no to teraz znów musisz się przestawiać 🙂 Ale grunt,że zajrzałaś do nas 🙂 Ta Twoja Mała Suri (już pisałam,że przypomina mi córkę Kate Holmes 🙂) jak wydoroślała 🙂 Ale śliczna z niej dziewczynka 🙂
Widać różnicę w mowie, Olek też bardziej komunikatywny 🙂 Wczoraj zobaczył,że Dziadek je kaszankę i taki zaskoczony patrzy jak na ufo... I mówi do mnie ,,Mamusiu, Dziadzio je gówno!" 😁 Skojarzenie jebitne 😁 A jak nauczył się śpiewać Panie Janie 😁 Zamiast pora wstać śpiewa ,,Pora mycia" 🙂 Ale i tak nic nie pobija żegnania się znakiem krzyża :,,W imię Ojca, i Syna, I brzucha świętego. Amen" 😁


Zmykam Dziewczynki, bo zaraz mycie , mleko i spanie, bo drzemki jak zwykle nie ma ☺️ a szkoda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!!

Ufff jesteście ;p

Musze sie pochwalic - obym nie zapeszyla ze wczoraj Patryk nie zesiurał się
ani razu na podłogę
Juz dośc ładnie woła i jako tako pamięta że chce siku
Z kupą jeszcze walczymy - jak na razie pół na pól - czyli połowa w majty połowa do kibelka
No i wróciła już regularność z kupami - średnio 4 na dzień a ja u Was gosiaczek???
W niedziele wieczorem wracal nawet do domu bez pampersa


Gosiaczek
- widzę ze robiłaś porządki w szafie, taka czystka się przydaje bardzo, no i bedzie miejsce na nowe ciuchy ;p
sama powoli wywalam co sie da albo na szmaty tnę
jakbym miała komu to dac tobym dala, kiedys wystawialam na gratach z chaty ale teraz wole czas
przeznaczyc na co innego a ciuchy niesprzedane wrzucam do kontenera - potem bedą do kupienia w Egipcie czy Turcji dywany z moich starych swetrow 😜 😜 😜

sliczna Lenka, jaka wystrojona no a z murkiem tobym tez stan przedzawalowy miala

emilia1
- no właśnie u Nas tak ze spaniem to wyglada, ta nocka znowu taka była...

MajaCh
- super ze jestes, czekamy na relacje z Pl 😜

emiliaeem
- ano wlasnie przypomnialas mi o dentyscie, musze sie wybrac z Patrykiem, wlasnie 4-ke ma brzydka - cos chyba te zeby sie psuja najszybciej
tylko jakoś nie wyobrazam sobie Patryka siedzącego choc minute na fotelu z otwarta buzią
a powiedz to lakowanie to pewnie na zdrowe zeby? i ile to kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Werciu bo nierealne jest,żeby jakikolwiek dwulatek otworzył buzię dentyście 🙂 Siadasz z dzieckiem na kolanach i trzymasz rączki,żeby nie dało boksa lekarzowi 🙂
U nas było lakierowanie ząbków specjalnym preparatem, za całość zapłaciłam 50 zł,więc bardzo tanio 🙂 Jeżeli lekarz zdecyduje o lapisowaniu ząbków u Patryka to proś o specjalny preparat, który wypełni te ubytki w szkliwie w taki sposób,że ząbki nie zrobią się ciemne. Dla mnie pod względem estetycznym ma to ogromne znaczenie.
Moja przyjaciółka pracuje jako asystentka stomatologa w Warszawskim Instytucie,więc wszystkie nowinki mam w zasięgu ręki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem - dzieki,
a no to z tego sobie zdaje sprawe bo tak wlasnie go trzymam jak lekarz usiluje mu do gardła zajrzeć - z tymże usta to wtedy potrafi perfekcyjnie zacisnąć i ruszyć sie nie da 🙃 🙃 🙃

a co do tego lapisowania to super ze o tym napisałas ze już lepsze preparaty są bo strasznie przerażał mnie właśnie widok takich czarnych ząbków a coś mi się zdaje ze trzeba będzie tego użyc bo 4-ka robi sie brzydka z boku

co do tych ząbków po lapisowaniu to pamiętam jak myślałam ze dziecko ma taką próchnicę czarna a to właśnie z lapisowania było - z tymże ząbki juz podszlifowne były zostały takie czarne kiełki jak u wampirka - okropnie to wyglądało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...